Soy Luna - Novinky

Nová série Soy Luny od 18. září!

4. srpna 2017 v 11:52
Tak a datum očekávané premiéry druhé řady seriálu Soy Luna na obrazovkách českého Disney Channel je odhalen! Jak se předpokládalo, druhá série bruslařského příběhu odstartuje v září, a to přesně 18. září v 19:00. Na pokračování vašeho oblíbeného seriálu se tak můžete těšit v nezměněnou dobu, i nová série poběží vždy v 19 hodin od pondělí do čtvrtku. V průběhu září se tedy za dva týdny stihne odvysílat prvních 8 epizod. Na reprízy, pokud vám unikne premiéra, se pak můžete dívat vždy v 21:30 nebo na další den v 13:30.

Soy Luna 2 je tedy za dveřmi. Co se týče českého dabingu, ten by neměly čekat žádné větší změny. Nová série nabídne vše, co jste si na seriálu oblíbili. Skvělá hudba, taneční kousky, láska, přátelství, tajemství a napětí při jejich odhalování, či skvělí speciální hosté nebudou chybět. Pokud jste zvědaví, jak to bude dál s Jam & Roller, jestli se všichni konečně doví pravdu o Sol Benson nebo jak budou pokračovat romantické zápletky vašich oblíbených postav, rozhodně nepropásněte start druhé série Soy Luny už 18.9. na Disney Channel! :)


Na exkluzivní ukázku 2. série i s českými titulky se můžete podívat ►ZDE

Soy Luna En Concierto - Costa Rica, Panama a Ekvádor

23. května 2017 v 20:38
První velké turné Soy Luny se skončilo 13. května po dvou měsících vystupování na latinskoamerických jevištích. Nyní ale bylo potvrzeno to, na co čekali všichni evropští fanoušci včetně nás. Soy Luna nakonec opravdu zavítá i do Evropy a živou show s písněmi ze seriálu a skvělou atmosférou si budeme moci vychutnat i na našem kontinentu. Mnoho informací o evropském turné prozatím do světa vypuštěných nebylo, jisté ale je, že turné, které by mělo tentokrát vystupovat pod jménem Soy Luna Live, navštíví Itálii.

Turín, Řím, Neapol, Florencie, Milán, Padova a Boloň jsou prozatím jediné oficiálně potvrzené zastávky. Tahle italská města navštíví Soy Luna se svou show v průběhu ledna a února 2018, přičemž první zastávkou z jmenovaných by měl být právě Turín a koncert je zde naplánován na 24. ledna. Doufejme, že se k italským koncertům v blízké době přidají další ohlášené zastávky, a Soy Luna se v roce 2018 podívá i do k nám blízkých zemí.

Teď se ale pojďme vrátit zpět k latinskoamerickému turné. I na poslední tři zastávky, kterými byly země Costa Rica, Panama a Ekvádor, se můžeme podívat ve shrnujících videích, které mapují cestu herců od příjezdu do země. Opět nechybí pohled do zákulisí, na volné chvíle našich herců, či na to, co se děje na jevišti ještě předtím, než stadion zaplní tisícky fanoušků. Samozřejmě videa nabízí i záběry ze samotných koncertů, které sice poznačil hustý déšť, ale na skvělé atmosféře a na zážitku nijak neubral. Herci nám ve videu z Costa Ricy prozradili například i to, jakou píseň ze Soy Luny by si na koncertu rádi zazpívali, kdyby měli tu možnost. Užijte si tedy poslední trojici videí, na předešlé trojice se můžete podívat ZDE a ZDE.

Costa Rica
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Panama
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Ekvádor - poslední zastávka
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Soy Luna En Concierto - Peru, Kolumbie, Mexiko

13. května 2017 v 22:27
Obsazení Soy Luny, které se na konci března vydalo na turné kolem Latinské Ameriky, končí svou pouť právě dnes! Po 10 navštívených zemích, 19 městech a 42 odehraných koncertech se herci seriálu rozloučí s domácím latinskoamerickým publikem ve městě Guayaquil v Ekvádoru, kde proběhne poslední koncert tohohle turné, v 18:00 místního času, tedy v 1:00 u nás. Evropa se tak prozatím vlastních koncertů nedočkala, ale nic není ztraceno. Věřme, že u další blízké příležitosti navštíví oblíbené tváře seriálového hitu i náš kontinent, a na své si přijdou i evropští fanoušci.

