TINI

TINI ft. Nacho - Te Quiero Más

13. října 2017 v 20:49
Tini, která ještě i v uplynulých měsících vystoupila párkrát v latinskoamerických zemích v rámci své Got Me Started Tour, a poslední dvě vystoupení v Argentině má ještě před sebou, potěšila fanoušky svým další, zbrusu novým singlem, který se včera dočkal také svého videoklipu. Nejde pouze o sólovou píseň, Tini tentokrát stavila na spolupráci s venezuelským zpěvákem, který vystupuje pod přezdívkou Nacho. Nový hit nese název Te Quiero Más, a můžeme říct, že od předešlých hitů z Tinina alba se podstatně liší. Jde o svěží taneční hit v latinskoamerickém rytmu, a pokud jste jej již slyšeli, určitě nebudete oponovat když řeknu, že je také velice chytlavý. Můžeme zároveň mluvit o letním hitu, jelikož do Latinské Ameriky postupně přichází léto.

Musím říct, že je skvělé, že Tini nepřestává být aktivní a další počin v její hudbení tvorbě je skvělým krokem kupředu. Nepopiratelným faktem také je, že to Tini v klipu velice sluší a je vidět, že se z ní již stala vyspělá žena, která vyzrála do krásy. No a jak se nový singl a jeho videoklip líbí vám? Určitě napište do komentáře! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Tini a všechny její novinky...

1. července 2017 v 21:27
Poslední týdny přinesly množství novinek bývalé hvězdě Violetty, Tini Stoessel, která se po konci evropské části své Got Me Started Tour přesunula zpět na svůj domácí kontinent do Jižní Ameriky, aby i zde připravila fanoušky na blížící se latinskoamerické turné. Tini v rámci propagaci tour vystupovala v různých televizních či rádiových show, a třeba říct, že jí to poslední dobou náramně sluší a září ještě víc, než kdy předtím. Za zmínku stojí její nedávné účinkování ve velmi známé argentinské show Susany Gimenezové, kdy se Tini objevila už popáté. V talkshow, která právě slavila neuvěřitelných 30 let na obrazovce, Tini vystoupila živě s písní Ya No Hay Nadie Que Nos Pare spolu se Sebastianem Yatrou, se kterým píseň nazpívala. Záhy si s ním střihla duet s jeho písní Traicionera.

Vystoupení Tini v show Susany Gimenezové
Pokud vidoe nejde spustit, klikněte ZDE

Teď už ale zpátky k samotnému turné. Latinská Amerika se dočkala prvního koncertu sólového turné své hvězdy včera 30. června v Buenos Aires, kde Tini vystoupila v prostorech divadla Teatro Gran Rex. Nová část turné na novém kontinentu přinesla opět i nové prvky. Kromě pozměněného pořadí písní se na první show v Latinské Americe objevil i host, už výše zmiňován zpěvák Sebastian Yatra, a Tini převedla také nové kousky kostýmů.

Show na domácí půdě sklidila obrovský úspěch, a proto kromě koncertu, který je naplánován na dnešek, byl pro velký zájem přidaný v argentinském Teatru Gran Rex výjimečně ještě jeden koncert, který se odehraje 14. října. Kromě Argentiny Tini nyní čeká návštěva Brazílie, Chile a Mexika. Seznam latinskoamerický zastávek by ale pořád neměl být kompletní, proto by se do současnému seznamu měly přidat další země a města. Teď už je tady pro vás menší galerie ze včerejšího otvíracího koncertu nové fáze prvního sólového turné Tini.
Na show nechyběli ani Tininy kamarádi z Violetty. Přišli ji podpořit Cande, Ruggero a Mechi.

Další velká novina Tini také nepřímo souvisí se zmiňovaným divadlem Teatro Gran Rex, které se nachází na nejslavnější promenádě v Buenos Aires zvané Avenida Corrientes. Ta je známá svým kulturním životem, sídlí zde ty neslavnější divadla a opery, díky čemu bychom ji mohli přirovnat k slavnému Hollywood Boulevard v LA. Podobně jako v Hollywoodu, i zde se nachází "Chodník slávy" na kterém dostávají známé argentinské osobnosti svou vlastní hvězdu. 30. června se k nim přidala také právě Tini Stoessel, které jméno nyní také svítí na "Argentinském chodníku slávy".


