Novinky

Jorge Blanco v Praze!

5. října 2017 v 20:47
Jak již určitě víte a mohli jste se dočíst také tady na blogu, Jorge se spolu se známou kapelou R5 vydal na turné po Evropských městech, a k potěšení všech českých fanoušků na seznamu nechyběla ani Praha! Vůbec poprvé jsme se tedy dočkali koncertu tváře z Violetty v naší zemi. Jorge vystoupil včera, 4.10. v klubu Roxy. Kromě jeho vlastních hitů jako je Risky Bussines či Summer Soul zazněly i covery písní, jako například světově známého hitu Despacito. Kromě koncertu Jorge taky chvíli pobyl v Praze, a i když již dnes koncertuje ve Vídni, stihl si z našeho hlavního města něco prohlédnout. Níže už najdete pár fotek a videí z koncertu.

A co vy? Patříte mezi fanoušky, kterým se povedlo dostat na koncert? Pokud jo, určitě neváhejte a podělte se se svými zážitky v komentářích! :)


Risky Bussines
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Despacito & Attention
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Karol Sevilla zdraví Česko a Slovensko!

18. září 2017 v 18:00
Konečně jsme se dočkali a do startu nové série Soy Luny v Česku a na Slovensku chybí posledních pár chvil. Věřím, že již všichni, třeba i ti, co jste si už něco málo prohlédli na internetu, v napětí očekáváte, jak bude nová série vypadat, jaké přinese změny, na jaké nové příběhy, písničky a postavy se můžeme těšit. Už za malou chvíli bude tahle otázka zodpovězena, a následně se budete moci k obrazovkám vracet vždy od pondělí do čtvrtku v 19:00, kdy bude hodina patřit právě premiérové epizodě druhé řady Soy Luny. Po letních prázdninách se tedy vše vrací do starých kolejí.

Jak jsem ale slíbil, u příležitosti startu druhé série jsem si pro vás připravil i já menší překvapení. Mnozí z českých a slovenských fanoušků totiž občas mají pocit, že se na nás zapomíná, nebo že herci vlastně ani neví, že i zde je Soy Luna populární. To ale není určitě pravda, čeho důkazem je i zmiňované překvapení. Je to totiž exkluzivně, pouze pro vás, pozdrav od samotné Karol. Hlavní hrdinka seriálu Soy Luna na naše země nezapomíná a sama by je někdy ráda navštívila. V čase, kdy k nám přichází druhá série Soy Luny si nyní můžete vychutnat pozdrav Karol pro české a slovenské fanoušky. Poděkovat za něj můžeme především našemu českému Disney Channel!

Pozdrav od Karol i s českými titulky
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Nová série a překvapení!

17. září 2017 v 15:08
Konečně jsme se dočkali! Soy Luna právě přichází se svou druhou sérií i do Česka a na Slovensku. Po letních prázdninách se můžeme těšit na nové epizody plné skvělých zápletek. Již zítra znovu startuje kolotoč zábavy, malérů, hudby a tance. V 19:00 se můžete těšit na první epizodu 2. série, ovšem to není to jediné, co zítřejší den přinese! Jedno malé překvapení jsem si pro vás připravil i já! O co přesně jde zatím neprozradím, ale věřím, že všechny fanoušky Soy Luny potěší. Pokud jste zvědaví, o co jde, určitě skočte zítra v 18:00 sem na blog. Odhalení překvapení se dočkáte ještě před samotným startem nové série! :)

Další prázdniny se končí...

3. září 2017 v 21:26
Poslední dva měsíce utekly neskutečnou rychlostí, a proto se nyní opět všichni žáci a studenti musí rozloučit s časem volna a oddechu. Další letní prázdniny jsou u konce, avšak věřím, že všem, kteří tohle čtete, zůstanou v paměti ještě dlouho. Snad bylo vaše léto hezké, plné zábavy, šťastných chvil a především neopakovatelných letních zážitků. Určitě do komentářu napište, jak jste si léto užili, kam jste se podívali nebo co je tou nejhezčí vzpomínkou, která vám na tohle léto zůstane! :)

S každým koncem vždy přichází i začátek něčeho nového, pro všechny školopovinné je to další školní rok. Zítřkem se opět začíná koloběh získávání nových vědomostí, poznávání nových lidí a situací, ale také nějakých těch povinností a odpovědnosti. Všem přeji, aby pro vás byly nasledující měsíce v školních lavicích hezké, plné inspirace a abyste všechny důležité zkoušky, jenž na vás čekají, zvládli. Pokud pro vás start nového školního roku znamená i příchod na zcela nové místo, přeji vám, ať si novou školu oblíbíte stejně jako lidi, které v ní budete každý den nasledujících 10 měsíců potkávat! Ať už ale jdete do nové školy nebo na místo, které již dobře znáte, mějte úspěšný a příjemný zítřejší start nového školního roku.

Co se týče prázdnin, které právě odchází, pro blog už byly neuvěřitelné šesté v pořadí. Šesté, ale dodat musím bohužel i to, že ne právě nejúspěšnější. Tedy alespoň z mé strany. Má aktivita byla sice příšerná, ale vaše přízeň v podobě návštěvnosti neklesla, právě naopak, v průběhu srpna se ještě zvýšila. Za to vám patří obrovské dík. Já jsem zatím o blogu přemýšlel, a tak jak jsem před začátkem léta slíbil, rozhodoval jsem se, co dál. Na spoustu věcí jsem taky přišel, to je už ale téma spíše na jiný článek, který se tu i brzo objeví.

Teď už přeji vám všem dobrou noc, hezky se vyspěte, ať ten zítřek vyjde na výbornou a ať je ranní vstávání v rámci možností co nejpříjemnější! :)

Jorge Blanco s R5 navštíví Česko!

2. srpna 2017 v 21:35
Jak víme, Jorge Blanco, kterého si fanoušci zamilovali díky roli Leóna ve Violettě, se po skončení seriálu a natočení celovečerního filmu vydal svou vlastní hudební cestou. Podepsal smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records, přestěhoval se do LA, vydal prozatím dva singly Risky Business a Summer Soul, a fanoušci stále čekají i na jeho první sólovou desku. Datum jejího vydání prozatím oznámeno nebylo, oznámeno ale bylo něco jiného, a to Jorgeho první evropské turné, na kterém se představí publiku na našem kontinentu vůbec poprvé jako sólový zpěvák. Do evropských měst vyrazí společně se známou kapelou R5, která rovněž spolupracuje s Hollywood Records, nám může být ovšem ještě známější díky spolupráci s Disney Channel. Rosse Lynche fanoušci znají ze seriálu Austin & Ally, kde si zahrál Austina, či z filmu Teen Beach Movie. Kapela R5 se dokonce objevila i ve třetí sérii Violetty, takže nepůjde o první spolupráci kapely s Jorgem.

