Novinky

Have a Nice Summer!

30. června 2017 v 14:16
Nadešel poslední červnový den, a pro většinu školáků a studentů v Česku a na Slovensku, tedy právě pro většinu z vás, dnešek přináší závěr dalšího školního roku. Opět ani nevíme jak, ale 10 měsíců v školních lavicích je za námi, a čerpání nových vědomostí, poznávání svých možností a zažívání různých zážitků se spolužáky nyní vystřídají chvíle odpočinku, horké dny a pro změnu zážitky spojené s letními prázdninami. Pro mnohé je dnešek také koncem jedné etapy, když jste se museli rozloučit se svými přáteli, se svou školou, a od září začne ve vašem životě něco nového. Září je ale ještě daleko. I když nepochybuji, že i nejbližší dva prázdninové měsíce utečou jako voda, třeba si je užít tak, aby zůstali v našich srdcích zapsané navždy!

Máme před sebou 8 týdnů prázdnin, pro které je příznačná právě vetší volnost a více možností. Po dlouhých měsících povinností je teď prakticky jenom na nás, jak se rozhodneme letní dny trávit. Právě proto bych vás chtěl v tomhle článku tak trochu i vyzvat, abyste si léto užili co nejvíc "offline". Zkuste třeba na chvíli zapomenout na sociální sítě, na internet či na svět svých oblíbených seriálů. Jenom čas strávený s rodinou, přáteli, venku u vody či v přírodě vám dokáže přinést to nejcennější, a to nezapomenutelné zážitky na celý život.

Co se týče léta a blogu, už v předešlém článku jsem tak trochu naznačil, že může být pro blog rozhodující. Netajím se tím, že jsem poslední dobou neměl na tohle vše čas a tak nějak mě opustila i chuť si ho snažit udělat. Poslední měsíce byly pro mě plné změn, a jak jsem naznačil výše, sám jsem začal žít trochu víc v tom reálném světě a trochu míň v tom seriálovém. Cítím, že právě léto, kdy budu mít čas si to vše promyslet, bude obdobím, kdy buď opět dostanu chuť a zaplním blog novými články a projekty, nebo ho naopak prožiju mimo blogového světa a pochopím, že je čas odejít. Ať to dopadne jak chce, všem chci poděkovat za podporu, kterou pořád cítím ze všech vašich komentářů a reakcí. Pořád jste tady, a to i když zrovna nevycházejí články každý den. Jste nejlepší!

Tak abych to uzavřel, ještě jednou mi dovolte všem popřát nezapomenutelné prázdniny plné těch nejhezčích momentů. Přeji vám, abyste nadcházející dva měsíce strávili podle svých představ, abyste stihli vše, co máte v plánu, poznali spoustu nových lidí, spoustu nových míst, a zažili spoustu nových krásných věcí, na které se oplatí vzpomínat!

Jorge Blanco - Summer Soul (Oficiální videoklip)

25. května 2017 v 18:32
Po singlu Risky Business se fanoušci Jorgeho Blanca dočkali dalšího sólového hitu. Bývalá hvězda Violetty vydala minulý týden svou novou píseň Summer Soul, ke které byl dnes světu představen i oficiální videoklip. Stejně jako píseň, i klip se nese v letní atmosféře a zachycuje ty nejpříznačnější letní momenty! Tak schválně, kdo se po jeho zhlédnutí začal těšit na léto? :) Určitě do komentáře napište, jak se vám Jorgeho nový letní song líbí! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Děkuji za vše!

15. května 2017 v 21:13
Květen, pátý měsíc roku se nám dostal do své poloviny, čím se neuvěřitelnou rychlostí blíží i konec dalšího školního roku a samotný rok 2017 jde ke své polovině. Připadá to jenom mně, nebo ten čas opravdu tak neskutečně letí? Nicméně, ještě mnohem neuvěřitelnější mi přijde, že tenhle blog je tady už více než 5 a půl roku, a směřuje k šestému výročí své existence. Je to neskutečná doba, což si uvědomíme obzvlášť když si každý z nás položí otázku, kde jsme vlastně před takovými 6 lety byli? Je to už opravdu dlouhá doba, viď?... Proč ale tenhle článek vlastně píši? Jednak protože mám pocit, že právě takovéhle články tu chybí, ale také mě k tomu přimělo nedávné překonání dvoumilionové hranice návštěv!

Ano přesně tak, na začátku května počítadlo návštěv zaznamenalo návštěvu s pořadovým číslem 2 000 000. Je to ohromné číslo, které je ještě o to zajímavější, že po přesně 4 letech, kolik trvalo dostat se na první milion, jsme dvoumilionovou hranici dosáhli za pouhý rok a půl. I tohle dokazuje jak se vaše přízeň neustále zvětšuje a počet návštěv neklesá, právě naopak. Za tohle vám chci neskutečně moc poděkovat. Netuším sice kolik lidí kdy na tenhle blog narazilo, ale již dva milióny krát si lidé klikli na mou stránku a četli mé články, což je nepopsatelný pocit! Tak trošku neuvěřitelné pro mě je i to, že jsou tady přibližně dvě tisícky lidí, kteří se sem vracejí každý jeden den. Ať už patříte mezi ně i vy, nebo jste sem nyní zabloudili jenom náhodou, děkuji! Takovouhle podporu si strašně moc vážím, stejně jako každého komentáře, každé otázky na asku, každé správy na Facebooku či každé zmínce na Twitteru...

Právě proto, že mě práce pro vás tak naplňuje, mě tenhle blog neustále baví a i po tom všem, čím si prošel, i po těch všech změnách, které podstoupil a především po všech těch změnách, které se postupně děly v mém životě, mám pořád chuť pokračovat dál.

Přiznat se ale musím k něčemu, co jste někteří už sami určitě vycítili, a to je to, že poslední dobou na blog již nemám tolik času. Kromě toho, nemám tolik času sledovat ani sociální sítě a všechno, co se děje kolem herců. Jsem rád, že se mi podařilo zachytit alespoň něco kolem tour Tini či Soy Luny, a přinést vám pár článků, ale rozhodně jsem ani jedno tohle turné neprožíval a nesledoval den po dni jako třeba turné Violetty.

Vlastně, když si obecně vzpomenu na časy Violetty Live nebo na časy, kdy ještě běžel samotný seriál, můj život byl hodně jiný. Byl jsem V-lover tělem i duší, Violetta, její herci spolu s tímhle blogem byli celý můj svět, no a tyhle časy už jsou dávno pryč. Navždy ve mně zůstanou zapsané, ale jsou již pryč. Netajím se tím, že jsem v Soy Luně nenašel to, co ve Violettě, a hledat to násilím nemá smysl. Určitě se na ni rád podívám, a až si najdu čas, rád zhlédnu její druhou sérii, ale tím čím pro mě byla 3 roky Violetta, pro mě Soy Luna nikdy nebude. Kdo ví, nejspíš je to tím, že jsem se za tu dobu posunul někam úplně jinam a mé každodenní starosti se dnes, pochopitelně, naprosto liší od těch, které jsem měl když mi bylo 14...