I navzdory tomu, že bude Tini nyní cestovat z města do města se svým turné, nepřestává pracovat na dalších hudebních novinkách, na které se můžeme těšit. Včerejší den byl pro Tini do třetice výjimečný i vydáním videoklipu k novému singlu s názvem Todo Es Posible, který nazpívala spolu se španělským zpěvákem Davidem Bisbalem, a jde o oficiální píseň k španělskému animovanému filmu Las aventuras de Tadeo Jones 2. Po hitu Libre Soy k filmu Frozen jde tak o další soundtrack k pohádce, který Tini nazpívala.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Aby toho ale nebylo málo, už před dávnější dobou svět obletěla zpráva o spolupráci Tini se známou britskou hudbení skupinou The Vamps. Nyní je jasné, že se na jejich nové připravované desce Night and Day objeví píseň, kterou nazpívali právě s Tini. Spolupráce s The Vamps ale není jedinou, kterou Tini chystá. Ještě slibnější může být spolupráce se známými kolumbijskými producenty, kteří stojí za mega úspěšným hitem Despacito jenž se proslavil na celém světě a na YouTube již přesáhl neuvěřitelnou hranici dvou miliard zhlédnutí.

Tini během pauzy turné s těmato producenty se zvučnými jmény v nahrávacím studiu Eagle Rock v Los Angeles pracovala na novém hitu, o kterém bychom se snad měli brzy dovědět více. Již nyní je ale jasné, že půjde opět o trochu odlišný druh hudby, než na jaký jsme byli u Tini zvyklí. Pokud se slavným producentům povede navázat na úspěch písně Despacito, může Tini čekat raketový vzestup v její kariéře, což jí určitě všichni přejeme!


Tak to je z dnešního článku vše. Za dobu mé neaktivity se novinek kolem Tini nakupilo neskutečné množství, proto doufám, že jste se z článku nyní dověděli vše podstatné a i když byl obšírnější, dočetli jste až do konce. Teď už vám přeji nádherný start prvního prázdněného týdne! :)

Tini se rozloučila s Evropou (+ velká fotogalerie z tour)

8. května 2017 v 21:10
9 zemí, 17 měst a 23 koncertů, to byla evropská část prvního sólového turné někdejší hlavní hvězdy Violetty, Tini Stoessel. Turné Got Me Started Tour, na kterém se Tini představila s písněmi ze své debutové sólové desky, s hity z filmu Tini: Violettina proměna i ze samotného seriálu Violetta, odstartovalo 18. března v Madridu a odtud se Tini vydala napříč Evropou. Do svého konce přišla první část turné tuhle sobotu, 6. května, poslední koncert odehrála Tini v německém Frankfurtu nad Mohanem, a stejně jako předešlé, byl nabitý emocemi. O to víc, že se Tini loučila s evropským publikem, před kterým se vůbec poprvé mohla postavit jako sólistka.

S odchodem z Evropy ale Got Me Started Tour nekončí. Na Tini už se nyní těší její rodná Argentina a další země Latinské Ameriky. V Buenos Aires vystoupí 30. června, mezí potvrzené země, které Tini navštíví je také Chile, kde odpálí show 10. září, a potvrzeny byly také koncerty pro Brazílii. Další země a přesné data koncertů budou pro Latinskou Ameriku teprve oznámeny.

Evropa se tedy prozatím s Tini rozloučila, ale po Got Me Started Tour tady zůstali stovky tisíců splněných snů a stovky tisíců spokojených fanoušků, kterým se podařilo zažít sólovou show Tini na vlastní kůži a zazpívat si společně se svým idolem. Patříte i vy mezi ty, kteří se na některý z koncertů poblíž dostali? Pokud jo, určitě se s ostnatými v komentářích podělte o své zážitky. Pokud se vám to bohužel nepodařilo, snad vám to vynahradí alespoň menší fotogalerie těch nej záběrů ze všech show, kterou jsem pro vás připravil, a video z kompletního koncertu, které najdete na konci článku.

