Violetta 3

Už dnes vše končí!

15. dubna 2016 v 16:22
Máme 15. dubna 2016, den, který se bude spojovat s definitivním koncem Violetty v Česku a na Slovensku. 239 epizod, 3 série a 3 roky zábavy, hudby, tance, snění, napětí a lásky máme za sebou, před sebou pouze jediný krůček, poslední nezapsanou stránku, úplně poslední epizodu Violetty, ve které se s tím vším, co jsme společně prožívali, navždy rozloučíme. Pokud jste sledovali včerejší předposlední epizodu, ve které se už mnohé dějové linky začaly uzavírat, určitě jste si ji užili. Ta dnešní bude stejně tak plná emocí, můžeme se těšit na poslední fantastickou show studentů a naposled uslyšíme naše oblíbené písně. Příběhy postav, které se formovali 3 roky přijdou dnes do svého konce, a zda už bude šťastný, to se společně dovíme ve velkém finále dnes večer. Nezapomeňte tedy sledovat Disney Channel už v 18:00 kdy startuje úplně poslední epizoda seriálu!

Dnešní večer ale bude patřit Violettě úplně celý! Ani po skončení poslední epizody rozhodně nepřepínejte, protože rozlučka s Violettou bude dál pokračovat. V 19:00 Disney Channel odvysílá poslední díl pořadu I Love Violetta, hned poté se můžeme těšit na speciální 15-minutovou rozlučku, ve které se naše postavy naposled vrátí do studia a s tímhle magickým místem, které se stalo na tři roky našim druhým domovem, se naposled rozloučí. Celý večer vyvrcholí skvělým dokumentem Violetta: Cesta na vrchol! Ten odstartuje v 19:30 a poběží dvě hodiny. V dokumentu budeme mít jedinečnou šanci prožít s herci jejich životní příběhy, od dětství až po Violettu, která z nich udělala hvězdy... Zda se všechny zmiňované programy objeví i tady na blog vám dopředu slíbit nemůžu. Pokud ale budou nahrané na internet, což s největší pravděpodobností budou, tak sem odkazy samozřejmě přidám.


Celý večer si rozhodně nenechte ujít! Bude patřit jen a jen Violettě a všem fanouškům, kterých si seriál za 3 roky získal neuvěřitelné množství v obou našich zemích. Všem přeji, abyste si dnešek užili, jelikož je to vůbec naposled, co budeme mít možnost prožívat Violettin příběh. Startujeme už v 18:00 a nezapomeňte, že celá rozlučka potrvá až do 21:30! Užijte si ji! :)

Jdeme do finále!

4. dubna 2016 v 12:05
Velikonoční týdenní pauza je za námi a Violetta se opět vrací na obrazovky s premiérovými epizodami, tentokrát už ale úplně naposled! Před námi jsou poslední dva týdny seriálu a po více než dvou letech a třech sériích se s Violettou rozloučíme! Posledních 10 epizod bude doprovázat obrovské množství emocí a věřím, že každý, kdo si za uplynulé roky našel k seriálu cestu, si závěr vychutná a bude ho prožívat s nostalgií. Co tedy čeká naše postavy a jak se jejich příběhy uzavřou? Přesto, že jsem něco málo o ději prozradil již v minulém článku pro posledních 20 epizod seriálu, pojďme si ještě trochu přiblížit, co nás čeká v závěrečné desítce.

Priscila všem definitivně odhalila svoji tvář a po tom všem už není možné, aby jí Germán dal ještě jednu šanci. Otázkou ale zůstává, zda ji za své činy dostihne spravedlnost, nebo bude dál utíkat, anebo jestli olituje vše co napáchala a na úplném konci najde své lepší já. Stejně tak se dovíme, jak skončí příběh Ludmily, která nyní bez příkazů své matky konečně může být sama sebou. Dostává se ale do těžké situace a neví, jestli se vrátí žít ke své matce, odejde s otcem do Afriky, nebo ji Castillovi přijmou do rodiny a zůstane žít s nimi.

Co nás čeká v poslední části Violetty je rozhodně loučení! Studenti totiž přicházejí na konec své cesty ve studiu, budou se muset loučit s místem, které se stalo nejen jejich, ale také našim druhým domovem, a v neposledním řadě se svými kamarády a spolužáky. Každého z nich čeká důležité životní rozhodnutí o své budoucnosti.

To, co nebude chybět v úplném závěru seriálu je samozřejmě láska. Páry, které vznikly během celé historie a dennodenně jsme s nimi prožívali jejich vztahy, také ukončí svůj příběh, a i když mnoho z nich čeká ještě spousta překážek, každý fanoušek věří, že si nakonec pravá láska vždy najde svoji cestu.

Finále Violetty bude plné odhalení, usmíření, loučení a především plné emocí jako je láska, smutek a zároveň radost. Určitě si poslední epizody Violetty užívejte, protože právě to, že jsou poslední je dělá výjimečnými a my máme poslední šanci prožívat příběh, který jsme si tak oblíbili. Violetta poběží v premiérách tak jako dosud, od pondělí do pátku v 18:00, no a na velké finále se můžeme těšit 15. dubna!


Ross Lynch a R5 ve Violettě!

23. března 2016 v 16:11
Ani ve třetí sérii Violetty nesmí chybět návštěva speciálního hosta, stejně tak jako v té druhé, kde se v jedné epizodě objevila americká zpěvačka a herečka z Disney seriálu Hodně štěstí, Charlie, Bridgit Mendler. I tentokrát do Violetty zavítají hosté ze Spojených Států, do On Beat Studia se podívá Ross Lynch, kterého určitě znáte jako Austina ze seriálu Austin & Ally, či Bradyho z Filmu mých snů, spolu s kapelou R5! Na jejich příchod se můžeme těšit už zítra, a nejen že se kapela v seriálu objeví, čeká nás taky hudební vystoupení s jejich písní Heart Made Up On You! Dohromady se R5 objeví až ve dvou epizodách, takže se máme na co těšit. Pokud nechcete propásnout epizody Violetty se speciálními hosty, určitě sladujte premiéry ve čtvrtek i v pátek v 18:00 na Disney Channel!