Ať to je ale jak chce, nepotřebuji být stoprocentním fanouškem k tomu, abych tady pro vás pořád byl! I když nyní nějak nežiju v tomto seriálovém světě, blog má v mém životě pořád místo, a to velké! Dokud to půjde, rozhodně tady bude nadále, a já už se nyní těším na projekty, které plánuji, na články, které vydám a konečně na pokračování těch projektů, jako jsou videa Kdo je kdo?, Věděli jste, že..., nebo Sobotní rozhovory, které tady zase delší dobu nebyly.

Pokud jste dočetli článek až sem, patří vám opravdu velké díky. Vážím si, že jste dokázali číst má slova až do konce, i když jich bylo tentokrát hodně a vlastně jsem nepsal ani na nějaké konkrétní téma. Co jsem ale chtěl, bylo sdělit vám, jak to nyní cítím, jak to vše beru a především poděkovat za vše, co mi dáváte. Za neskutečnou dvou milionovou hranici, která mi to vše vlastně připomněla. Díky!!!

Lodovica Comello - 50 Shades of Colours (Oficiální videoklip)

6. května 2017 v 14:42
Novinek kolem bývalých tváří Violetty pořád neubývá. Jenom včera uzřel světlo světa nový videoklip Tini k jejímu hitu Si Tu Te Vas, dnes se fanoušci dočkali další premiéry. Zveřejněn byl nový klip Lodo Comello, která při své skvěle rozběhnuté moderátorské kariéře rozhodně nezapomíná na zpěv. Nového videoklipu se dočkal single 50 Shades of Colours, který by se měl objevit na její připravované, v pořadí už třetí sólové desce. Jde o vůbec první klip Lodo k písni v angličtině, blíže tedy může oslovit i fanoušky mimo domácí Itálie. Samotný videoklip je vážně zajímavě zpracován, je energický no a především plný barev! Přesvědčte se sami a určitě se podívejte! :) Nezapomeňte napsat jak se vám písnička i klip líbí, a také v jaké barvě to Lodo podle vás nejvíc sluší! :D

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Hudební novinky hvězd Violetty!

14. dubna 2017 v 20:15
Jak víme, hvězdy Violtetty se po skončení seriálu a rozlučkového turné vydali různými směry. Někteří si vybrali cestu herectví, jako například Diego, Facu, Mechi či spousta dalších, no a druhá část se rozhodla dát přednost zpěvu a rozběhnout svou hudební kariéru. Právě hudebních novinek od našich bývalých tváří Violetty se za poslední dobu nahromadilo vážně mnoho! Pojďme se tedy na ně podívat...

Začal bych nejaktuálnější novinkou, a tou je nový klip Jorgeho Blanca k jeho prvnímu singlu Risky Business. Vůbec první Jorgeho sólový videoklip, pokud odhlédneme od Violetty a filmu Tini, uzřel světlo světa jen včera. Samotná píseň byla vydaná přibližně před měsícem a stejně jako její nový klip, se nese ve velmi zajímavém a propracovaném stylu, který přináší něco jiného, než jsme byli u Jorgeho zvyklí! Změna to je určitě pořádná, jak se vám ale tenhle styl a samotný videoklip líbí? Určitě napište váš názor do komentáře.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další novinka je už pár týdnů starší, a netýká se zrovna ani pěvecké kariéry seriálových hvězd, ale hudení novinkou určitě je! Jde o nový videoklip Ruggera a Cande k cover verzi písně Todo Cambio, který zavěsila na svém YouTube kanálu právě Cande. Tahle romantická píseň a romantický videoklip rozhodně zahřál u srdce všechny fanoušky tohohle páru. Patříte mezi ně? Zároveň Cande zveřejnila i zákulisní video, díky kterému se můžeme podívat, jak videoklip vznikal. Najdete ho ZDE.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Francouzský herec Damien Lauretta si sice zahrál pouze ve třetí sérii Violetty, a to postavu Alexe, patří ale rozhodně k těm, kteří se dál rozhodli věnovat hudbě, a je o nich slyšet, alespoň co se týče jejich domácí země. Damien stihl už v únoru 2016 vydat svůj první single Fall In Love, no a právě před týdnem k němu přibil další, a to píseň Dreamin'.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

To ale není vše! Hromada hudebních novinek je teprve před námi. Tini Stoessel, která, jak určitě víte, právě září na svém sólovém turné, světu již brzy představí svůj další sólový videoklip, tentokrát k písni Si Tu Te Vas. Prozatím nebylo prozrazeno víc, ale prý se máme na co těšit!

Spoustu novinek si pro nás připravuje i Lodo Comello. Ta se po skončení Violetty ukázala jako naprostý multi talent, jelikož si přičichla k dabingu, vydala dvě alba, v roce 2015 podstoupila své vlastní turné, začala moderovat show Itálie má Talent a další italské pořady, letos se dostala až na slavný festival Sanremo a stihla natočit ještě i film Poveri ma ricchi. Co plánuje teď, je v pořadí již třetí sólová deska, které by se fanoušci měli dočkat už v květnu. Navíc v rámci její propagace Lodo plánuje jakési mini-turné po Itálii s názvem #Noi2 Tour, v rámci kterého navštíví města jako Řím, Milán či Udine. I v tomhle případě se tedy rozhodně je na co těšit.


Z dnešního článku je to vše, novinek tady máme ale požehnaně. Je skvělé, že se herci po skončení Violetty neutáhli do pozadí, právě naopak, úspěch Violetty využili k nakopnutí své vlastní kariéry a nyní můžou dělat to, co milují. Já budu rád, když do komentářů napíšete vaše názory na nové písničky a videoklipy, stejně jako třeba to, který se vám líbí nejvíc.

Teď už je to opravdu vše, tak si dál užívejte Velikonoce! :)

Jorgeho nová píseň a další novinky...

17. března 2017 v 20:20
Krásný páteční večer. Uplynulý týden a zejména jeho závěr opět přinesl množství novinek ze světa našich oblíbených seriálů. Začal bych čerstvou novinkou od Jorgeho Blanca, který konečně představil první píseň ze svého připravovaného debutového alba. Seriálový León podepsal ještě loni smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records, stejně jako jeho seriálová kolegyně Tini, a nyní, po delším období ticha, je na světě konečně menší ochutnávka. Jeho první píseň se jmenuje Risky Business a oficiálně byla zveřejněna právě dnes. Určitě si Jorgeho nový song poslechněte a napište váš názor! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další hudební novinku dnešního dne si připravil Disney Channel pro fanoušky Soy Luny. Počet dnů do startu nové série v Latinské Americe ubývá, fanoušci by se ho měli dočkat ode dneška přesně za měsíc. Pomalu tedy vrcholí i propagace nové série a to i prostřednictvím nových písní. Svého lyrics videa se po písních Siempre Juntos a Linda nyní dočkala i Vives En Mí, tedy duet Karol a Ruggera. Působivé video k téhle krásné písničce obsahuje i různé fotky a animace seriálového páru, tak se určitě mrkněte! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Skvělé zprávy přišly také z Itálie, kde, jak mnozí určitě víte, vystupovali Diego Domínguez a Clara Alonso jako pár v televizní taneční soutěži Dance Dance Dance. Po dlouhých měsících se tuhle středu vysílalo velké finále téhle show, kterého součástí byli i naši seriáloví Angie a Diego. Náš pár, který samozřejmě tvoří pár i v skutečnosti, si díky svým skvělým tanečním dovednostem sáhl až na vrchol a společně vybojovali vítězství v téhle soutěži! K první příčce moc gratuluji!


