Velká anketa roku 2016

Velká anketa roku 2016 - Kompletní výsledky

4. února 2017 v 23:47
Další ročník Velké ankety roku je za námi. Už po třetí jste měli vy, návštěvníci tohohle blogu, možnost rozhodovat o nejoblíbenějších tvářích seriálu Violetta, a letos nově i Soy Luna. Letošní ročník nakonec přinesl i změny ve výsledcích, a to hned v několika kategoriích. Výsledky jsme si společně odtajnili během dnešního večera, a jsem rád, že jste se opět mnozí zapojili a vyhlašování komentovali.

Mám vážně velkou radost, že se tenhle projekt i třetí rok po sobě skvěle povedl, opět se do něj zapojilo množství lidí, a s více než 1 300 platnými hlasy můžeme obraz výsledků považovat za celkem objektivní. Všem, kteří projekt podpořili, věnovali pár minut svého času a zapojili se do hlasování či sdíleli své názory v komentářích, chci opravdu poděkovat! I díky vám jsme se opět dověděli, kteří herci jsou vaši nejoblíbenější, které postavy, písničky či seriálové páry máte nejradši, nebo koho považujete za nejlepší zpěváky. Konkrétně jsme letos díky anketě poznali 9 jmen z devíti kategorií, tedy 9 vašich vítězů. Pojďme si tedy ještě jednou zrekapitulovat kompletní výsledky Velké ankety roku 2016.


Snad jste si tedy Velkou anketu užili, a zabavili jste se u hlasování či vyhlašování výsledků. Doufám, že se vám projekt jako takový a jeho organizace líbil, a snad jste spokojeni i s výsledky hlasování, ačkoliv je jasné, že nikdo nikdy nezíská u lidí stoprocentní podporu, a tedy vždy se najde někdo, kdo držel palce někomu jinému. Já myslím, že hlasování letos dopadlo vcelku dobře, objektivně a přineslo i příjemné změny. Své názory a postřehy samozřejmě napište do komentářů. Ještě jednou díky všem, že jste se zapojili a užili jsme si tenhle projekt spolu! :)

Velká anketa roku 2016 - Nejoblíbenější píseň a nejlepší videoklip

4. února 2017 v 19:45
Zbývají dvě poslední kategorie, kterých vítěze a celkové výsledky ještě neznáme. Poslední dvě kategorie Velké ankety roku 2016 patřily písním. V jedné jsme hledali tu nejoblíbenější seriálovou píseň, v další ten nejlepší videoklip za rok 2016. Kdo si tedy připíše poslední vítězství? Odpovědi najdete po kliknutí na Celý článek.

Velká anketa roku 2016 - Nejoblíbenější postavy a seriálový pár

4. února 2017 v 19:30
Od herců a zpěváků se nyní přesuneme do světa seriálů. Součástí Velké ankety roku byla i letos kategorie, ve které jsme zjišťovali, které seriálové postavy jsou vaše nejoblíbenější. Pojďme se podívat, kdo si vás nejvíce získal ve Violettě a koho máte nejradši v Soy Luně. Ne jenom nejoblíbenější postavy, ale také nejoblíbenější pár poznáme v tomhle článku. Pro kompletní výsledky klikněte na Celý článek.

Velká anketa roku 2016 - Nejlepší zpěvačka a zpěvák

4. února 2017 v 19:15
Vyhlašování výsledků Velké ankety roku 2016 pokračuje. Jména vašich nejoblíbenějších herců pro rok 2016 už známe, nyní se pojďme podívat, koho jste svými hlasy označili za nejlepší zpěváky. Jména vítězů a opět samozřejmě i celkové poradí naleznete v Celém článku.

Velká anketa roku 2016 - Nejoblíbenější herečka a herec

4. února 2017 v 19:00
Tak a startujeme! Pojďme společně poznat jména vítězů Velké ankety roku 2016, ankety, která zde probíhala od závěru prosince. V devíti kategoriích jste mohli hlasovat za svá nej, či už to byli nej herci, nej postavy, písničky či seriálové páry Violetty a Soy Luny. Výsledky si budeme, stejně jako předešlé roky, pro větší napětí odtajňovat postupně. Začínáme s prvními kategoriemi, a to nejoblíbenější herečkou a nejoblíbenějším hercem. Tak kteří dva herci od vás získali nejvíce hlasů, a jak dopadlo celkové pořadí v obou kategoriích? To už zjistíte v Celém článku!

Velká anketa roku 2016 - Vyhlášení výsledků od 19:00

4. února 2017 v 12:00
Jste zvědaví, kteří herci, herečky, které postavy, písničky či páry ze seriálů Soy Luna a Violetta si u vás v minulém roce získali největší přízeň? Díky Velké anketě roku 2016, která probíhala na blogu, se to již brzy dovíme. Vaše vítěze v 9 různých kategoriích poznáme už dnes večer. Pokud chcete být součástí vyhlášení výsledků a poznat vítěze ankety jako první, buďte zde od 19:00. Právě v 19:00 totiž vše vypukne a postupně si odtajníme výsledky všech kategorií. Výsledky budou přibývat vždy po 15 minutách, což bude také čas vymezen na vaše komentáře, názory a diskuse. Ke všemu se můžete vyjádřit jako první pod daným článkem.

