Violetta - epizody

Série 3 Epizoda 80 (15.dubna 2016)

18. dubna 2016 v 14:55
Violetta a Leon si vyznávají lásku a uprostřed nádherné noční Sevilly si slibují, že už se nikdy nerozdělí. Ludmila je dojatá z Fedeho dárku a dávají se dohromady. Poté co Germán nepřišel na domluvenou schůzku, s ním Angie odmítá dál komunikovat. Violetta a Leon odpouští Gery a Clementovi jejich podvod s chaty. Jade a Nicolas jsou spolu a jsou šťastní. Nicolas se rozhodne splnit Matiasovi sen a kupuje mu nové auto. Leon daruje Violettě prstýnek. Studenti přicházejí na prohlídku nádherného Sevillského studia, které založil Antonio. Violetta překvapivě zjišťuje, že zde její otec studoval a byl nejlepším ze všech. Ramallo žádá Olgu o ruku. Germán si začíná uvědomovat, že se dál nemůže bát poslouchat své srdce a musí začít konat. Diego a Francesca se konečně dostávají do Sevilly, potkávají se ale s dalším zdržením, když narazí na taxikáře, který je jejich velkým fanouškem. Až v poslední chvíli se jim podaří dorazit na místo show. Poslední vystoupení studentů na počest Antonia začíná! Violetta na konci show daruje Germánovi svůj prsten od Leona s tím, aby požádal Angie o ruku. Germán na to nakonec nabírá odvahu a Angie mu před zraky všech diváků říká ano. Nakonec nastává den, o kterém mnozí snili. Všichni se setkávají na nádherné svatbě Angie a Germána, kteří si po tom všem, co prožili, říkají své vysněné ano. Tenhle výjimečný okamžik nakonec oslavují tím, co milují nejvíc, tedy hudbou a tancem, a co je nejdůležitější, všichni společně, šťastní, se splněnými sny a po boku těch, které mají rádi.

Příběh Violetty pozná svůj konec. Vzpomínky na neuvěřitelné množství nádherných okamžiků, které jsme společně s postavami během všech tří sérií prožili, v nás ale zůstanou napořád! Já věřím, že každému, komu Violetta zasáhla do života, něco málo odevzdala, a navždy zůstane zapsaná někde v hloubce našich pamětí. :)

Série 3 Epizoda 79 (14.dubna 2016)

15. dubna 2016 v 14:56
Gery se úspěšně podaří z Violettina mobilu smazat Alexovo video s přiznáním. Camila se neví rozhodnout, zda se má vrátit do Buenos Aires na natáčení filmu, nebo zůstat v Seville. Francesca a Diego se nesprávnou lodí dostávají až do Cádizu. Diego zamlouvá loď zpátky do Sevilly, ta ale vypluje až v noci. Do té doby si užívají město. Olga a Ramallo mají celý dům pro sebe, konečně se dávají dohromady a užívají si čas spolu. Violetta pozve Germána a Angie na večeři ve třech, má ale v plánu nepřijít a nechat je osamotě. Violetta a Leon spolu tráví čas, zůstat kamarády je pro ně ale pořád těžké. Parta se setkává v parku u kašny přání. Camila se nakonec rozhodne zůstat s nimi v Seville. Germán přichází na setkání s Angie, když ji ale vidí, zbaběle se rozhodne odejít. Angie na něj marně čeká. Jade a Nicolas se dávají znovu dohromady. Federico připravuje Ludmile překvapení, daruje ji vzdálenou hvězdu. Ludmila je dojatá. Clement a Gery konečně vysvětlují Violettě a Leonovi celou pravdu o chatu. Těm je nyní jasné, že ani jeden z nich nestál pouze o přátelství a oba se milují. Uprostřed noční Sevilly se políbí.

Po třech sériích přichází příběh do svého konce! Už dnes se osudy postav, které jsem si zamilovali uzavřou a Violettě dáme sbohem! Rozhodně si nenechte ujít velké finále, poslední epizodu Violetty, která bude pro každého fanouška určitě silným zážitkem. Startujeme už v 18:00 na Disney Channel!