No a na závěr mi nedá nezmínit velkou událost, která nás teprve čeká. Velké turné Tini s podtitulem Got Me Started Tour konečně startuje. Fanoušci Tini po celé Evropě se konečně dočkali a už za krátkou dobu uvidí svou oblíbenou zpěvačku živě na jevišti. První sólové turné v kariéře Tini odpálí už zítra v 20:00 v španělském Madridu! Vše budeme samozřejmě sledovat a záběry či videa z úplně prvního koncertu, na které určitě mnozí netrpělivě čekají, najdete na blogu!


Z novinek by to bylo prozatím vše. Vy si ještě užijte páteční večer a také startující víkend! :)

Nová píseň Soy Luny i taneční klip Tini

24. února 2017 v 18:45
Další pracovní týden je za námi a tenhle pátek přinesl opět pár novinek. Po písni Siempre Juntos Disney Channel oficiálně vypustil do světa další píseň z blížící se druhé série Soy Luny, a to píseň Roller Bandu s názvem Linda (Krásná). Opět si ji můžeme vychutnat i s působivým lyrics videem. Jen pro připomenutí, druhá série Soy Luny by měla v Latinské Americe odstartovat 17. dubna. A jak se další píseň z nové řady líbí vám? Určitě napište do komentáře! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Odhalení nové písně Soy Luny ovšem není jedinou událostí, které jsem se na YouTube dnes dočkali. Stejně tak dnes, před malou chvílí, Tini zveřejnila nové taneční video k písni ze svého alba, Finders Keepers. Tini předvádí opět svou skvělou postavu i samotné taneční kroky jsou moc zajímavé! A co myslíte vy?

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pár novinek...

23. února 2017 v 18:00
Krásný čtvrtek všem! Únor, nejkratší měsíc v roce, se pomalu blíží ke svému konci a vystřídá ho březen, který je měsícem startu obou dlouho očekávaných tour! Před své fanoušky v Evropě vystoupí Tini Stoessel zatímco v Latinské Americe odpálí show Soy Luna. Co se týče Tini, ta je na našem kontinentu už delší dobu. Přiletěla zhruba před týdnem a momentálně je ve španělském Madridu, kde už se připravuje na své první sólové turné a kde také odpálí 18. března, tedy už za 23 dní, svou první show. Seznam všech koncertů i mapu turné najdete ZDE. Kromě toho se ale Tini stihla včera objevit také jako čestný host na velmi významné akci. Součástí návštěvy argentinského prezidenta ve Španělsku byla i večeře se španělskou královskou rodinou v královském paláci v Madridu, na kterou byla spolu s dalšími desítkami hostů pozvaná i Tini. Zde je pár fotek z akce.


Významné akce se účastnila i Lodo Conmello. Přiletěla do Londýna, kde se včera konal galavečer udělování hudebních cen BRIT Awards. Lodo to opravdu slušelo a na červeném koberci zazářila. Rád bych se ještě vrátil také k její účasti na italském hudebním festivalu Sanremo. Lodo se nakonec probojovala do finále a obsadila úctyhodnou 12. příčku. Z 22 špičkových italských umělců je to skvělé umístnění, nemluvě o tom, že už samotná účast na tomhle festivalu je velká věc. Takže Lodo ještě jednou gratuluji! :)


První turné Soy Luny je již také na dosah. Seriálové obsazení vystoupí na jeviště poprvé 24. března v Buenos Aires, bohužel ale zatím pořád nebylo oznámeno, zda se podívá i do Evropy. Koncerty byly potvrzeny pouze pro Latinskou Ameriku a země jako Argentina, Chile, Mexiko, Kolumbie, Paraguay, Uruguay, Ekvádor či Peru. Zároveň se nedávno fanoušci dověděli smutnou zprávu, když herec Lionel Ferro, představitel Nica, na sociální síti oznámil, že na turné bohužel nečekaně nevystoupí. Uvedl, že se tak rozhodl z osobních důvodů a své kamarády bude rozhodně na dálku podporovat. Nehledě na turné, spoustu novinek má nyní i hlavní hrdinka seriálu, Karol Sevilla. Kromě speciální edice vlastních tabletů Karol nyní vydává i vlastní autobiografickou knihu s názvem Soy Karol Sevilla (Jsem Karol Sevilla). Uvidíme, zda se knížka dočká i českého překladu!


Z přehledu novinek je to na dnešek vše. Mějte ještě hezký závěr týdne! :)

Lodovica Comello - Il cielo non mi basta

9. února 2017 v 20:48
O tom, že se Lodovice Comello, seriálové Francesce, vede skvěle i po skončení Violetty, není pochyb. Jako první z obsazení vydala ještě během seriálu sólové album, absolvovala své vlastní turné a nyní se v rodné Itálii věnuje také moderování, jelikož uvádí italskou verzi světoznámé show Got talent (Itálie má talent) i vlastní show Singing in the car. Na zpěv ovšem také nezanevřela, a pokud patříte mezi její skalní fanoušky, určitě už víte, že právě včera vyšel její zcela nový klip k nádherné písni "Il cielo non mi basta" (Nebe mi nestačí).

Nejde ovšem o obyčejnou píseň. Lodo s ní totiž soutěží mezí dvaadvacítkou největších umělců Itálie na prestižním Italském festivalu Sanremo 2017. Ten se koná už od roku 1951 a byl také inspirací pro vznik známé soutěže písní Eurovize. Hudební festival v Sanremu, který sledují v Itálii každoročně miliony lidí, probíhá pět večerů. Odstartoval tohle v úterý 7. února a potrvá do soboty. Vítěz tohohle festivalu bude mít také možnost reprezentovat Itálii na letošním finále Eurovize v Kijevu na Ukrajině.

To, že se Lodo dostalo takovéhle příležitosti je obrovská věc! Pokud by se jí podařilo uspět, své pěvecké umění by mohla předvést před miliony lidí z celé Evropy. I její účast na italském festivalu je ale obrovským úspěchem. Festival Sanremo je totiž ve světě velkou značkou a vzešlo z něj již mnoho umělců. Lodo tedy gratulujeme a držíme palce!

Oficiální videoklip
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

A jak se píseň líbí vám? Myslíte, že má šanci uspět na festivalu a dostat se až na Eurovizi? :)

Nové epizody Luny a závěr hlasování

30. ledna 2017 v 21:14
Krásný pondělní večer. Leden se nám chýlí ke konci, před sebou máme jeho poslední den a dostáváme se tak i do poloviny dalšího školního roku. Snad bylo pro vás posledních 5 měsíců úspěšných a dalších 5 bude ještě úspěšnějších! Kromě toho se ale fanoušci Soy Luny konečně dočkali také pokračování, jelikož už dnes se seriál vrátil na obrazovky Disney Channel s novými epizodami. Jak se vám rozuzlení líbilo a jak myslíte, že se bude děj posouvat dál? Určitě napište do komentářů. :) Pro ty, kteří prozatím neměli možnost zhlédnout epizodu v televizi, by měl být určitě brzy k dispozici odkaz.