Pokud se u předešlých ročníků Velké ankety roku ozývaly ohlasy, že výsledky nakonec dopadly očekávaně a nepřinesly žádné překvapení, věřím, že tentokrát tomu bude jinak. Celou anketu doprovázely velmi těsné rozdíly a přemíchaní ankety se seriálem Soy Luna přineslo hnedka pár změn. Určitě se je na co těšit, proto doufám, že si vyhlášení nenecháte ujít a dnešní večer strávíme společně! Startujeme s prvními kategoriemi už v 19:00! :)

Velká anketa roku 2016 - Hlasování ukončeno!

1. února 2017 v 20:30
Hlasování ve Velké anketě roku 2016 je nyní uzavřeno! Děkuji všem, kteří se rozhodli zapojit a svými hlasy podpořit své oblíbence ze seriálu Violetta či Soy Luna. Hlasů přišlo i letos opravdu hodně a všechny kategorie byly velmi vyrovnané. Pokud už jste zvědaví, jak tenhle menší průzkum oblíbenosti dopadl a kdo má u lidí největší podporu, sledujte blog tuhle sobotu. Už v sobotu, během celého odpoledne a večera se postupně dovíme, jak jste hlasovali a společně poznáme vaše vítěze! Věřím, že budete u toho! :)

Velká anketa roku 2016 - Finále

9. ledna 2017 v 19:23
Velká anketa roku, díky které poznáme vaše nejoblíbenější osobnosti roku 2016 jde do finále. V závěru roka jste měli možnost do devíti jednotlivých kategorií nominovat své oblíbence, zda už šlo o herce, postavy, páry či písně. Novinkou třetího ročníku Velké ankety roku zde na blogu bylo to, že jste tentokrát mohli vybírat nejen z tváří Violetty, ale také z tváří seriálu Soy Luna. Po sečtení všech hlasů poznala každá kategorii svých 5 finalistů, kteří se od vás dočkali největší podpory. Nyní je pouze na vás, komu odevzdáte svůj hlas a pomůžete mu tak k vítězství. Hlasování ve finále je opět velmi snadné, stačí kliknout na odkaz níže a pak už pouze vybrat! Potrvá do února, kdy se také dovíme konečné výsledky. Koho jste vlastně do finále vybrali se dovíte po otevření formuláře. Tak tedy hodně štéstí u výběru! :)

Hlasujte ve finále Velké Ankety Roku 2016

ZDE

Velká anketa roku 2016 je tady! - Nominace

26. prosince 2016 v 20:29
Rok 2016 je pomalu na svém konci. Nám, fanouškům přinesl množství věcí. Především byl plný změn a novinek. Violetta u nás v dubnu definitivně skončila svou pouť, herci se vydali na své sólové kariéry, Tini vydala své první album, dočkali jsme se celovečerního filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta a na podzim k nám dorazil i nový seriál od tvůrců Violetty, Soy Luna. V zkratce řečeno, rok 2016 byl opravdu plný událostí a nyní je čas celý rok "zhodnotit" a vybrat si svá nej! Velká anketa roku je opět tady! Startuje již její třetí ročník, proto ti, kteří jsou s blogem už delší dobu, určitě ví, o co jde. Připomenout si můžete výsledky předešlých ročníků ankety z roku 2014 a 2015.

Jelikož byl rok 2016 plný změn, i samotná Velká anketa roku přichází s množstvím novinek. Jednotlivé kategorie, ve kterých budete moci hlasovat, jsem opět pozměnil, co je ale nejdůležitější, v letošní anketě budete moci vybírat nejen z tváří Violetty, ale také z tváří Soy Luny. V kategoriích jako nejlepší herci, zpěváci, páry či dokonce písničky, se oba seriály utkají vedle sebe, a vaše nej budete moci vybírat bez ohledu na seriál. Jedinou výjimkou je kategorie nejoblíbenějších postav, ve které jsou postavy rozdělené podle seriálů. Myslím si tedy, že se je rozhodně na co těšit, oproti předešlým výsledkům nás určitě čekají změny, a tak trochu se díky anketě možná ukáže i to, který seriál u vás nyní víc boduje!

Jak hlasovat? Stačí vyplnit formulář, na který odkaz najdete na konci článku. Velká anketa roku bude i letos pozůstávat z dvou částí. V té první, která právě startuje, vybíráte ze všech adeptů pětici těch nejlepších. Každý z vás může nominovat tři své oblíbence, a právě ti, kteří v každé kategorii získají nejvíce hlasů, neboli vašich nominací, postoupí do druhé fáze. Hlasovat v první části ankety a nominovat své favority můžete do 3. ledna 2017.

Kategorií, do kterých letos můžete nominovat své oblíbence je 9. Zde jsou:

Nominujte své favority v prvním kole Velké Ankety Roku 2016

ZDE

 
 

Reklama