close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Disney Channel

Disney Channel - Premiéry (prosinec 2015)

11. listopadu 2015 v 19:11
Objevil se program pro Disney Channel na poslední měsíc tohoto roku. Začal bych Violettou, která bude v prosinci pokračovat dál s premiérovými epizody. 11. prosince nás čeká vyvrcholení první poloviny 3. série, epizoda 40, pak se Violetta pobere na vánoční prázdniny a po zbytek prosince se budou vysílat opět pouze reprízy. Více v tomto článku. No a teď k ostatním seriálům... K prosinci patří neodmyslitelně Vánoce, a proto i letos Disney odvysílá vánoční speciály, a to dokonce i těch seriálů, které se už nevysílají. Vánoční speciály budou běžet celý prosinec v 19:00. No a co se týče premiér, těch si Disney na prosinec mnoho nepřipravil. Pokračovat budou prakticky jenom seriály Laboratorní krysy a Riley ve velkém světě. Austin & Ally uvedou pouze jednu novou epizodu, a to v rámci vánočních speciálů. Všechno najdete v celém článku.

Disney Channel - Premiéry (listopad 2015)

10. října 2015 v 17:39
Včera vyšel program pro Disney Channel na předposlední měsíc roku, listopad. Co se týče Violetty, nečeká nás žádné překvapení. Naopak, program potvrdil to, co se předpokládalo. Jak už víte, po epizodě 3x20 (tedy po tomhle týdnu) Disney zařadí do vysílání reprízy již odvysílaných epizod. Měsíc tedy budeme mít od nových dílů pauzu, pokračování od epizody 21 se dočkáme zase od 16. listopadu. V zkratce ještě k ostatním seriálům, moc z nich však v listopadu pokračovat opravdu nebude. Český Disney akorát odvysílá maraton nových epizod seriálu To já ne a pak se ještě můžou těšit fanoušci Laboratorních krys a Riley. Seznam najdete v celém článku.

Disney Channel - Premiéry (říjen 2015)

10. září 2015 v 19:17
Program Disney Channelu na desátý měsíc v roce je na světě a jeho nadílka, co se týče premiérových epizod seriálů je celkem bohatá. Začnu u Violetty, ta odvysílá v říjnu dohromady 12 nových epizod, poté, po epizodě 20 nás čeká přestávka. Více se můžete dočíst ZDE. No a z dalších seriálů se po delší době vrátí například Mako Mermaids a Riley odstartuje svoji druhou sérii. No a jelikož k říjnu patří neodmyslitelně Halloween, v poslední říjnový týden Disney odvysílá během všedních dní vždy v 15:00 právě premiéry Halloweenských speciálů vašich oblíbených seriálů. Celý seznam premiér, jako obvykle, najdete v celém článku.

Premiéry: září 2015

8. srpna 2015 v 20:47
Jak jsem slíbil, přináším seznam premiérových epizod Disney seriálů pro první měsíc nového školního roku. Jak už jste si na blogu mohli přečíst, v září nás čeká kvantum událostí týkajících se Violetty. Nejen samotný start dlouho očekávané 3. série, ale také speciální programy jako Violetta Recipes a I ♥ Violetta. Více k těmhle pořadům se dočítáte ZDE. Teď ale přejděme k ostatním Disney seriálům. Pro začátek mě prosím omluvte, že do seznamu vlastně nepřidávám úplně všechny seriály. Vím, že tam teď chodí mnoho nových animovaných, nebo i hraných pořadů, ale na Disney Channel se kromě Violetty už dost dlouho nedívám, takže v tom nemám žádný přehled. Věřím ale, že vám seriály, které v seznamu nabízím postačí. :) Premiér je dohromady více než v srpnu, za zmínku určitě stojí premiéra filmu Následníci, která proběhne v sobotu 19. září v 10:30, pak start čtvrté a poslední série Jessie, a i dalších pár seriálů se dočká v září nových epizod. Seznam už tradičně v Celém článku.

Premiéry: srpen 2015

9. července 2015 v 20:19
Objevil se program pro Disney Channel na druhý měsíc prázdnin, a tak jsem pro vás tradičně připravil shrnutí premiér. Fanoušci Violetty si můžou i během srpna nadále vychutnávat pouze reprízy epizod 2. série ve 21:10, no ani jiné seriály se moc premiér nedočkají. Léto se považuje za okurkovou sezónu, což bude platit v srpnu rozhodně i pro Disney Channel, protože nás čeká dohromady jenom 9 premiérových epizod, a to jenom u dvou seriálů. Zbývá nám jenom doufat, že bude září na premiéry bohatší... Seznam všech devíti premiér najdete v Celém článku.