Jorge a turné s R5 je bezpochyby skvělá zpráva. Mnohem zajímavější je ale pro nás, české fanoušky fakt, že kapela spolu s Jorgem navštíví i naší zemi! Po tour Violetta En Vivo, Violetta Live, sólovém turné Lodo či Tini, kdy jsme si pokaždé museli vystačit pouze s koncerty u našich německých, polských nebo rakouských sousedů, se nějaká hvězda Violetty podívá konečně i do České Republiky. Svátek pro české fanoušky, koncert skupiny R5 spolu s Jorgem, je naplánován na 4. října 2017 v klubu Roxy v Praze. Cena vstupenek je 690 korun, což je v přepočtu asi 26 euro. Kromě klasických vstupenek jsou k dostání také VIP vstupenky na Meet & Greet, tedy na osobní setkání s Jorgem.

Samotné turné R5 s názvem New Addictions Tour odstartovalo letos v červnu, přičemž v rámci právě probíhající první částí skupina navštěvuje země a města severní a střední Amerika. Druhá část, ke které se později připojí právě Jorge, startuje 13. září v irském Dublinu a potrvá do 22. října, kdy se američtí hudebníci rozloučí s evropským publikem v polské Varšavě. Mezitím kromě Česka nebudou chybět návštěvy zemí jako Německo, Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Velká Británie či země Skandinávie a Beneluxu. Pro nás ale zůstává nejpodstatnější, že na seznamu tentokrát nechybí Česká Republika, a díky turné kapely R5 se nyní bude moci splnit sen mnoha českých fanoušků, a to uvidět Jorgeho, jednu z hlavních tváří Violetty, zblízka!

Co na tuhle novinu říkáte? Jste rádi, že se Jorge Blanco připojil k R5 a společně navštíví Prahu? Chystáte se jít na koncert? Určitě pište do komentářů. Teď ještě seznam všech zemí, které Jorge Blanco spolu s R5 navštíví.

Have a Nice Summer!

30. června 2017 v 14:16
Nadešel poslední červnový den, a pro většinu školáků a studentů v Česku a na Slovensku, tedy právě pro většinu z vás, dnešek přináší závěr dalšího školního roku. Opět ani nevíme jak, ale 10 měsíců v školních lavicích je za námi, a čerpání nových vědomostí, poznávání svých možností a zažívání různých zážitků se spolužáky nyní vystřídají chvíle odpočinku, horké dny a pro změnu zážitky spojené s letními prázdninami. Pro mnohé je dnešek také koncem jedné etapy, když jste se museli rozloučit se svými přáteli, se svou školou, a od září začne ve vašem životě něco nového. Září je ale ještě daleko. I když nepochybuji, že i nejbližší dva prázdninové měsíce utečou jako voda, třeba si je užít tak, aby zůstali v našich srdcích zapsané navždy!

Máme před sebou 8 týdnů prázdnin, pro které je příznačná právě vetší volnost a více možností. Po dlouhých měsících povinností je teď prakticky jenom na nás, jak se rozhodneme letní dny trávit. Právě proto bych vás chtěl v tomhle článku tak trochu i vyzvat, abyste si léto užili co nejvíc "offline". Zkuste třeba na chvíli zapomenout na sociální sítě, na internet či na svět svých oblíbených seriálů. Jenom čas strávený s rodinou, přáteli, venku u vody či v přírodě vám dokáže přinést to nejcennější, a to nezapomenutelné zážitky na celý život.

Co se týče léta a blogu, už v předešlém článku jsem tak trochu naznačil, že může být pro blog rozhodující. Netajím se tím, že jsem poslední dobou neměl na tohle vše čas a tak nějak mě opustila i chuť si ho snažit udělat. Poslední měsíce byly pro mě plné změn, a jak jsem naznačil výše, sám jsem začal žít trochu víc v tom reálném světě a trochu míň v tom seriálovém. Cítím, že právě léto, kdy budu mít čas si to vše promyslet, bude obdobím, kdy buď opět dostanu chuť a zaplním blog novými články a projekty, nebo ho naopak prožiju mimo blogového světa a pochopím, že je čas odejít. Ať to dopadne jak chce, všem chci poděkovat za podporu, kterou pořád cítím ze všech vašich komentářů a reakcí. Pořád jste tady, a to i když zrovna nevycházejí články každý den. Jste nejlepší!

Tak abych to uzavřel, ještě jednou mi dovolte všem popřát nezapomenutelné prázdniny plné těch nejhezčích momentů. Přeji vám, abyste nadcházející dva měsíce strávili podle svých představ, abyste stihli vše, co máte v plánu, poznali spoustu nových lidí, spoustu nových míst, a zažili spoustu nových krásných věcí, na které se oplatí vzpomínat!

Jorge Blanco - Summer Soul (Oficiální videoklip)

25. května 2017 v 18:32
Po singlu Risky Business se fanoušci Jorgeho Blanca dočkali dalšího sólového hitu. Bývalá hvězda Violetty vydala minulý týden svou novou píseň Summer Soul, ke které byl dnes světu představen i oficiální videoklip. Stejně jako píseň, i klip se nese v letní atmosféře a zachycuje ty nejpříznačnější letní momenty! Tak schválně, kdo se po jeho zhlédnutí začal těšit na léto? :) Určitě do komentáře napište, jak se vám Jorgeho nový letní song líbí! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Děkuji za vše!

15. května 2017 v 21:13
Květen, pátý měsíc roku se nám dostal do své poloviny, čím se neuvěřitelnou rychlostí blíží i konec dalšího školního roku a samotný rok 2017 jde ke své polovině. Připadá to jenom mně, nebo ten čas opravdu tak neskutečně letí? Nicméně, ještě mnohem neuvěřitelnější mi přijde, že tenhle blog je tady už více než 5 a půl roku, a směřuje k šestému výročí své existence. Je to neskutečná doba, což si uvědomíme obzvlášť když si každý z nás položí otázku, kde jsme vlastně před takovými 6 lety byli? Je to už opravdu dlouhá doba, viď?... Proč ale tenhle článek vlastně píši? Jednak protože mám pocit, že právě takovéhle články tu chybí, ale také mě k tomu přimělo nedávné překonání dvoumilionové hranice návštěv!