Série 3 Epizoda 78 (13.dubna 2016)

14. dubna 2016 v 14:25
Pablo je nadšený z nového duetu Violetty a Leona. Gery dál odmítá Alexe. Leon a Violetta se hádají i při nácviku choreografie. Nedokážou být totiž pouze kamarádi. Olga a Angie společně označují Ramalla a Germána za zbabělce, jelikož nedokážou přiznat své city. Ještě před odjezdem do Sevilly se studenti a profesoři rozhodují pomoct Gregoriovi, který se viditelně trápí. Přivádějí ho do obnoveného Art Rebel, na místo, které miloval. Gregorio je šťastný a všem děkuje. Alex natáčí video, ve kterém přiznává pravdu o mailech, a posílá ho Violettě. Studenti přicházejí do Sevilly a ihned si jdou užívat město. Diego bere Fran na vyhlídkovou plavbu, nastupují ale na nesprávnou loď. Aby Angie a Germán nesdíleli pokoj v hotelu, musí jít Germán bydlet do kumbálu. Camila zjišťuje, že se musí vrátit do Buenos Aires na natáčení filmu. Violetta si užívá procházku s Leonem, když jí přichází zpráva od Alexe.

Je tady předposlední epizoda Violetty! Děj se přesunul do nádherné Sevilly, kde nás čekají ještě krásnější okamžiky. Rozhodně si nenechte ujít předposlední díl celého seriálu, který bude plný emocí, už dnes v 18:00.

Série 3 Epizoda 77 (12.dubna 2016)

13. dubna 2016 v 14:35
Priscila varuje Angie a holky, že má jejich auto porouchané brzy. Je jasné, že za tím stála ona. Camila zjišťuje, že bude mít ve filmu líbící scénu. Diego a Francesca dávají dohromady kousky písní Leona a Violetty, které našli. Všichni v domě jsou v šoku z toho, že Violetta, Angie a Ludmila málem přišli o život. Zjevuje se zde samotná Priscila, tentokrát ale nechce nikomu ublížit. Upřímně se omlouvá Ludmile za vše, co napáchala, a dobrovolně se chce jít léčit. Ve studiu vrcholí zkoušky na show v Seville. Gregorio vše kritizuje a nedá se s ním pracovat. Gery si dál odmítá připustit city ke Clementovi, když ho ale vidí s Camilou a myslí si, že spolu něco mají, udělá mu žárlivou scénu. Clement se ji záhy rozhodne políbit. Leon a Violetta nedokážou spolupracovat, u zkoušky se neustále hádají. Až když Francesca Violettě předává společnou píseň, kterou napsali s Leonem nezávisle od sebe, nemůžou popřít, že je pořád spojuje něco víc.

Poslední tři epizody nás dělí od konce Violetty. Už dnes se přesuneme do Sevilly, kde nás čeká velké množství nádherných a emotivních okamžiků, a kde se celý příběh uzavře. Buďte u toho i vy, už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 76 (11.dubna 2016)

12. dubna 2016 v 15:16
Nicolas si uvědomuje, jak je Clement talentovaný, je na něj hrdý a nechá ho dál chodit do studia. Priscila si najme člověka, aby ublížil Angie. Ta odmítá jít bydlet ke Castillovým. Clement se přichází Violettě poděkovat, ve stejnou chvíli k ní ale přichází i Leon, který žárlí. Angie se nakonec rozhodne přespat u Castillových, když zjišťuje, jaký má o ni Germán strach. Clement dává Jade druhou šanci a stávají se z nich přátelé. Když Priscila přichází navštívit Ludmilu, zjišťuje, že je Angie v domě, a to ji rozzuří. Vystoupení v Seville se blíží, smíšený duet mají zpívat Leon a Violetta. Deska kapely je konečně na světě. Francesca náhodně najde na zemi kus Violettiny písně, Diego zase tu Leonovou. Federico prosí Ludmilu o odpuštění. Clement je odhodlaný říct Leonovi a Violettě pravdu o mailech, Gery je proti. Priscilin člověk poškozuje Angie na autě brzy, k jejímu zděšení si ale do auta s Angie sedá taky Ludmila. Priscila se rozhodne zachránit dceru a auto zastavuje.

Ani dnes si rozhodně nesmíte nechat ujít premiérovu epizodu Violetty. Příběh směřuje ke konci a i dnes nás čeká mnoho usmíření, odhalení a emocí. Sledujte Disney Channel v 18:00.