Premiéry: červenec 2015

11. června 2015 v 20:06
Program na první letní měsíc pro Disney Channel je tady! Fanoušci Violetty si i nadále budou moci během letních večerů vychutnávat reprízové epizody 2. série, které budou běžet ve všední dny ve 21:10. Co se týče dalších Disney seriálů, v červnu není nadílka nových epizod příliš bohatá. Pokračování se dočkají jenom seriály Nakopni to, Austin & Ally, Liv a Maddie, a Laboratorní krysy. Největší událostí měsíce bude ale určitě premiéra filmu Film mých snů 2, která je naplánovaná na sobotu 18. července v 16:00. Přehled seriálových premiér jinak najdete v Celém článku.

Premiéry: červen 2015

6. května 2015 v 17:35
Dnes se objevil program na poslední školní měsíc, červen, který nám potvrdil, že Disney Channel odvysílá celou 2. sérii Violetty od začátku. Sice půjde jenom o reprízy, ale fanoušci jiných seriálů se dočkají i pár premiér. Například To já ne a Super doktoři odstartují v červnu 2. sérii, premiérových epizod se dočkají také Liv a Maddie a Laboratorní krysy, a pokračovat bude i seriál Mako mermaids. Více se dovíte v Celém článku.

Premiéry: květen 2015

5. dubna 2015 v 18:58
Program na pátý měsíc roku se objevil už v pátek, a proto se omlouvám, že ho přidávám až teď, ale nebyl na to čas. Nicméně, pro fanoušky Violetty není až tak podstatný. Jak už víme, hned v první květnový den nás čeká velké finále 2. série Violetty. Po skončení 2. série v květnu Disney Channel opět plánuje odvysílat reprízy epizod 61-80. Celkem bohaté nadílky premiér se však dočkají například diváci seriálů Austin & Ally, či Pes a jeho blog. Seriál Super doktoři ukončí 1. sérii, a vzápětí odstartuje druhou, a těšit se můžou i fanoušci seriálu Mako Mermaids, protože v květnu konečně startuje 2. série tohoto seriálu. Více v Celém článku.

Premiéry duben 2015

10. března 2015 v 18:04
Dnes se objevil program na čtvrtý měsíc roku pro Disney Channel, a tak je tady seznam premiér, které nás v dubnu čekají. Náš seriál Violetta bude od 6. dubna pokračovat, a na premiérové epizody se můžeme těšit dál i po celý měsíc. (Více v tomto článku). I pár dalších seriálů bude pokračovat s novými díly. Jessie se bude vdávat, a ukončí tím 3. sérii seriálu. Naopak, 3. sérii odstartuje seriál Pes a jeho blog. Pak se ještě pár premiér dočkají fanoušci seriálů Austin & Ally, Riley ve velkém světě a Super doktoři. Více se dovíte v celém článku.

Premiéry březen 2015

3. února 2015 v 17:40
Jak už jsem vás informoval, včera vyšel program pro Disney Channel na měsíc březen. Vyplývá z něj, že u Violetty nás čeká po epizodě 60 opět pauza. (více informací zde). Jelikož 15 premiérových epizod bude odvysíláno v únoru, v březnu nás jich čeká jenom 5. Na březen se jinak můžou těšit fanoušci seriálu Austin a Ally, který odvysílá finále 2. série, a hned na to odstartuje další sérii. Pak se ještě pár nových epizod dočká Jessie, Laboratorní krysy, Liv a Maddie a Nakopni to! Seznam všech premiér v Celém článku.

Premiéry únor 2015

5. ledna 2015 v 17:24
Program na druhý měsíc roku 2015 je na světě. Fanoušky Violetty rozhodně potěší, že se seriál od 9. února vrací s premiérovými epizodami, kterých bude v únoru odvysíláno dohromady 15 (více informací zde). Na své si ale přijdou i fanoušci jiných seriálů. Například seriál Liv a Maddie odstartuje svou 2. sérii, a pokračovat budou i seriály Austin a Ally, To já ne, Nakopni to a Riley ve velkém světě. Na všechny premiéry se můžete podívat v celém článku.