Poslední část Violetty startuje!

14. března 2016 v 9:39
Máme 14. března, odstartoval nám nový týden a s ním se na obrazovky po měsíční pauze opět vrací i premiérová Violetta! Před námi je poslední část 3. série, zároveň tedy poslední část celého seriálu. Těšit se můžeme na dvacet nových epizod, ve kterých se bude příběh pomaličku uzavírat. S Violettou se rozloučíme 15. dubna a to ve velkém stylu, hned po premiéře poslední epizody nás totiž čeká rozlučkový speciál a taky dokumentární film Violetta: Cesta na vrchol. Více podrobností naleznete v článku ZDE.

A co přinese poslední dvacítka epizod seriálu? Za sebe můžu říct, že právě poslední část 3. série jsem si úžíval bezpochyby úplně nejvíce a věřím, že stejně tak dostane i vás! Osudy našich postav se budou pomalu uzavírat, no ještě než se tak stane nás čeká mnoho odhalení, usmíření, prozření a ani v poslední části nebude chybět hromada napětí, hudby, překvapení a především lásky. Pokud jste zvědaví co nás tedy v posledních epizodách seriálu čeká a jak bude Violetta směřovat ke konci, právě v tomhle článku si něco málo prozradíme!

Epizoda 60 skončila jako z pohádky, když se po dlouhé době nekonečných hádek a nedorozumění Violetta a Leon konečně políbili. Není divu, že většina diváků nyní v napětí čeká, jak se teď bude jejich vztah vyvíjet. Jisté je, že v poslední části 3. série čeká Leonettu konečně opět hezčí období a hádkám bude snad už konec. Zda k sobě ale najdou opět cestu jako pár záleží pouze od toho, jestli si oba dokážou přiznat své city. Jejich společná cesta bude ještě velmi zajímavá, komplikovat ji budou taky Alex a Gery, mezi kterými to sice v poslední epizodě taky zajiskřilo, ale jejich city k Violettě a Leonovi pořád neochladly.

Ludmilina práce v Youmix je minulostí, opět se stala součástí studia a zdá se, že může znovu začít bojovat za vztah s Federicem. Na co se ale můžeme těšit je taky její prohlubující se vztah s Violettou. Na druhou stranu bude růst napětí mezi ní a vlastní matkou, která půjde i nadále za svými cíli, bez ohledu na to, komu tím ublíží. Pravě její čím dál ohroženější vztah s Germánem ji dožene ještě k zoufalejším činem.

Mezi Angie a Germánem to bude jiskřit tak jako dosud, v cestě jim ovšem nebude stát pouze zmiňovaná Priscila, ale nadále taky Jade. I tu však čeká v posledních dvaceti epizodách velký vývoj. Otázkou je, jestli ji posedlost Germánem opět dovede až za mříže, nebo naopak objeví své nové já a najde cestu ke svému manželovi a posléze taky k nevlastnímu synovi Clementovi. Samotný Clement bude v nových epizodách prožívat těžké období. Jeho tajná identita Alexe může být odhalena a stejně tak jeho skryté city k Violettě.

V poslední dvacítce epizod se také rozhodne o definitivním osudu studia. To v poslední epizodě pod nadvládou Jade skončilo uzavřené, jestli to tak i zůstane se dovíme už v nových epizodách. Jade však není ani zdaleka jediným problémem studia, stále jsou tady velké finanční potíže, které nebude lehké vyřešit. I samotné vztahy mezi profesory a studenty ve studiu budou ještě pořádně zkoušené. Máme se na co těšit, tříletá historie se bude uzavírat a nás čeká velké množství nádherných okamžiků, které budou šokovat a dojímat. Pokud o to nechcete přijít, nezapomeňte si zapnout Disney Channel už dnes v 18:00!

Velká rozlučka s Violettou 15. dubna!

11. března 2016 v 14:04
Tak a je to potvrzeno! Violetta po dva a půl roku směruje do svého finále i v Česku a na Slovensku, do cíle se dostane přesně 15. dubna! Program na čtvrtý měsíc roku definitně potvrdil to, co se předpokládalo, a tedy že seriálu dáme v našich končinách sbohem právě tenhle den. Poslední epizoda seriálu ale není ani zdaleka to jediné, na co se můžeme v dubnu těšit! Ale pěkně popořádku...

Před námi je ještě posledních 20 epizod Violetty, ty se do vysílání dostanou znovu už tohle pondělí! Na premiérové díly se budeme moct dívat další dva týdny, o Velikonocích si dá Violetta na týden menší pauzu. Pokračování se zase dočkáme hned od 4. dubna, kdy bude před námi posledních 10 epizod, což představuje poslední dva týdny s Violettou. Mnoho rozuzlení a dojemných okamžiků bude doprovázet celý zbytek seriálu, vše ale vyvrcholí poslední epizodou 15. dubna v 18:00, kdy uvidíme jak cesty našich oblíbených hrdinů skončí a jak se jejich osudy uzavřou.

Hned po premiéře poslední epizody, tedy v 19:00 Disney Channel do vysílání zařadí poslední, rozlučkový díl I Love Violetta, který poběží 15 minut, rozhodně však nebude znamenat konec večera s Violettou. Po I Love Violetta, v 19:15, se totiž můžeme těšit na speciální závěrečný 15-minutový epilog, který jsem již na blogu avizoval a více o něm si můžete přečíst ZDE!