Série 3 Epizoda 75 (8.dubna 2016)

11. dubna 2016 v 14:30
Violetta a Angie se dovídají skvělou zprávu, Nicolas Germánovi studio nakonec prodal. Ludmila zastavuje Priscilu, která se hrabe Angie v kabelce. Přichytí je samotná Angie. Nikomu ze studentů nejde do hlavy, proč Nicolas s prodejem změnil názor. Clement se přiznává Gery, že jeho otec prodal studiu pod podmínkou, že už se tam nikdy neobjeví a bude studovat na univerzitě. To Violetta ani ostatní nechtějí nechat tak, chtějí Clementovi pomoct. Pouze Leon je proti. Na Andrése padá vina ohledně změny výsledků přijímaček, Malena se mu ovšem přiznává, že to byla ona. Studenty čeká vystoupení před španělskou ambasádou, Violetta přesvědčuje Clementa, aby vystoupil s nimi. Zároveň přivádí Nicolase, aby viděl svého syna vystupovat a změnil názor. Germán chce Angie uchýlit u nich, aby ji ochránil před Priscilou. Jak Nicolas zareaguje na vstoupení svého syna?

Je tady poslední týden Violetty. Před námi je závěrečná část celého příběhu, která bude plná emocí. Rozhodně si to nesmíte nechat ujít, sledujte posledních 5 epizod celého seriálu každý den v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 74 (7.dubna 2016)

8. dubna 2016 v 14:12
Violetta narazí na ulici na Clementa a Leona u nepříjemné debaty. Leonovi na Clementovi pořád něco nesedí, Violetta ho ale chápe a brání. Priscila nutí Ludmilu, aby jí pomohla pomstít se Angie. Ludmila je v šoku a neví, zda má Angie a Castillovi varovat, nebo podržet svoji matkou a nic jim neříkat. Francesca a Diego přistihnou Andrése ve sborovně u počítače. Kapela ve studiu pokračuje v nahrávání desky. Germán se dál chová k Angie chladně, nechce jí ale prozradit, co za tím je. Všichni z Maxiho skupiny jsou přijati do studia, včetně Maleny, dívky, která se líbí Andrésovi. Profesoři ale zjišťují, že ji nevzali a někdo výsledek změnil. Podezření padá na Andrése. Priscila se dostává do studia a chce prohledat Angiinu kabelku, zastavuje ji Ludmila. Germán a Nicolas se nakonec přeci jen dohadují na prodeji studia.

Finále předposledního týdne je tady! Před námi je epizoda 75 plná skvělých vystoupení, po níž nás čeká definitivně poslední týden Violetty. Tak si to nenechte ujít, už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 73 (6.dubna 2016)

7. dubna 2016 v 14:25
Nicolas po odhalení pravdy o svém synovi odmítá prodat studio. Maxi se stává obětí vtípku nadějných studentů, kteří ho přilepí k židli. Leon zjišťuje, že Gery celou dobu znala pravdu o Clementovi a taky to, že miluje Violettu. Priscila narušuje rodinnou atmosféru a opět se objevuje u Castillových aby navštívila Ludmilu. Clement zjišťuje, že jeho tajemství neprozradila Gery ale Jade. Ta se mu snaží vysvětlit, že tak udělala pro jeho dobro. Angie postřehne, že se k ní Germán chová chladně. Leon se rozhodne sledovat Gery a Clementa, aby zjistil víc o jejich spojenectví. Violetta se marně snaží přesvědčit Nicolase, aby jim budovu studia prodal. Camila má dál problém zahrát pláč, během natáčení se jí to konečně povede díky Brodueyovi. Ludmila se snaží vycházet s matkou, brzy si ale uvědomuje, že se Priscila nezměnila a jde jí pořád pouze o pomstu.

Violetta běží dál, další premiérový díl můžete sledovat i dnes, tradičně v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 72 (5.dubna 2016)

6. dubna 2016 v 14:41
Clementovo tajemství je odhaleno, Nicolas zjišťuje, že jeho syn tajně chodil do studia a Violetta, že všem celou dobu lhal v tom, kým je. Germán přesvědčí otce Ludmily, aby ji nechal žít u nich, a tak Ludmila nemusí odjet. Clement si myslí, že jeho tajemství vyzradila Gery. Violetta je z toho v naprostém šoku, narušuje nahrávání kapely a vrhá se Leonovi do náruče. Ten se ji snaží uklidnit. Gregorio vyhazuje všechny potenciální studenty z přijímaček, což Pablo dál odmítá tolerovat a vyhrožuje mu výpovědí. Nicolas nutí Clementa proti jeho vůli k zápisu na univerzitě. Camila musí podle scénáře zahrát pláč, s čím má ale problém. Violetta se vžívá do Clementovy situace a tak mu odpouští. Jejich rozhovor slyší Leon. Ludmila se loučí se svým otcem, záhy za ní přichází Priscila s prosbou o odpuštění. Nicolas přichází do studia s překvapivou zprávou, budovu prodávat nebude.