Dále bych chtěl ještě připomenout, že můžete pořád hlasovat ve Velké anketě roku s Violettou a Soy Lunou. Ovšem už ne dlouho, hlasování se uzavře už ve středu, 1. února, a vaše vítěze poznáte během sobotního večera. Informace k vyhlášení výsledku samozřejmě ještě upřesním. Nyní máte ale ještě pořád možnost změnit výsledek, protože pořadí v některých kategoriích je letos opravdu neuvěřitelně těsné. U jedné z kategorií se dokonce na první příčce stihli vystřídat úplně všichni nominovaní. Vše je tedy pořád otevřené, podpořte své favority ZDE.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017!

1. ledna 2017 v 0:00
Za námi je další den a dnes spolu s ním odešel i další rok, rok 2016. 366 dní se naplnilo a s odpočítáním půlnoci jsme odpočítali i start roku nového. Už neuvěřitelně po šesté píši tenhle článek, ve kterém chci vám všem popřát, aby byl rok, který právě v těchto sekundách začíná, šťastný a úspěšný. Zároveň by ale bylo hezké dát ještě tomu odcházejícímu sbohem v podobě malého poohlédnutí. Všem nám dal rozhodně množství vzpomínek, zážitků, zanechal v nás hromadu dojmů, poznali jsme mnoho nových lidí, a pokud tedy můžu mluvit z vlastní zkušenosti, o další kus i sami sebe.

Když se za rokem 2016 ohlédneme jako fanoušci Violetty a Soy Luny, netřeba zdůrazňovat, jak přelomový byl. S Violettou jsme se sice v Česku napořád rozloučili, dál jsme ale mohli sledovat, jak herci seriálu rostou a rozjíždí své sólové kariéry. Dočkali jsme se nejen první sólové desky Tini, ale také třeba nového singlu Lodo a mnoho mnoho dalšího. Významným okamžikem byla i premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, který byl rozhodně adekvátní rozlučkou s celou Violettou, no a na podzim odstartovala nová etapa, když na obrazovky českého Disney Channel dorazil zcela nový seriál Soy Luna.

Uplynulých 12 měsíců tak bylo rozhodně plných hezkých i smutnějších chvil, ale věřím, že jste si je všichni jako fanoušci pořádně užili. Stejně tak přelomový byl rok 2016 i pro blog. Při všech zmiňovaných událostech jsme tady společně byli, společně je prožívali a společně jsme oslavili také již páté narozeniny. Za to vše vám chci od srdce poděkovat. Jsem neskutečně rád za vaši přízeň během celého roku, za to, že vás pořád baví číst mé články, za to, že jste tady se mnou byli, a doufám, že i nadále budete! Věřím, že si zde i v nadcházejícím roce společně užijeme množství hezkých chvil s našim seriálem či s oběma světovými turné, které nás čekají.

To co bylo bylo, rok 2016 nepochybně zůstane zapsán v našich srdcích, před námi je ale nyní dalších 365 dní a dalších 365 nových příběhů, které budou snad pro každého z nás hezké. Dovolte mi opravdu upřímně popřát všem, aby byl rok 2017 rokem splněných snů, dosažení svých cílů ale také aby byl plný toho každodenního štěstí a hezkých okamžiků, které vám vykouzlí každý jeden den úsměv na tváři. Přeji nám všem, abychom si i nadcházející rok užili v zdraví a společnosti těch, na kterých nám záleží. Abychom v sobě také všichni nacházeli dobro a šířili lásku, protože jenom tak se nám můžou vracet, a jenom tak může být tenhle svět hezčí. Všem přeji krásný, úspěšný, mírumilovný, štědrý a šťastný rok 2017! :)

Krásné Vánoce 2016!

24. prosince 2016 v 16:51
Vánoce, nejhezčí svátky roku, které by měly být plné lásky, štěstí, rodinných chvil a pokoje, jsou opět tady. Dnes jsme se vzbudili do výjimečného dne, který snad pro všechny z vás je a ještě také bude štědrý! Každý možná trávíme Vánoce jinak, společné ale zůstane vždy to kouzlo, které někde uvnitř pociťuje snad každý z nás. Dovolte mi tedy popřát nám všem, aby byly letošní Vánoce opravdu tím, čím mají být. Aby byly plné krásných chvil s našimi nejbližšími, které nám zůstanou zapsané v srdci, aby byly veselé, šťastné a poklidné, a aby všechno špatné a smutné alespoň na chvíli odešlo z našich životů. Věřím, že si dnes všichni pod vánočním stromečkem najdete to, co jste si přáli, stejně tak jako všichni vaši nejbližší. Ať jsou pro vás celé vánoční svátky dny oddechu a splněných vánočních přání. Ještě jednou přeji všem návštěvníkům nádherné, kouzelné a šťastné Vánoce 2016! :)

2 000 odběratelů + překvapení!

18. prosince 2016 v 23:28
Krásnou čtvrtou adventní neděli všem, ještě jednou! Kromě toho, že se advent pomalu končí a Vánoce nám už opravdu klepou na dveře, s čím je spojen i všudepřítomný shon ohledně kupování dárků, pečení cukroví či zdobení našich příbytků, se i ve světě blogu a Soy Luny objevilo pár novinek. Natáčení druhé série pro tenhle rok skončilo, herci si už nyní můžou vychutnávat zasloužený oddech. Na vánoční prázdniny většina vyrazila za svými rodinami. Jak jistě víte, se Soy Lunou jsme se pro tenhle rok rozloučili i v Česku. Ve čtvrtek Disney Channel odvysílal emocemi nabitou epizodu, která za sebou zanechala mnoho otazníků. Na pokračování a druhou polovinu téhle série se můžeme těšit už v novém roce, a to od 30. ledna.

Velkou novinku má ovšem i blog, a postarali jste se o ni právě vy! Včera byla na blogovém YouTube kanálu překročená hranice 2 000 odběratelů, za co vám všem moc krásně děkuji! Opravdu si vážím tenhle předčasný vánoční dárek, tohle číslo mi přineslo vážně velkou radost, a věřím, že bude dál jenom růst. U téhle příležitosti jsem se rozhodl tak trochu i splnit přání mnohým z vás, jelikož si už dlouho píšete o překlad nějaké série videí se Soy Lunou. Nyní můžu říct, že se jí i dočkáte, a bude to série videí Who is Who? neboli Kdo je kdo? Na titulky se můžete těšit už brzo!

Na závěr ještě jednou ze srdce děkuji za 2 000 odběratelů a všem přeji krásný start do nového, posledního předvánočního týdne. Užijte si poslední dny ve škole, které budou určitě plné vánoční atmosféry a buďte šťastní! :)

Turné Soy Luny v roce 2017?

31. října 2016 v 17:55
Příští rok se všichni fanoušci můžou těšit na první sólové turné Tini Stoessel s názvem Got Me Started Tour, vypadá to ale tak, že nebude tím jediným důležitým turné roku 2017. Latinskoamerický Disney Channel v minulosti už několikrát naznačil, že se v roce 2017 fanoušci můžou těšit na přímé setkání s oblíbenými herci seriálu Soy Luna na jevištích v mnoha zemích. O plánovaném turné Soy Luny se zmínila i Karol Sevilla v známé argentinské show Susany Gimenezové. Informací kolem tour pomalu začíná přibývat, a tak se zdá, že půjde Soy Luna i nadále v šlépějích Violetty. Podobný úspěch u fanoušků se jí již podařilo získat, a nyní by se měli herci po natočení druhé série, přesně jako u Violetty v roce 2013, vydat na první velké turné se seriálem.