Třešničkou na dortu bude skvěle zpracovaný dokumentární film Violetta: The Journey, v češtině pod názvem Violetta: Cesta na vrchol, který náš Disney Channel překvapivě odvysílá ještě tentýž večer! Hned po závěrečném speciálu, tedy v 19:30, čeká fanoušky neuvěřitelná cesta napříč čtyřmi roky s Violettou plná vzpomínek a samozřejmě v doprovodu našich oblíbených herců. I o vysíláni tohohle filmu jsem vás předem informoval, článek najdete ZDE!

Takže 15. duben si rozhodně zapište do diáře! Celý večer, začínajíc v 18:00 velkým a emocemi nabitým finále seriálu, a končíc v 21:30 dokumentem Violetta: Cesta na vrchol, budete moci trávit čas naposledy ve společnosti seriálu, který jste si zamilovali a hrdinů, kteří se stali vašimi vzory! Pro mě bude tenhle den rozhodně výjimečný, jelikož finále padá na den, kdy navíc slavím narozeniny, ale nepochybuji, že stejně tak výjimečný bude pro všechny fanoušky, kteří se během uplynulých let stali součástí rodiny V-Lovers v našich zemích! Pro rekapitulaci nabízím program na podvečer 15. dubna...

Velká rozlučka s Violettou v pátek 15.4.2016

18:00 Violetta 3x80 (Poslední epizoda seriálu)
19:00 I Love Violetta (Rozlučkový díl)
19:15 Violetta: Epilog (Závěrečný speciál k seriálu)
19:30 Violetta: Cesta na vrchol (Dokument)

Epizoda 60 je za námi, Violetta směruje ke svému konci...

12. února 2016 v 21:45
Dnes podvečer český Disney Channel odvysílal již neuvěřitelnou 220. epizodu Violetty, neboli 60. epizodu 3. série, která rozhodně zamíchala kartami! Po pohádkovém konci nás nyní čeká opět menší oddech, neboť nyní Disney do vysílání znovu zařadí reprízy. Půjde ale o poslední velkou přestávku, protože již po ní nás čeká definitivní závěr seriálu!

Pokud jste už teď zvědavý na to, co bude dál s Violettou a Leonem, Germánem a Angie, či celým studiem, dovíte se to 14. března, kdy se na obrazovky vrátí premiérové epizody. A co nás v další dvacítce epizod bude čekat? Ať chceme nebo ne, děj posledních dvaceti epizod bude pomalu ale citelně směrovat do finále. Čeká nás ještě mnoho zajímavých zápletek a odhalení, a taky poslední hádky a usmiřování. Rozhodně se máme na co těšit, posledních dvacet epizod bude stát za to! Jak už bylo řečeno, na Disney Channel poběží od 14. března a spolu s týdenní pauzou o velikonočních svátcích, bychom se pak měli s Violettou v Česku definitně rozloučit 15. dubna.

Příběh 3. série pokračuje!

18. ledna 2016 v 11:07
Po 5-týdenní pauze se už dnes vrací náš oblíbený seriál na obrazovky Disney Channel. Za sebou máme první polovinu poslední série, tedy prvních 40 epizod, před sebou však celou druhou s dalšími 40-ti, ve kterých se budou pomalu ale jistě dějové linky našich hrdinů blížit ke konci. Vcelku se nyní můžeme těšit na 20 nových epizod, které se budou vysílat nejbližší 4 týdny. S Violettou jsme se rozloučili v prosinci v napínavém finále, kdy León poznal pravdu o Roxy. Nyní bude příběh pokračovat, a pokud vás zajímá jak, tenhle článek je přímo pro vás!

Leon po polibku poznal, že Roxy, holka, do které se zamiloval, byla celou dobu vlastně Violetta. Otázkou ale je, jak tuhle lež vezme a co bude dál? Jasné je, že se mu to nebude odpouštět snadno, ale ustojí to jejich vztah, nebo bude právě tahle lež tím, co je navždy rozdělí? Na tyhle otázky poznáme odpovědi právě v nejbližších 20-ti epizodách!

Ludmila získala v předešlých epizodách to, po čem dlouho snila, ale je to opravdu to co chce? Stala se z ní hvězda Youmix a v nových dílech odstartuje její hvězdní kariéra. Na druhé straně ale stojí Federico, o kterého díky svým lží, zdá se, přišla. Najdou k sobě znovu cestu? Snadné to rozhodně nebude, zejména poté, co se mezi nimi objeví nová překážka. Do děje se zamíchá nový kluk, Felipe, který má jakožto španělská hvězda Youmix tvořit pár s Ludmilou. Ve vztazích ve studiu ale způsobí mnohem víc komplikací, protože jiskra přeskočí i mezi ním a Naty.

Felipe nebude jedinou postavou, která v nových epizodách zamíchá karty. Do města přijde nová sympatická holka Matylda. Přichází z nám nedalekého Polska a trable způsobí taky zejména ve vztahu Maxiho a Naty, jelikož jí Maxi padne do oka. Dále v nejbližší dvacítce epizod vstoupí do děje producent Martin, který bude zaručovat Francesce slibnou kariéru. Francesca a Diego budou dál tvořit důležitou zápletku. Jejich tajný vztah ohrožuje nejvíce právě to, že je tajný. Ne všechno se dá ale tajit navěky, a právě v nových epizodách může být vše odhaleno.

Studio se v závěru první poloviny 3. série dostalo do velmi vážných finančních potíží. Nyní se zdá, že není jiná možnost, než ho uzavřít. V roli zachránce se ale objeví Germán, který je ochotný studiu pomoct. Společný boj za dobro studia ho ještě víc sblíží s Angie, což Priscila jen tak lehce nesnese. Se studiem se v nových dílech propojí zajímavým způsobem i Jade, a to mnohem víc než kdykoliv předtím... Tohle je pouze zlomek z toho, na co se můžeme těšit, naše postavy čeká opět mnoho změn a tak rozhodně nezapomeňte sledovat jejich cestu. Premiérová epizoda 41 poběží už dnes v 18:00.