Celou fotogalerii najdete v Celém článku

TINI - Si Tu Te Vas (Oficiální videoklip)

5. května 2017 v 21:29
Přeji všem krásný páteční večer. Závěr prvního květnového týdne přinesl opět velkou novinku od bývalé hvězdy Violetty, Tini Stoessel, která právě dnes představila svůj další čistě sólový videoklip, v pořadí už ke třetí písni ze svého debutového alba. K písničkám Great Escape a Got Me Started/Ya No Hay Nadie Que Nos Pare, se nyní přidala píseň Si Tu Te Vas. Po tanečních hitech jde tentokrát o podstatnější změnu, jelikož se jedná o pomalejší píseň. I celý videoklip se nese v mnohem dramatičtější a poněkud tajemnější atmosféře. Přináší opět něco nového a ukazuje Tini zase v trošičku jiné poloze. Ostatně, nejlépe se přesvědčíte sami, pokud jste tedy nový videoklip ještě neviděli, určitě se podívejte. A nezapomeňte napsat jak se vám líbí! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Tini kousek od nás!

12. dubna 2017 v 22:01
První sólové turné Tini Stoessel je již v plném proudu. Vše odstartovalo v Madridu 18. března, více o prvním koncertu si můžete přečíst ZDE. Cesta Tini po evropských metropolích ovšem pokračuje dál, stihla již navštívit Itálii, německý Stuttgart, ale uplynulý týden především naše sousedy! V neděli 2. dubna odpálila show v maďarské metropole, v Budapešti, 3. a 6. dubna navštívila polská města Krakov a Lodž, tuhle neděli, 9. dubna se koncertovalo ve Vídni, no a včera pro změnu v Mnichově. Sen vidět svůj idol na živo a slyšet prohlídku největších Tininých hitů, se tedy splnil maďarským, polským, rakouským i německým fanouškům, ale co víc, jelikož šlo o vůbec nejbližší koncerty k našim zemím, stejně tak fanouškům z Česka a Slovenska. Patříte i vy mezi ty, kteří se na nějaký z koncertu poblíž vydali? Podařilo se vám vidět Tini živě? Pokud jo, do komentářů určitě napište jak se vám koncert líbil a podělte se s ostatními o své zážitky! :)

Tini si návštěvu našich sousedů také užila. Mimo koncertů měla chvíli čas poznávat krásy měst, ale největším zážitkem byly pro ni určitě opět samotné koncerty, na kterých nechyběla spousta emocí a skvělá atmosféra. Na fotkách se sem-tam objevily v publiku i naše vlajky, takže naši zástupci rozhodně v prvních řadách nechyběli. Alespoň takovýmhle způsobem jsme tedy mohli být "součástí tour", když už víme, že naše země Tini nenavštíví.

Turné Tini samozřejmě bez přestání jede dál. Už dnes v 18:30 odpálila bývalá hvězda Violetty koncert ve švýcarském Curychu, a před ní je další série koncertů v Německu. Po dalších zastávkách v Paříži a Bruselu se přesune do své domácí Latinské Ameriky, pro kterou bylo turné oficiálně potvrzeno jen nedávno. Už nyní je jasné, že Tini vystoupí 30. června v rodném Buenos Aires, další města pro Jižní Ameriku teprve na potvrzení čekají. Jisté ale je, že Tini navštíví další hromadu latinskoamerických zemí a velkou část svého světového turné má pořád před sebou. Snad jí bude přinášet úspěchy tak, jako doposud. Zde je už menší fotogalerie z uplynulých koncertů.

Německo

Maďarsko

Polsko

Rakousko

Z článku je to vše. Všichni, kteří jste měli to štěstí a povedlo se vám dostat na koncert Tini, nezapomeňte napsat vaše pocity. :) Klidně se s námi můžete podělit i o vaše fotky či videa z koncertu, můžete je třeba hodit na blogový facebook.

Na závěr bych všem rád popřál krasné velikonoční svátky. Užijte si volno a prázdniny jak nejlépe to jen jde! :)

Tini odpálila tour prvním koncertem v Madridu!

18. března 2017 v 23:50
Fanoušci Tini se dočkali! První sólové turné někdejší hvězdy Violetty, Martiny Stoessel odstartovalo právě dnes v španělském Madridu, ve městě, kde před více než dvěma lety odpálila své turné i Violetta Live. Tentokrát se již ovšem postavila na jeviště Tini sama a fanouškům předvedla více než hodinu a půl trvající show. Koncert byl opravdu pestrý! Nejenže zazněly písně z první sólové desky Tini, ale objevily se také písně k filmu Tini: Violettina proměna, také hity ze seriálu Violetta a dokonce i covery. Pojďme si tedy v článku shrnout, jak první koncert Got Me Started Tour vypadal.


