Září 2017

Soy Luna 2 - Epizoda 04

Včera v 23:08

Série 2
Epizoda 04
Premiéra v LA: 20. dubna 2017
Premiéra v ČR: 24. září 2017

03 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 05

Epizoda online ►ZDE◄
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna 2 - Epizoda 03

Včera v 23:07

Série 2
Epizoda 03
Premiéra v LA: 19. dubna 2017
Premiéra v ČR: 20. září 2017

02 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 04

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna 2 - Epizoda 02

Včera v 23:05

Série 2
Epizoda 02
Premiéra v LA: 18. dubna 2017
Premiéra v ČR: 19. září 2017

01 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 03

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE◄

Soy Luna 2 - Epizoda 01

Úterý v 18:38

Série 2
Epizoda 01
Premiéra v LA: 17. dubna 2017
Premiéra v ČR: 18. září 2017

1x80 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 02

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Karol Sevilla zdraví Česko a Slovensko!

Pondělí v 18:00 Novinky
Konečně jsme se dočkali a do startu nové série Soy Luny v Česku a na Slovensku chybí posledních pár chvil. Věřím, že již všichni, třeba i ti, co jste si už něco málo prohlédli na internetu, v napětí očekáváte, jak bude nová série vypadat, jaké přinese změny, na jaké nové příběhy, písničky a postavy se můžeme těšit. Už za malou chvíli bude tahle otázka zodpovězena, a následně se budete moci k obrazovkám vracet vždy od pondělí do čtvrtku v 19:00, kdy bude hodina patřit právě premiérové epizodě druhé řady Soy Luny. Po letních prázdninách se tedy vše vrací do starých kolejí.

Jak jsem ale slíbil, u příležitosti startu druhé série jsem si pro vás připravil i já menší překvapení. Mnozí z českých a slovenských fanoušků totiž občas mají pocit, že se na nás zapomíná, nebo že herci vlastně ani neví, že i zde je Soy Luna populární. To ale není určitě pravda, čeho důkazem je i zmiňované překvapení. Je to totiž exkluzivně, pouze pro vás, pozdrav od samotné Karol. Hlavní hrdinka seriálu Soy Luna na naše země nezapomíná a sama by je někdy ráda navštívila. V čase, kdy k nám přichází druhá série Soy Luny si nyní můžete vychutnat pozdrav Karol pro české a slovenské fanoušky. Poděkovat za něj můžeme především našemu českému Disney Channel!

Pozdrav od Karol i s českými titulky
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Nová série a překvapení!

Neděle v 15:08 Novinky
Konečně jsme se dočkali! Soy Luna právě přichází se svou druhou sérií i do Česka a na Slovensku. Po letních prázdninách se můžeme těšit na nové epizody plné skvělých zápletek. Již zítra znovu startuje kolotoč zábavy, malérů, hudby a tance. V 19:00 se můžete těšit na první epizodu 2. série, ovšem to není to jediné, co zítřejší den přinese! Jedno malé překvapení jsem si pro vás připravil i já! O co přesně jde zatím neprozradím, ale věřím, že všechny fanoušky Soy Luny potěší. Pokud jste zvědaví, o co jde, určitě skočte zítra v 18:00 sem na blog. Odhalení překvapení se dočkáte ještě před samotným startem nové série! :)


Soy Luna - Nová série: Soutěž

Sobota v 14:16
Již v pondělí nás čeká start dlouho očekávané 2. série Soy Luny! Pro všechny fanoušky bruslařského seriálu jde rozhodně o velkou událost, a proto jsem si pro vás opět ve spolupráci s Disney Channel připravil právě u téhle příležitosti soutěž! Start nové série třeba rozhodně oslavit, a co může být lepší, než výhra skvělých cen se Soy Lunou. Jak už jsem naznačil, ceny opět věnoval do soutěže český Disney Channel, a jde konkrétně o polštář Soy Luna, sluchátka také s Lunou, a v neposledním řadě nové podepsané kartičky Karol a Ruggera. Ty se budou moci dostat až ke čtyřem z vás. Náhled samotných cen najdete níže. A o co v soutěži půjde?

Je to velmi jednoduché. U startu druhé série jsou tady symbolicky pouze dvě otázky, na které třeba odpovědět.U té první se bude třeba trošičku rozpamatovat, protože ověří, jak pozorně jste sledovali první sérii. Pokud si i odpovědí nebudete jistí, stačí si tipnout. V té druhé stačí už jen vyjádřit své nápady a napsat nám, co byste ve druhé sérii chtěli vidět. Zde jde pouze o kreativitu. Vyplňte tedy formulář a výhra může být vaše! :)

ZAPOJTE SE ZDE

A můžete vyhrát tyhle ceny:

Styl 67

15. září 2017 v 17:41 Vzhled stránky

15.9.2017 - ?

Layout č. 67
15.9.2017
Nový školní rok se již plně rozběhl a léto 2017 se stalo už jenom vzpomínkou. I proto se musel blog definitivně převléct z prázdninového stylu, no a na podzim jsem se rozhodl nezvolit nic konkrétního, ale blog jednoduše zahalit do svého oficiálního "looku", kterým se prezentuje i na všech sociálních sítích. Tradiční mozaika s našimi oblíbenými seriály a tyrkysová barva jsou už jakousi značkou. Tak snad se vám tenhle jednoduchý, ale příznačný lay líbí! :)

Další prázdniny se končí...

3. září 2017 v 21:26 Novinky
Poslední dva měsíce utekly neskutečnou rychlostí, a proto se nyní opět všichni žáci a studenti musí rozloučit s časem volna a oddechu. Další letní prázdniny jsou u konce, avšak věřím, že všem, kteří tohle čtete, zůstanou v paměti ještě dlouho. Snad bylo vaše léto hezké, plné zábavy, šťastných chvil a především neopakovatelných letních zážitků. Určitě do komentářu napište, jak jste si léto užili, kam jste se podívali nebo co je tou nejhezčí vzpomínkou, která vám na tohle léto zůstane! :)

S každým koncem vždy přichází i začátek něčeho nového, pro všechny školopovinné je to další školní rok. Zítřkem se opět začíná koloběh získávání nových vědomostí, poznávání nových lidí a situací, ale také nějakých těch povinností a odpovědnosti. Všem přeji, aby pro vás byly nasledující měsíce v školních lavicích hezké, plné inspirace a abyste všechny důležité zkoušky, jenž na vás čekají, zvládli. Pokud pro vás start nového školního roku znamená i příchod na zcela nové místo, přeji vám, ať si novou školu oblíbíte stejně jako lidi, které v ní budete každý den nasledujících 10 měsíců potkávat! Ať už ale jdete do nové školy nebo na místo, které již dobře znáte, mějte úspěšný a příjemný zítřejší start nového školního roku.

Co se týče prázdnin, které právě odchází, pro blog už byly neuvěřitelné šesté v pořadí. Šesté, ale dodat musím bohužel i to, že ne právě nejúspěšnější. Tedy alespoň z mé strany. Má aktivita byla sice příšerná, ale vaše přízeň v podobě návštěvnosti neklesla, právě naopak, v průběhu srpna se ještě zvýšila. Za to vám patří obrovské dík. Já jsem zatím o blogu přemýšlel, a tak jak jsem před začátkem léta slíbil, rozhodoval jsem se, co dál. Na spoustu věcí jsem taky přišel, to je už ale téma spíše na jiný článek, který se tu i brzo objeví.

Teď už přeji vám všem dobrou noc, hezky se vyspěte, ať ten zítřek vyjde na výbornou a ať je ranní vstávání v rámci možností co nejpříjemnější! :)