Na internetu se objevily již i první data spojené s turné. Herci Soy Luny by podle stránky www.ticketek.com.ar měli vystoupit v domácím Buenos Aires v Argentině v Técnopolisu v pátek 24. března, v sobotu 25. března a v neděli 26. března 2017. Žádné další země, data ani přesné herecké obsazení zatím nebylo oficiálně potvrzeno. Otázkou prozatím zůstává i to, zda půjde o turné pouze po Latinské Americe, nebo Soy Luna, podobně jako Violetta, navštíví i Evropu. Vzhledem k úspěchu i v evropských zemích ale můžeme předpokládat, že by organizátoři náš kontinent nevynechali.

V blízké době bychom na zmiňované otázky měli dostat odpovědi. Novinky kolem tour samozřejmě budu dál sledovat, abyste všechny odpovědi našli zde.

No a na závěr, jelikož dnes v kalendáři svítí 31. říjen, chci všem popřát krásný Halloween. Poslední říjnový den již tradičně patří všem strašidlům, duchům a děsivé atmosféře. Oslavte dnešní strašidelnou noc po svém, v kruhu rodiny a přátel, nezapomeňte ovšem ani na to, co je s aktuálním obdobím spojené, tedy myslet na své nejbližší zesnulé u zapálené svíčky...

Soy Luna válcovala na KCA Argentina!

14. října 2016 v 17:46
Argentina má za sebou udělování ocenění Kids Choice Awards, tedy místní verzi známé americké ankety pořádané dětskou televizní stanicí Nickelodeon. Již šestý ročník udělování cen televizním hercům, programům, interpretům či skupinám oblíbených u mládeže, se konal včera v Buenos Aires, a mezi nominováními v mnoha kategoriích nechyběl ani seriál Soy Luna a jeho tváře. Pro zajímavost, v letech 2012, 2013 a 2014 si mnoho ocenění odnesli i herci Violetty, nejúspěšnějším byl rozhodně rok 2013, kdy měla Violetta nejvíce nominací i vítězství, a to včetně toho nejcennějšího, za nejoblíbenější program roku.

Jak dopadl letošní ročník KCA Argentina, obrázky i videa najdete v Celém článku

Jorgeho první singl a Tini v Polsku i Maďarsku!

13. října 2016 v 20:53
Krásný čtvrteční večer! Týden se nám pomalu opět blíží ke konci a poslední dny znovu přinesly hodně novinek! Začal bych s turné Tini, o kterém se svět dověděl teprve minulý týden. Ohlášeny byly desítky koncertů v německy mluvících zemích, v Itálii Tini oznámila koncerty v Milánu a Římě, no a nyní se seznam rozrostl o další, nám velmi blízké země! Jak se předpokládalo, Tini v rámci svého turné Got Me Started na začátku dubna 2017 navštíví i naše sousední Polsko, podívá se rovnou do tří měst, a koncert odehraje také v Maďarsku! Jak čeští, tak slovenští fanoušci mají tedy, podobně jako u Violetty Live, možnost podívat se na svůj idol naživo. Co se týče koncertů v našich zemích, ty bohužel ohlášeny nebyly, a po oznámení dalších koncertů ve střední Evropě už není příliš velká šance, že se k nim Česko či Slovensko ještě připojí. Na seznam všech koncertů, který jsem aktualizoval, se můžete podívat ZDE.


Tini se ovšem v Polsku, přesněji ve Varšavě, nachází i teď! K našim sousedům přišla v rámci svého promo turné po evropských městech, dnes se objevila v ranním pořadu polské televize TVN, kde také zazpívala píseň ze svého alba Great Escape. Na její vystoupení se můžete podívat ve videu, celý rozhovor s ní v ranním pořadu naleznete ZDE.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další novinka přišla z Ameriky, a je ní vůbec první singl seriálového Leona, Jorgeho Blanca, z jeho nové sólové desky! Po hitu NonBelievers, který však nepatří k jeho albu, se fanoušci konečně dočkali i první ochutnávky z Jorgeho nového CDéčka, kterého vydání se již snad opravdu blíží, no prozatím pořád nebylo prozrazeno, kdy přesně to bude. Jorgeho první single nese název Beautiful Mistake a světu ho představil včera v televizní show One Nación amerického kanálu ESPN. Rozhodně se na něj podívejte, celé video z vystoupení najdete také na oficiálních stránkách www.espn.com.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Určitě napište, jak se vám Jorgeho nová píseň líbí, a také zda se chystáte na Tini do našich sousedních zemí. Mějte krásný pátek a užijte si start víkendu! :)

Naučte se bruslit s novým pořadem Roller Skate Mania!

16. září 2016 v 18:05
Zbrusu nový seriál Soy Luna na českém Disney Channel běží již dva týdny. Věřím, že jste si ho již mnozí stihli oblíbit, a možná se mezi vámi najdou i takoví, kterých téma kolečkových bruslí zaujalo natolik, že byste to chtěli sami vyzkoušet. Nyní budete mít možnost, a to díky zcela novému internetovému pořadu s názvem Roller Skate Mania! Jde totiž o speciální tutoriály pro začátečníky i pokročilé bruslaře, takže jestli už jste na bruslích nikdy předtím nestáli, nebo se jednoduše chcete naučit něco nového, Roller Skate Mania je něco pro vás!


Nejde však o žádný zahraniční pořad, tentokrát se o výrobu projektu postaral samotný Disney Channel Česko a Slovensko, a to v spolupráci se známými YouTubery Momou a Expl0itedem. Během videí si tedy užijeme i množství zábavy, a ti, kteří by se rádi podívali i na zákulisí natáčení, určitě můžou kouknout na kanály YouTuberů, jelikož Moma i Expl0 natáčeli během výroby videí své vlastní Behind The Scene vlogy.


Moma na bruslích stála poprvé, zatímco Expl0 je zdatný bruslař. Společnost ve videích jim dělá také fanoušek, no a samozřejmě nesmí chybět instruktorka, která bude vysvětlovat základní triky a zasvěcovat nás do tajů bruslení. První video, ve kterém se právě spolu s Momou máte možnost naučit úplné základy bruslení, jako například jak správně stát a padat, vyšlo na YouTube kanálu českého Disney právě dnes! Pokud se tedy chcete naučit bruslit podobně jako vaše oblíbené postavy ze seriálu Soy Luna, určitě neváhejte a podívejte se. Příště se můžete těšit na pokračování, a další bruslařské zásady, triky a tipy s oblíbenými YouTubery!


První epizoda pořadu Roller Skate Mania
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Jorgeho píseň a žádost o ruku

5. září 2016 v 14:51
Přeji všem příjemný začátek nového, již definitivně školního týdne. Pokud jste četli starší články, určitě víte, že jsem byl dva týdny pryč a na blogu se zatím objevovaly předem nastavené články. Mezitím se událo ovšem i mnoho novinek, o kterých jsem však už bohužel neměl možnost napsat. Jednou z největších novinek posledních dnů je novinka kolem Jorgeho Blanca, která obletěla svět. Pokud sledujete sociální sítě, jsem přesvědčen, že vám nemohla uniknout! Dočkali jsme se konečně ochutnávky jeho sólové tvorby, v podobě jeho první vlastní písné s názvem NonBelievers, kterou nazpíval jako duet spolu se svojí přítelkyní Stephie Caire Camarena, sám ji napsal, a vyznává jí v ní svou lásku. Stephie se týká i další obrovská a radostní novina, o které více níže...