Více o koncertu a první fotky i videa v Celém článku

TINI - Ya No Hay Nadie Que Nos Pare (Oficiální videoklip)

19. ledna 2017 v 17:06
Hezký čtvrtek všem! Nejprve bych se chtěl omluvit za slabší aktivitu poslední týden, ale bohužel toho nyní bylo na mě strašně moc a k blogu jsem se za poslední dny vlastně vůbec nedostal. Dnes ale přináším článek s další novinkou od Tini, která právě dnes vydala svůj nový videoklip! Tentokrát je k španělské verzi písně Got Me Started, které klip byl uveden zhruba před měsícem a aktuálně se na YouTube těší téměř 5 a půl milionu zhlédnutí. Nový klip k španělské verzi s názvem Ya No Hay Nadie Que Nos Pare se sice na první pohled od toho ke Got Me Started neliší, Tini si ovšem tentokrát přizvala hosta, když ji v klipu dělá společnost kolumbijský zpěvák Sebastian Yatra. Určitě se podívejte a nezapomeňte napsat, která verze písně se líbí víc vám! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Aktuálně: Tini vyrazí do světa se svým prvním sólovým turné!

6. října 2016 v 15:14
Dnešek je velkým dnem pro fanoušky Tini Stoessel na celém světě, jelikož pouze před pár hodinami bylo potvrzeno to, o čem se už déle spekulovalo. Tini, nám všem dobře známá z Violetty, se vydá v roce 2017 na své první sólové turné, se kterým objede celou Evropu i Jižní Ameriku! Co víc, turné, které ponese oficiální název Got Me Started TOUR, k nám bude opět na dosah!

Země, které Tini se svou tour navštíví, se budou zveřejňovat postupně, již dnes je ale jasné, že mezi nimi budou nám blízké Německo, Rakousko a Švýcarsko. Právě tyhle země Tini potvrdila jako první, přičemž v Německu navštíví konkrétní města Stuttgart, Mnichov, Kolín nad Rýnem, Berlín, Oberhausen, Hamburg a Frankfurt nad Mohanem, ve Švýcarsku Curych a v Rakousku vystoupí ve Vídni. Prozatím nebyly oznámené přesné termíny koncertů, měly by být ale známé do zítřejší desáté hodiny, kdy se začnou oficiálně prodávat lístky!


Tini svět o svém turné informovala dnes odpoledne prostřednictvím sociálních sítí, na svůj Facebook napsala: "Jsem tak šťastná, že dnes můžu konečně oznámit své turné! #TINI #GotMeStartedTOUR. Věříte tomu? Nemůžu se dočkat, až budu znovu zpívat a tančit spolu s vámi. Termíny v různých zemích oznámím v nejbližších týdnech a měsících. Dnes oznámím data pro Německo, Švýcarsko a Rakousko. Lístky budou v prodeji od zítra 10:00 hodin." Vyjádření TINI naleznete na jejím profilu ZDE, a novinky ohledně tour můžete sledovat i na její oficiální stránce www.tinistoessel.com

Jakmile budou termíny zveřejněny, určitě vám přinesu aktualizované informace sem na blog. Zda Tini navštíví i Českou Republiku, o čem všichni už tolik let sní, zatím známo není. Jak bylo řečeno, seznam zemí se bude odhalovat postupně, takže můžeme jen doufat, že se mezi nimi objeví i ta naše. Všechny aktuality sledujte nadále na blogu!

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Záznam z koncertu Tini

24. září 2016 v 20:10
Pokud patřte mezi fanoušky Tini a sledujete novinky na blogu, věřím, že si ještě pamatujete její červnový koncert v budově Usina del Arte v Buenos Aires, což byl v podstatě první velký koncert, na kterém vystupovala s písněmi výlučně ze svého debutového sólového alba TINI. (Článek o koncertu spolu s fotkami najdete ZDE).