Ano přesně tak, na začátku května počítadlo návštěv zaznamenalo návštěvu s pořadovým číslem 2 000 000. Je to ohromné číslo, které je ještě o to zajímavější, že po přesně 4 letech, kolik trvalo dostat se na první milion, jsme dvoumilionovou hranici dosáhli za pouhý rok a půl. I tohle dokazuje jak se vaše přízeň neustále zvětšuje a počet návštěv neklesá, právě naopak. Za tohle vám chci neskutečně moc poděkovat. Netuším sice kolik lidí kdy na tenhle blog narazilo, ale již dva milióny krát si lidé klikli na mou stránku a četli mé články, což je nepopsatelný pocit! Tak trošku neuvěřitelné pro mě je i to, že jsou tady přibližně dvě tisícky lidí, kteří se sem vracejí každý jeden den. Ať už patříte mezi ně i vy, nebo jste sem nyní zabloudili jenom náhodou, děkuji! Takovouhle podporu si strašně moc vážím, stejně jako každého komentáře, každé otázky na asku, každé správy na Facebooku či každé zmínce na Twitteru...

Právě proto, že mě práce pro vás tak naplňuje, mě tenhle blog neustále baví a i po tom všem, čím si prošel, i po těch všech změnách, které podstoupil a především po všech těch změnách, které se postupně děly v mém životě, mám pořád chuť pokračovat dál.

Přiznat se ale musím k něčemu, co jste někteří už sami určitě vycítili, a to je to, že poslední dobou na blog již nemám tolik času. Kromě toho, nemám tolik času sledovat ani sociální sítě a všechno, co se děje kolem herců. Jsem rád, že se mi podařilo zachytit alespoň něco kolem tour Tini či Soy Luny, a přinést vám pár článků, ale rozhodně jsem ani jedno tohle turné neprožíval a nesledoval den po dni jako třeba turné Violetty.

Vlastně, když si obecně vzpomenu na časy Violetty Live nebo na časy, kdy ještě běžel samotný seriál, můj život byl hodně jiný. Byl jsem V-lover tělem i duší, Violetta, její herci spolu s tímhle blogem byli celý můj svět, no a tyhle časy už jsou dávno pryč. Navždy ve mně zůstanou zapsané, ale jsou již pryč. Netajím se tím, že jsem v Soy Luně nenašel to, co ve Violettě, a hledat to násilím nemá smysl. Určitě se na ni rád podívám, a až si najdu čas, rád zhlédnu její druhou sérii, ale tím čím pro mě byla 3 roky Violetta, pro mě Soy Luna nikdy nebude. Kdo ví, nejspíš je to tím, že jsem se za tu dobu posunul někam úplně jinam a mé každodenní starosti se dnes, pochopitelně, naprosto liší od těch, které jsem měl když mi bylo 14...

Ať to je ale jak chce, nepotřebuji být stoprocentním fanouškem k tomu, abych tady pro vás pořád byl! I když nyní nějak nežiju v tomto seriálovém světě, blog má v mém životě pořád místo, a to velké! Dokud to půjde, rozhodně tady bude nadále, a já už se nyní těším na projekty, které plánuji, na články, které vydám a konečně na pokračování těch projektů, jako jsou videa Kdo je kdo?, Věděli jste, že..., nebo Sobotní rozhovory, které tady zase delší dobu nebyly.

Pokud jste dočetli článek až sem, patří vám opravdu velké díky. Vážím si, že jste dokázali číst má slova až do konce, i když jich bylo tentokrát hodně a vlastně jsem nepsal ani na nějaké konkrétní téma. Co jsem ale chtěl, bylo sdělit vám, jak to nyní cítím, jak to vše beru a především poděkovat za vše, co mi dáváte. Za neskutečnou dvou milionovou hranici, která mi to vše vlastně připomněla. Díky!!!

Lodovica Comello - 50 Shades of Colours (Oficiální videoklip)

6. května 2017 v 14:42
Novinek kolem bývalých tváří Violetty pořád neubývá. Jenom včera uzřel světlo světa nový videoklip Tini k jejímu hitu Si Tu Te Vas, dnes se fanoušci dočkali další premiéry. Zveřejněn byl nový klip Lodo Comello, která při své skvěle rozběhnuté moderátorské kariéře rozhodně nezapomíná na zpěv. Nového videoklipu se dočkal single 50 Shades of Colours, který by se měl objevit na její připravované, v pořadí už třetí sólové desce. Jde o vůbec první klip Lodo k písni v angličtině, blíže tedy může oslovit i fanoušky mimo domácí Itálie. Samotný videoklip je vážně zajímavě zpracován, je energický no a především plný barev! Přesvědčte se sami a určitě se podívejte! :) Nezapomeňte napsat jak se vám písnička i klip líbí, a také v jaké barvě to Lodo podle vás nejvíc sluší! :D

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Hudební novinky hvězd Violetty!

14. dubna 2017 v 20:15
Jak víme, hvězdy Violtetty se po skončení seriálu a rozlučkového turné vydali různými směry. Někteří si vybrali cestu herectví, jako například Diego, Facu, Mechi či spousta dalších, no a druhá část se rozhodla dát přednost zpěvu a rozběhnout svou hudební kariéru. Právě hudebních novinek od našich bývalých tváří Violetty se za poslední dobu nahromadilo vážně mnoho! Pojďme se tedy na ně podívat...

Začal bych nejaktuálnější novinkou, a tou je nový klip Jorgeho Blanca k jeho prvnímu singlu Risky Business. Vůbec první Jorgeho sólový videoklip, pokud odhlédneme od Violetty a filmu Tini, uzřel světlo světa jen včera. Samotná píseň byla vydaná přibližně před měsícem a stejně jako její nový klip, se nese ve velmi zajímavém a propracovaném stylu, který přináší něco jiného, než jsme byli u Jorgeho zvyklí! Změna to je určitě pořádná, jak se vám ale tenhle styl a samotný videoklip líbí? Určitě napište váš názor do komentáře.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další novinka je už pár týdnů starší, a netýká se zrovna ani pěvecké kariéry seriálových hvězd, ale hudení novinkou určitě je! Jde o nový videoklip Ruggera a Cande k cover verzi písně Todo Cambio, který zavěsila na svém YouTube kanálu právě Cande. Tahle romantická píseň a romantický videoklip rozhodně zahřál u srdce všechny fanoušky tohohle páru. Patříte mezi ně? Zároveň Cande zveřejnila i zákulisní video, díky kterému se můžeme podívat, jak videoklip vznikal. Najdete ho ZDE.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Francouzský herec Damien Lauretta si sice zahrál pouze ve třetí sérii Violetty, a to postavu Alexe, patří ale rozhodně k těm, kteří se dál rozhodli věnovat hudbě, a je o nich slyšet, alespoň co se týče jejich domácí země. Damien stihl už v únoru 2016 vydat svůj první single Fall In Love, no a právě před týdnem k němu přibil další, a to píseň Dreamin'.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

To ale není vše! Hromada hudebních novinek je teprve před námi. Tini Stoessel, která, jak určitě víte, právě září na svém sólovém turné, světu již brzy představí svůj další sólový videoklip, tentokrát k písni Si Tu Te Vas. Prozatím nebylo prozrazeno víc, ale prý se máme na co těšit!

