Srpen 2017

Nová série Soy Luny od 18. září!

4. srpna 2017 v 11:52 Soy Luna - Novinky
Tak a datum očekávané premiéry druhé řady seriálu Soy Luna na obrazovkách českého Disney Channel je odhalen! Jak se předpokládalo, druhá série bruslařského příběhu odstartuje v září, a to přesně 18. září v 19:00. Na pokračování vašeho oblíbeného seriálu se tak můžete těšit v nezměněnou dobu, i nová série poběží vždy v 19 hodin od pondělí do čtvrtku. V průběhu září se tedy za dva týdny stihne odvysílat prvních 8 epizod. Na reprízy, pokud vám unikne premiéra, se pak můžete dívat vždy v 21:30 nebo na další den v 13:30.

Soy Luna 2 je tedy za dveřmi. Co se týče českého dabingu, ten by neměly čekat žádné větší změny. Nová série nabídne vše, co jste si na seriálu oblíbili. Skvělá hudba, taneční kousky, láska, přátelství, tajemství a napětí při jejich odhalování, či skvělí speciální hosté nebudou chybět. Pokud jste zvědaví, jak to bude dál s Jam & Roller, jestli se všichni konečně doví pravdu o Sol Benson nebo jak budou pokračovat romantické zápletky vašich oblíbených postav, rozhodně nepropásněte start druhé série Soy Luny už 18.9. na Disney Channel! :)


Na exkluzivní ukázku 2. série i s českými titulky se můžete podívat ►ZDE

Jorge Blanco s R5 navštíví Česko!

2. srpna 2017 v 21:35 Novinky
Jak víme, Jorge Blanco, kterého si fanoušci zamilovali díky roli Leóna ve Violettě, se po skončení seriálu a natočení celovečerního filmu vydal svou vlastní hudební cestou. Podepsal smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records, přestěhoval se do LA, vydal prozatím dva singly Risky Business a Summer Soul, a fanoušci stále čekají i na jeho první sólovou desku. Datum jejího vydání prozatím oznámeno nebylo, oznámeno ale bylo něco jiného, a to Jorgeho první evropské turné, na kterém se představí publiku na našem kontinentu vůbec poprvé jako sólový zpěvák. Do evropských měst vyrazí společně se známou kapelou R5, která rovněž spolupracuje s Hollywood Records, nám může být ovšem ještě známější díky spolupráci s Disney Channel. Rosse Lynche fanoušci znají ze seriálu Austin & Ally, kde si zahrál Austina, či z filmu Teen Beach Movie. Kapela R5 se dokonce objevila i ve třetí sérii Violetty, takže nepůjde o první spolupráci kapely s Jorgem.

Jorge a turné s R5 je bezpochyby skvělá zpráva. Mnohem zajímavější je ale pro nás, české fanoušky fakt, že kapela spolu s Jorgem navštíví i naší zemi! Po tour Violetta En Vivo, Violetta Live, sólovém turné Lodo či Tini, kdy jsme si pokaždé museli vystačit pouze s koncerty u našich německých, polských nebo rakouských sousedů, se nějaká hvězda Violetty podívá konečně i do České Republiky. Svátek pro české fanoušky, koncert skupiny R5 spolu s Jorgem, je naplánován na 4. října 2017 v klubu Roxy v Praze. Cena vstupenek je 690 korun, což je v přepočtu asi 26 euro. Kromě klasických vstupenek jsou k dostání také VIP vstupenky na Meet & Greet, tedy na osobní setkání s Jorgem.

Samotné turné R5 s názvem New Addictions Tour odstartovalo letos v červnu, přičemž v rámci právě probíhající první částí skupina navštěvuje země a města severní a střední Amerika. Druhá část, ke které se později připojí právě Jorge, startuje 13. září v irském Dublinu a potrvá do 22. října, kdy se američtí hudebníci rozloučí s evropským publikem v polské Varšavě. Mezitím kromě Česka nebudou chybět návštěvy zemí jako Německo, Rakousko, Itálie, Francie, Španělsko, Velká Británie či země Skandinávie a Beneluxu. Pro nás ale zůstává nejpodstatnější, že na seznamu tentokrát nechybí Česká Republika, a díky turné kapely R5 se nyní bude moci splnit sen mnoha českých fanoušků, a to uvidět Jorgeho, jednu z hlavních tváří Violetty, zblízka!

Co na tuhle novinu říkáte? Jste rádi, že se Jorge Blanco připojil k R5 a společně navštíví Prahu? Chystáte se jít na koncert? Určitě pište do komentářů. Teď ještě seznam všech zemí, které Jorge Blanco spolu s R5 navštíví.