Ani dnes nebude na obrazovkách Disney Channel chybět premiérová epizoda Violetty. Sledujte ji už v 18:00.

Série 3 Epizoda 71 (4.dubna 2016)

5. dubna 2016 v 14:57
Violetta a Leon se nepolíbí v domnění, že si to ten druhý nepřeje. Táta Ludmily chce, aby s ním odjela do Afriky, a ačkoliv se Ludmile nechce, zdá se, že nebude mít na výběr. Jade Nicolasovi prozradí, že Clement tajně chodí do studia a vydává se za někoho jiného. I když jí Nicolas nevěří, brzo mu to začíná vrtat hlavou. Priscila si přichází ke Castillovým pro své věci přičemž se nevyvaruje setkání s Ludmilou. Alex po tom všem Violettě vyznává lásku. Šokovaná Violetta mu ale řekne, že ho považuje pouze za kamaráda. Ve studiu se rozšiřuje zpráva o Ludmiliném odjezdu, nikdo si ho ale nepřeje. Samotná Violetta přemlouvá Ludmilu, aby bojovala za to, aby zůstala. Maxi se snaží vést rozhádanou skupinu nadějných studentů. Diego navrhuje Gregoriovi obnovu Art Rebel. Fede se chce vrátit k Ludmila, pro ni už je ale příliš pozdě. Nicolas přichází do studia, kde opravdu nachází svého syna Clementa.

Dnes nás čeká další, 72. epizoda 3. série. Nenechte si ujít pokračování příběhu už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 70 (25.března 2016)

26. března 2016 v 14:46
Leon a Violetta si nyní díky Alexovi a Gery myslí, že se od něj chce ten druhý držet dál. U Castillových se objevuje Ludmilin otec. Ludmila se na něj zlobí, že se o ni celá léta nezajímal, ale ukazuje se, že se ji celou dobu snažil kontaktovat, avšak Priscila všechny jeho snahy mařila. Ludmila prožívá těžké období, neví co s ní bude dál, Violetta i Germán jí jsou oporou. Studenti se baví o své budoucnosti, jelikož se blíží konec jejich studia. Pablo navrhuje Violettě, aby se stala jeho pomocnicí. Violetta nabídku přijímá a hned přichází s nápadem založit vlastní vydavatelství studia. Jeho prvními umělci bude právě kapela kluků. Ve studiu vystupuje skupina R5, což zařídil Leon. Táta chce vzít Ludmilu sebou do Afriky. Leon je Violettě vděčný ze nápad s vydavatelstvím, který pomohl jeho kapele. I navzdory všemu se opět sbližují a téměř se políbí.

Zní to zvláštně, ale před námi je opravdu posledních 10 epizod celého seriálu! Tenhle týden se ale Violetta z obrazovek vytratí, čeká nás týdenní pauza a na premiéry posledních epizod seriálu se můžeme těšit zase od příštího pondělí, 4. dubna.

Série 3 Epizoda 69 (24.března 2016)

25. března 2016 v 16:10
Violettě a Leonovi je po shlédnutí kamerového záznamu jasné, že Violettu ze schodů shodila Priscila. Sdělují to Germánovi, který je v naprostém šoku. Na Priscilu ihned volá policii, která si pro ni brzo přichází, a to hned dvakrát. Až poté si všichni uvědomují, že je Priscila obelhala a odešla s falešným policajtem. Ludmila se kvůli matce trápí, Germán jí ale nabízí svoji náruč, stejně jako Violetta. Ve studiu se jí všichni omlouvají. Jade si začíná uvědomovat, že se zamilovala do Nicolase. Za Leonem přichází překvapivá návštěva, Ross Lynch. Cami dostává prestižní hereckou nabídku od slavného režiséra. U Castillových se nečekaně objevuje Ludmilin otec. Gery a Alexovi se podaří ukrást tablety Violetty a Leona. Záhy se Alex vydává za Leona a napíše Violettě, že se chce od ní držet dál, stejně jako Gery napíše Leonovi to samé ve jménu Violetty.