Spoustu novinek si pro nás připravuje i Lodo Comello. Ta se po skončení Violetty ukázala jako naprostý multi talent, jelikož si přičichla k dabingu, vydala dvě alba, v roce 2015 podstoupila své vlastní turné, začala moderovat show Itálie má Talent a další italské pořady, letos se dostala až na slavný festival Sanremo a stihla natočit ještě i film Poveri ma ricchi. Co plánuje teď, je v pořadí již třetí sólová deska, které by se fanoušci měli dočkat už v květnu. Navíc v rámci její propagace Lodo plánuje jakési mini-turné po Itálii s názvem #Noi2 Tour, v rámci kterého navštíví města jako Řím, Milán či Udine. I v tomhle případě se tedy rozhodně je na co těšit.


Z dnešního článku je to vše, novinek tady máme ale požehnaně. Je skvělé, že se herci po skončení Violetty neutáhli do pozadí, právě naopak, úspěch Violetty využili k nakopnutí své vlastní kariéry a nyní můžou dělat to, co milují. Já budu rád, když do komentářů napíšete vaše názory na nové písničky a videoklipy, stejně jako třeba to, který se vám líbí nejvíc.

Teď už je to opravdu vše, tak si dál užívejte Velikonoce! :)

Jorgeho nová píseň a další novinky...

17. března 2017 v 20:20
Krásný páteční večer. Uplynulý týden a zejména jeho závěr opět přinesl množství novinek ze světa našich oblíbených seriálů. Začal bych čerstvou novinkou od Jorgeho Blanca, který konečně představil první píseň ze svého připravovaného debutového alba. Seriálový León podepsal ještě loni smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records, stejně jako jeho seriálová kolegyně Tini, a nyní, po delším období ticha, je na světě konečně menší ochutnávka. Jeho první píseň se jmenuje Risky Business a oficiálně byla zveřejněna právě dnes. Určitě si Jorgeho nový song poslechněte a napište váš názor! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další hudební novinku dnešního dne si připravil Disney Channel pro fanoušky Soy Luny. Počet dnů do startu nové série v Latinské Americe ubývá, fanoušci by se ho měli dočkat ode dneška přesně za měsíc. Pomalu tedy vrcholí i propagace nové série a to i prostřednictvím nových písní. Svého lyrics videa se po písních Siempre Juntos a Linda nyní dočkala i Vives En Mí, tedy duet Karol a Ruggera. Působivé video k téhle krásné písničce obsahuje i různé fotky a animace seriálového páru, tak se určitě mrkněte! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Skvělé zprávy přišly také z Itálie, kde, jak mnozí určitě víte, vystupovali Diego Domínguez a Clara Alonso jako pár v televizní taneční soutěži Dance Dance Dance. Po dlouhých měsících se tuhle středu vysílalo velké finále téhle show, kterého součástí byli i naši seriáloví Angie a Diego. Náš pár, který samozřejmě tvoří pár i v skutečnosti, si díky svým skvělým tanečním dovednostem sáhl až na vrchol a společně vybojovali vítězství v téhle soutěži! K první příčce moc gratuluji!


No a na závěr mi nedá nezmínit velkou událost, která nás teprve čeká. Velké turné Tini s podtitulem Got Me Started Tour konečně startuje. Fanoušci Tini po celé Evropě se konečně dočkali a už za krátkou dobu uvidí svou oblíbenou zpěvačku živě na jevišti. První sólové turné v kariéře Tini odpálí už zítra v 20:00 v španělském Madridu! Vše budeme samozřejmě sledovat a záběry či videa z úplně prvního koncertu, na které určitě mnozí netrpělivě čekají, najdete na blogu!


Z novinek by to bylo prozatím vše. Vy si ještě užijte páteční večer a také startující víkend! :)

Nová píseň Soy Luny i taneční klip Tini

24. února 2017 v 18:45
Další pracovní týden je za námi a tenhle pátek přinesl opět pár novinek. Po písni Siempre Juntos Disney Channel oficiálně vypustil do světa další píseň z blížící se druhé série Soy Luny, a to píseň Roller Bandu s názvem Linda (Krásná). Opět si ji můžeme vychutnat i s působivým lyrics videem. Jen pro připomenutí, druhá série Soy Luny by měla v Latinské Americe odstartovat 17. dubna. A jak se další píseň z nové řady líbí vám? Určitě napište do komentáře! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Odhalení nové písně Soy Luny ovšem není jedinou událostí, které jsem se na YouTube dnes dočkali. Stejně tak dnes, před malou chvílí, Tini zveřejnila nové taneční video k písni ze svého alba, Finders Keepers. Tini předvádí opět svou skvělou postavu i samotné taneční kroky jsou moc zajímavé! A co myslíte vy?

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pár novinek...

23. února 2017 v 18:00
Krásný čtvrtek všem! Únor, nejkratší měsíc v roce, se pomalu blíží ke svému konci a vystřídá ho březen, který je měsícem startu obou dlouho očekávaných tour! Před své fanoušky v Evropě vystoupí Tini Stoessel zatímco v Latinské Americe odpálí show Soy Luna. Co se týče Tini, ta je na našem kontinentu už delší dobu. Přiletěla zhruba před týdnem a momentálně je ve španělském Madridu, kde už se připravuje na své první sólové turné a kde také odpálí 18. března, tedy už za 23 dní, svou první show. Seznam všech koncertů i mapu turné najdete ZDE. Kromě toho se ale Tini stihla včera objevit také jako čestný host na velmi významné akci. Součástí návštěvy argentinského prezidenta ve Španělsku byla i večeře se španělskou královskou rodinou v královském paláci v Madridu, na kterou byla spolu s dalšími desítkami hostů pozvaná i Tini. Zde je pár fotek z akce.