Latinskoamerické koncerty byly plné energie, skvělé hudby, choreografií včetně těch na bruslích, různých scének, ale také plné emocí i neočekávaných událostí, když se například na posledním koncertu, který probíhal na stadionu v hlavním městě Ekvádoru Quito, strhl prudký déšť, no ani ten neodradil fanoušky od vychutnání si skvělé show hvězd seriálu. Kromě splněných snů fanoušků si ale své sny splnila rozhodně i dvanáctka herců, kteří se mohli představit před tak obrovským publikem, ale kromě koncertů si také mohli užít velké dobrodružství spojené s cestováním po celé Jižní a Střední Americe, poznáváním nových měst a trávením času se svými kamarády. V domácí Kolumbii se k obsazení přidala i hostující hvězda Soy Luny, Sebastián Viallalobos, který se také objevil na jevišti.

Videa z každé země jenom potvrzují skvělou atmosféru, která panovala jak na koncertech, tak mezi herci. Exkluzivní pohled do zákulisí i na společně trávené chvíle, když herci zrovna nestáli na jevišti, či přemísťování se z místa na místo, to vše zachycuje další trojice videí, tentokrát ze zemí Peru, Kolumbie a Mexika, tedy rodiště Karol a Micheala. Určitě se na ně podívejte. Videa z předešlých zastávek turné Soy Luny najdete ZDE.


Peru
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Kolumbie
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Mexiko

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

První série Soy Luny je za námi!

4. května 2017 v 20:43
Od startu nového latinskoamerického seriálu Soy Luna uběhlo již celých 10 měsíců, no a dnes jsme se po 80ti epizodách s Lunou, alespoň na chvíli, rozloučili. Od září jsme mohli každý den prožívat zcela nový příběh, poznali jsme nové postavy, písničky, a nyní není pochyb, že si seriál našel své příznivce. Stejně jako ve zbytku světa, i u nás začala Soy Luna kráčet ve šlépějích svého předchůdce, seriálového hitu Violetta! První série, její zápletky, šťastné i smutné chvíle jsou za námi, vše vyvrcholilo finální epizodou, ve které nechybělo nic z toho, co máme na seriálu rádi, tedy skvělá hudba, brusle, napětí a hlavně emoce. Každý fanoušek snad našel ve finále svůj nej okamžik a bude souhlasit, že vše dopadlo tak, jak zřejmě mělo.

O úplném konci ale mluvit nemůžeme. Příběh našich hrdinů bude pokračovat! Už nyní se můžeme těšit na druhou sérii, která již před třemi týdny odstartovala v domácí Latinské Americe. U nás bude Soy Luna s novou řadou pokračovat po letních prázdninách, kdy se také děj bude odehrávat. Dočkáme se jí tedy zřejmě v září. Kdy přesně, to se dovíte samozřejmě včas zde na blogu!

Nyní si na Disney Channel budete moci pustit reprízy posledních 24 epizod, které poběží až do 15. června. 19. června ovšem Disney Channel startuje zcela nový latinskoamerický seriál s názvem Jedenáctka. Ten pozůstává, podobně jako Soy Luna, z 80 epizod, a poběží vždy od pondělí do pátku v 18:00. Pojednává o mladém nadějném sportovcovi Gabovi, který miluje fotbal celým svým srdcem a sní o úspěšné kariéře.

Zpátky ale k Soy Luně a její finále. U téhle přiloženosti jste se mohli zapojit do soutěže o věcné dárky. Jména vítězů najdete v nejbližších dnech zde na blogu. Nezapomeňte ještě do komentáře napsat, jak se finále Soy Luny líbilo vám! Jste spokojeni s tím, jak vše dopadlo? A který okamžik poslední epizody byl váš nej?