Píseň NonBelievers
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

V pátek 26. srpna Jorge vystoupil v americké show Top Five Live, ve které nejen prozradil pár novinek, poprvé vystoupil se zmiňovanou písní NonBelievers, ale na závěr vystoupení připravil také velké překvapení pro všechny fanoušky a zejména pro svou polovičku Stephie. Tu během písně pozval z hlediště na pódium, a v přímém přenosu si před ni klekl na kolena a požádal ji o ruku. Nic netušící Stephie, která byla v naprostém šoku a dojetí, řekla očekávané ano. Pár spolu tvoří už neuvěřitelných 9 let, seznámili se v roce 2007 právě díky Disney Channel, a to během projektu High School Musical: La Selección, kam se oba jako teenageři přihlásili. V tom čase jim bylo teprve 15 a 16 let, a proto je obdivuhodné, jak jim jejich vztah vydržel. Můžeme pouze doufat, že stejně tak krásně to mezi nimi bude fungovat i dál, poté co vstoupí do manželského svazku. K tomuto velkému kroku Jorgemu a Stephie samozřejmě gratulujeme!
Jorgeho žádost o ruku
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Jak se vám líbí píseň NonBelievers a co říkáte na zasnoubení Jorgeho a Stephie?
O vaše názory se určitě podělte s ostatními v komentářích! :)

Prázdniny 2016 jsou na konci...

31. srpna 2016 v 19:16
Neuvěřitelnou rychlostí se i léto 2016 pomalu stává vzpomínkou! Dvouměsíční prázdniny jsou na svém konci, a já doufám, že pro všechny budou hezkou vzpomínkou! Snad jste si posledních 62 dní užili podle svých představ, stihli jste vše, co jste si naplánovali, prožili jste krásné chvilky s kamarády a s rodinou, poznali jste nové lidi, nová místa, a do paměti si zapsali nespočetné množství nových zážitků, které v ní zůstanou už navždy. Zároveň jste si snad i oddechli a nabrali nové síly, protože nový školní rok klepe na dveře!

Všechno má svůj konec, a většina z nás je již na tradiční koloběh našeho studentského života zvyklá. Začátek nového školního roku většinou nebývá pouze návratem do školních lavic, ale častokrát také začátkem něčeho zcela nového. Na blogu "vítám" nový školní rok už popáté, a proto je někdy těžké, neopakovat se. :) Tak jako pokaždé, ani tentokrát vám ale nesmím zapomenotu popřát, ať už jste z Česka nebo ze Slovenska, aby byl váš první školní den příjemný, abyste si užili shledání se svými kamarády, učiteli, nebo pokud jdete do nového prostředí, aby byla nová škola a noví spolužáci podle vašich představ a stala se místem, kam budete chodit rádi. Ať nejen první den, ale všech 10 měsíců přináší pouze hezké chvíle, nové a užitečné poznatky, mnoho studijních i osobních úspěchů, a především skvělé zážitky na celý život.

Poslední odstavec bych ještě rád věnoval blogu. Jak víte, už v pondělí k nám dorazí očekávaný seriál Soy Luna od tvůrců Violetty, o kterém vám na blogu přinesu spoustu informací. Najdete tu popisy postav, herců, písně a mnohem víc! Se začátkem školního roku se proto máte i na blogu na co těšit, a já věřím, že následující školní rok bude znamenat také dalších skvělých 10 měsíců spolu!

Užívejte si tedy poslední hodiny letních prázdnin, a pokud jste ze Slovenska, mějte krásné poslední letní dny! Nový školní rok je novým začátkem pro nás všechny, tak do něj vkročte tou správnou nohou! :)

Info o blogu + Upoutávka na Soy Lunu

23. srpna 2016 v 15:21
Vítám vás opět u tak trochu informativního článku, v návaznosti na ten minulý, ve kterém jsem psal o svém rozhodování o budoucnosti tohohle blogu. Potěšil mě váš ohromný zájem, který jste o blog projevili, pod článkem se už nyní objevilo přes 70 komentářů a další přibývají každý den! Takováhle přízeň je pro mě pouze dalším důkazem, že pokračovat má smysl! Všechny komentáře a názory si samozřejmé čtu, a musím říct, že většina z vás se přiklání k pokračování se seriálem Soy Luna, a to na tomhle blogu. Objevily se ovšem také pozitivní ohlasy na založení nového blogu, a mnozí jste psali také to, že byste byli rádi, kdyby blog fungoval dál tak jak je, pouze o Violettě. Jak už jsem ale psal, ačkoliv by to bylo hezké, není to z dlouhodobého hlediště možné, protože by nebylo tolik témat na psaní článků, s čím by klesal automaticky váš zájem, stejně tak jako ten můj. Pokud má blog pokračovat, je jasné, že musí nabrat opět nový dech!

Jak jsem se tedy rozhodl? Blog pokračuje dál, no nějakou razantní proměnu blogu na blog o Soy Luně zatím neočekávejte. Nejbližších 11 dní zde totiž nebudu. Vrátit bych se měl do začátku školního roku, a tak bych neměl propásnout ani start Soy Luny, který nás čeká 5. září. Se začátkem školního roku by se tedy blog mohl plně rozběhnout s novým tématem, s novými články k seriálu Soy Luna, ale samozřejmě také dál s novinkami o hercích Violetty!

I když zde nejbližší dny nebudu osobně přítomen, rozhodně to neznamená, že se na blogu do konce prázdnin neobjeví už žádný článek! Právě naopak, připravil jsem toho hromadu, do konce prázdnin se zde objeví všechny zbylé epizody série Světla, kamera... Ups! a taky pár dalších věcí! :)

Abych to tedy uzavřel, co se týče blogu, se začátkem nového školního roku se definitně rozhodne o jeho budoucnosti. Vy si ještě užívejte zbytek léta a poslední dny prázdnin na plné obrátky! Věřím, že na vás čeká ještě spoustu hezkých zážitků, tak honem za nimi! :)

Na závěr článku připájím první oficiální českou upoutávku k Soy Luně! Užijte si první 3-minutovu ochutnávku, a určitě napište, jak se vám zamlouvá samotný seriál (pokud ho ještě neznáte), a taky český dabing.
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE

Co bude dál?!

16. srpna 2016 v 21:42
Přeji všem krásný srpnový večer a vítám vás u čtení dnešního článku, který bude možná trochu delší a osobnější než ty, na které jste zde zvyklí. Rád bych se konečně vyjádřil k otázce, ve které v podstatě sám nemám tak úplně jasno, a tou je, co bude s tímhle blogem dál. Violetta je u konce, aktuálně přináším na blog pořád rozběhlé projekty, takhle to ale nepůjde navěky a nyní je proto nejvyšší čas odpovědět na tuhle otázku, která neustále zajímá i vás.