I na Velký pátek nás čeká premiérová epizoda Violetty. Nenechte si ji ujít v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 68 (23.března 2016)

24. března 2016 v 16:16
Violetta věří čím dál víc, že ji ze schodů shodila Priscila a ne Ludmila. Gery odhaluje Clementovou pravou identitu. Studio dostává pozvánku na hudbení festival v Seville, Gregorio ji ale roztrhá a zahodí. Federico chce zabránit odjezdu Ludmily a kontaktovat jejího otce. Aby to ale utajil, předstírá, že Ludmile nevěří a chce aby odjela. To ovšem slyší samotná Ludmila. Profesoři najdou roztrhanou pozvánku a studentům zvěstují skvělou zprávu o festivalu. Ti se hned začínají připravovat, Leon a Violetta souhlasí s tím, že budou v písni párů zpívat spolu. Jade vrací Nicolasovi prsten. Všichni pomáhají Violettě zjistit, kdo ji vlastně shodil. Na ulici se ptají lidí. Záhy zjišťují, že celý incident natočila bezpečnostní kamera. Gery vydírá Clementa, že vše prozradí, pokud jí nepomůže s Leonem. Violetta a Leon se dívají na záznam, ze kterého je jasné, že Violettu strčila opravdu Priscila.

Už dnes nás čeká speciální epizoda se skupinou R5! Rozhodně sledujte Violettu už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 67 (22.března 2016)

23. března 2016 v 14:08
Violetta se po pádu ze schodů probírá na zemi, pomůžou jí náhodní kolemjdoucí. Z nemocnice kontaktují Ramalla, jelikož Germán s Angie nejsou na příjmu a vše zjišťují až po příchodu domů. Violetta obviňuje Ludmilu a zároveň taky prozrazuje pravdu o pavoukovi v autě. Priscila chce Ludmilu okamžitě poslat do Švýcarska, aby ji umlčela. Většina studentů věří, že Violettu strčila opravdu Ludmila, pouze Naty se staví na její stranu a přemlouvá taky Federica. V Ludmilinu nevinu začíná věřit i Germán. Podezření brzo směruje taky k Gery, která se před událostí s Violettou pohádala. Studenti jsou nadšeni z dobrých zpráv o koupě studia, Pablo dostává nabídku být znovu ředitelem. Camile se nedaří na natáčení filmu, dokud Francesca nepřivádí Brodueye. Angie po hádce s Priscilou dojde, že to mohla být právě ona, kdo shodil Violettu. Samotná Violetta přestává být přesvědčena o vině Ludmily a začíná věřit, že to mohla být opravdu Priscila.

Příběh se nám zamotává, zvítězí tentokrát pravda nebo další intriky? Rozhodně sledujte i dnešní premiérovou epizodu už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 66 (21.března 2016)

22. března 2016 v 14:22
Soutěž dopadla skvěle, ale i tak nemá studio vyhráno. Nicolas hodlá budovu prodat. Violetta si vyslechne rozhovor Germána s Angie a brzy o prodeji studia informuje všechny ostatní. Priscila podnikne v snaze zbavit se Angie zoufalý čin. Objedná si obrovského pavouka, kterého záhy nastrčí do jejího auta. Angie v poslední chvíli zachraňuje Ludmila, která ji na pavouka v autě upozorní. Camila v doprovodu Brodueye přichází na kamerové zkoušky k filmu, kde ji ale přemáhá nervozita. Violetta slyší na ulici hádku Priscily s Ludmilou, a zjišťuje tak o pasti na Angie. Okamžitě chce všechno říct tátovi. Mezi Gregoriem a Diegem dále panuje napětí, které se snaží zmírnit Fran. Germán se rozhodne zachránit studio tím, že ho sám koupí. Aby zoufalá Priscila zabránila Violettě v tom, říct vše Germánovi, bez přemýšlení ji nepozorovaně na ulici shodí ze schodů. Violetta zůstává v bezvědomí.