Soy Luna En Concierto - Argentina, Chile a Uruguay

21. dubna 2017 v 18:29
Od startu prvního velkého turné seriálu Soy Luna uběhl už téměř měsíc, mezitím se tváře seriálu se skvělou show nabytou známými písněmi ze seriálu a různými scénkami stihli představit už v množství latinskoamerických měst. Po úvodní šňůře, která zahrnovala 8 koncertů v domácím Buenos Aires, turné navštívilo další argentinská města, jako Cordoba, Salta a Tucumán. Koncertovalo se ovšem už také v Paraguayi, v Chile, v Uruguayi, v úterý v Peru a včera se herci představili poprvé v Kolumbii, kde navštíví dohromady 4 města.

Na cestě herců po latinskoamerických městech nechybí ani kamery, Disney Channel, podobně jako v minulosti u turné Violetty, vše dokumentuje, a z každé země vydává menší sestřih z jeviště i mimo něj. Můžeme tedy vidět jak pohled na show, tak pohled do zákulisí nebo přímo na cesty. I když je cestování i samotné koncerty určitě náročné, je vidět, že si herci turné užívají plnými doušky a tvoří skvělou partu.

Níže už najdete samotná videa z Argentiny, kde koncertů proběhlo nejvíc, z Chile, odkud pochází představitel Ramira, Jorge Lopéz, a návštěva téhle země pro něj tak byla určitě speciální, a stejně tak sestřih z Uruguaye, kde se show konala pod holým nebem.

Argentina
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Chile
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Uruguay
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Po Kolumbii se turné vybere do Mexika, odkud pochází samotná představitelka seriálu, Karol Sevilla i Michael Ronda. Už nyní se tedy dá očekávat, že mexické koncerty přilákají davy fanoušků a budou se nést ve velkolepé atmosféře!

Finále první série Soy Luny už 4. května!

6. dubna 2017 v 21:32
Příběh Luna Valenteové odstartoval na českém Disney Channel už před více než půl rokem, a nyní pomalu jede ke svému konci. Alespoň co se týče první série. Nedávno vyšel program na měsíc květen, který potvrdil to, co se očekávalo, tedy že první řada Soy Luny vyvrcholí závěrečnou, 80. epizodou ve čtvrtek, 4. května. Po množství dvoutýdenních přestávek ve vysílání, které doprovázely zejména druhou polovinu téhle řady, se posledních 24 epizod dočkáme vcelku. Nečeká nás už žádná pauza, premiérové epizody, které se na Disney Channel vrátily 27. března, poběží již nepřetržitě 6 týdnů, tedy až do 4.5. Reprízy nás nečekají dokonce ani o Velikonocích, příběh v nových epizodách si budeme moci užít vcelku až do konce.

Na velké finále první série Soy Luny, které bude nabité emocemi, se můžeme těšit už 4. května v tradiční čas, v 19:00.

Soy Luna poprvé na jevišti!

25. března 2017 v 21:38
Necelý týden po startu prvního sólového turné Tini v Evropě se nyní dočkali i fanoušci seriálu Soy Luna, pro změnu ti latinskoameričtí. Včera v 15:00 (19:00 našeho času) v Buenos Aires odstartovalo turné Soy Luna En Concierto, díky kterému se vůbec poprvé seriálové postavy představily živě na jevišti, i se známými seriálovými hity. Turné odstartovalo před domácím publikem v argentinském Technopolisu, kde budou hvězdy Soy Luny vystupovat až do příští středy. Ačkoliv oficiálně turné odstartovalo až včera, již ve čtvrtek se na show mohli podívat první fanoušci, jelikož se konala veřejná generálka. Teď si ale pojďme malinko přiblížit, jak první show Soy Luny vypadala.


Celý článek i fotogalerii najdete v Celém článku

Soy Luna představila nové album!

4. března 2017 v 18:33
Start druhé série Soy Luny v Latinské Americe, stejně jako turné Soy Luna En Concierto se přibližuje každým dnem, a pokud sledujete i naše sociální sítě, určitě už víte, že včera Disney Channel odhalil konečně také všechny písně k 2. sérii Soy Luny z nového alba "La vida es un sueño" (Život je sen). Nové album pozůstává až z dvou CD, díky čemu je i písní opravdu požehnaně! Nová deska představila dohromady až 25 songů a je vážně různorodá! Mezi písněmi najdeme nejrůznější žánry a také interprety. Nejen ústřední představitelé či Roller Band, ale na novém albu se svého sóla dočkali například i Katja Martinez (Jazmin) s písní "Fush, Te Vas!" či Chiara Parravacini (Yam) s cover verzí písně od College 11, "Yes, I Do".