20 nových epizod a poslední pauza!

12. ledna 2016 v 21:48
Krásný večer všem. Školní rok a zkouškové období se nám již rozběhlo a co se také brzo rozběhne je Violetta. Ještě tenhle týden český Disney Channel vysílá reprízy, ale už od příštího pondělí se můžeme těšit opět na dávku nových epizod 3. série. Dohromady nás čekají další 4 týdny s novou Violettou, jelikož Disney opět odvysílá vcelku další dvacítku epizod, přesněji epizody 41 až 60. To nyní potvrdil i program na měsíc únor, který vyšel včera. Violetta tedy poběží s premiérami od tohohle pondělí až do 12. února a poté nás čekají opět reprízy těchhle epizod a tedy zároveň poslední pauza v premiérách!

Pokud se Disney nerozhodne udělat opět nějakou výjimečnou přestávku ve vysílání repríz, tak by měly běžet vcelku rovněž 4 týdny, a s epizodou 61 a zároveň poslední dvacítkou epizod celého seriálu by se měla Violetta vrátit na obraz 14. března. Poslední dvacítka epizod bude znamenat poslední 4 týdny životnosti Violetty v Česku a na Slovensku, což by znamenalo, že seriálu dáme sbohem přesně 8. dubna!

Dále je tady změna pro diváky, kteří byli zvyklí dívat se na Violettu v reprízách buďto ještě v ten den v 21:10 nebo vždy na druhý den v 13:40. Od nového roku Disney pozměnil vysílací časy těchhle repríz, a tak je budete moci sledovat už dřív, v ten den ve 20:30 a na druhý den již ve 13:00. Premiérové epizody poběží samozřejmě i nadále v 18:00.

Poslední série došla do své poloviny!

11. prosince 2015 v 22:57
Od startu 3. série na obrazovkách českého a slovenského Disney Channelu uběhly necelé tři měsíce a za tu dobu se stihlo dovysílat již 40 epizod. Co to znamená? Třetí a poslední série Violetty se dostala do své poloviny a před sebou máme již posledních 40 epizod celého seriálu. Těch se dočkáme už v novém kalendářním roce, teď čeká Violettu tradiční vánoční pauza. Jak už jste se zde mohli dočíst, potrvá 5 týdnů a nových epizod se dočkáme přesně 18. ledna! V nich se máme rozhodně na co těšit!

Dnešní 40. epizoda, která jinak nesla neuvěřitelné pořadové číslo 200, co se týče celého seriálu, skončila dlouho očekávaným odhalením pravé identity Roxy a my nyní můžeme v napětí čekat, jak Leon zareaguje a co vše se změní... Teď je však čas zpomalit a začít si užívat vánoční atmosféru a kouzlo těchto svátků, které se pomalu každým dnem přibližují. Na blogu jsem pro vás připravil ve vánočním období zajímavé věci, tak věřím, že si je všichni společně užijeme! Mějte se krásně a přeji hezký start víkendu. :)

Druhá polovina 3. série od ledna!

8. prosince 2015 v 16:41
V těchto dnech si můžeme všichni vychutnávat finále první poloviny 3. série Violetty, po kterém nás čeká opět přestávka. Zdá se opravdu neuvěřitelné, že poslední série již stihla dojít do své poloviny, ale je to tak, už v pátek se můžeme těšit na dramatickou 40. epizodu, která do velké míry ovlivní dění v zbytku série. Jak už bylo řečeno, po 40. epizodě se Violetta pobere na vánoční prázdniny. Na posledních 40 epizod seriálu se můžeme těšit v první polovině příštího roku. Kdy přesně se ale Violetta s premiérami vrátí? Pokračování příběhu se dočkáme v pondělí 18. ledna 2016! Premiérové epizody se vrátí na Disney Channel v čase, na který jsme všichni zvyklí, tedy vždy v 18:00 od pondělí do pátku. V průběhu ledna a února by pak mělo být vcelku odvysílaných dalších 20 epizod závěrečné série... V lednu se ale pokračování dočkají i ostatní Disney seriály, kompletní program na první měsíc roku 2016 najdete na channels.cz

A ještě jednou pro zopakování, zde jsou premiéry Violetty, která nás v lednu čekají:
PO-PÁ 18.1.-22.1. 3x41-3x45
PO-PÁ 25.1.-29.1. 3x46-3x50

Violetta 3 pokračuje!

16. listopadu 2015 v 16:03
Nové epizody třetí série Violetty se na měsíc z obrazovek Disney Channel vytratily a sledovat jsme mohli pouze reprízy epizod 1 až 20. Čtyři týdny utekly a dnes se opět vrátíme do děje s premiérovými díly! Epizody 21-40 budete nyní moci sledovat každý všední den v 18:00, tedy přesně tak, jak jsme všichni zvyklí. Před sebou máme další 4 týdny nových zápletek, příběhů a písní. Za sebe můžu říct, že další čtvrtka poslední série přinese ještě víc napětí jako ta první, no a dějové linky, které se v prvních 20-ti epizodách pomalu rozbíhaly, se nyní ještě víc zamotají. Na co se tedy můžeme ve druhé čtvrtině téhle série těšit?

Důležitou roli v nových epizodách bude hrát zápletka s Germánem. Ten na začátku nové série poznal Priscilu, ze které se vyklubala Ludmilina matka. V nových epizodách se rozhodnou zpečetit svůj vztah svatbou! Podaří se jim to ale vzhledem k tomu, kolik překážek jim stojí v cestě? Jsou tady Violetta a zejména Ludmila, které ze vztahu rodičů nejsou nadšené, je tu také Jade, která se Germána pořád nehodlá vzdát a především karty zamíchá Angie, která se konečně a natrvalo vrátí zpátky do Buenos Aires a do života Violetty!