Významné akce se účastnila i Lodo Conmello. Přiletěla do Londýna, kde se včera konal galavečer udělování hudebních cen BRIT Awards. Lodo to opravdu slušelo a na červeném koberci zazářila. Rád bych se ještě vrátil také k její účasti na italském hudebním festivalu Sanremo. Lodo se nakonec probojovala do finále a obsadila úctyhodnou 12. příčku. Z 22 špičkových italských umělců je to skvělé umístnění, nemluvě o tom, že už samotná účast na tomhle festivalu je velká věc. Takže Lodo ještě jednou gratuluji! :)


První turné Soy Luny je již také na dosah. Seriálové obsazení vystoupí na jeviště poprvé 24. března v Buenos Aires, bohužel ale zatím pořád nebylo oznámeno, zda se podívá i do Evropy. Koncerty byly potvrzeny pouze pro Latinskou Ameriku a země jako Argentina, Chile, Mexiko, Kolumbie, Paraguay, Uruguay, Ekvádor či Peru. Zároveň se nedávno fanoušci dověděli smutnou zprávu, když herec Lionel Ferro, představitel Nica, na sociální síti oznámil, že na turné bohužel nečekaně nevystoupí. Uvedl, že se tak rozhodl z osobních důvodů a své kamarády bude rozhodně na dálku podporovat. Nehledě na turné, spoustu novinek má nyní i hlavní hrdinka seriálu, Karol Sevilla. Kromě speciální edice vlastních tabletů Karol nyní vydává i vlastní autobiografickou knihu s názvem Soy Karol Sevilla (Jsem Karol Sevilla). Uvidíme, zda se knížka dočká i českého překladu!


Z přehledu novinek je to na dnešek vše. Mějte ještě hezký závěr týdne! :)

Lodovica Comello - Il cielo non mi basta

9. února 2017 v 20:48
O tom, že se Lodovice Comello, seriálové Francesce, vede skvěle i po skončení Violetty, není pochyb. Jako první z obsazení vydala ještě během seriálu sólové album, absolvovala své vlastní turné a nyní se v rodné Itálii věnuje také moderování, jelikož uvádí italskou verzi světoznámé show Got talent (Itálie má talent) i vlastní show Singing in the car. Na zpěv ovšem také nezanevřela, a pokud patříte mezi její skalní fanoušky, určitě už víte, že právě včera vyšel její zcela nový klip k nádherné písni "Il cielo non mi basta" (Nebe mi nestačí).

Nejde ovšem o obyčejnou píseň. Lodo s ní totiž soutěží mezí dvaadvacítkou největších umělců Itálie na prestižním Italském festivalu Sanremo 2017. Ten se koná už od roku 1951 a byl také inspirací pro vznik známé soutěže písní Eurovize. Hudební festival v Sanremu, který sledují v Itálii každoročně miliony lidí, probíhá pět večerů. Odstartoval tohle v úterý 7. února a potrvá do soboty. Vítěz tohohle festivalu bude mít také možnost reprezentovat Itálii na letošním finále Eurovize v Kijevu na Ukrajině.

To, že se Lodo dostalo takovéhle příležitosti je obrovská věc! Pokud by se jí podařilo uspět, své pěvecké umění by mohla předvést před miliony lidí z celé Evropy. I její účast na italském festivalu je ale obrovským úspěchem. Festival Sanremo je totiž ve světě velkou značkou a vzešlo z něj již mnoho umělců. Lodo tedy gratulujeme a držíme palce!

Oficiální videoklip
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

A jak se píseň líbí vám? Myslíte, že má šanci uspět na festivalu a dostat se až na Eurovizi? :)

Nové epizody Luny a závěr hlasování

30. ledna 2017 v 21:14
Krásný pondělní večer. Leden se nám chýlí ke konci, před sebou máme jeho poslední den a dostáváme se tak i do poloviny dalšího školního roku. Snad bylo pro vás posledních 5 měsíců úspěšných a dalších 5 bude ještě úspěšnějších! Kromě toho se ale fanoušci Soy Luny konečně dočkali také pokračování, jelikož už dnes se seriál vrátil na obrazovky Disney Channel s novými epizodami. Jak se vám rozuzlení líbilo a jak myslíte, že se bude děj posouvat dál? Určitě napište do komentářů. :) Pro ty, kteří prozatím neměli možnost zhlédnout epizodu v televizi, by měl být určitě brzy k dispozici odkaz.

Dále bych chtěl ještě připomenout, že můžete pořád hlasovat ve Velké anketě roku s Violettou a Soy Lunou. Ovšem už ne dlouho, hlasování se uzavře už ve středu, 1. února, a vaše vítěze poznáte během sobotního večera. Informace k vyhlášení výsledku samozřejmě ještě upřesním. Nyní máte ale ještě pořád možnost změnit výsledek, protože pořadí v některých kategoriích je letos opravdu neuvěřitelně těsné. U jedné z kategorií se dokonce na první příčce stihli vystřídat úplně všichni nominovaní. Vše je tedy pořád otevřené, podpořte své favority ZDE.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017!

1. ledna 2017 v 0:00
Za námi je další den a dnes spolu s ním odešel i další rok, rok 2016. 366 dní se naplnilo a s odpočítáním půlnoci jsme odpočítali i start roku nového. Už neuvěřitelně po šesté píši tenhle článek, ve kterém chci vám všem popřát, aby byl rok, který právě v těchto sekundách začíná, šťastný a úspěšný. Zároveň by ale bylo hezké dát ještě tomu odcházejícímu sbohem v podobě malého poohlédnutí. Všem nám dal rozhodně množství vzpomínek, zážitků, zanechal v nás hromadu dojmů, poznali jsme mnoho nových lidí, a pokud tedy můžu mluvit z vlastní zkušenosti, o další kus i sami sebe.

Když se za rokem 2016 ohlédneme jako fanoušci Violetty a Soy Luny, netřeba zdůrazňovat, jak přelomový byl. S Violettou jsme se sice v Česku napořád rozloučili, dál jsme ale mohli sledovat, jak herci seriálu rostou a rozjíždí své sólové kariéry. Dočkali jsme se nejen první sólové desky Tini, ale také třeba nového singlu Lodo a mnoho mnoho dalšího. Významným okamžikem byla i premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, který byl rozhodně adekvátní rozlučkou s celou Violettou, no a na podzim odstartovala nová etapa, když na obrazovky českého Disney Channel dorazil zcela nový seriál Soy Luna.