Nová, v pořadí třetí deska k seriálu Soy Luna rozhodně překvapila, a to nejen množstvím písní, ale taky svou pestrostí a stylem, který se o trošičku liší od předešlých dvou desek či desek k Violettě. Kromě původních písní nabízí i pár coverů a větší prostor dostaly i písně v angličtině, které na albu najdeme čtyři. Jde o již zmiňované covery. Za zmínku stojí i píseň Allá Voy, kterou měl zkomponovat přímo Ruggero Pasquarelli. V historii či už Violetty nebo Soy Luny, jde vůbec o první případ, kdy nějakou píseň složil přímo někdo s obsazení.

Na albu najdete samozřejmě i písně, které byly fanouškům odhlodané s předstihem, a to Siempre Juntos a Linda. Ústřední píseň druhé řady, Siempre Juntos, se kromě již známé verzi od Karol Sevilly objevuje na desce i v společné verzi všech postav. Na desce najdeme také jednu starou známou píseň, a to Valiente, ovšem ve zcela novém, předělaném znění.

Album tedy rozhodně splnil nebo i předčil očekávání mnoha fanoušků. Jak se ale písně líbí vám? Pokud jste je již poslouchali, určitě do komentářů napište, které vás zaujaly nejvíc. Pokud jste ještě nové písně neslyšeli, všechny najdete kdykoliv na oficiálním Youtube kanálu DisneyChannelLAVevo. Odkazy na ně jsme včera přidal také již do seznamu písní Soy Luny ZDE.

Pro shrnutí, zde najdete odkazy na všechny písně nové desky i s jejími interprety

Siempre Juntos (Karol Sevilla)
Alzo Mi Bandera (Michael Ronda, Lionel Ferro a Gastón Vietto)
La Vida es un Sueño (Karol Sevilla)
Fush, ¡Te Vas! (Katja Martinez)
Cómo Me Ves? (Valentina Zenere)
Mitad y Mitad (Carolina Kopelioff a Agustín Bernasconi)
Valiente (Nová verze) (Společná píseň)
Honey Funny (Chiara Parravicini, Ana Jara a Jorge Lopéz)
Linda (Michael Ronda, Lionel Ferro a Gastón Vietto)
Cuenta Conmigo (Společná píseň)
Vives en Mí (Karol Sevilla a Ruggero Pasquarelli)
I've Got a Feeling (Společná píseň)
Princesa (Ruggero Pasquarelli)
Footloose (Společná píseň)
Sólo para Ti (Karol Sevilla)
Catch Me If You Can (Valentina Zenere)
Pienso (Michael Ronda, Lionel Ferro a Gastón Vietto)
Andaremos (Karol Sevilla a Michael Ronda)
Allá Voy (Ruggero Pasquarelli)
No Te Pido Mucho (Karol Sevilla)
Stranger (Ruggero Pasquarelli)
Aquí Estoy (Ruggero Pasquarelli a Agustín Bernasconi)
Yes, I Do (Chiara Parravacini)
Yo Quisiera (Michael Ronda)

Soy Luna 2 - Siempre Juntos

16. února 2017 v 15:30
Start druhé řady Soy Luny v Latinské Americe se už blíží, naplánován je na 17. dubna. Fanoušci se nyní konečně dočkali také první písně, která bude novou sérii doprovázet. Oficiální úvodní písničkou druhé série je Siempre Juntos (Vždy spolu), které úryvek jsme si mohli poslechnout už v první upoutávce na novou řadu. Až nyní si ji ale můžeme vychutnat celou i s jejím lyrics videem. Určitě si ji poslechněte a napište do komentářů, jak se vám líbí. :)

A ještě v zkratce co se týče vysílání Soy Luny v Česku, určitě jste si všimli, že nové epizody nyní neběží. Tak jak jsem psal už i na ask.fm, Disney Channel se nyní rozhodl Soy Lunu vysílat po dvou týdnech, mezi kterými vždy poběží reprízové epizody. Na nové díly se tedy můžeme těšit od 27. února a poběží zase dva týdny (do 9. března).