Odstartoval nový týden s Violettou a dnes se můžete těšit na napínavé pokračování. Bude konečně Priscilina pravá tvář odhalena? Sledujte premiéru už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 65 (18.března 2016)

21. března 2016 v 14:33
Violetta navrhuje Leonovi, aby zůstali dál pouze přáteli, ačkoliv k sobě oba cítí mnohem víc. Broduey slyší Camilu nacvičovat scénku s rozchodem. Netuší ale, že jde o scénář a myslí si, že to říká přímo jemu. Pablo slibuje Angie, že popřemýšlí o návratu do studia. Priscila daruje Violettě nádherné zlaté náušnice. Ludmile dojde, že je dala vyrobit právě z její zlaté desky, kterou dostala od Germána jako dárek. Germán si vyslechne jejich hádku. Soutěž začíná a studenti mají jedinečnou šanci udělat si dobré jméno. Pablo se definitivně vrací do studia. Jade, kterou Nicolas vyhodil, se chce uchýlit u Germána. Ten ji ale v domě nestrpí. Priscila využije její zoufalství a přinutí ji prozradit co ví o Germánovi a Angie. Nicolas oznamuje Germánovi, že chce studio prodat. Violettu před vystoupením uklidňuje Leon. Celou píseň zazpívá právě jemu.

Před námi je epizoda 66 a další týden s Violettou. Sledujte premiéru už dnes v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 64 (17.března 2016)

18. března 2016 v 15:08
Nicolas zjišťuje, že Jade koupila studio a dlouhou dobu mu to tajila. Uvědomuje si taky, že to byl pouze zoufalý čin jak být na blízku Germánovi. Nevidí proto jinou možnost, než jejich vztah ukončit. Broduey již ví, že Camila přijala roli ve filmu. Violetta a Leon si uvědomují, že bude těžké zůstat přáteli. Přiznají si co cítí, ale chtějí své city potlačit. Germán, Violetta a Ludmila si užívají rodinný večer u televize. Ludmila přiznává, že si je oblíbila. Priscile se ale ani trochu nelíbí, že se Ludmila s Germánem a Violettou tolik sblížila. Pořád rozhádáni Diego a Gregorio spolu zůstávají zamčeni v učebně tance. Priscila opět útočí na Angie, když se oběvuje v domě. Olga a Beto chtějí Ramalla znovu přijmout do kapely. Ačkoliv proti tomu bojují, ani Violetta ani Leon nedokážou zapomenout na to, co k sobě cítí a shodují se na tom, že si musí promluvit.

Finále týdne a epizoda 65 je tady, kromě jiného nás čeká taky soutěž, která může rozhodnout o budoucnosti studia. Nenechte si to ujít už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 63 (16.března 2016)

17. března 2016 v 14:45
Kluci na čele s Leonem se rozhodují opustit vydavatelství, které odmítá vydat DVD se studenty. Violettu potěší, že se Leon staví za studio a cítí, že jsou si opět blízcí. Priscila se Germánovi přiznává, že se cítí odstrčená. Kluci se nyní mohou spolu s ostatními účastnit blížící se soutěže. Angie se svěřuje Pablovi, jak trpí, když musí být na blízku Germána ale nemůže být s ním. Camila se před Brodueyem snaží utajit, že přijala roli ve filmu. Germán zjišťuje, že Nicolas ani jen netuší, že jeho žena Jade koupila studio. Ze strachu, že Germán Nicolasovi vše prozradí, se nakonec Jade a Matias rozhodnou studio znovu otevřít. Violetta a Leon se společně dívají na záznam z jejich vystoupení. Zajiskří to mezi nimi a téměř se políbí. Gregorio a Diego mají sezení u psychologa. Nadšení studenti se znovu vracejí do studia. Najednou se zde ale objevuje taky Nicolas, který zjišťuje, jak mu Jade lhala.

Epizoda 64 poběží už dnes večer, tradičně v 18:00 a tradičně na Disney Channel :)

Série 3 Epizoda 62 (15.března 2016)

