Battle

Battle 8: Olga or Ramallo? (Výsledky)

7. září 2014 v 15:01
Uběhl další týden a tak je i osmý Battle u konce. Celý týden soupeřili oblíbené postavy Olga a Ramallo a vy jste rozhodovali, koho máte radši. Výsledek je nakonec nejtěsnější ze všech Battlů! Tak se na to pojďme podívat.


Takhle jste v osmém Battlu hlasovali

Jak už bylo řečeno, osmý souboj byl poslední, proto úspěšný projekt "Battle" ukončuji. A slovo úspěšný je určitě na místě, protože se těšil mezi vámi velké oblibě. Jsem moc rád, že vás souboje zaujali, a celkově za všech 8 týdnů přišlo dohromady v anketách až neuvěřitelných 1 135 hlasů. Takže ještě jednou díky, a kdoví, možná se tu někdy v budoucnu zase podobný projekt objeví!

V Celém článku se můžete připomenout jak jednotlivé souboje dopadli

Battle 8: Olga or Ramallo?

1. září 2014 v 17:20
Soubojů mělo být původně sice jenom sedm, ale na základě pozitivních ohlasů jsem se rozhodl udělat ještě jeden "přídavek". Takže je tu osmý a taky poslední Battle, ve kterém se utkávají dvě oblíbené postavy Olga a Ramallo. Tyto postavy jsou nejlepší přátelé a nekoneční rivalové zároveň, no ve skutečnosti se mají rádi víc než by připustili. A koho máte z téhle roztomilé dvojice radši vy? Hlasujte do neděle.


Anketa byla ukončena

Battle 7: Pablo or Herman? (Výsledky)

31. srpna 2014 v 15:27
I sedmý souboj postav z Violetty skončil, a na řade je jeho vyhodnocení. Soupěry byli Pablo a Herman, a rozhodli jste s celkem velkým náskokem. Tak se pojďme povídat na výsledky.


Takhle jste v sedmém Battlu hlasovali

Prázdniny jsou sice u konce, ale Battly nekončí! Zítra startuje další - Olga vs. Ramallo

Battle 7: Pablo or Herman?

25. srpna 2014 v 16:49
Battle s pořadovým číslem sedm startuje! Opět se v něm utkávají seriálový rivalové, protože oba bojují o srdce Angie. I Pablo i Herman ji milují, no Angie si může vybrat jenom jednoho. Stejně tak vy můžete zvolit jenom jednoho vítěze tohohle souboje. Kdo to bude? Hlasování probíhá do neděle.


Anketa byla ukončena

Battle 6: Naty or Napo? (Výsledky)

24. srpna 2014 v 22:39
Šestý Battle dnes odpoledne skončil, takže zde jsou jeho výsledky. Do ankety se zapojilo ještě více návštěvníků, jako při minulém Battlu. Tentokrát je výsledek poměrně jasný. Tak jak jste hlasovali?


Takhle jste v šestém Battlu hlasovali

Před námi je sedmý souboj. Soupeřit v něm budou Pablo s Hermanem a startuje zítra.

Battle 6: Naty or Napo?

18. srpna 2014 v 19:07
Šestý Battle přichází. Soupeři se tentokrát stávají Naty a Napo, kteří proti sobě bojovali i v seriálu, a to o přízeň Ludmili. Ačkoliv tento "souboj" v seriálu vyhrála Naty, o tom jak dopadne náš Battle rozhodnete pouze vy! Hlasování trvá jako obvykle do neděle.


Anketa byla ukončena

Battle 5: León or Tomás? (Výsledky)

17. srpna 2014 v 14:31
Pátý Battle, kterého se účastnilo zatím nejvíc, až 174 návštěvníků, je za námi! Souboj mezi Leónem a Tomásem rozpoutal mnoho diskusí mezi návštěvníky, no anketa nakonec rozhodla, který je oblíbenější. Tady je výsledek!


Takhle jste v pátém Battlu hlasovali

Šestý Battle startuje zítra. Soupeřit budou Naty a Napo.

Battle 5: León or Tomás?

11. srpna 2014 v 19:22
Je tu pátý Battle, ve kterém se proti sobě staví dva velký seriálový rivalové. León a Tomás jsou dva zcela odlišní kluci, kteří mají společnou asi jenom jednu věc. Oba milují Violettu. Během seriálu se většina fanoušků rozdělila na dva tábory, a to na ty, kteří podporují vztah Leóna a Violetty a ty, kteří naopak fandí Violettě a Tomásovi. V tomto Battlu se tedy ukáže, který z těchto dvou kluků má u vás větší podporu a je oblíbenější. Hlasujte do neděle.