Nová píseň k 2. sérii
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Soy Luna - Ukázka z 2. série s CZ titulky

2. ledna 2017 v 18:24
Pokud sledujete blog i na sociálních sítích, určitě vám neunikla velká silvestrovská premiéra exkluzivní ukázky z druhé série Soy Luny. Latinskoamerický Disney Channel si pro nás opět připravil více než tří minutové video, ve kterém jsou poodhalené nové zápletky. Mnozí jste si psali hned i o překlad upoutávky, takže nyní ji máte i s českými titulky!

Druhá série v Latinské Americe odstartuje již brzo, podle neoficiálních zpráv by to mělo být už v únoru. U nás si na její start počkáme do podzimu, odstartovat by měla opět kolem září, na českém dabingu by se už ale také mělo začít pracovat koncem tohohle měsíce. Pokud nechcete přijít o žádné překvapení a na ukázku z druhé série se chcete podívat až dorazí nová řada k nám, doporučuji na video nekoukat. Ti ostatní určitě napište do komentářů, jak se vám trailer líbí a co od druhé série očekáváte. :)

Ukázka s CZ titulky
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa
Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

Druhá polovina Soy Luny od 30. ledna!

1. prosince 2016 v 17:28
Krásný čtvrtek všem, dnes tady máme pár informací ohledně vysílání Soy Luny. Aktuálně si na obrazovkách českého Disney Channel můžeme vychutnávat od pondělí do čtvrtku premiérové epizody, a jak jste si mohli přečíst v tomhle článku, bude tomu tak až do 15. prosince. I Soy Lunu pak čeká vánoční pauza, ještě předtím se ale můžeme těšit na dramatickou epizodu, která nám první sérii Soy Luny rozdělí "napůl".

Možná už víte, že vyšel program pro Disney Channel na první měsíc roku 2017, který nám odhalil, kdy se Soy Luna vrátí s novými díly ve své druhé polovině. Premiérové epizody v novém roce poběží od 30. ledna 2017 ve stejném nastavení jak jste zvyklí, tedy od pondělí do čtvrtku vždy v 19:00 s jednou reprízou na další den ve 13:30. Příběh se bude dál vyvíjet zajímavým směrem, určitě se je na co těšit, teď si ale ještě užívejte aktuální epizody! :)

První polovina Soy Luny vyvrcholí 15.12.

7. listopadu 2016 v 22:22
Program pro Disney Channel na poslední měsíc roku 2016 je na světě, a kromě velké nadílky různých vánočních speciálů a filmů se můžeme také těšit na vyvrcholení první poloviny 1. série seriálu Soy Luna! Jak víme, Luna se na obrazovky s novými epizodami vrací už příští pondělí 14.11. a premiérové epizody poběží dál i v průběhu prosince. Velkého vyvrcholení první poloviny, tedy epizody s číslem 40, se dočkáme 15. prosince, a rozhodně se je na co těšit! Po odvysílání 40. epizody Disney zařadí znovu reprízové díly, opět se tak budete moci podívat na epizody 21-40. Během vánočních svátků ovšem Soy Luna z programu na chvíli zmizí úplně. Druhá polovina Soy Luny odstartuje již v roce 2017, přesněji by to mělo být na začátku února. Na potvrzení data si ale ještě chvíli počkáme.

Co se týče vánočních speciálů dalších Disney pořadů, ty poběží na Disney Channel každý den už od 5. prosince vždy v 18:30 a také ráno v 7:00. Vánoční atmosféru naladí speciální epizody seriálů jako Tajný život KC, Kámošky s časem, Riley ve velkém světě, Táborníci z Kikiwaka a velké množství dalších. Speciálně ovšem budou odvysílané i vánoční epizody starších seriálů, které byste na Disney Channel už nenašli, jako například Sladký život na moři, Farma RAK, Zeke a Luther, Hannah Montana, Hodně štěstí, Charlie či Na Parket.

Speciální program si český Disney Channel připravil i na Silvestra, a to v podobě vysílání bloku "30 nejlepších show do Nového roku". Poslední tři dny letošního roku poběží celé odpoledne, od 14:30 až do 19:00 desítka epizod z různých seriálů, přičemž o jaké přesně půjde, zůstane vždy překvapením.

Fanoušci Disney Channel se tedy určitě mají na co těšit a Vánoce 2016 či Silvestr budou moci oslavit i letos ve společnosti oblíbených seriálů. Program na prosinec by měl být brzo veřejně dostupný na i channels.cz, kde si už pak budete moci najít všechny konkrétní pořady, data a časy.

Soy Luna v říjnu s přestávkou

9. září 2016 v 18:03
Přeji vám krásné páteční odpoledne. Další pracovní týden je za námi, věřím, že byl pro všechny úspěšný, teď se pojďme podívat na pár novinek, které přinesl dnešek, a to program pro Disney Channel na měsíc říjen. Pro všechny fanoušky seriálu Soy Luna bude určitě dobrou zprávou, že bude příběh na obrazovkách českého a slovenského Disney pokračovat i v říjnu. Tou horší možná to, že podobně jako Violetta, i Luna si dá po odvysílání prvních 20 epizod pauzu. Premiérové díly budete moci sledovat tak, jak jste zvyklí, od pondělí do čtvrtku až do 6. října. Poté, po epizodě 20, budou do vysílání zařazeny reprízy. Na nové díly však nebudeme muset čekat zas až tak dlouho, příběh by měl pokračovat opět od pondělí 14. listopadu. Druhá dvacítka epizod by se tak měla odvysílat do začátku vánočních prázdnin, tím se 1. série Soy Luny dostane do své poloviny, a dalších 40 dílů si již budeme vychutnávat v roce 2017.

Zmínil bych ovšem například i pokračování italského seriálu Alex & spol, který si také oblíbilo množství Violettiných fanoušků. S Violettou tenhle seriál spojuje i herec Leonardo Cecchi, který si zahrál ve filmu Tini. Očekávaná druhé série odstartuje na Disney Channel 10. října a premiérové epizody poběží od pondělí do čtvrtku, ve 20:00, tedy každý den právě po Soy Luně. Kromě jiného si Disney Channel, jelikož k říjnu patří neodmyslitelně Halloween, připravil nadílku Halloweenských filmů, které poběží každou neděli kolem poledne.

Tolik co se týče informací z první ruky, pokud si chcete projít kompletní program na říjen, objevit by se měl brzo, tak jako vždy, na portálu channels.cz. Já vám přeji ještě příjemně strávený páteční večer, a nádherný víkend plný slunce! :)

Soy Luna už dnes v 19:00!

5. září 2016 v 16:16
Tak a čekání je u konce! Všichni čeští a slovenští fanoušci Violetty či Disney Channel, kteří byli zvědaví na nový seriál, právě od Violettiných tvůrců, se už dnes v 19:00 dočkají premiéry nového pořadu z produkce Latinskoamerického Disney, s názvem Soy Luna. Seriál jako takový odstartoval letos 14. března, a teprve minulý pátek v Latinské Americe ukončil vysílání první série. U nás je první řada s 80 epizodami teprve na svém začátku, a před námi je tak mnoho nových zajímavých dobrodružství s Lunou Valente a jejími kamarády a nepřáteli. Těšit se můžeme na lásku, tajemství, drama, mnoho písní či skvělé taneční choreografie, kterých je seriál Soy Luna plný.

Lunin příběh budete moci prožívat na Disney Channel ode dneška vždy v 19:00 od pondělí do čtvrtku. Malá ochutnávka seriálu s českým dabingem je už ale přeci jen k dispozici. Disney Channel na svém webu zveřejněnil prvních 22 minut, tedy něco málo jako polovinu, z první epizody s dabingem. Pokud jste ji náhodou ještě neviděli a nechce se vám čekat do 19:00, ukázku najdete ZDE.

Nezapomeňte se ovšem dívat na celou první epizodu Soy Luny dnes v 19:00 na Disney Channel! Pokud to náhodou nestíháte, další šanci shlédnou první díl máte i dnes večer ve 21:30, nebo zítra odpoledne v 13:30, kdy poběží reprízy. Zcela nový příběh začíná, a já věřím, že vás zaujme. Tak si to nenechte ujít! :)

Nové dobrodružství startuje 5. září!