Premiéry leden 2015

5. prosince 2014 v 17:17
První program na Disney Channel pro rok 2015 je tady! Program na leden vyšel sice už včera, ale opravdu jsem neměl čas zpracovat ho a přinést na blog. Pro fanoušky Violetty i tak nebude tento měsíc nějak důležitý, protože během ledna bude pokračovat pauza a vysílat se budou pouze reprízy epizod 1 až 40. Pauza by měla trvat ještě i první týden v únoru, a od 9. února 2015 by se měla vrátit Violetta s novými epizodami. Co se týče ostatních seriálů, není to taky žádná sláva! Většina bude bez jakékoliv premiéry, za zmínku stojí asi akorát start 3. série Nakopni to a finále 2. série seriálu Pes a jeho blog. Na premiéry se můžete podívat v celém článku.

Premiéry prosinec 2014

4. listopadu 2014 v 19:56
Máme tady program na poslední měsíc roku, ke kterému neodmyslitelné patří Vánoce. Nadílka premiérových epizod bude vcelku bohatá, protože skoro každý seriál bude mít nějakou tu premiéru. Například u Nakopni to! nás čeká finále 2. série a seriál Liv a Maddie dovysílá 1. sérii. Disney Channel opět zařadí i premiéry vánočních speciálů. Konkrétně nás čekají vánoční epizody seriálů Jessie, Austin & Ally, Liv a Maddie, Laboratorní krysy a To já ne. Co se týče Violetty, u té se můžeme těšit na finále první poloviny 2. série. 12. prosince nás čeká epizoda 40 a poté bude nasledovat pauza. Celý seznam premiér najdete v Celém článku.

Premiéry listopad 2014

3. října 2014 v 15:35
Program na listopad dnes vyšel a fanoušky Violetty určitě potěšil, protože seriál bude pokračovat dál s premiérovými díly. Na premiérové epizody se však můžeme těšit i u dalších seriálů. Mnoho seriálů si připravilo opravdu bohatou nadílku, jako například Jessie a To já ne, které odvysílají v listopadu až 5 premiér. Po delší době se dočkáme i premiérových dílů Nakopni to a bez premiér nebudou ani další pořady. Laboratorní krysy například odstartují novou sérii a začíná nám i nový seriál Riley ve velkém světě (Girl Meets World), kterého úvodní epizodu uvidíme už v říjnu. Víc už v Celém článku.

Premiéry říjen 2014

3. září 2014 v 18:05
Jak už jsem informoval, program na říjen dnes vyšel a potvrdil informace, že nová série Violetty v tomto měsíci opravdu odstartuje! Jinak ale program opět nepřináší příliš dobré zprávy. Mnoho seriálů je totiž opět bez premiér. Nových epizod se dočkáme pouze u seriálů Austin & Ally, Liv a Maddie, Laboratorní krysy, Superdoktoři, no a samozřejmě jak už bylo řečeno, u seriálu Violetta. 20. října v 18:00 startuje druhá série, přičemž do konce října se stihne odvysílat prvních 10 epizod. Na celý program se podívejte v Celém článku.

Premiéry září 2014

11. srpna 2014 v 17:57
Program na září sebou přinesl jedno veliké zklamaní, protože je jasné, že Violetta 2, která byla slibovaná, nezačne! Ani příznivce jiných seriálů program na první školní měsíc asi moc nepotěší, protože premiérových epizod se v září dočká pouze 5 seriálů, a to Královská dvojčata, Austin & Ally, Superdoktoři a To já ne. Pátým seriálem je nový seriál Crash & Bernstein, který bude vysílat premiérové díly každý víkend od 6.9. v 7:45. V programu ho uvádět ale nebudu. Ostatní seriály bez jediné premiéry. Jedinou pozitivní zprávou tohoto měsíce je asi jenom to, že se můžeme těšit na premiéru velkolepého filmu Violetta Koncert. Celý, ne zrovna dlouhý seznam premiér v Celém článku.