Ve vztahu Violetty a Leona se v prvních 20 epizodách objevilo také mnoho překážet. Jejich zájmy se začaly odlišovat a zapletl se mezi ně také nový kluk Alex, který chová city k Violettě což v Leonovi začalo vzbuzovat žárlivost. Jestli se od sebe ještě víc vzdálí nebo k sobě naopak opět najdou cestu se dovíme už v dnešní, 21. epizodě! V dalších dílech jejich dějovou linku pořádně zamotá obyčejná červená paruka a jedna velká lež...

Komplikace čekají i další studenty studia. Ve městě se například opět objeví kapela Rock Bones a Seba, což znovu naruší poklidný vztah Cami a Brodueye. Naopak Francesca a Diego k sobě konečně našli cestu, v nových epizodách je ale čeká výzva, a to přiznat svůj vztah ostatním a především Violettě.

Dění v nejnovějších epizodách však nejvíce ovlivní šokující událost, která všechny zasáhne a mnoho věcí změní! Myslím si, že se v nových epizodách Violetty 3 máme opravdu na co těšit! Nezapomeňte se dívat už dnes v 18:00 na Disney Channel :)


Violettu čeká i letos vánoční pauza...

10. listopadu 2015 v 21:23
Všem krásný večer. Dnes jenom kratší informační článek... Jak jistě víte, už v pondělí se Violetta vrací na naše obrazovky s premiérovými epizody a bude pokračovat s novými díly od epizody 21. Dnes vyšel program na poslední měsíc tohoto kalendářního roku, prosinec, a potvrdil to, co není žádným překvapením. Violetta se i letos pobere na vánoční prázdniny, a to tradičně po epizodě 40. Před sebou tedy máme 20 nových epizod třetí série, které budou představovat 4 týdny premiér a vyvrcholí 11. prosince. Během zbytku prosince a svátků se budeme muset obejít opět jenom s reprízami epizod 21-40. Průběžně by se pak další epizody poslední série měly objevit v lednu 2016, kdy to bude však potvrdí až samotný program na leden... Samozřejmě vám přinesu i tradiční seznam premiér v prosinci pro další Disney seriály, mezi kterými nebudou chybět ani vánoční speciály. Premiéry zpracuji a objevit by se tady měly zítra :)

První čtvrtka 3. série za námi!

16. října 2015 v 20:12
Od startu třetí série Violetty v Česku a na Slovensku uběhly 4 týdny a za sebou již máme prvních 20 epizod, tedy první čtvrtinu poslední série. Za tu dobu se stihlo mnoho udát, poznali jsme nové postavy, nové příběhy a společně s našimi oblíbenci jsme prošli další kousek cesty. Věřím, že jste si poslední měsíc s Violettou užili a stejně tak i dnešní dvacátou epizodu, která za sebou nechává mnoho otazníků a mnoho nezodpovězeného. Na pokračování si ale budeme muset chvíli počkat. Nyní budete mít příležitost vychutnat si všech 20 epizod 3. série znovu! V pondělí se do vysílání podle plánu vrátí reprízy již odvysílaných epizod a budeme si tak moci připomenout všechny momenty.

Za 4 týdny se pak Violetta vrátí s novými epizody a novými změnami! V další čtvrtině nás toho bude čekat opět mnoho. Vyvíjet se budou vztahy, některé partnery čekají velké změny, prohlubovat se budou tajemství a především nás čeká mnoho emocí! Blog bude samozřejmě u toho, následující dny se ale budou nést v duchu oslav, jelikož, jak už jsem zmiňoval, blog se "dožívá" 4 let své existence. Už zítra očekávejte velký článek, ve kterém poodhalím co vše jsem si pro vás k narozeninám připravil. Užijte si ještě páteční večer a mějte se krásně! :)

Třetí série startuje!

21. září 2015 v 17:25
Od konce 2. série Violetty uběhlo několik měsíců. Za tu dobu se nám skončil školní rok, užívali jsme si prázdniny a záhy vkročili do nového. Celou tu dobu jsme netrpělivě čekali na příchod třetí a poslední série Violetty, která je konečně tady! Dnes je den, kdy třetí série konečně dorazí i do Česka a na Slovensko, a ačkoliv ve většině zemí již běží, nebo seriál dokonce už skončil, my máme před sebou ještě kus příběhu, celou třetí řadu, všech 80 epizod. Pokud sledujete blog, mohli jste se již seznámit s novými postavami, které novou sérii obohatí a zamotají děj, dovědět jste se mohli i o změnách v českém dabingu, které nás čekají, postupně jste mohli poznávat nové písně a také jsme společně nahlédli na to, co naše oblíbené postavy v nové řadě čeká.

Myslím, že se máme rozhodně na co těšit, protože v nové sérii si podle mne najde každý jeden fanoušek Violetty to svého! Ve třetí sérii nás čeká ještě víc nových písní než v obou předešlých, dočkáme se opravdu ještě mnohem víc romantických okamžiků a polibků, novou sérii okoření i speciální hosté, chybět nebude ani hromada dramatických zápletek a celou sérii bude provázet opět i mnoho tajemství a neočekávaných překvapení. Máme před sebou poslední kapitolu Violetty, ve které se budou osudy našich hrdinů velmi pomalu, ale jistě uzavírat, proto si ji užívejte.

Dnešním dnem se Violetta vrací na obrazovky a každý den v 18:00, nebo v reprízách ve 21:10 a na další den ve 13:40 budete moci sledovat pokračování jejího příběhu. Tak buďte u toho! :)

A teď ještě k vašim nejčastějším otázkám, které mi neustále píšete na sociální sítě, na ask, na mail či do komentářů zde na blogu. Epizody Violetty jsem přímo já nikdy na blog nenahrával a nahrávat ani nebudu, jelikož k tomu nemám prostředky. Pokud se ale epizody objeví na internetu, jakmile budu mít možnost, najdete tady přímí odkaz, přesně tak, jak to fungovalo doposud. Avšak kdy a jestli se epizody vůbec objeví na internetu vám nemůžu dopředu nijak říct, neslibuji vám to a nijak za to ani nezodpovídám. Věřím, že si to všichni přečtete a další dotazy tohohle typu už nebudete posílat. Děkuji, a ještě jednou, všichni co mají možnost, nezapomeňte se dívat na velký start třetí série Violetty, už za malou chvíli, v 18:00 na Disney Channel.