Anketa byla ukončena

Battle 4: Francesca or Camila? (Výsledky)

10. srpna 2014 v 14:44
Skončil se čtvrtý souboj, který byl zatím rozhodně nejtěsnější. Měl sice favoritku, která vedla od začátku až po konec, ale určitě tentokrát nemůžeme říct, že bylo vítězství jednoznačné. Rozdíl mezi dvěma soupeřkami nebyl moc velký! Tak jak tento souboj dopadl?


Takhle jste ve čtvrtém Battlu hlasovali

Před námi je Battle, na který jsem já osobně moc zvědav. Battle León vs. Tomás možná nebude jenom soubojem mezi těmato dvěma postavami, ale možná i soubojem mezi fanoušky Leonetty a Tomletty. Startuje zítra!

Battle 4: Francesca or Camila?

4. srpna 2014 v 19:28
Je tu čtvrtý souboj. Do teď v soubojích soupeřili jenom seriálový nepřátele, no tentokrát se proti sobě staví dvě nejlepší kamarádky Francesca a Camila. Jsou sice nejlepší kamarádky, no každá je jiná. Kterou máte raději? Rozhodujte do neděle.


Anketa byla ukončena

Battle 3: Andrés or Maxi? (Výsledky)

3. srpna 2014 v 14:35
Je za námi třetí a zatím zcela nejjasnější Battle. Rozhodli jste jednoznačně. Tady jsou výsledky ankety uplynulého týdne.


Takhle jste ve třetím Battlu hlasovali

Čtvrtý Battle startuje zítra a věřím, že tentokrát už to bude opravdu vyrovnanější :)

Battle 3: Andrés or Maxi?

28. července 2014 v 17:25
Je tu Battle číslo tři. Proti sobě soupeří dva kluci, kteří se hlavně na začátku seriálu nemají moc v lásce. Jsou to Andrés a Maxi.Který je vám sympatičtější? Kterého máte radši? Rozhodujte do neděle.


Anketa byla ukončena!

Battle 2: Ludmila or Violetta? (Výsledky)

27. července 2014 v 14:38
Skončil se druhý Battle, ve kterém soupeřili Ludmila a Violetta. Výsledek byl opět jednoznačný, no rozdíl byl o trošičku menší jako při minulé bitvě. Takže jak to dopadlo?


Takhle jste v druhém Battlu hlasovali

Další Battle, který už možná nebude tak jednoznačný startuje zítra

Battle 2: Ludmila or Violetta?

21. července 2014 v 16:57
Máme tu druhou bitvu, ve které se opět utkají dvě velké rivalky. Jde zřejmě o největší sokyně z celého seriálu, a jsou to Ludmila a Violetta. Rozhodněte, která je lepší. Bude výsledek opět jednoznačný?


Anketa byla ukončena!

Battle 1: Angie or Jade? (Výsledky)

20. července 2014 v 21:07
První bitva se skončila. Proti sobě se postavili dvě velké rivalky, a to Angie a Jade. Vy jste rozhodli jednoznačně! Tady jsou výsledky.


Takhle jste v prvním Battlu hlasovali

Druhý Battle startuje zítra

Battle 1: Angie or Jade?

14. července 2014 v 19:31
Začíná se nový projekt tohoto blogu. Ode dneška bude každý týden po zbytek léta patří bitvám, mezi dvěma postavami ze seriálu Violetta. Vy budete rozhodovat, která postava je lepší, nebo kterou postavu máte raději. V prvním Battlu se proti sobě postavý dvě rivalky o srdce Hermana, tedy Angie a Jade. Hlasování potrvá do neděle, kdy poznáme vítězku tohoto souboje.


Anketa byla ukončena!

Přichází Battle!

9. července 2014 v 20:56
Soutěž o nejlepší píseň první řady se chýlí ke konci, proto je na čase představit nový projekt, který bude na blogu po zbytek léta. Ponese název Battle, neboli Bitva. Každý týden bude na blogu jeden souboj mezi dvěma postavami ze seriálu Violetta. Vy budete hlasovat za postavu, kterou máte raději a budete tak rozhodovat. Můžete se těšit na souboje jako například Ludmila versus Violetta, nebo Angie versus Jade. Celkově se na blogu objeví 7 soubojů, tedy čeká nás 7 týdnů s tímto projektem. Začínáme už v pondělí, kdy se proti sobě postaví první dvě postavy.

 
 

Reklama