Uplynulých 12 měsíců tak bylo rozhodně plných hezkých i smutnějších chvil, ale věřím, že jste si je všichni jako fanoušci pořádně užili. Stejně tak přelomový byl rok 2016 i pro blog. Při všech zmiňovaných událostech jsme tady společně byli, společně je prožívali a společně jsme oslavili také již páté narozeniny. Za to vše vám chci od srdce poděkovat. Jsem neskutečně rád za vaši přízeň během celého roku, za to, že vás pořád baví číst mé články, za to, že jste tady se mnou byli, a doufám, že i nadále budete! Věřím, že si zde i v nadcházejícím roce společně užijeme množství hezkých chvil s našim seriálem či s oběma světovými turné, které nás čekají.

To co bylo bylo, rok 2016 nepochybně zůstane zapsán v našich srdcích, před námi je ale nyní dalších 365 dní a dalších 365 nových příběhů, které budou snad pro každého z nás hezké. Dovolte mi opravdu upřímně popřát všem, aby byl rok 2017 rokem splněných snů, dosažení svých cílů ale také aby byl plný toho každodenního štěstí a hezkých okamžiků, které vám vykouzlí každý jeden den úsměv na tváři. Přeji nám všem, abychom si i nadcházející rok užili v zdraví a společnosti těch, na kterých nám záleží. Abychom v sobě také všichni nacházeli dobro a šířili lásku, protože jenom tak se nám můžou vracet, a jenom tak může být tenhle svět hezčí. Všem přeji krásný, úspěšný, mírumilovný, štědrý a šťastný rok 2017! :)

Krásné Vánoce 2016!

24. prosince 2016 v 16:51
Vánoce, nejhezčí svátky roku, které by měly být plné lásky, štěstí, rodinných chvil a pokoje, jsou opět tady. Dnes jsme se vzbudili do výjimečného dne, který snad pro všechny z vás je a ještě také bude štědrý! Každý možná trávíme Vánoce jinak, společné ale zůstane vždy to kouzlo, které někde uvnitř pociťuje snad každý z nás. Dovolte mi tedy popřát nám všem, aby byly letošní Vánoce opravdu tím, čím mají být. Aby byly plné krásných chvil s našimi nejbližšími, které nám zůstanou zapsané v srdci, aby byly veselé, šťastné a poklidné, a aby všechno špatné a smutné alespoň na chvíli odešlo z našich životů. Věřím, že si dnes všichni pod vánočním stromečkem najdete to, co jste si přáli, stejně tak jako všichni vaši nejbližší. Ať jsou pro vás celé vánoční svátky dny oddechu a splněných vánočních přání. Ještě jednou přeji všem návštěvníkům nádherné, kouzelné a šťastné Vánoce 2016! :)

2 000 odběratelů + překvapení!

18. prosince 2016 v 23:28
Krásnou čtvrtou adventní neděli všem, ještě jednou! Kromě toho, že se advent pomalu končí a Vánoce nám už opravdu klepou na dveře, s čím je spojen i všudepřítomný shon ohledně kupování dárků, pečení cukroví či zdobení našich příbytků, se i ve světě blogu a Soy Luny objevilo pár novinek. Natáčení druhé série pro tenhle rok skončilo, herci si už nyní můžou vychutnávat zasloužený oddech. Na vánoční prázdniny většina vyrazila za svými rodinami. Jak jistě víte, se Soy Lunou jsme se pro tenhle rok rozloučili i v Česku. Ve čtvrtek Disney Channel odvysílal emocemi nabitou epizodu, která za sebou zanechala mnoho otazníků. Na pokračování a druhou polovinu téhle série se můžeme těšit už v novém roce, a to od 30. ledna.

Velkou novinku má ovšem i blog, a postarali jste se o ni právě vy! Včera byla na blogovém YouTube kanálu překročená hranice 2 000 odběratelů, za co vám všem moc krásně děkuji! Opravdu si vážím tenhle předčasný vánoční dárek, tohle číslo mi přineslo vážně velkou radost, a věřím, že bude dál jenom růst. U téhle příležitosti jsem se rozhodl tak trochu i splnit přání mnohým z vás, jelikož si už dlouho píšete o překlad nějaké série videí se Soy Lunou. Nyní můžu říct, že se jí i dočkáte, a bude to série videí Who is Who? neboli Kdo je kdo? Na titulky se můžete těšit už brzo!

Na závěr ještě jednou ze srdce děkuji za 2 000 odběratelů a všem přeji krásný start do nového, posledního předvánočního týdne. Užijte si poslední dny ve škole, které budou určitě plné vánoční atmosféry a buďte šťastní! :)

Turné Soy Luny v roce 2017?

31. října 2016 v 17:55
Příští rok se všichni fanoušci můžou těšit na první sólové turné Tini Stoessel s názvem Got Me Started Tour, vypadá to ale tak, že nebude tím jediným důležitým turné roku 2017. Latinskoamerický Disney Channel v minulosti už několikrát naznačil, že se v roce 2017 fanoušci můžou těšit na přímé setkání s oblíbenými herci seriálu Soy Luna na jevištích v mnoha zemích. O plánovaném turné Soy Luny se zmínila i Karol Sevilla v známé argentinské show Susany Gimenezové. Informací kolem tour pomalu začíná přibývat, a tak se zdá, že půjde Soy Luna i nadále v šlépějích Violetty. Podobný úspěch u fanoušků se jí již podařilo získat, a nyní by se měli herci po natočení druhé série, přesně jako u Violetty v roce 2013, vydat na první velké turné se seriálem.

Na internetu se objevily již i první data spojené s turné. Herci Soy Luny by podle stránky www.ticketek.com.ar měli vystoupit v domácím Buenos Aires v Argentině v Técnopolisu v pátek 24. března, v sobotu 25. března a v neděli 26. března 2017. Žádné další země, data ani přesné herecké obsazení zatím nebylo oficiálně potvrzeno. Otázkou prozatím zůstává i to, zda půjde o turné pouze po Latinské Americe, nebo Soy Luna, podobně jako Violetta, navštíví i Evropu. Vzhledem k úspěchu i v evropských zemích ale můžeme předpokládat, že by organizátoři náš kontinent nevynechali.

V blízké době bychom na zmiňované otázky měli dostat odpovědi. Novinky kolem tour samozřejmě budu dál sledovat, abyste všechny odpovědi našli zde.