Již v říjnu bude mít tenhle blog 5 let, během kterých ušel neuvěřitelnou cestu, a já s ním. Ještě nedávno jsem měl jasno v tom, že se již chci posunout dál, a po skončení Violetty nechat blog tak nějak pomalu a přirozeně "zhasnout". Nedávno se ale změnilo pár věcí, naskytly se mi nové možnosti, a já jsem pochopil, že dál se můžu posunout i s blogem, nikoli pouze bez něj! A také si po 5 letech každodenní práce, čtení komentářů, odpovídání na vaše otázky, psaní a vymýšlení nových článku, nedovedu svůj život bez toho všeho představit. Tahle práce mě pořád neskutečně baví a proto jsem se rozhodl, že pokračovat chci! Chci pokračovat v blogování, a snad, se s tím posunout ještě dál, na "vyšší úroveň".

Otázkou ale zůstává, jak a kam se posunout? Všichni víme, že již za méně než měsíc k nám dorazí nový seriál od tvůrců Violetty, Soy Luna, který od začátku sleduji v originálu a hodně jsem si ho oblíbil! Otázka, zda nechci s blogem dál pokračovat právě se Soy Lunou, se tímhle pádem přímo nabízí, a mnohokrát jste mi ji také položili. I když jsem na ni zpočátku dával jasnou odpověď, a to, že již s blogem s další náplní začínat nanovo nechci, nakonec, jak už jsem napsal v předešlém odstavci, se změnilo pár věcí, a nyní tuhle možnost vidím reálně.

V hlavě mi však s tímhle vším vznikla i další otázka, a to, zda pokračovat na tomhle blogu, který si za ta léta vybudoval slušnou návštěvnost, doufám, že i nějakou tu důvěryhodnost a dobré jméno, ale zároveň začíná být přeplněn články, rubrikami a podobně. Jelikož už tenhle blog patřil dvěma seriálům a za 5 let se tady toho nahromadilo víc než dost, nevím, zda je nejlepší nápad přinést sem již třetí téma. Už i z praktického hlediska, jako je logo či název blogu, který by se snad musel ještě rozrůst, se to hezky komplikuje. Proto mě napadlo založit úplně nový blog o Soy Luně, na nové adrese, možná i na novém portálu. O co bych tím ale tak trochu přišel, je těch nádherných 5 let tady, a taky to, co jsem zmiňoval výše, a to návštěvnost a vše ostatní, co jsem za ta léta vybudoval a nyní bych musel budovat nanovo.

Rozhodování to tedy rozhodně není lehké. Každá mince má dvě strany a vše má svá pro i proti. V tomhle případě to sedí opravdu dokonale, a to jediné, co mi při rozhodování může pomoct, je váš názor. Ten jsem si ostatně vždy cenil, a cenit budu. Proto mi do komentářů rozhodně napište, jestli chcete, abych s blogem pokračoval dál a psal o novém seriálu Soy Luna, a jestli chcete, abych od základu překopal tenhle blog, nebo je podle vás lepší nápad založit úplně nový. Každý komentář si určitě přečtu a každý jeden názor mi hodně pomůže!

Děkuji pokud jste tenhle článek dočetli až dokonce, a také, že jste sem opět zabloudili! :) Mějte krásný zbytek večera a příjemný zítřek!

Milion návštěv na YouTube!

2. července 2016 v 22:08
Za nám je pomalu první prázdninová sobota, věřím, že jste si ji všichni užili... Jak jistě víte, blog je již dlouhou dobu aktivní i na různých sociálních sítích, jako je ask.fm, Facebook, Twitter či YouTube. Právě blogového YouTube kanálu se bude týkat dnešní článek. Před pár dny zde totiž byla překonaná magická hranice, a to neuvěřitelný 1 milion návštěv, neboli zhlédnutí našeho kanálu. Za tuhle přízeň se chci všem upřímně a z celého srdce poděkovat! Blogový YouTube kanál začal psát svou historii 6. června 2012, tedy již více než před 4 lety, ještě v čase, kdy byl náplní blogu seriál Sladký život na moři. Za tu dobu jste se mohli podívat na více než 50 videí, ze kterých nejsledovanější video Leonetta - příběh: část 1 aktuálně zaznamenává více než 320 000 zhlédnutí, což je naprosto šílené číslo. No a počet zhlédnutí kanálu, který před pár dny překonal zmiňovanou milionovou hranici, je již v téhle chvíli na počtu 1 009 484!

Tím teď samozřejmě nechci a nemůžu říct, že náš blog na YouTube sleduje milion lidí. Jde pouze o celková zhlédnutí kanálu, avšak i počet stálých odběratelů, který je momentálně na čísle 1 812 a blíží se tak k dvoutisícové hranici, je pro mě opravdu neskutečným číslem, o kterém bych v minulosti ani nesnil. Proto chci ještě jednou vám všem říct jedno velké DĚKUJI!

Právě tahle přízeň a podpora mě inspirovala a tak trochu podstrčila k tomu, abych se začal právě blogovému YouTube kanálu věnovat ještě o něco víc. Proto se v blízké době můžete těšit na další videa, které jsem na kanál přinášel tradičně i v minulosti, a to videa s českými titulky. Plánuji přeložit další sérií videí s Violettou, o které sice víc zatím prozrazovat nebudu, ale v blízké době se určitě dovíte bližší informace. V budoucnu bych možná mohl pokračovat i v tvorbě nějakých vlastních videí, ale to bych zatím nechal otevřené.

Pokud náhodou blogový YouTube kanál ještě neznáte a nesledujete, můžete se naň a na všechny videa podívat přímo ►ZDE
Každá jedna vaše návštěva, zhlédnutí videa či odběr, mi udělá nesmírnou radost... Před námi je další víkendový den, tak mějte hezkou neděli a dál si užívejte začátek letních prázdnin. :)

Další školní rok je za námi, přichází LÉTO!

30. června 2016 v 20:59
10 měsíců práce, povinností a učení se novým věcem je opět za námi! S koncem června je další školní rok minulostí a já věřím, že ač byl pro vás úspěšný více nebo méně, každému z nás přinesl kromě námahy také neskutečné množství nových věcí, zážitků, přátel a mnoho okamžiků, které zůstanou zapsané v našich pamětích dlouhou dobu. Pro mnohé z vás byl dnešek ale určitě kromě tradičního konce školního roku také koncem jedné etapy, kdy jste naposled navštívili vaši základní či střední školu, a v září vás čeká začátek něčeho úplně nového. To je ale ještě daleko, před námi jsou nyní dva měsíce volna, odpočinku a dalších skvělých zážitků. Začíná dlouho očekávané léto a letní prázdniny, které budou snad pro každého z nás nezapomenutelné!

Pokud během horkých dnů zabloudíte i na tenhle blog, rozhodně tady najdete něco nového! I přes léto se totiž budu snažit přinášet nové články, které budou zahrnovat novinky ze světa Violetty, různé zajímavosti či možná i nějaký ten letní projekt. Před blogem už jsou neuvěřitelné páté letní prázdniny, a já doufám, že si je společně užijeme stejně tak jako všechny předešlé! :)

Pokud se vám zdálo, že byla aktivita poslední dobou slabší, chci se omluvit, ale věřím, že všichni chápete, že s koncem roku přicházelo i náročné zkouškové období. Poslední dny jsem se ale věnoval blogu opravdu pilně, pracoval jsem na věcech, které možná na první pohled nejsou vidět, ale rozhodně jsou stejně tak důležité. Věnoval jsem se přípravě budoucích článků a také jsem obnovoval všechny nefunkční odkazy u celých epizod Violetty. Nyní by měly všechny epizody ze všech tří sérií obsahovat funkční odkazy na celé epizody, které by měly jít hned přehrát. Pokud narazíte na nějaký problém či poruchu, každou nefunkční epizodu mi určitě můžete hlásit, či už v komentářích, na asku nebo prostřednictvím sociálních sítí a mailu.