16. března 2016 v 14:15
Ludmila žádá Violettu a Fedeho, aby neříkali Germánovi pravdu o Priscile. Jade chce Priscile prozradit, jak to mezi Angie a Germánem jiskří, zastaví ji až Matias. Camila dostává nabídku zahrát si ve filmu. To se vůbec nelíbí Brodueyovi, jelikož jde o režiséra, který ji balil u natáčení klipu. Diego a Gregorio si jsou vzdálenější než kdy předtím. Jade i nadále odmítá otevřít studio. Studenti se tak sejdou a zkoušejí u Violetty doma. Problém nastává, když se vrací Priscila, která o ničem netušila, a zuřivě všechny vyhazuje. To Violettu ještě víc utvrdí v tom, že se v ní mýlili a svěřuje se s tím taky Leonovi. Angie dává Ramallovi lekci zpěvu, Olga žárlí. Fran zařídí Diegovi a Gregoriovi sezení s psychologem. Camila se rozhodne přijmout nabídku režiséra. Vydavatelství kapele oznamuje, že studenti studia nebudou moci být na DVD, s čím ale kluci rozhodně nesouhlasí.

Na novou epizodu Violetty se můžete těšit i dnes večer, poběží už v 18:00 na Disney Channel.

Série 3 Epizoda 61 (14.března 2016)

15. března 2016 v 14:44
Violetta a Leon se políbili, ani jeden ale neví, co to v jejich vztahu znamená. Jade ze žárlivosti zavírá studio a nikdo jí to nedokáže vymluvit. Angie je zklamaná, když Germán označí jejich sblížení za omyl. Priscila se dál chová ke své dceři jako k hadru, Ludmila už ale její výhrůžky dál tolerovat nechce. Federico Prisclino chování postřehne. Leon přichází k Violettě, aby si vše vyříkali. Oba se překvapivě domluví, že zůstanou pouze kamarádi. Jade hodlá studio znovu otevřít pouze tehdy, když Angie odejde a Germán si ji vezme. Studenti se zatím setkávají u Violetty, kde se začínají připravovat na soutěž. Lena přichází všem oznámit, že jako hvězda Youmix odjíždí do Španělska. K úspěchu jí nakonec nečekaně blahopřeje i Ludmila. Violetta a Leon se snaží budovat své přátelství, málokdo ale věří, že by to mohlo fungovat. Ludmila konečně nabere odvahu a Fedemu s Violettou přizná, že je její matka zlá.

Violetta se vrátila s novými epizodami, na další se můžete těšit i dnes, už tradičně v 18:00 na Disney Channel

Série 3 Epizoda 60 (12.února 2016)

15. února 2016 v 20:27
Violetta Leonovi sdělí, že se s jejich rozchodem již smířila a chce na něj zapomenout. Brzo toho ale začíná litovat, když zjišťuje, že se k ní Leon vlastně chtěl vrátit. Angie Germánovi řekne, že odjede do Evropy, na její překvapení ale Germán zareaguje chladně a v odjezdu ji podpoří. Violetta chce zavolat Leonovi, Gery, která vidí příchozí hovor, ale schválně rozbije jeho mobil. Poté, co Priscila zjišťuje o posledním incidentu Ludmily v Youmix, vezme jí mobil a zamkne ji v pokoji. Jenom díky Olze Ludmila nakonec nezmešká natáčení. To se odehrává v prostorech, které všechny okouzlí. Violetta a Leon mají konečně možnost promluvit si. Violetta Leonovi naznačuje, že by se k němu ráda vrátila. Gery se zlomeným srdcem utěšuje Alex, nakonec jí věnuje polibek. Angie a Germán zděšeně zjišťují, že Jade zavírá studio. Během Violettiny sólové písně se k ní nečekaně připojí Leon a na závěr písně se políbí.

Před námi je ješté psoledních 20 epizod seriálu, příběh Violetty bude zase pokračovat od 14. března, Buďte u toho!

Série 3 Epizoda 59 (11.února 2016)

12. února 2016 v 14:18
Priscila nevidí záznam Angie a Germána na videokameře, díky Federicovi, který ho stihne smazat. Andrés končí se svým blogem, jeho poslední video ale všechny zaujme. Leon si uvědomuje, že chce Violettu zpátky. Gery je nešťastná a útěchou jí je Alex. Ludmila netrpělivě čeká na rozhodnutí Gregoria, ten ji nakonec přijímá zpět do studia. Ramallo prosí Angie o hodiny zpěvu, aby si zlepšil reputaci u Olgy. Všichni se marně dál snaží přesvědčit Gregoria, že Jade hvězdou jejich show být nemůže. Angie už nezvládá situaci s Germánem a chce znovu odejít do Evropy. Ludmila sabotuje prezentaci Leny v Youmix. Parta v garáži pilně zkouší na natáčení DVD. Leon hledá vhodnou chvíli na vyznání svých citů Violettě. Pozve ji na procházku. Než jí ale cokoliv stihne říct, Violetta ho přerušuje s tím, že na něj chce zapomenout.