4. srpna 2016 v 19:17
Pouze 6 měsíců od světové premiéry přichází nový Disney Channel seriál od tvůrců Violetty i k nám! Seriál Soy Luna, který si již stihlo oblíbit mnoho Violettiných i dalších fanoušků v mnoha zemích, dorazí na obrazovky českého a slovenského Disney Channel hned se začátkem nového školního roku, už v pondělí 5. září! S příchodem Luny se také můžeme těšit na návrat mnoha tváří Violetty, v hlavní roli se objeví Ruggero Pasquarelli, dále Rodrigo Pedreira, Ezequiel Rodríguez, Diego Alcalá, Germán Tripel či v epizodní roli Mirta Wons.

Příběhy Luny Valente, které život se změní s opuštěním rodného Cancúnu a příchodem do Buenos Aires, budeme moci prožívat vždy 4 dny v týdnů. Na rozdíl od Violetty poběží Soy Luna od pondělí do čtvrtku, rovněž se ale můžeme těšit na 80 epizod první řady a později snad i na druhou řadu, která se již vyrábí. Ještě víc o novém seriálu Soy Luna si můžete přečíst ZDE.

Nové dobrodružství se tedy blíží, a pokud vám Violetta přirostla k srdci, věřím, že vás stejně tak zaujme i příběh Luny. Vychutnávat si ho budete moci už od 5.9. vždy v 19:00 na Disney Channel!

Soy Luna je na cestě!

24. února 2016 v 19:39
O novém latinskoamerickém seriálu Soy Luna jste již určitě slyšeli. Seriál od tvůrců Violetty z produkce latinskoamerického a evropského Disney Channel, je už nyní mezi fanoušky často označován jako nástupce Violetty. Seriál se začal natáčet v dubnu minulého roku a místo si v něm našlo i pár tváří z Violetty. Hned hlavní mužskou roli získal Ruggero Pasquarelli (Federico), další významnou postavu ztvární Rodrigo Pedreira (Gregorio). V Soy Luně se objeví i další herci, kterých znáte z Violetty, v menších rolích se představí Ezequiel Rodriguez (Pablo) a Diego Alcala (Marotti). Start Soy Luny v Latinské Americe už je na spadnutí, je stanoven na 14. března. Na evropském kontinentu se Luna poprvé představí v Itálii, Francii a ve Španělsku, taky by to mělo být už v průběhu jara. Pokud se chcete o novém seriálu dovědět víc, právě v tomhle článku budete mít možnost.

První série bude pozůstávat z 80 epizod o délce přibližně 45 minut, stejně jako u Violetty. Hlavní roli v seriálu získala mladá herečka Karol Sevilla, po jejím boku se představí již zmiňovaný Ruggero v roli Mattea. Dalšími protagonisty seriálu jsou Valentina Zenere, která si zahraje hlavní záporačku Ambar, Michael Ronda, jenž ztvární kamaráda Luny Simóna, či Agus Bernasconi, který si zahraje Ruggerova kamaráda Gastóna.

Příběh se točí kolem mladé dívky Luny, která se svojí rodinou žije ve slunečném Cancúnu v Mexiku. Její vášní je bruslení, miluje vítr ve vlasech, vůni moře a svobodu, kterou cítí pouze když stojí na bruslích. Hodně svého času tráví taky v podniku, kde pracuje po boku svého nejlepšího kamaráda, hudebně nadaného Simóna, jako číšnice. Má zde taky skvělou školu a kamarády, a tak jí v životě nic nechybí. Když ale její rodiče dostanou pracovní nabídku, chtěně-nechtěně se Luna s rodinou musí ze dne na den z milovaného Mexika přestěhovat do Buenos Aires do Argentiny. Zde musí Luna začít zcela od znova, přichází do nové školy, kde poznává nové lidi, s některými si padne do oka víc, s jinými míň. Vzdát se svého minulého života pro ni není ani zdaleka snadné, ale zdá se, že její nový život nakonec nebude až takovou katastrofou. Poznává tady totiž svojí první lásku a narazí na místo "Jam & Roller" kde se její bruslařské sny mohou stát skutečností.

Světová premiéra Soy Luny proběhne již za necelé tři týdny, na tu českou si zřejmě ještě pár měsíců počkáme. Prozatím ale není vyloučeno, že by seriál mohl dorazit i do Česka ještě letos. Již teď se ale níže můžete podívat na dvě upoutávky. Latinskoamerický Disney Channel zveřejnil taky speciální 7-minutovou ukázku z první epizody, takže pokud vás zajímá, jak bude seriál vlastně vypadat, najdete ji v posledním videu pod článkem.

Trailery
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Speciální ukázka z první epizody
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další tvář z Violetty v Soy Luna!

28. června 2015 v 21:00
Výroba nového, latinskoamerického seriálu Soy Luna je teprve na začátku, a jeho premiéra ještě v nedohlednu, no do světa se o novém seriálu dostává čím dál víc informací. Jak už bylo potvrzeno, v seriálu si zahraje i Ruggero Pasquarelli, kterého všichni dobře známe jako Federica. Nedávno ale bylo oznámeno, že bude v seriálu ztvárňovat dokonce hlavní klučičí roli, která se bude jmenovat Matteo a objeví se po boku Luny, kterou ztvární teprve 14ti-letá Karol Sevilla.

Ruggero ale nebude jedinou tváří z Violetty, která se objeví v novém projektu. Rodrigo Pedreira, který ve Violettě ztvárňoval Gregoria na svém Twitteru potvrdil, že bude také součástí seriálu. Dokonce prozradil, že si zahraje opět "padoucha". Zdá se tak, že nový seriál Soy Luna nebude mít s Violettou společný jenom podobný žánr a tvůrce, ale taky pár herců a dokonce by se měl natáčet i v stejných studiích jako Violetta. Samozřejmě však budou postavené nové prostory, jelikož ty z Violetty již byly rozebrány.

Fotky z natáčení, které přidal Rodrigo Pedreira

Hlavní protagonisté Ruggero Pasquarelli a Karol Sevilla

Potvrzeno: Ruggero tváří nového seriálu!

15. června 2015 v 18:56
Už delší dobu se spekulovalo, že by se Ruggero Pasquarelli, představitel Federica z Violetty, měl stát součástí připravovaného latinskoamerického seriálu Soy Luna. Informace o tom jsem vám přinesl už před dvěma měsíci (článek zde), no tehdy šlo opravdu pouze o spekulace. Dnes ale bylo všechno potvrzeno, a sám Ruggero oznámil na svém Facebooku, že bude opravdu tváří nového seriálu. Nyní také známe důvod, proč předčasně opustil turné Violetta Live, a jasné je taky to, že se už nevrátí. Ruggero k oznámení přidal také vůbec první oficiální fotku celého obsazení seriálu Soy Luna, ve kterém se v hlavní roli představí herečka Katja Martinez (třetí zprava). Seriál, který by měl být inspirován právě Violettou, by se měl dostat na obrazovky Latinskoamerického Disney Channel ještě letos.

Nový seriál...

23. dubna 2015 v 17:41
Jelikož je výroba megaúspěšné Violetty u konce, Disney Channel Latinská Amerika se rozhodl neztrácet čas, a aktuálně tvrdě pracuje na přípravě nového seriálu, který ponese název "Soy Luna". Podle neoficiálních informací by měl seriál stavit na to, co stálo za úspěchem Violetty. Důležitou roli by totiž měla hrát opět hudba, láska a vztahy. Natáčení by mělo začít už v nejbližší době, a do vysílání by se měl dostat koncem letošního roku, nebo začátkem příštího.

Podle všeho by se měla v hlavní roli objevit Argentinka Katja Martinez, a v seriálu by si měl zahrát i Xabiani Ponce De León, tedy Marco z Violetty! A proč o tom právě teď píšu? Objevily se totiž informace, že se v novém seriálu objeví i Ruggero Pasquarelli (Federico). To by dokonale vysvětlovalo jeho odchod z turné Violetty, který Ruggero odůvodnil tím, že pracuje na novém projektu. Zároveň to ale může být i naopak. Když Ruggero oznámil, že opouští tour kvůli novému projektu, fanoušci začali okamžitě spekulovat, o jaký projekt by mohlo jít. A právě jeho účast v seriálu Soy Luna by proto mohla být pouze jedna velká spekulace.

Ačkoliv já osobně se přikláním spíš k verzi, že jde opět o přehnanou představivost fanoušků, v blízké době se určitě dovíme, kde je pravda!

 
 

Reklama