Abychom byli na závěr i trochu konkrétnější, na co se v blízké době na blogu můžete těšit je pokračování rozběhnutého projektu Violetta navždy, na slibovaný shrnující článek s novinkami o všech hercích, no a už zítra nás čeká velké vyhlášení výsledků ankety The Best Song of Season 3. Pokud jste náhodou ještě nestihli udělit hlas své oblíbené písni, můžete tak udělat do zítřka přímo ZDE. Vítěze ankety poznáme až po součtu hlasů z blogové ankety a z formuláře, a proto o vítězi ještě vůbec nemusí být rozhodnuto!

Z dnešního článku je to už vše, dovolte mi ale ještě jednou popřát všem hezké prázdniny plné skvělých zážitků, pohody a krásných chvil strávených s rodinou a přáteli. Užívejte si každý jeden den léta tak, abyste měli na co v září s úsměvem na tváři vzpomínat! :)


Nový YouTube kanál Tini

15. května 2016 v 22:33
Všem přeji krásný nedělní večer. Další týden je na svém konci, věřím, že byl pro vás úspěšný, i když na blogu byl tak trochu bez novinek. Za to bych se chtěl také hned na začátek omluvit! Pravdou je, že jsem toho měl tento týden opravdu hodně, neměl jsem tolik času připravovat nové články a sledovat novinky. Rozhodně ale nejde o žádnou trvalejší neaktivitu, naopak, hodně mě potěšili vaše reakce ohledně projektu Violetta Navždy, a tak vašim přáním o rekapitulaci cesty dalších postav Violetty určitě vyhovím a brzo se můžete těšit na další články z téhle rubriky s dalšími oblíbenými postavami.

To co vás pořád zajímá jsou také převěším novinky ohledně herců. Těch v poslední době není vůbec málo, a proto jsem se rozhodl připravit pro vás delší shrnující článek (možná i vícedílný), ve kterém se pokusím přinést aktuální informace o každém z herců seriálu. Kam se posunuli od skončení Violetty a jakým projektům se věnují teď, to vše byste se měli z článku dovědět. Zatím ale opravdu nechci nijak konkretizovat datum jeho vydání, protože jak jsem řekl, povinností je pořád mnoho a času pořád málo... Ale věřím, že to chápete a pořád budete s blogem. :)

No a jednou z nejaktuálnějších novinek, kterou bych tenhle článek ukončil, je YouTube kanál Tini Stoessel. Ten Tini avizovala už před delší dobou, vyzývala také fanoušky, aby jí přes Twitter posílali otázky, na které bude ve videích odpovídat. Svůj kanál Tini konečně spustila včera, a fanoušky potěšila hned třemi videi. V prvním nás vítala na svém novém kanálu, v dalším nás vzala přímo na předpremiéru jejího filmu v Madridu a v dalším odpovídala na zmiňované otázky fanoušků. Jak Tini slibuje, prostřednictvím svého nového kanálu bude s námi v ještě bližším spojení, bude nás zde informovat o všech novinkách ohledně její kariéry či filmu, nebudou chybět záběry z různých akcí ale také náhled do jejího každodenního života a chvil s rodinou a kamarády. Skvělým bonusem taky je, že budou ke každému videu k dispozici také anglické titulky, díky čemu si budete moci vychutnat video i když zrovna neumíte španělsky.

Nový YouTube kanál TINI najdete ZDE
Z dnešního článku už je to vše, mějte dobrou noc a hlavně hezký a úspěšný nový týden! :)

Co dál?!

30. dubna 2016 v 22:36
Všem přeji ještě nádherný závěr poslední dubnové soboty. Seriálu Violetta jsme v našich zemích dali definitivní sbohem už před dvěma týdny, a od té doby je jednou z nejčastějších otázek, které do vás dostávám, co bude vlastně s tímto blogem dál, teď, když Violetta skončila. Můžu říct, že jsem za tuhle otázku vlastně rád, protože mě opravdu těší, že váš zájem o tento blog neskončil spolu se seriálem. Můj také ne! V tomhle článku, který jsem už zmiňoval, jsem se proto rozhodl tak trochu rozepsat, a věřím, že všichni, co si pokládali zmiňovanou otázku, v něm naleznou odpověď.

Blog rozhodně nekončí! Ačkoliv je Violetta minulostí, u nás zmiňované 2 týdny, ve skutečnosti už víc než rok, myslím, že psát je pořád o čem. Aktuálním tématem číslo jeden je v celém světě film Tini: El Gran Cambio de Violetta, který se právě dostává do kin, a tak se kolem něj objevují denně nové informace. Díky tomu, jak jste si mohli všimnout, blog po skončení Violetty "neusnul" a aktuální články přibývají pořád. Tak tomu bude i nadále, film je prozatím rozhodně dostačujícím zdrojem novinek a jsem si jistý, že ani po jeho premiéře kolem herců nenastane ticho. Jak určitě víte, včera vyšla první sólová deska Tini, brzo se můžeme těšit i na tu Jorgeho, a to je pouze zlomek z toho všeho, co naši oblíbení herci a zpěváci plánují, jelikož se dá říct, že jsou pořád pouze na začátku své nové cesty.

Další věcí, kterou jste na blogu nacházeli v minulosti a nebude tomu jinak ani nyní, jsou projekty. Aktuálně pořád probíhá vzpomínkový projekt Violetta navždy, ve kterém si rekapitulujeme a připomínáme cestu seriálem jednotlivých postav, přičemž pár z nich je ještě pořád před námi. Tradicí se zde na blogu stalo i hledání nejlepší písně za každou sérii. Ani na třetí sérii rozhodně nemůžeme zapomenout, takže bych tímto vlastně rád oficiálně potvrdil, že i očekávaného projektu The Best Song of Season 3 se už brzo dočkáte! Více informací k němu samozřejmě v blízké době poskytnu v samostatném článku.

Prozatím se tedy na blogu pořád má co dít, do vzdálenější budoucnosti ale zatím opravdu nehledím. Od mnohých z vás slýchám návrhy, aby blog pokračoval se zcela novým tématem, například se seriálem od tvůrců Violetty Soy Luna, který odstartuje v Česku a na Slovensku na podzim. Sice nevím co bude s blogem v té době, jedno ale vím jistě, a to že s blogem s novou náplní rozhodně pokračovat nebudu. Dohromady jsem zažil už dva velké začátky, poprvé, když jsem tenhle blog v roce 2011 zakládal, a po druhé na jaro v roce 2014, když jsem z něj udělal blog o Violettě. Nyní však na takový nový začátek a další "přerod" už nemám tolik volného času a popravdě po 4 a půl roku příliš ani chuť. Nový začátek proto už určitě nečekejte, dokud ale bude zájem z mé, a především z vaší strany trvat, rozhodně tady pro vás pořád budu!


Teď už přeji všem dobrou noc, úspěšně vkročte do nového měsíce a děkuji, že jste pořád tady! :)
 
 

Reklama