Premiéry srpen 2014

3. července 2014 v 18:13
Objevil se program pro druhý prázdninový měsíc. I v srpnu bude mnoho seriálu na Disney Channel bez premiér, no naopak některé seriály se dočkají opravdu bohaté nadílky. Hodně štěstí Charlie ukončí své čtyřleté působení na Disney Channel poslední epizodou Good Bye Charlie, no ne tak úplně. Předposlední epizoda Down a Tree zůstane zatím neodvysílaná. Kromě Hodně štěstí Charlie se můžeme těsit i na finále první řady seriálu Mako Mermaids, no narozdíl od Charlie, tento seriál bude pokračovat další řadou. Krom toho se ještě objeví v srpnu na obrazovkách premiérové epizody seriálů Pes a jeho blog, Liv a Maddie, Super doktoři a To já ne! Více naleznete v Celém článku.

Premiéry červenec 2014

5. června 2014 v 15:25
Je tu program na první měsíc letních prázdnin. I v červenci se můžeme na Disney Channel těšit na pár premiérových epizod, ale opravdu jenom pár! Mnoho seriálů včetně Hodně štěstí Charlie, Nakopni to!, Královská dvojčata, Pes a jeho blog a Laboratorní krysy budou bez premiér. Jednu novou epizodu v červenci uvede Jessie, ostatní seriály se objeví se dvěma-třemi premiérami. Co se týče Violetty, ta bude celý měsíc nadále vysílat reprízové díly 1. řady, novinkou je, že poběží nejen přes pracovní dny ale také o víkendech. Tím pádem, kdyby nastoupila 2. řada hned po dovysílání té první, měli by jsme se jí dočkat už v průběhu září. Seznam premiér v červenci v celém článku.

Premiéry červen 2014

13. května 2014 v 17:01
Dobře se říká, že je tu program premiér na Disney Channel pro poslední měsíc školy! Je tu program na červen. Co si pro nás Disney Channel nachystal? Premiér je méně, než po minulé měsíce, jelikož Hodně štěstí Charlie, Královská dvojčata, Nakopni to! a Laboratorní krysy budou bez premiér. Ostatní seriály pár premiérových epizod mít budou. V červu se ale můžeme těšit na zbrusu nový komediální seriál To já ne (I Didn't Do It) v hlavní roli s Olivií Holt (Kim z Nakopni to!). A co Violetta? První řada Violetty končí už 30. května, v červnu nás čeká ještě reprízovaní epizod 66-80. Český Disney se poté rozhodl pustit Violettu opět od začátku, protože 23. června nás čeká opět epizoda 1. Jak už bylo víc krát řečeno, druhé řady Violetty se dočkáme na podzim. Všechny premiéry najdete v celém článku.

Premiéry květen 2014

10. dubna 2014 v 15:08
Přináším květnový program. Pro fanoušky Violetty to nejdůležitější určitě je, že Violetta od 12. května opět pokračuje s premiérovými epizody, a také to, že 30. května nás čeká velké finále 1. série! Jsou tu ale i další seriály. Se seriálem Farma R.A.K. se v květnu rozloučíme, protože 25. května Disney channel odvysílá finální epizodu celého seriálu. Čeká nás také start nového seriálu Super doktoři, který byl v dubnu odložen a přesunutý až na květen. Premiéru bude mít i nový seriál Kresli a hádej (Win, Lose or Draw). Jde ale o denní seriál a proto ho v premiérách nebudu uvádět. Další seriály čekají také premiérové díly, snad jenom kromě seriálu Pes a jeho blog, který je jako jediný v květnu bez premiéry. Bez Violetty a Kresli a hádej nás čeká v tomto měsíci až 29 premiér. Rozpis najdete v celém článku.

Premiéry duben 2014

7. března 2014 v 15:49
Program na duben je tu! Hned na začátku můžu říct že je hooodně plný, co se týče premiér. Je ich až 30! (Bez Violetty). Zlou správou tohoto měsíce ale je, že Violetta bude mít opět pauzu. Po odvysílání 65. epizody 4. dubna se do vysílání opět dostanou pouze reprízy od dílu číslo 41. Na nové díly si tedy budeme muset počkat asi 5 týdnů, tedy až do května. Krom Hodně štěstí Charlie budou mít ale všechny seriály alespoň jednu premiéru. Austin a Ally ukončí svou 1. sérii a zároveň začnou druhou. V dubnu ale odstartují i úplné novinky z dílny Disney, a to hned dvě. Jednou z novinek je seriál Super doktoři (v originálu Mighty Med). Hrají v něm nám už dobře známí herci Jake Short (Farma R.A.K.) a Bradley Steven Perry (Hodně štěstí Charlie). Druhou novinkou je seriál Wander na cestách (v originálu Wander Over Yonder). Jde ale o animovaný seriál, a tak ho tradičně v programu neuvádím. Na celý program se samozřejmě můžete podívat v celém článku.