Nenechte si ujít dnešní premiérovou epizodu, plnou skvělých vystoupení, napjatých situací a překvapivých zvratů! Důležitá epizoda, po které nás čeká opět přestávka, poběží už v 18:00!

Série 3 Epizoda 58 (10.února 2016)

11. února 2016 v 14:35
Violetta vidí Leona v odrazu vody, dřív než se ale stihne otočit, zmizí. Jade má být hvězda show, což se nelíbí nikomu kromě ní samotné a Gregoria. Kluci dávají Andrésovi na výběr mezi kapelou a blogem. Germán a Angie mají důvěrný rozhovor, netuší ale, že je natáčí kamera. Ta se záhy dostává do rukou Matiase. Ludmila je naštvaná na Naty a Lenu, která jí vyfoukla místo v Youmix. Parta ve studiu tajně zkouší na natáčení DVD, Gregorio se ale nesmí nic dovědět. Zoufalá Angie se všude snaží najít kameru, Matias ji zatím předává Violettě. Andrés se po rozhovoru s Naty rozhoduje dát přednost kapele. Ludmila by se ráda vrátila do studia. Maxi odpouští Naty a dávají se znovu dohromady. Violettě, v doprovodě Leona, se podaří ukrýt kameru u nich doma, Priscila to ale zjišťuje a okamžitě chce vědět, co je na záznamu.

Předposlední epizoda před další přestávkou poběží už dnes. Sledujte ji v 18:00.

Série 3 Epizoda 57 (9.února 2016)

10. února 2016 v 14:11
Leon se přichází Violettě omluvit za své chování a konečně si vše vysvětlují. Priscila nutí Ludmilu, aby Marottiho prosila o svůj návrat do Youmix. Matylda odchází zpátky do Polska, kluci se rozhodnou uspořádat rozlučkový večírek u Leona v garáži. Violettu a Ludmilu nikdo nepozve, Ludmila ale přesvědčí Violettu, aby tam šli i tak. Violetta ale v přesvědčení, že ji Leon na večírku nechce, raději odchází. Naty je nešťastná, když zde vidí Maxiho ve společnosti Matyldy. Violetta se přiznává Leonovi, že na něj stále nedokáže zapomenout, ale slíbí mu, že to bude dál zkoušet. Je to ale to, co Leon opravdu chce? Andrés kvůli svému blogu zanedbává kapelu. Violetta zmešká zkoušku s Gregoriem, co ho naštve natolik, že ji vyškrtne ze show. Sestra Naty, Lena, se stává novou hvězdou Youmix. Violetta jde na místo, kde se s Leonem poprvé políbili. V odrazu vody vidí, že není sama.

Máme střed týdne a ani dnes nebude Violetta chybět na obrazovkách Disney Channel. Sledujte premiérovou epizodu v 18:00

Série 3 Epizoda 56 (8.února 2016)

9. února 2016 v 14:33
Violetta je zklamaná z Germána, když zjišťuje, že si četl její mail. Matias a Clement se domluví, že budou před Nicolasem oba mlčet. U Castillových panuje napjatá atmosféra. Violetta je naštvaná na Germána, její chování se ovšem nelíbí Priscile, která ji zchladí. Germána Priscilino chování k Violettě nemile překvapí. Naty slyší, když Maxi přiznává Matyldě, že ji už nemiluje. Mezi Priscilou a Angie dochází ke konfliktu, když si Angie zastává Violettu. Leon již dál nechce, aby studenti zkoušeli v jeho garáži. Priscila brzo zjišťuje, že Ludmilu vyhodili z YouMix, je naštvaná jako nikdy. Jade narušuje hodinu zpěvu, jen aby si mohla zazpívat s Germánem. Violetta si uvědomuje, že na Leona nedokáže zapomenout a nedokáže dát sbohem ani jediné jeho fotce. S pomocí Fran se rázně rozhodne vyhodit všechny vzpomínkové předměty. Leon se ale najednou překvapivě objevuje v jejím pokoji.

Dnes je na programu epizoda 57, rozhodně ji sledujte, už v 18:00 na Disney Channel
 
 

Reklama