Have a Nice Summer!

30. června 2017 v 14:16 |  Novinky
Nadešel poslední červnový den, a pro většinu školáků a studentů v Česku a na Slovensku, tedy právě pro většinu z vás, dnešek přináší závěr dalšího školního roku. Opět ani nevíme jak, ale 10 měsíců v školních lavicích je za námi, a čerpání nových vědomostí, poznávání svých možností a zažívání různých zážitků se spolužáky nyní vystřídají chvíle odpočinku, horké dny a pro změnu zážitky spojené s letními prázdninami. Pro mnohé je dnešek také koncem jedné etapy, když jste se museli rozloučit se svými přáteli, se svou školou, a od září začne ve vašem životě něco nového. Září je ale ještě daleko. I když nepochybuji, že i nejbližší dva prázdninové měsíce utečou jako voda, třeba si je užít tak, aby zůstali v našich srdcích zapsané navždy!

Máme před sebou 8 týdnů prázdnin, pro které je příznačná právě vetší volnost a více možností. Po dlouhých měsících povinností je teď prakticky jenom na nás, jak se rozhodneme letní dny trávit. Právě proto bych vás chtěl v tomhle článku tak trochu i vyzvat, abyste si léto užili co nejvíc "offline". Zkuste třeba na chvíli zapomenout na sociální sítě, na internet či na svět svých oblíbených seriálů. Jenom čas strávený s rodinou, přáteli, venku u vody či v přírodě vám dokáže přinést to nejcennější, a to nezapomenutelné zážitky na celý život.

Co se týče léta a blogu, už v předešlém článku jsem tak trochu naznačil, že může být pro blog rozhodující. Netajím se tím, že jsem poslední dobou neměl na tohle vše čas a tak nějak mě opustila i chuť si ho snažit udělat. Poslední měsíce byly pro mě plné změn, a jak jsem naznačil výše, sám jsem začal žít trochu víc v tom reálném světě a trochu míň v tom seriálovém. Cítím, že právě léto, kdy budu mít čas si to vše promyslet, bude obdobím, kdy buď opět dostanu chuť a zaplním blog novými články a projekty, nebo ho naopak prožiju mimo blogového světa a pochopím, že je čas odejít. Ať to dopadne jak chce, všem chci poděkovat za podporu, kterou pořád cítím ze všech vašich komentářů a reakcí. Pořád jste tady, a to i když zrovna nevycházejí články každý den. Jste nejlepší!

Tak abych to uzavřel, ještě jednou mi dovolte všem popřát nezapomenutelné prázdniny plné těch nejhezčích momentů. Přeji vám, abyste nadcházející dva měsíce strávili podle svých představ, abyste stihli vše, co máte v plánu, poznali spoustu nových lidí, spoustu nových míst, a zažili spoustu nových krásných věcí, na které se oplatí vzpomínat!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bara Bara | E-mail | 30. června 2017 v 19:24 | Reagovat

Ahoj, tento blog jsem začala sledovat kvůli tomu, že s´mě hrozně mrzelo, že nemám šanci potkat Martinu. Ona se pro mě stala vzorem a díky blogu vše vím. Moc by mě mrzelo, kdyby skončil myslím si, že pro většinu z nás je to velmi důležitá část, alespoň pro ty co si serial Violetta zamilovali tak jako já. Bylo by to jako by nás opustila další část. Děkuju, že jsi tu je to skvěli a jelikož psaní miluju taky a Martinu ještě víc a to mi je 15 a jdu na střední, tak tě obdivuji.