Hned po show se objevilo množství videí pořízených fanoušky, díky kterým jsme si mohli alespoň trochu přiblížit skvělou atmosféru. Kromě toho ale koncert natáčela i profesionální technika, a jeho záznam Tini nedávno uveřejnila na svém YouTube kanálu. Nyní si tak můžeme užít jednotlivá vystoupení ve skvělé kvalitě a ještě víc si tak vychutnat živý zpěv Tini, který je podle mě jedním slovem vynikající! Pokud jste náhodou na videa ještě nenarazili, odkazy na všechny písně naleznete v Celém článku!

Jak to na koncertu vypadalo a co se dělo před výstupem Tini na jeviště?
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Záznamy z jednotlivých písní najdete v Celém článku

TINI - Great Escape (Oficiální videoklip)

8. července 2016 v 10:49
Máme pátek, 8. července, a pokud sledujete sociální sítě, či už našeho blogu nebo Tini Stoessel, určitě víte, že na dnešní den čekali mnozí fanoušci. Právě dnes jsme se totiž dočkali premiéry očekávaného nového videoklipu Tini k čistě vlastní písni Great Escape z jejího prvního alba. Po videoklipech k písním Siempre Brillarás (Born To Shine) a Losing The Love z filmu Tini: El Gran Cambo De Violetta, můžeme říct, že jde o historicky první sólový videoklip bývalé hvězdy Violetty. Natáčel se v ulicích Buenos Aires, a myslím, že se povedl. Rozhodně se na něj podívejte i vy, užijte si ho, a pak posuďte sami! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Nedělní koncert Tini

16. června 2016 v 19:02
Pokud sledujete sociální sítě, určitě vám neuniklo, že se uplynulou neděli (12.6.) v Buenos Aires konal, dá se říct, první větší koncert Tini Stoessel jakožto sólové zpěvačky, na kterém vystoupila s písněmi ze svého nového alba. Show se konala v sále historické budovy Usina del Arte, kterou Tini vyprodala do posledního místa. Na pódiu ji společnost dělala živá kapela a všechny písně také Tini odzpívala živě. Na závěr převzala ocenění zlatou desku za více než 15 000 prodaných alb v Argentině a také cenu za více než 100 000 prodaných kusů na celém světě.

I po skončení Violetty se Tini pořád daří a potkává ji jeden úspěch za druhým. Po filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, který si kromě Evropy může nyní vychutnávat už i Latinská Amerika, úspěch zaznamenala i její první sólová deska a není pochyb, že má toho Tini před sebou ještě hodně! Na závěr je tady menší galerie z nedělního koncertu a na konci článku najdete také video.

Všechny fotky a video najdete v Celém článku

První album TINI je oficiálně tady!

29. dubna 2016 v 16:00
Od skončení seriálu Violetta, který bezpochyby proslavil mladou herečku a zpěvačku Martinu Stoessel na úplně celé planetě, uběhl víc než rok, Tini se však díky téhle roli otevřely dveře do zcela nového světa. Rozhodně nemůžeme říct, že by zahálela, jelikož stříbrná plátna po celé Evropě právě začíná dobývat její film, ve kterém dává definitivně sbohem Violettě, a dnes, 29. dubna 2016 také konečně vychází její první sólové album, na které celý svět čekal několik měsíců!

Na desce s názvem TINI pracovala naše oblíbená zpěvačka od loňského léta v Los Angeles, a o její vydání se postarala americká společnost Hollywood Records. Na desce se objevují písně v Martinině rodné španělštině ale také v angličtině, mnohé z nich dokonce v obou jazycích, a kromě čistě vlastních písní Tini se zde objevují i písně k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta včetně duetu s Jorgem. Album je od dnešního dne k dostání na celém světě a pouze pár hodin od začátku prodeje bourá všechny řebříčky. Pokud jste i vy zvědaví na první sólové písničky Tini, stejně jako zbytek fanoušků na celém světě, můžete si je vyslechnout hned teď. Všechny písně jsou nyní zveřejněny i na oficiálním YouTube kanálu Tini, níže je jejich seznam.

Po kliknutí si píseň hned můžete přehrát...

První CD

Druhé CD - Tini: El Gran Cambio de Violetta

Jak se vám písničky Tini líbí? A která z nich vás zaujala úplně nejvíc? Určitě pište do komentářů. :)
 
 

Reklama