Červenec 2017

Tini a všechny její novinky...

1. července 2017 v 21:27 TINI
Poslední týdny přinesly množství novinek bývalé hvězdě Violetty, Tini Stoessel, která se po konci evropské části své Got Me Started Tour přesunula zpět na svůj domácí kontinent do Jižní Ameriky, aby i zde připravila fanoušky na blížící se latinskoamerické turné. Tini v rámci propagaci tour vystupovala v různých televizních či rádiových show, a třeba říct, že jí to poslední dobou náramně sluší a září ještě víc, než kdy předtím. Za zmínku stojí její nedávné účinkování ve velmi známé argentinské show Susany Gimenezové, kdy se Tini objevila už popáté. V talkshow, která právě slavila neuvěřitelných 30 let na obrazovce, Tini vystoupila živě s písní Ya No Hay Nadie Que Nos Pare spolu se Sebastianem Yatrou, se kterým píseň nazpívala. Záhy si s ním střihla duet s jeho písní Traicionera.

Vystoupení Tini v show Susany Gimenezové
Pokud vidoe nejde spustit, klikněte ZDE

Teď už ale zpátky k samotnému turné. Latinská Amerika se dočkala prvního koncertu sólového turné své hvězdy včera 30. června v Buenos Aires, kde Tini vystoupila v prostorech divadla Teatro Gran Rex. Nová část turné na novém kontinentu přinesla opět i nové prvky. Kromě pozměněného pořadí písní se na první show v Latinské Americe objevil i host, už výše zmiňován zpěvák Sebastian Yatra, a Tini převedla také nové kousky kostýmů.

Show na domácí půdě sklidila obrovský úspěch, a proto kromě koncertu, který je naplánován na dnešek, byl pro velký zájem přidaný v argentinském Teatru Gran Rex výjimečně ještě jeden koncert, který se odehraje 14. října. Kromě Argentiny Tini nyní čeká návštěva Brazílie, Chile a Mexika. Seznam latinskoamerický zastávek by ale pořád neměl být kompletní, proto by se do současnému seznamu měly přidat další země a města. Teď už je tady pro vás menší galerie ze včerejšího otvíracího koncertu nové fáze prvního sólového turné Tini.
Na show nechyběli ani Tininy kamarádi z Violetty. Přišli ji podpořit Cande, Ruggero a Mechi.

Další velká novina Tini také nepřímo souvisí se zmiňovaným divadlem Teatro Gran Rex, které se nachází na nejslavnější promenádě v Buenos Aires zvané Avenida Corrientes. Ta je známá svým kulturním životem, sídlí zde ty neslavnější divadla a opery, díky čemu bychom ji mohli přirovnat k slavnému Hollywood Boulevard v LA. Podobně jako v Hollywoodu, i zde se nachází "Chodník slávy" na kterém dostávají známé argentinské osobnosti svou vlastní hvězdu. 30. června se k nim přidala také právě Tini Stoessel, které jméno nyní také svítí na "Argentinském chodníku slávy".


I navzdory tomu, že bude Tini nyní cestovat z města do města se svým turné, nepřestává pracovat na dalších hudebních novinkách, na které se můžeme těšit. Včerejší den byl pro Tini do třetice výjimečný i vydáním videoklipu k novému singlu s názvem Todo Es Posible, který nazpívala spolu se španělským zpěvákem Davidem Bisbalem, a jde o oficiální píseň k španělskému animovanému filmu Las aventuras de Tadeo Jones 2. Po hitu Libre Soy k filmu Frozen jde tak o další soundtrack k pohádce, který Tini nazpívala.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Aby toho ale nebylo málo, už před dávnější dobou svět obletěla zpráva o spolupráci Tini se známou britskou hudbení skupinou The Vamps. Nyní je jasné, že se na jejich nové připravované desce Night and Day objeví píseň, kterou nazpívali právě s Tini. Spolupráce s The Vamps ale není jedinou, kterou Tini chystá. Ještě slibnější může být spolupráce se známými kolumbijskými producenty, kteří stojí za mega úspěšným hitem Despacito jenž se proslavil na celém světě a na YouTube již přesáhl neuvěřitelnou hranici dvou miliard zhlédnutí.

Tini během pauzy turné s těmato producenty se zvučnými jmény v nahrávacím studiu Eagle Rock v Los Angeles pracovala na novém hitu, o kterém bychom se snad měli brzy dovědět více. Již nyní je ale jasné, že půjde opět o trochu odlišný druh hudby, než na jaký jsme byli u Tini zvyklí. Pokud se slavným producentům povede navázat na úspěch písně Despacito, může Tini čekat raketový vzestup v její kariéře, což jí určitě všichni přejeme!


Tak to je z dnešního článku vše. Za dobu mé neaktivity se novinek kolem Tini nakupilo neskutečné množství, proto doufám, že jste se z článku nyní dověděli vše podstatné a i když byl obšírnější, dočetli jste až do konce. Teď už vám přeji nádherný start prvního prázdněného týdne! :)