2 Christine Christine | 1. července 2017 v 7:04 | Reagovat

Já už si tak nějak navykla, že skoro přes celé léto mobil vůbec nepoužívám. Hodně času trávím mimo Prahu, hodně čtu, jsem s rodinou atd :-). Tenhle rok nikam do zahraničí nejedu, takže o to víc budu se budu soustředit na čtení povinné četby k maturitě (mám jí teda až za rok, ale nechci to uspěchat) :D.
Chápu, že chceš tohle léto strávit více mimo blog ;-). Prázdniny jsou od toho, aby jsou podle mě od toho, abyste si vynahradi čas s rodinnou a přáteli, který kvůli učení někdy nebyl dostatečný... Jestli s blogováním skončíš, sice mě to bude trochu mrzet (naučila jsem se sem chodit pravidelně asi 3x denně :D), ale také to chápu :-). Jsi dospělí kluk, který má určitě spoustu povinností :-). S blogem jsi vydržel vážně dlouho (za což tě obdivuju - skloubit svůj volný čas s tak krásně vypracovaným blogem je prostě obdivuhodné!)
Na tvůj blog jsem začala chodit z toho důvodu, že jsem se chtěla dozvědět více věcí o reálných hercích. Ty jsi mi toho poskytl díky blogu mnohem více :-)!
Tím bych se dostala k tomu, že i když prestaneš blogovat, já na něj nikdy nezapomenu <3! To se počítá i jak na Tebe PuLo, tak i na celou komunitu ;-)!

3 Tami 💋 Tami 💋 | 1. července 2017 v 7:56 | Reagovat

Ja si myslím, že práve prázdniny sú na to aby sme si oddýchli, boli s rodinou a vynahradili všetkým našim blízkym to, čo še im nedopriali cez školský rok kvôli učeniu.
Ja som tento blog začala sledovať preto lebo mám veľmi rada Tini, Violettu, Soy Lunu.....
Ale prosím nekonči ho!  Je to moja samozrejmosť keď si ráno pozriem či si náhodou nevidal článok alebo naopak večer sa môj deň končí tým že sa pozriem či na blogu nie je nový článok. Chápem ťa, že si chceš prázdniny užiť tak trochu "bez blogu" ale myslím si, že je tu veľmi veľa ľudí ktorým by bolo veľmi ľúto že už nebloguješ. Tým som chcela iba povedať, že prosím nekonči svoj blog!!!!!!!!!!

4 Niki Niki | 1. července 2017 v 11:22 | Reagovat

Nebudeme ti nikdo přikazovat ať s blogem skončíš, nebo naopak ať pokračuješ. Je to tvůj život, tvůj blog a hlavně tvoje volba. Jasně že mě bude mrzet když skončíš. Všechny nás to bude mrzet, ale je to tvoje rozhodnutí. Takže ti chci popřát krásné prázdniny, a na nás se prozatím vykašli, stejně si myslím, že i my jako fanoušci si prázdniny užijeme dobře i bez blogu. 😇My na tebe počkáme, to se neboj. Vždycky budeme stát při tobě, protože jsme v tom spolu. Takže krásné prázdniny a nech si to všechno projít hlavou. Máme tě rádi. ❤️

5 Martina Martina | 6. července 2017 v 11:43 | Reagovat

Veľmi pekný článok, tak ako vťdy. ;-) Na tento blog chodím už tak dlho a vždy tu nájdem tie najlepšie články. Tvoj blog som našla náhodne, keď som hľadala nejaké info o 2.sérii Violetty. Prečítala som si zopár tvojich článkov a zaujali ma a odvtedy som tu chodila pravidelne. Ja ťa chápem, tiež mám svoj blog a chápem aká je ťažké zlúčiť svoj reálny život s týmto blogovým. A či už sa rozhodneš skončiť alebo nie ,tak ti patrí vďaka, za tvoj čas ,ktorý si venoval tomuto blogu a svojim čitateľom. Máš obrovský talent na písanie. Violetta bola pre mňa kedysi oporou, keď mi ukázala,že snov sa nemá vzdávať ale majú sa realizovať, preto mám rada Tini do dnes, lebo vdýchla život postave, ktorá mi zmenila život rovnako ako mnohým iným. Vďaka Violette som natrafila na takého skvelého bolggera ako si ty. A ak ťa už blogovanie ,tak nebaví ako kedysi je jasné,že je zbytočné to siliť ale ak aspoň trošku ,tak to ešte nevzdávaj, vždy je nádej. Rozhodnutie je len na tebe a nech sa rozhodneš akokoľvek, tak ti chcem popriať všetko dobré, veľa odvahy a síl. Uži si naplno prázdniny presne tak ako to chceš ty. Zaslúžiš si to za všetko ,čo si pre nás všetkých robil tú dlhú dobu. :-)  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama