Tini: El Gran Cambio De Violetta

Tini: Violettina proměna konečně v Česku!

27. února 2017 v 22:03
Tak jsme se dočkali! Možná se k vám už donesla informace, že se film Tini: El Gran Cambio De Violetta konečně chystá do Česka. Nyní můžu tuhle zprávu jen potvrdit! Nejen Česká Republika a Slovensko, ale také Maďarsko, Rumunsko a všechny země Balkánu, včetně například Chorvatska či Srbska, se díky televizi HBO nyní dočkají vytouženého filmu Tini v domácím jazyku.

Příběh Violetty odehrávající se několik měsíců po skončení seriálového děje, sledující jedno výjimečné léto, během nějž Violetta na překrásném místě v Itálii prožije nezapomenutelné chvíle, nalezne své nové já a změní svůj život, si nyní opravdu budeme moci vychutnat i s českým dabingem! Film ponese v češtině oficiální název Tini: Violettina proměna, a dočkáme se ho už zanedlouho. V premiéře poběží na stanici HBO 9.3. v 18:20 a následně během března v dalších reprízách. Zda se české znění filmu bude shodovat s dabingem seriálu vám zatím nemůžu potvrdit, ale určitě se pokusím zjistit, zda se můžeme těšit na stejné dabéry.

V každém případě věřím, že tahle skvělá zpráva potěšila mnohé z vás.
Po tolika měsíčním čekání a téměř rok od skončení seriálu se konečně i čeští a slovenští fanoušci Violetty dočkají nádherné tečky za příběhem v podobě celovečerního filmu.

Tak rozhodně nezapomeňte, film Tini: Violettina proměna, poprvé v češtině už 9. března v 18:20 na HBO!
Více o filmu a také mou recenzi si můžete přečíst ZDE
Oficiální stránku filmu na českém webu HBO najdete ZDE

Tini: El Gran Cambio De Violetta - Má recenze

17. září 2016 v 21:52
Jak mnozí víte, film Tini: El Gran Cambio de Violetta se koncem léta objevil online na internetu, a konečně se tak nabídla možnost podívat se na něj i nám, v Česku a na Slovensku, kam se bohužel oficiálně nedostal. Dostupný je samozřejmě pouze v průvodném znění, tedy ve španělštině. Já se dostal k jeho zhlédnutí až včera, a musím říct, že ve mně zanechal spoustu dojmů. Právě proto jsem se rozhodl napsat tenhle článek, ve kterém se s vámi tak nějak chci o své pocity z filmu podělit, a zhodnotit, co se mi líbilo a co méně. Nechci sice nijak prozrazovat konkrétní děj, ale pokud jste ještě film neviděli a nechcete přijít ani o nejmenší překvapení, doporučuji neotevírat celý článek. Pokud jste ho naopak již viděli, nebo vás jednoduše zajímá můj názor, budu rád, když budete číst dál! :)

Odkaz na celý film ve španělštině a s anglickými titulky najdete ZDE

Teď už k mé recenzi, kterou najdete v Celém článku :)

Tini: El Gran Cambio De Violetta - Celý film s anglickými titulky

17. září 2016 v 17:04
Film Tini: El Gran Cambio De Violetta, v hlavní roli s Martinou Stoessel, který sleduje příběh jednoho velkého léta, během kterého se vše změní, je konečně k dispozici i online. Na film se můžete podívat v originálním znění ve španělštině, ale k dispozici jsou i anglické titulky. Objevil se v plné délce se na YouTube, ovšem v důsledku autorských práv si nedovedu odhadnout, jak dlouho zde i vydrží. Níže proto nabízím odkaz na jinou stránku, kde by měl být film dostupný trvale, a to navíc ve skvělé kvalitě. Další odkaz je na film i s anglickými titulky. K filmu již ovšem existují i české titulky! Dostupný je totiž v O2 videotéce, kde ho můžete zhlédnout za 55 Kč.

Celý film Tini: El Gran Cambio De Violetta ve španělštině

Film na YouTube

Anebo sledujte film online v dobré kvalitě
ZDE

Celý film i s anglickými titulky
ZDE

Film je nýní dostupný i s českými titulky, a to v O2TV za 55Kč
ZDE

Předpremiéra v Argentině a velké shledání!

1. června 2016 v 23:27
Konečně se dočkala i Argentina! Do země, ze které samotný seriál Violetta pocházel, kde se celou dobu natáčel, kde se také odehrával, a pochází z ní většina obsazení, nyní také dorazil kinofilmu Tini: El Gran Cambio De Violetta. Exkluzivní předpremiéra, která byla velkou událostí, se konala včera večer v hlavním městě Buenos Aires, a to za účasti hlavních hvězd filmu, tedy Tini, Jorgeho Blanca, Mechi Lambre a Clari Alonso, ovšem na předpremiéře v domácí zemi nemohli chybět ani další tváře Violetty!

Těch se zde objevilo opravdu hojně, své bývalé kolegy a pořád dobré kamarády přišli podpořit téměř všichni, kteří se v Argentině nachází, a to konkrétně Alba Rico, Samu Nascimento, Facu Gambandé, Cande Molfese, Ruggero Pasquarelli, Nicolas Garnier, Ezequiel Rodriguez, Rodrigo Pedreira či Diego Alcala, ale objevila se například také Karol Sevilla, hlavní hvězda seriálu Soy Luna a také skoro celé obsazení tohohle seriálu. Dá se tedy říct, že se naše stará oblíbená parta v téměř plném počtu opět shledala! Věřím, že společné fotky z akce udělají radost snad každému fanouškovi Violetty, tak si je vychutnejte. :)

Všechny fotky najdete v Celém článku

Předpremiéra v Mexiku!

19. května 2016 v 20:57
V západní Evropě již film Tini: El Gran Cambio de Violetta dobývá stříbrná plátna, nyní dorazil také do Latinské Ameriky! Spolu s ním se na svůj domácí kontinent přesunuli i herci a jako první zemi navštívili v rámci předpremiér Jorgeho rodné Mexiko. Oficiálně se film do mexických kin dostane 3. června, předpremiéra se ovšem konala už včera v hlavním městě Ciudad De México a nechyběla na ní ani americká herečka a jedna z tváří filmu, Sofia Carson. Ještě předtím se zde konala taky tisková konference a z obou akcí se objevilo taky pár hezkých fotek. Tady jsou. :)

Více fotografií najdete v Celém článku

TINI - Losing the Love (Oficiální videoklip)

6. května 2016 v 15:08
Opět tady máme závěr týdne a ten je znovu spojený s premiérou nového klipu k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta. Ten už má světovou premiéru za sebou, od středy se oficiálně promítá ve Francii, ode dneška ve Španělsku. No a další písní k filmu, která se dočkala vlastního videoklipu je píseň Tini s názvem Losing The Love, která mluví o zlomeném srdci a Violettině bolesti ze ztráty Leona. Za sebe musím říct, že klip se naprosto vydařil a obsahuje množství úžasných momentů přímo z filmu. Možné je, že se videoklipu dočkáme brzo i u španělské, dle mě ještě nádhernější, verze písně s názvem Se Escapa Tu Amor. Teď si ale pořádně užijte tu anglickou a určitě napište svůj názor. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ►ZDE

Předpremiéra v Madridu!

28. dubna 2016 v 19:05
Další země má za sebou speciální předpremiéru filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Po Amsterdamu a Paříži se včera konala akce ve španělské metropole, v Madridu, a na "červeném koberci" opět nechyběli herci z filmu včetně Tini, Mechi, Jorgeho a dalších. Sestavu z Violetty doplnila i Clara, která se po Madridu objeví i na další předpremiéře, která proběhne v Římě v Itálii už zítra, a mělo by jít o poslední velkou předpremiéru za přítomnosti herců na evropském kontinentu. Teď ale pojďme zpátky do Madridu, opět přináším mešní galerii z akce.


Další obrázky v Celém článku

Předpremiéra v Paříži!

26. dubna 2016 v 19:38
Film Tini: El Gran Cambio De Violetta má za sebou další exkluzivní předpremiéru. Po té, která se konala v sobotu v Amsterdamu, se herci hned na další den, v neděli, objevili na předpremiéře ve francouzské Paříži. Akci doprovázela opět skvělá atmosféra, stovky fanoušků a nechyběli na ní opět Tini Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mechi Lambre a italskou část obsazení zastupoval italský herec Pasquale di Nuzzo. Nyní se už herci přesouvají do Madridu, kde se bude konat další oficiální předpremiéra, tentokrát za přítomnosti dalších herců včetně Clary Alonso, a to už zítra večer. Na závěr tady mám pro vás jedno video a celou fotogalerii z francouzské předpremiéry. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Všechny fotografie v Celém článku

Předpremiéra v Amsterdamu!

23. dubna 2016 v 22:16
Vůbec první fanoušci na světě dnes měli možnost spatřit nový film Tini: El Gran Cambio de Violetta! Speciální a úplně první předpremiéra filmu se konala dnes dopoledne v nizozemském Amsterdamu, no a na akci v multiplexu Euroscoop Tilburg nemohli chybět ani herci z filmu, konkrétně Tini Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mechi Lambre, Leonardo Cecchi a Ridder van Kooten. Všichni herci přijeli do hlavního města Nizozemska už včera, kdy se konala tisková konference. Dnešní akce odstartovala asi před 10:00 a krátko před polednem mohlo pár stovek vyvolaných fanoušků poprvé spatřit film Tini na stříbrném plátnu a živě se setkat taky s herci. Ve filmu se kromě zmiňovaných herců ze seriálu Violetta objeví taky Clara Alonso, Diego Ramos a nově bylo potvrzeno, že i Facu Gambandé. Další zastávkou herců bude nyní Paříž, kde proběhne další předpremiéra. Teď už si vychutnejte menší fotogalerii z dnešní předpremiéry v Amsterdamu! :)


Další fotografie v Celém článku

Jorge Blanco - Light Your Heart (Oficiální videoklip)

22. dubna 2016 v 14:40
Další oficiální videoklip k písni z filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta je na světě! Jen před pár týdny své dva klipy přestavila právě Tini Stoessel, šlo o klipy k ústřední písni Siempre Brillarás ve španělské verzi a Born to Shine v anglické. Dnes jsme se dočkali klipu k písni Light Your Heart, kterou zpívá Jorge Blanco. Samotné záběry klipu střídají záběry přímo z filmu, tentokrát z pohledu Leona... Kromě dalších písní se fanoušci můžou těšit i na očekávaný duet Jorgeho a Tini, který ponese název Yo te amo a ti, v angličtině I Want You. Uvidíme, zda se i tahle píseň dočká vlastního videoklipu, jisté ale je, že ji uslyšíme ve filmu Tini, kterého premiéra je již na spadnutí. Do evropských kin se dostane už v nejbližších týdnech, přičemž velká předpremiéra za účasti herců proběhne v Madridu už ve středu. Teď už ale zpátky k Jorgeho písni a prakticky k jeho prvnímu sólovému videoklipu. V komentářích určitě nezapomeňte napsat, jak se vám líbí. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ►ZDE

Tini v Londýně, Jorgeho videoklip a další novinky...

19. dubna 2016 v 21:50
Všem přeji příjemný a poklidný večer, vítám vás u nového článku. Premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta už se opravdu blíží, s čím se zvyšuje i počet novinek. Tini se aktuálně nachází v Londýně, kam přicestovala kvůli pracovním povinnostem, k propagaci filmu, kromě jiného poskytla také rozhovory pro různá média jako například evropské MTV, a dnes se setkala se známými evropskými YouTuberkami, včetně Polky Sylwii Lipky, se kterou jsme na blogu nedávno dělali rozhovor. Již v blízké době Tini odstartuje také svůj vlastní YouTube kanál, kde bude přidávat různé novinky, zajímavosti a bude v neustálém kontaktu s námi, fanoušky. Ve svém úplně prvním videu bude odpovídat na otázky, které se jí fanoušci mohli ptát prostřednictvím Twitteru.

Tini dnes v Metropolis Studios v Londýně s evropskými YouTuberkami

Tini ale hned tak náš kontinent neopustí. Evropské metropole již zaplavuje čím dál víc obřích poutačů k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, kterého slavnostní předpremiéra by měla proběhnout už 27. dubna, tedy příští středu v Cine Callao City Light ve španělském Madridu! Zároveň Tini prostřednictvím sociálních sítí potvrdila, že se objeví i na premiéře filmu v dalších evropských městech, konkrétně v Římě, Paříži a Amsterdamu. Dva dny po předpremiéře filmu v Madridu, tedy 29. dubna konečně vyjde taky první sólová deska Tini, která obsahuje kromě jiného i písně k samotnému filmu.


Nové záběry k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta

No a u filmu ještě zůstaneme. Jak víme, zahraje si v něm také Jorge Blanco, představitel Leona. Jorge k filmu také nazpíval písně, a už tenhle pátek, 22. dubna se můžeme těšit na exkluzivní premiéru jedné z nich, samozřejmě také s oficiálním hudebním videoklipem! Píseň nese název Light Your Heart a stejně jako ostatní písně k filmu, se objeví na desce Tini. Do světa byla zatím vypuštěna malá ukázka z klipu, tak se rozhodně podívejte. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

S dnešního článku už je to vše, i nadále se vám však budu snažit přinášet čerstvé novinky o filmu a hercích. Brzo se pokusím vydat taky větší článek, ve kterém odpovím na, teď tak často kladenou otázku, co bude s tímto blogem nyní, po skončení Violetty. Mějte krásný zbytek večera a úspěšnou středu. :)

TINI - Born to Shine (Oficiální videoklip)

8. dubna 2016 v 16:25
Přeji všem krásné odpoledne. Dnešní páteční den přinesl očekávanou premiéru dalšího klipu Tinu! Před dvěma týdny byl světu představen videoklip k ústřední písni k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta s názvem Siempre Brillarás, ta má ovšem i svoji anglickou verzi s názvem Born To Shine, jejíž oficiálního klipu se fanoušci dočkali právě dnes! Do světové premiéry samotného filmu v téhle chvíli nechybí už ani měsíc, pro české a slovenské fanoušky ale zatím dobré zprávy nemám, jelikož o příchodu filmu do našich kin, či výrobě dabingu, zatím žádné informace nejsou. Teď už si ale vychutnejte Born To Shine a v komentáři můžete napsat, která verze písně se vám líbí víc. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Španělskou verzi písně si můžete poslechnout ZDE.

TINI - Siempre Brillarás (Oficiální videoklip)

25. března 2016 v 13:01
Tak jsme se konečně dočkali! Tini dnes světu oficiálně představila videoklip k první písni ze svého sólového alba, která nese název Siempre Brillarás (Born To Shine). Píseň je zároveň soundtrackem k celovečernímu filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, kterého premiéra se každým dnem blíží, a tak v klipu nechybí ani záběry přímo z filmu. Určitě se na historicky první videoklip Tini, jako sólové zpěvačky, podívejte a nezapomeňte napsat váš názor na klip a písničku samotnou do komentářů. :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Tini: El Gran Cambio De Violetta - Oficiální Trailer (CZ titulky)

24. března 2016 v 13:28
Jak jste mohli vidět na blogu již včera, do světa byl vypuštěn zcela nový trailer k dlouho očekávanému filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, ve kterém Tini, Jorgeho, Mechi, Claru či Diega Ramose uvidí svět ve zcela jiném světle a to přímo na stříbrném plátně. Nádherné prostředí, překrásná hudba a silné emoce, to vše nabízí první delší ukázka k filmu, a tak není divu, že trailer vzbudil ihned různé diskuze a množství fanoušků, nejen u nás, zcela okouzlil. Slíbil jsem, že se k němu co nejdřív pokusím udělat i český překlad, takže tady je! Užijte si trailer k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta nyní i s českými titulky.

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Krátká anotace

Violetta (Martina "Tini" Stoessel) se vrací ze světového turné a zjišťuje šokující zprávy. Ocitá se na rozcestí a začíná pochybovat o všem, co předtím znala. Zatímco se snaží najít svůj vnitřní hlas a následovat svoji vlastní cestu, přijme nečekané pozvání na prázdniny na druhou stranu světa, aby našla odpovědi, které hledá.

V jedno nekonečné léto v nádherném městě na pobřeží Itálie se Violetta vydává na dobrodružnou cestu vlastního sebepoznávání, které v ní probouzí novou umělkyni, hudebnici a osobnost.

Když se její minulost, přítomnost a budoucnost setkávají, Violetta objeví své pravé já a promění se v Tini, ženu a umělkyni, v jejiž změnu byla předurčena.

Tini: El Gran Cambio De Violetta - Oficiální Trailer

23. března 2016 v 17:49
Pouze před malou chvílí byl odhalen oficiální trailer k novému filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, který vás rozhodně dostane! Tini, Jorgeho, Mechi, Claru či Diega Ramose uvidí svět už v květnu ve zcela jiném světle a to přímo na stříbrném plátně. Zároveň s oficiální ukázkou Disney Channel zveřejnil konečně i kratší anotaci k filmu.

Violetta (Martina "Tini" Stoessel) se vrací ze světového turné a zjišťuje šokující zprávy. Ocitá se na rozcestí a začíná pochybovat o všem, co předtím znala. Zatímco se snaží najít svůj vnitřní hlas a následovat svoji vlastní cestu, přijme nečekané pozvání na prázdniny na druhou stranu světa, aby našla odpovědi, které hledá.

V jedno nekonečné léto v nádherném městě na pobřeží Itálie se Violetta vydává na dobrodružnou cestu vlastního sebepoznávání, které v ní způsobí probuzení nové umělkyně, hudebnice a osobnosti.

Když se její minulost, přítomnost a budoucnost setkávají, Violetta objeví své pravé já a promění se v Tini, ženu a umělkyni, v jejiž změnu byla předurčena.

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Jaké máte z oficiálního traileru pocity? Líbí se vám?

Novinky z Hollywoodu!

16. března 2016 v 15:24
Za sebou máme středeční poledne a před sebou druhou polovinu pracovního týdne. Ta první přinesla opět pár novinek, z Los Angeles konečně přišly informace o novém albu Tini, o jejím prvním hitu a objevily se i nové postery k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta. Pojďme si tedy novinky přiblížit...

První sólová deska Tini, na které hvězda Violetty pracuje už od loňského podzimu pod taktovkou vydavatelství Hollywood Records, zná konečně datum vydání! Svět by se měl prvního alba Tini s jejími vlastními písněmi dočkat už 29. dubna! S oznámením o datu vydání Tini v pondělí světu poprvé ukázala taky obálku CD-éčka a prozradila, že bude obsahovat zároveň taky písně k očekávanému filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta.


Včera Tini fanouškům na sociálních sítích zase představila název svého prvního singlu, který bude právě součástí, a zřejmě taky ústřední písní filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Píseň ponese název Siempre Brillarás, nazpívaná ale bude také do angličtiny a to pod názvem Born To Shine! Možnost poslechnout si ji bychom měli mít už 25. března, tedy už za 9 dní, kdy bude oficiálně uveřejněna. Už dnes ale Tini na svém Instagramu zveřejnila malinkou ukázku písně. Podívat se můžete ZDE.


Blíží se pomalu i premiéra samotného filmu o Tini, na stříbrné plátno se dostane začátkem května, 4. května ve Francii, 6. května ve Španělsku či 12. května v Itálii. Kdy a jestli se dostane i do našich kin zatím známo není. Pokud jste doposud nějakou náhodou o filmu neslyšeli, na pár informací a taky první oficiální trailer se můžete podívat ZDE. Na závěr ještě přidávám oficiální plakáty k filmu, které jsem sice již zavěsil na blogový Facebook, ale pokud náhodou nesledujete naše sociální sítě, přináším je i sem. :)

Tiskovka v LA a Všechno nejlepší, Alba!

26. února 2016 v 20:06
Přeji všem krásný, teď už předvíkendový večer. Konec pracovního týden přinesl opět pár novinek. Začněme v Los Angeles, kde se včera konala tisková konference k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta pro média z různých zemí světa. Účastnili se jí Tini, Jorge a Mechi, kteří jsou momentálně všichni v LA, kde pracují na svých nových projektech. Nutno říct, že premiéra filmu o Tini a její proměně z Violetty se již blíží. Natáčení skončilo v prosinci a nyní by už film měl být ve finální verzi. Tini se včera na sociální síti dokonce pochlubila, že už měla možnost ho shlédnout. První fanoušci by se ho měli dočkat už 4. května, kdy by měla proběhnout světová premiéra, a to na evropském kontinentu. Zde je zatím pár záběrů ze včerejší tiskovky.


Dnešní den je významný pro herečku, kterou všichni dobře známe a máme rádi díky Violettě. Alba Rico Navarro, která v seriálu skvěle ztvárňovala Naty, dnes slaví své 27 narozeniny! Věřím, že nejsem jediný, kdo by jí takový věk rozhodně netypoval, neboť vypadá vážně skvěle a mladě. K narozeninám bych jí rád popřál především mnoho zdraví, lásky a štěstí, stejně tolik úspěchů pracovních i soukromých, a všechno jen to nejlepší v její nové životní etapě, kterou započala po Violettě přestěhováním se do Argentiny.


Nakonec bych ještě chtěl upozornit na Live Stream s fanoušky, který už dnes ve 21:30 našeho času pořádá Jorge Blanco na své facebookové stránce. Pokud máte možnost, určitě si ho nenechte ujít. :)

První teaser k filmu!

21. prosince 2015 v 19:34
Před malou chvílí byla do světa vypuštěna vůbec první ukázka z nového filmu, Tini: El Gran Cambio De Violetta! Natáčení celovečerního filmu, ve kterém se svět rozloučí s Violettou, probíhalo převážně na italském ostrovu Sicílie v nádherné scenérii malého městečka Taormina a teprve před pár dny bylo ukončeno. Film se bude nést v úplně jiném duchu, jako samotný seriál od Disney Channel, o jeho produkci se postarala společnost Gloriamundi. Těšit se můžeme na nádherný příběh jednoho léta, které vše změní a Tini za sebou nechá svět Violetty! Film by se měl dostat na stříbrné plátno už v květnu 2016! Teď si pojďte vychutnat vůbec první teaser k novému filmu, který bude rozhodně největší událostí příštího roku pro všechny fanoušky Violetty po celém světě!

Překlad:
Již brzy
...
se všechno změní
....
a zrodí se jedna hvězda
...
Martina Stoessel
...
Sen se stává skutečností
...
TINI: El Gran Cambio De Violetta
Pouze v kinech!

Na světě jsou také první oficiální plakáty k filmu!

Výroba filmu začala!

8. listopadu 2015 v 21:42
Máme za sebou další podzimní týden. Pro herce šlo vůbec o první týden po rozloučení se se svými postavy Violetty, které je doprovázely dlouhé 4 roky. Kde nyní osmička z turné je? Jak už asi víte, Mechi, Jorge Tini a Clara budou tvářemi nového filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, kterého výroba začala hned po konci turné. Aktuálně se točí v Itálii, další fáze výroby by měla pokračovat ve Španělsku a v prosinci by se měl celý štáb spolu s herci přesunout do Argentiny. Spolu s Clarou by se měl v Itálii právě nacházet i Diego. Na sociálních sítích se objevilo pár fotek herců nového filmu, kteří si užívali chvíli volna na italské pláži. Fotky najdete níže. No a co zbytek herců? Cande, Facu a Alba se vrátili domů a po několika týdnech se znovu sešli se svojí rodinou a přáteli. Ani jeden z nich ale určitě nebude dlouho odpočívat! No a Samu zůstal cestovat po Evropě, stihl již navštívit Rusko a nyní by se měl nacházet v Paříži.


Teď bych se ještě chtěl vyjádřit k projektu "Co víte o hercích?" Z důvodů, které jsem tu již psal, není možné aby byl projekt soutěžní a já bodoval všechny vaše odpovědi. Avšak s tím, že nejde o soutěž, jenom o nesoutěžní kvíz, klesl i zájem, což se dalo čekat. Do posledního kola se zapojilo 36 z vás, co je pořád skvělé, ale nevím, jestli to má takhle smysl... Možná by bylo nejlepší vynechat celou část z otázkami a rovnou zde přidávat informace k hercům. Samozřejmě mě ale zajímá váš názor! Chcete, aby projekt pokračoval tak jako doteď, tedy že byste do komentářů nejdříve psali vaše tipy a až poté by se zde objevovaly odpovědi, nebo rovnou zajímavosti bez tipování? Budu moc rád, když napíšete vaše názory do komentářů. To už bude z dnešního článku vše, mějte hezký týden! :)

Rozlučka s Violettou v celovečerním filmu!

10. září 2015 v 21:49
Dnes obletěla svět vzrušující informace, která rozhodně překvapí, potěší a nadchne všechny fanoušky Violetty a Martini Stoessel! Dnes v italském Milánu byla na tiskové konferenci světu oznámena zpráva, že se můžeme těšit na celovečerní film, který vyjde v roce 2016 a bude dokumentovat cestu hlavní představitelky seriálu, Tini Stoessel. Film ponese název "Tini - La Nuova Vita di Violetta" tedy "Tini - nový život Violetty" a měl by zachycovat opravdu podrobné detaily ze života Tini, co všechno jí 4 roky s Violettou daly, jak se její život změnil a jak významný krok v její kariéře Violetta znamenala.

Film by měl rovněž znamenat zlomový okamžik v kariéře Tini, jelikož se tímto filmem Tini naposled rozloučí s Violettou, s rolí, která z ní udělala megahvězdu a odstartuje svou novou životní etapu - velkou pěveckou kariéru. I pro fanoušky bude tenhle film poslední možností dát sbohem Violettě, jelikož v něm nebudou chybět ani záběry ze seriálu, či písničky, které dobily svět. Čekat by nás měla i ochutnávka z nové sólové tvorby Tini.

Film bude také opisovat samotný přerod z idolu dětí a teenagerů na celém světě - Violetty, v sólovou zpěvačku Tini Stoessel. Spolu s ní by se v tomhle projektu měli objevit i další herci ze seriálu, její kolegové a velmi dobří přátelé, Jorge Blanco, kteří tvořil spolu s Tini v seriálu 3 roky ústřední pár, a také Mercedes Lambre či Clara Alonso.

Celovečerní film Tini - nový život Violetty, poslední tečka za čtyřmi roky plnými hudby, snění, zážitků, dobrodružství a lásky, které nesli jeden název "VIOLETTA" by měl uzřít světlo světa už na jaro 2016. Skvělou zprávou je, že by se měl dostat do kin na celém světě, tedy doufejme, že dorazí i do Česka a na Slovensko, kde se stala Violetta také obrovským hitem a stovkám fanouškům změnila život.

Tady jsou záběry z dnešní konference, kde byla tahle obrovská novina oznámena.

Více fotografií a také video najdete v celém článku!
 
 

Reklama