No a na závěr, jelikož dnes v kalendáři svítí 31. říjen, chci všem popřát krásný Halloween. Poslední říjnový den již tradičně patří všem strašidlům, duchům a děsivé atmosféře. Oslavte dnešní strašidelnou noc po svém, v kruhu rodiny a přátel, nezapomeňte ovšem ani na to, co je s aktuálním obdobím spojené, tedy myslet na své nejbližší zesnulé u zapálené svíčky...

Soy Luna válcovala na KCA Argentina!

14. října 2016 v 17:46
Argentina má za sebou udělování ocenění Kids Choice Awards, tedy místní verzi známé americké ankety pořádané dětskou televizní stanicí Nickelodeon. Již šestý ročník udělování cen televizním hercům, programům, interpretům či skupinám oblíbených u mládeže, se konal včera v Buenos Aires, a mezi nominováními v mnoha kategoriích nechyběl ani seriál Soy Luna a jeho tváře. Pro zajímavost, v letech 2012, 2013 a 2014 si mnoho ocenění odnesli i herci Violetty, nejúspěšnějším byl rozhodně rok 2013, kdy měla Violetta nejvíce nominací i vítězství, a to včetně toho nejcennějšího, za nejoblíbenější program roku.

Jak dopadl letošní ročník KCA Argentina, obrázky i videa najdete v Celém článku

Jorgeho první singl a Tini v Polsku i Maďarsku!

13. října 2016 v 20:53
Krásný čtvrteční večer! Týden se nám pomalu opět blíží ke konci a poslední dny znovu přinesly hodně novinek! Začal bych s turné Tini, o kterém se svět dověděl teprve minulý týden. Ohlášeny byly desítky koncertů v německy mluvících zemích, v Itálii Tini oznámila koncerty v Milánu a Římě, no a nyní se seznam rozrostl o další, nám velmi blízké země! Jak se předpokládalo, Tini v rámci svého turné Got Me Started na začátku dubna 2017 navštíví i naše sousední Polsko, podívá se rovnou do tří měst, a koncert odehraje také v Maďarsku! Jak čeští, tak slovenští fanoušci mají tedy, podobně jako u Violetty Live, možnost podívat se na svůj idol naživo. Co se týče koncertů v našich zemích, ty bohužel ohlášeny nebyly, a po oznámení dalších koncertů ve střední Evropě už není příliš velká šance, že se k nim Česko či Slovensko ještě připojí. Na seznam všech koncertů, který jsem aktualizoval, se můžete podívat ZDE.


Tini se ovšem v Polsku, přesněji ve Varšavě, nachází i teď! K našim sousedům přišla v rámci svého promo turné po evropských městech, dnes se objevila v ranním pořadu polské televize TVN, kde také zazpívala píseň ze svého alba Great Escape. Na její vystoupení se můžete podívat ve videu, celý rozhovor s ní v ranním pořadu naleznete ZDE.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další novinka přišla z Ameriky, a je ní vůbec první singl seriálového Leona, Jorgeho Blanca, z jeho nové sólové desky! Po hitu NonBelievers, který však nepatří k jeho albu, se fanoušci konečně dočkali i první ochutnávky z Jorgeho nového CDéčka, kterého vydání se již snad opravdu blíží, no prozatím pořád nebylo prozrazeno, kdy přesně to bude. Jorgeho první single nese název Beautiful Mistake a světu ho představil včera v televizní show One Nación amerického kanálu ESPN. Rozhodně se na něj podívejte, celé video z vystoupení najdete také na oficiálních stránkách www.espn.com.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Určitě napište, jak se vám Jorgeho nová píseň líbí, a také zda se chystáte na Tini do našich sousedních zemí. Mějte krásný pátek a užijte si start víkendu! :)

Naučte se bruslit s novým pořadem Roller Skate Mania!

16. září 2016 v 18:05
Zbrusu nový seriál Soy Luna na českém Disney Channel běží již dva týdny. Věřím, že jste si ho již mnozí stihli oblíbit, a možná se mezi vámi najdou i takoví, kterých téma kolečkových bruslí zaujalo natolik, že byste to chtěli sami vyzkoušet. Nyní budete mít možnost, a to díky zcela novému internetovému pořadu s názvem Roller Skate Mania! Jde totiž o speciální tutoriály pro začátečníky i pokročilé bruslaře, takže jestli už jste na bruslích nikdy předtím nestáli, nebo se jednoduše chcete naučit něco nového, Roller Skate Mania je něco pro vás!


Nejde však o žádný zahraniční pořad, tentokrát se o výrobu projektu postaral samotný Disney Channel Česko a Slovensko, a to v spolupráci se známými YouTubery Momou a Expl0itedem. Během videí si tedy užijeme i množství zábavy, a ti, kteří by se rádi podívali i na zákulisí natáčení, určitě můžou kouknout na kanály YouTuberů, jelikož Moma i Expl0 natáčeli během výroby videí své vlastní Behind The Scene vlogy.


Moma na bruslích stála poprvé, zatímco Expl0 je zdatný bruslař. Společnost ve videích jim dělá také fanoušek, no a samozřejmě nesmí chybět instruktorka, která bude vysvětlovat základní triky a zasvěcovat nás do tajů bruslení. První video, ve kterém se právě spolu s Momou máte možnost naučit úplné základy bruslení, jako například jak správně stát a padat, vyšlo na YouTube kanálu českého Disney právě dnes! Pokud se tedy chcete naučit bruslit podobně jako vaše oblíbené postavy ze seriálu Soy Luna, určitě neváhejte a podívejte se. Příště se můžete těšit na pokračování, a další bruslařské zásady, triky a tipy s oblíbenými YouTubery!


První epizoda pořadu Roller Skate Mania
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Jorgeho píseň a žádost o ruku

5. září 2016 v 14:51
Přeji všem příjemný začátek nového, již definitivně školního týdne. Pokud jste četli starší články, určitě víte, že jsem byl dva týdny pryč a na blogu se zatím objevovaly předem nastavené články. Mezitím se událo ovšem i mnoho novinek, o kterých jsem však už bohužel neměl možnost napsat. Jednou z největších novinek posledních dnů je novinka kolem Jorgeho Blanca, která obletěla svět. Pokud sledujete sociální sítě, jsem přesvědčen, že vám nemohla uniknout! Dočkali jsme se konečně ochutnávky jeho sólové tvorby, v podobě jeho první vlastní písné s názvem NonBelievers, kterou nazpíval jako duet spolu se svojí přítelkyní Stephie Caire Camarena, sám ji napsal, a vyznává jí v ní svou lásku. Stephie se týká i další obrovská a radostní novina, o které více níže...