3. série - Jak bude příběh pokračovat?

19. září 2015 v 21:32
Pouze dva dny nás dělí od startu 3. série Violetty v Česku a na Slovensku! Věřím, že si všichni užíváte víkend a možná už netrpělivě čekáte na pondělí. V 18:00 se Violetta vrátí a příběh bude pokračovat. I v poslední sérii se máme na co těšit! Do seriálu dorazí nové postavy, které zamotají děj, no i ty staré čeká mnoho nových překážek, zápletek a obratů. Nová série přinese množství nových a zajímavých dějových linek a právě v dnešním článku vás zvu, abyste se o nich něco dověděli. Těm z vás, kteří se chtějí nechat ve všem, co nás čeká překvapit, doporučuji neklikat na Celý článek, no v každém případě jsem se snažil prozradit co nejméně. Takže pokud máte zájem nahlédnou na osudy, které naše oblíbené postavy čekají ve třetí sérii, tenhle článek je přímo pro vás... :)

3. série - Promo obrázky

17. září 2015 v 19:12
První epizoda 3. série Violetty nás čeká už za pouhé 4 dny! Ještě předtím si však nesmíme zapomenout představit promo fotografie k Violettě 3. V nové sérii projde každá z postav určitě opět velkými změnami, ostatně, přesvědčit se můžete sami... Tady jsou oficiální obrázky k třetí sérii.

Všechny fotografie najdete v celém článku

Start nové série se blíží!

11. září 2015 v 20:31
Krásný páteční večer! Před námi jsou dva víkendové dny, které si snad užijete a načerpáte nové síly, no a po nich nás čeká už jenom jeden týden! Poslední týden čekání na novou sérii Violetty. Ta odstartuje už v pondělí 21. září v 18:00, už dnes ale Disney Channel nabídl malou ochutnávku, jelikož odvysílal první dílu pořadu I ♥ Violetta, ve kterém nás budou tři dívky po celou třetí sérii zasvěcovat do děje. Do vysíláni by se měly dostat už i proma ke třetí sérii v podobě videí ze zákulisí natáčení s názvem Un nuevo sueno (Nový sen). Co se týče blogu, objevily se tady už 3 písně z nové série, další budou postupně přibývat. Mimoto jste se už ale mohli dočíst i informace o novém českém dabingu a také jsme si představili nové postavy. V nejbližších dnech se budeme věnovat přicházející třetí sérii opravdu poctivě, kromě dalších písní se zde objeví i promo obrázky k nové řadě, dovíte se zde co nás ve třetí sérii čeká a už o víkendu by se měl blog převléct do nového Layoutu.

Na závěr jsem si pro vás připravil menší upoutávku ke třetí sérii. Promo, které jsem vytvořil sám obsahuje momenty ze třetí série, tak snad se vám bude líbit. Tady je :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Tak si užijte víkend, do nového týdne vkročte tou správnou nohou a připravte se, protože do třetí série zbývá 10 dní!

Po 20-ti epizodách přestávka!

9. září 2015 v 19:18
Již 21. září se můžeme těšit na start třetí a poslední série Violetty, která poté poběží na Disney Channel každé všední dny v 18:00. Dnes vyšel program pro Disney Channel na měsíc říjen, který nám odhalil, jak bude Violetta 3 pokračovat dál...

Určitě víte, že český Disney u předešlých dvou sérií víckrát po dovysílání několika epizod udělal přestávku. Dokonce i Latinskoamerický Disney Channel, kde se Violetta vysílala původně, se třetí sérii rozhodl rozdělit na 4 části po 20 epizod, mezi kterými se ve vysílání udělaly vždy pauzy, které zaplnily reprízy. Ani u nás tomu nebude nyní jinak! I třetí série Violetty u nás poběží s pauzami, po prvních 20 epizodách nové série, které poběží do 16. října, zařadí Disney Channel do programu jejich reprízy, tedy na nové díly si budeme muset počkat zase do 16. listopadu. Další pauza bude pravděpodobně pak po odvysílání dalších 20 epizod, tedy po 40. dílu. Tímto pádem si sice budeme muset na nové epizody vždy počkat, ale alespoň se nám seriál prodlouží a oddálí se tak jeho definitivní konec. Premiéry u jiných seriálů v říjnu se pokusím ještě dnes nebo zítra zpracovat a přinesu je na blog.

3. série - Nové postavy

8. září 2015 v 19:22
Třetí série Violetty se blíží každým dnem, do Česka a na Slovensko dorazí už 21. září. V nové série nás čeká mnoho nových písní či choreografií, no v prvním řadě nás čekají nové zápletky a nové postavy, které děj pořádně zamotají. V dnešním článku se podíváme právě na zcela nové postavy, které do seriálu vstoupí ve 3. sérii. Pokud se chcete dovědět víc o nových charakterech a jejich příbězích, rozhodně je tenhle článek pro vás! Takže pojďme se seznámit s Clementem, Gery, Prisillou, Nicolasem a Miltonem...