Premiéry březen 2014

12. února 2014 v 15:37
Sice blog právě nešlape na plný plyn, ale program na další měsíc pro Disney channel tu nesmí chybět. Takže premiéry jsou tady! Čeká nás velmi bohatý březen. Pokračovat bude poslední série Charlie, dalších epizod se dočká nová 3. série Jessie, a až s pěti epizody se představí po dlouhé pauze Královská dvojčata, Mako Marmaids a Laboratorní krysy. Po delší době bez premiér se vrátí s jednou premiérou i Nakopni to! Bez premiér zůstane pouze Farma R.A.K. a Austin a Ally. Nedalo mi nepřidat sem i seriál Violetta (jelikož je to potencionální budoucí náplň blogu). Ta bude po odvysílání celé první půlky 1. řady pokračovat od 3. března epizodou číslo 41 a vysílat se bude opět každý den, dohromady v březnu až 21 krát. Kromě Violetty nás čeká dohromady 27 premiér (s ní 48). Rozpis najdete v Celém článku.

Premiéry únor 2014

9. ledna 2014 v 21:58
Druhý program k roku 2014 je tady. Tento měsíc bude dost zajímavý, protože něco se končí, no ještě více toho začíná. V únoru definitivně končí oblíbený seriál Na Parket! svou poslední epizodou Rememeber Me! Naopak u seriálu Jessie v únoru začíná nová 3. série. Začíná i seriál Mako Mermaids, který měl na Silvestra ukázku prvního dílu. No a úplnou novinkou bude seriál Laboratorní krysy, nebo v originálu Lab Rats, seriál z produkce Disney XD. V únoru se tedy je na co těšit, i když seriály Farma R.A.K., Královská dvojčata, Nakopni to a Austin a Ally budou bez premiér. No a co zmiňovaná 3. řada Sladkého života Zacka a Codyho? Seriál jsem do premiér nedal, protože v programu 3. série není! Ve všední dny v 10:30 jsou v programu uvedeny pouze reprízy epizod z 1. a 2. série. Tohle ale ještě nic nemusí znamenat. Program může být aktualizován, takže šance na návrat určitě neumírá. Info samozřejmě budu přinášet. A teď všechny premiéry v celém článku.

Premiéry leden 2014

13. prosince 2013 v 20:34
Nový rok 2014 se blíží a já přináším první program k tomuto roku. Jde také o první program, ve kterém už Sladký život na moři nenaleznete, jelikož finále se dočkáme už v prosinci. I přes to jsem se rozhodl dál přinášet program premiér i pro ostatní Disney seriály. Ten lednový je velmi slabý. Po prosinci, kdy máme až kolem 30 premiérových dílů, v lednu se dočkáme pouze 13. Uvidíme finále druhé řady Jessie a naopak start druhé řady seriálu Pes a jeho blog. Mnoho seriálů ale bez premiér! Seznam v celém čláku

Premiéry prosinec 2013

8. listopadu 2013 v 15:07
Přináším poslední program roku, a také poslední program, ve kterém figuruje i Sladký život na moři. Jak už píšu v minulém článku, V prosinci nás nakonec opravdu čeká velkolepé finále seriálu Sladký život na moři. V sobotu 14.12. v 14:00 si nic neplánuje (:D), protože nás čeká dojemná poslední epizoda seriálu Sladký život na moři - GRADUATION ON DECK! Je to rozhodně událost měsíce, a pro fanoušky seriálu i událost celého roku. V prosinci, vánočním měsíci mají premiéry ale i jiné seriály. Nejvíc je jich rozhodně u Jessie! Seriál Pes a jeho blog odvysílá poslední epizodu 1. série. Čekají nás i vánoční speciály, a to konkrétně u Farmy R.A.K. epizoda SilANT Night, u Královských dvojčat Pair of Santas a u Hodně štěstí Charlie díl A Duncan Christmas. To ale ještě není vše. V prosinci také začíná zbrusu nový seriál o mořských pannách od tvůrců seriálu H2O: Stačí přidat vodu a čeká nás také úvodní epizoda také úplně nového původního Disney seriálu Liv a Maddie. Celý program, najdete v Celém článku.
 
 

Reklama