Píseň NonBelievers
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

V pátek 26. srpna Jorge vystoupil v americké show Top Five Live, ve které nejen prozradil pár novinek, poprvé vystoupil se zmiňovanou písní NonBelievers, ale na závěr vystoupení připravil také velké překvapení pro všechny fanoušky a zejména pro svou polovičku Stephie. Tu během písně pozval z hlediště na pódium, a v přímém přenosu si před ni klekl na kolena a požádal ji o ruku. Nic netušící Stephie, která byla v naprostém šoku a dojetí, řekla očekávané ano. Pár spolu tvoří už neuvěřitelných 9 let, seznámili se v roce 2007 právě díky Disney Channel, a to během projektu High School Musical: La Selección, kam se oba jako teenageři přihlásili. V tom čase jim bylo teprve 15 a 16 let, a proto je obdivuhodné, jak jim jejich vztah vydržel. Můžeme pouze doufat, že stejně tak krásně to mezi nimi bude fungovat i dál, poté co vstoupí do manželského svazku. K tomuto velkému kroku Jorgemu a Stephie samozřejmě gratulujeme!
Jorgeho žádost o ruku
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Jak se vám líbí píseň NonBelievers a co říkáte na zasnoubení Jorgeho a Stephie?
O vaše názory se určitě podělte s ostatními v komentářích! :)

Prázdniny 2016 jsou na konci...

31. srpna 2016 v 19:16
Neuvěřitelnou rychlostí se i léto 2016 pomalu stává vzpomínkou! Dvouměsíční prázdniny jsou na svém konci, a já doufám, že pro všechny budou hezkou vzpomínkou! Snad jste si posledních 62 dní užili podle svých představ, stihli jste vše, co jste si naplánovali, prožili jste krásné chvilky s kamarády a s rodinou, poznali jste nové lidi, nová místa, a do paměti si zapsali nespočetné množství nových zážitků, které v ní zůstanou už navždy. Zároveň jste si snad i oddechli a nabrali nové síly, protože nový školní rok klepe na dveře!

Všechno má svůj konec, a většina z nás je již na tradiční koloběh našeho studentského života zvyklá. Začátek nového školního roku většinou nebývá pouze návratem do školních lavic, ale častokrát také začátkem něčeho zcela nového. Na blogu "vítám" nový školní rok už popáté, a proto je někdy těžké, neopakovat se. :) Tak jako pokaždé, ani tentokrát vám ale nesmím zapomenotu popřát, ať už jste z Česka nebo ze Slovenska, aby byl váš první školní den příjemný, abyste si užili shledání se svými kamarády, učiteli, nebo pokud jdete do nového prostředí, aby byla nová škola a noví spolužáci podle vašich představ a stala se místem, kam budete chodit rádi. Ať nejen první den, ale všech 10 měsíců přináší pouze hezké chvíle, nové a užitečné poznatky, mnoho studijních i osobních úspěchů, a především skvělé zážitky na celý život.

Poslední odstavec bych ještě rád věnoval blogu. Jak víte, už v pondělí k nám dorazí očekávaný seriál Soy Luna od tvůrců Violetty, o kterém vám na blogu přinesu spoustu informací. Najdete tu popisy postav, herců, písně a mnohem víc! Se začátkem školního roku se proto máte i na blogu na co těšit, a já věřím, že následující školní rok bude znamenat také dalších skvělých 10 měsíců spolu!

Užívejte si tedy poslední hodiny letních prázdnin, a pokud jste ze Slovenska, mějte krásné poslední letní dny! Nový školní rok je novým začátkem pro nás všechny, tak do něj vkročte tou správnou nohou! :)

Info o blogu + Upoutávka na Soy Lunu

23. srpna 2016 v 15:21
Vítám vás opět u tak trochu informativního článku, v návaznosti na ten minulý, ve kterém jsem psal o svém rozhodování o budoucnosti tohohle blogu. Potěšil mě váš ohromný zájem, který jste o blog projevili, pod článkem se už nyní objevilo přes 70 komentářů a další přibývají každý den! Takováhle přízeň je pro mě pouze dalším důkazem, že pokračovat má smysl! Všechny komentáře a názory si samozřejmé čtu, a musím říct, že většina z vás se přiklání k pokračování se seriálem Soy Luna, a to na tomhle blogu. Objevily se ovšem také pozitivní ohlasy na založení nového blogu, a mnozí jste psali také to, že byste byli rádi, kdyby blog fungoval dál tak jak je, pouze o Violettě. Jak už jsem ale psal, ačkoliv by to bylo hezké, není to z dlouhodobého hlediště možné, protože by nebylo tolik témat na psaní článků, s čím by klesal automaticky váš zájem, stejně tak jako ten můj. Pokud má blog pokračovat, je jasné, že musí nabrat opět nový dech!

Jak jsem se tedy rozhodl? Blog pokračuje dál, no nějakou razantní proměnu blogu na blog o Soy Luně zatím neočekávejte. Nejbližších 11 dní zde totiž nebudu. Vrátit bych se měl do začátku školního roku, a tak bych neměl propásnout ani start Soy Luny, který nás čeká 5. září. Se začátkem školního roku by se tedy blog mohl plně rozběhnout s novým tématem, s novými články k seriálu Soy Luna, ale samozřejmě také dál s novinkami o hercích Violetty!

I když zde nejbližší dny nebudu osobně přítomen, rozhodně to neznamená, že se na blogu do konce prázdnin neobjeví už žádný článek! Právě naopak, připravil jsem toho hromadu, do konce prázdnin se zde objeví všechny zbylé epizody série Světla, kamera... Ups! a taky pár dalších věcí! :)

Abych to tedy uzavřel, co se týče blogu, se začátkem nového školního roku se definitně rozhodne o jeho budoucnosti. Vy si ještě užívejte zbytek léta a poslední dny prázdnin na plné obrátky! Věřím, že na vás čeká ještě spoustu hezkých zážitků, tak honem za nimi! :)

Na závěr článku připájím první oficiální českou upoutávku k Soy Luně! Užijte si první 3-minutovu ochutnávku, a určitě napište, jak se vám zamlouvá samotný seriál (pokud ho ještě neznáte), a taky český dabing.
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE
 
 

Reklama