Hraje: Damien Lauretta
Český dabing: Viktor Dvořák
Clement pochází z Francie, je to kluk z bohaté rodiny, jeho otec vlastní řetězec hotelů a tak se zdá, že může mít cokoliv, na co si jen vzpomene. Existuje však jedna věc, kterou mít nemůže. Jeho vášní je hudba, chce zpívat, hrát a tančit. Jeho otec má však o jeho budoucnosti zcela jinou představu, věří, že půjde v jeho šlépějích, a proto mu odmítá dovolit jít za tímto snem a navštěvovat prestižní Studio On Beat. Clement proto musí najít jinou cestu jak se dostat do studia. Tou cestou se stává "Alex" jeho nová identita, pohodový kluk, který se zapisuje do studia a stává se novým studentem. Nachází si zde nové přátelé, zejména Violetta ho brzy zcela okouzlí. Po celou dobu ale musí skrývat to, kým vlastně je a musí se naučit žít mezi dvěma světy. Jak dlouho se mu ale podaří být Clementem i Alexem zároveň?

Hraje: Macarena Miguel
Český dabing: Milada Vaňkátová
Gery je nová holka ve městě, pochází z Mexika. Když poprvé potkává na motokrosové dráze Leona, okamžitě se do něj bezhlavě zamiluje a vstupuje do jeho života. Violetta se stává její konkurentkou, v Leonově přítomnosti ji nemůže snést. Začne dělat všechno proto, aby je rozdělila a získala Leonovo srdce. Gery se také dostává do studia, ne však jako studentka, ale poté co přišla o práci se stává novou Betovou asistentkou. To však neznamená, že nemá hudební sluch, právě naopak, i v ní se skrývá velké nadání a vášeň pro zpěv.


Hraje: Florencia Ortiz
Český dabing: Antonie Talacková
Priscilla je okouzlující, svůdná, sebevědomá, inteligentní a moderní žena. Svým hlasem při jejich prvním setkání doslova okouzluje Hermana. Nepotrvá dlouho a Priscilla nadobro vstupuje do Hermanova života jako jeho nová přítelkyně. Brzy se však ukazuje, že má také dceru a tou je Ludmila. Tohle naprosto mění Violettě i samotné Ludmile život, nyní se z nich stávají nevlastní sestry a budou spolu muset žít pod jednou střechou. Bude však Priscilla konečně tou pravou ženou pro Hermana a dobrou matkou pro Violettu, anebo skrývá ještě mnohem víc tajemství, které všechno v rodinně Castillových změní a převrátí naruby?

Hraje: Nacho Gadano
Český dabing: Jiří Valšuba
Nicolas je bohatý a úspěšný muž, vlastní řetězec hotelů. Vychovává svého syna Clementa a jeho snem je, aby jednou vedl jejich rodinný podnik. Clementova vášeň pro zpěv mu proto není příliš po chuti a nehodlá ho v ní podporovat. Do Nicolasova života také vstupuje nová žena, Jade, do které se nekontrolovatelně zamiluje. Otázkou však je, jestli ona dokáže zapomenout na Hermana a milovat ho taky.


Hraje: Rodrigo Frampton
Český dabing: Igor Bareš
Poté co Angie odjela do Francie přichází do studia Milton, jakožto nový učitel zpěvu. Pochází z Brazílie, kde však musel kvůli problému s hlasivky ukončit svou kariéru operního zpěváka. Zdá se, že je to hodný člověk, no ve skutečnosti má dvě zcela odlišné tváře. Je to velký pokrytec, negativní, zlomyslný a nevrlý muž. Zatím co se snaží před všemi ve studiu udržet pověst milého profesora a se všemi vycházet, v pozadí realizuje své podlé plány a hodlá studiu uškodit. Bude jeho pravý charakter odhalen dřív než bude pozdě?

3. série - Český dabing

25. srpna 2015 v 18:50
Třetí série Violetty dorazí do Česka a na Slovensko už za necelé 4 týdny, během nich si budeme na blogu novou sérii podrobně představovat. Najdete tady různá videa, obrázky ke 3. sérii, představíme si nové postavy, budu přidávat písničky 3. série i s textem a v neposledním řadě zde najdete plno zajímavých informací. Dnes začneme s exkluzivními informacemi o českém dabingu 3. série. Jelikož do seriálu dorazí nové postavy (které si později lépe představíme), samozřejmě přijdou i noví dabéři. Neobejdeme se ale ani bez změny dabérů u některých starých postav. I v druhé sérii přešel český dabing menší změnou, kdy jsme si museli zvykat na nové české znění u Angie, Germána, Pabla a Brodueye, později u Naty či Marca.

Letos nás čeká opět změna dabingu u dost podstaních rolí, po dvou letech si budeme muset zvykat na nový dabing Francesci, Maxiho, nový "hlas" dostane i další významná role Diego, z vedlejších postav byl pak přeobsazen dabér u Beta. Zvykat si, že na nás budou naše oblíbené postavy nově mluvit jiným hlasem je pro většinu asi dost negativní, pozitivní ale určitě je, že tady změny končí a u všech ostatních postav zůstávají dabéři, na kterých jsme všichni velmi dobře zvyknutí. No a kdo tedy bude ve 3. sérii dabovat nové postavy a staré postavy, u kterých se dabing změní? Tady jsou noví dabéři!

Změna dabingu
Francesca - Terezie Taberyová (předtím Pavlína Kostková Dytrtová)
Diego - Jan Škvor (předtím Radek Škvor)
Maxi - Petr Neskusil (předtím Braňo Holiček)
Beto - Jakub Saic (předtím Radek Hoppe)

Nové postavy
Alex (Clement) - Viktor Dvořák
Gery - Milada Vaňkátová
Priscilla - Antonie Talacková
Milton - Igor Bareš
Nicolas - Jiří Valšuba

Třetí série už v září!

7. srpna 2015 v 19:58
Pokud sledujete blog, jako první jste se dnes mohli dovědět, že dlouho očekávaná premiéra 3. série Violetty nás čeká už v pondělí 21. září! Všichni fanoušci tohoto seriálu se mají rozhodně na co těšit, v nové sérii nás čekají zbrusu nové zápletky, písničky, choreografie, opět nebude chybět napětí či láska. Nové epizody se budou od 21. září vysílat opět v tradiční čas, vždy v 18:00, od pondělí do pátku. Poslední série Violetty však není rozhodně jediná věc, na kterou se můžeme v září těšit. Krom samotné premiéry si pro nás připravil Disney Channel dalších pár překvapení.

Čeká nás speciální pořad k Violettě s názvem I ♥ Violetta. Půjde o krátký deset-minutový program, který bude běžet vždy v pátek po premiéře poslední epizody týdne. Tři fanoušci v něm budou rozebírat uplynulé epizody, co všechno se za týden ve Violettě stalo, a načrtnou nám taky, co nás bude čekat následující týden.

A to pořád není všechno! Můžeme se těšit na další doprovodný pořad k Violettě. Bude to pořad o vaření, kterým nás bude provázet Clara Alonso, tedy seriálová Angie. V každé epizodě bude Angie v útulné kuchyni připravovat dobroty, kterými se budeme moci inspirovat a podobné pochutiny si pak vytvořit i doma. Tenhle mini-seriál, který potrvá vždy kolem 15 minut, odvysílá Disney Channel ještě před samotným startem 3. série, a to od 1. do 18. září vždy v 17:45.

A na závěr... podle mých informací se ještě můžeme těšit na pohled do zákulisí natáčení 3. série, protože český Disney Channel objednal dabing k sérii videí Un nuevo sueno (Nový sen), kterým nás budou provázet herci a dokumentuje různé zajímavosti ze zákulisí poslední série. Tahle krátká, 2-3 minutová videa zřejmě budou běžet na Disney Channel mezi reklamami.

Tak věřím, že vás všechny tahle ohromně bohatá nadílka potěšila. Na blogu se na start 3. série patřičně připravíme... Aktuálně stále probíhá projekt Letní povídky, který potrvá ještě celý příští týden. Poté se pomalu začneme věnovat 3. série, čekají vás tady různá videa, obrázky, písničky, mnoho podstatných informací k 3. sérii a představíme si také nové postavy. Myslím, že toho mám pro vás připraveného opravdu hodně, tak snad se vám to všechno bude líbit. Zítra tady najdete seznam premiérových epizod ostatních seriálů na Disney Channel pro měsíc září. Přeji ještě krásný zbytek horkého pátečního večera, který bude nyní pro všechny V-lovery určitě o trochu příjemnější :)

AKTUALITA: 3. série startuje 21. září!

7. srpna 2015 v 17:48
Všichni fanoušči Violetty už několik měsíců netrpělivě čekají na zveřejnění termínu premiéry 3. série Violetty! Ten byl odhalen právě dnes! Violetta se oficiálně vrátí s 3. sérii na Disney Channel už v pondělí 21. září 2015 v tradičný čas 18:00. Více informací o téhle čerstvé aktualitě přinesu ještě dnes v připravovaném článku!

Dnes příběh končí

6. února 2015 v 19:16
14. květen 2012 byl den, kdy všechno začalo. Dnešek je den, kdy všechno končí. Uběhly 3 roky a dnes Violetta zapíše do známého deníku svou poslední větu. Nic se nedá dělat, všechno má svůj konec... Pro nás v Česku může být útěchou akorát to, že je u nás Violetta teprve v polovině své cesty. Tisíce fanoušků v Latinské Americe se však už dnes večer s oblíbenými hrdiny navždy rozloučí. Finálová epizoda, ve které se příběh uzavře bude mít premiéru už dnes v 18:00 argentinského času (22:00 našeho času). V podstatě však ještě nejde o úplný konec. V neděli Latinskoamerický Disney Channel plánuje odvysílat ještě speciál, který udělá za vším tečku.

Poslední týden...

2. února 2015 v 16:42
Je to tak. Je tady poslední týden seriálu Violetta. Již v pátek čeká diváky v Argentině a celé Latinské Americe premiéra úplně poslední epizody seriálu, ve které se příběh Violetty definitivně uzavře. Ačkoliv to neplatí tady pro nás v Česku, kde máme před sebou ještě půlku druhé a celou třetí sérii, to že je tady vysílání Violetty víc než roku pozadu nezmění nic na tom, že seriál ve skutečnosti v pátek opravdu definitivně končí.

Na YouTube kanálu Disney Channel LA se objevilo taky video za zákulisí natáčení poslední scény seriálu. Tak jako první a druhá série, i ta třetí bude zakončena velkou show, na které natáčení se teď můžete podívat. Video je dokonce exkluzivně i s českými titulky!

Na závěr bych ještě chtěl zmínit, že dnes, 2. února slaví své 25 narozeniny oblíbená seriálová Angie, herečka Clara Alonso. Všechno nejlepší!

Jelikož video z natáčení posledních scén malinko prozrazuje děj, těm, kteří se chtějí nechat překvapit doporučuji, aby si ho nepouštěli :)

Skončí Violetta už v únoru 2015?!

17. října 2014 v 18:44
Twitterem se rozletěla zpráva o tom, že již v únoru nás čeká definitivní konec seriálu Violetta! V Argentině totiž bude finišovat třetí série, a ze zprávy, kterou uvedl DisneyLatinoGO je zřejmé, že to o čem se spekulovalo je pravda, a třetí série je poslední. DisneyLatinoGO uvedl "POTVRZENO | 7. února 2015 bude definitivní konec #Violetty. Je to den, kdy seriál skončí navždy."

Zatím ale pořád nejde o oficiální zprávu! Nikdo z herců ani tvůrců to zatím nepotvrdil, a tahle informace zatím nebyla potvrzena ani na oficiálních stránkách Disney Channel. Je to opravdu čerstvé, takže teprve v nejbližších dnech se ukáže, jestli je tato zpráva pravdivá, nebo ne. Samozřejmě to budu dál sledovat a informace vám přinesu.

 
 

Reklama