Červen 2017

Have a Nice Summer!

30. června 2017 v 14:16 Novinky
Nadešel poslední červnový den, a pro většinu školáků a studentů v Česku a na Slovensku, tedy právě pro většinu z vás, dnešek přináší závěr dalšího školního roku. Opět ani nevíme jak, ale 10 měsíců v školních lavicích je za námi, a čerpání nových vědomostí, poznávání svých možností a zažívání různých zážitků se spolužáky nyní vystřídají chvíle odpočinku, horké dny a pro změnu zážitky spojené s letními prázdninami. Pro mnohé je dnešek také koncem jedné etapy, když jste se museli rozloučit se svými přáteli, se svou školou, a od září začne ve vašem životě něco nového. Září je ale ještě daleko. I když nepochybuji, že i nejbližší dva prázdninové měsíce utečou jako voda, třeba si je užít tak, aby zůstali v našich srdcích zapsané navždy!

Máme před sebou 8 týdnů prázdnin, pro které je příznačná právě vetší volnost a více možností. Po dlouhých měsících povinností je teď prakticky jenom na nás, jak se rozhodneme letní dny trávit. Právě proto bych vás chtěl v tomhle článku tak trochu i vyzvat, abyste si léto užili co nejvíc "offline". Zkuste třeba na chvíli zapomenout na sociální sítě, na internet či na svět svých oblíbených seriálů. Jenom čas strávený s rodinou, přáteli, venku u vody či v přírodě vám dokáže přinést to nejcennější, a to nezapomenutelné zážitky na celý život.

Co se týče léta a blogu, už v předešlém článku jsem tak trochu naznačil, že může být pro blog rozhodující. Netajím se tím, že jsem poslední dobou neměl na tohle vše čas a tak nějak mě opustila i chuť si ho snažit udělat. Poslední měsíce byly pro mě plné změn, a jak jsem naznačil výše, sám jsem začal žít trochu víc v tom reálném světě a trochu míň v tom seriálovém. Cítím, že právě léto, kdy budu mít čas si to vše promyslet, bude obdobím, kdy buď opět dostanu chuť a zaplním blog novými články a projekty, nebo ho naopak prožiju mimo blogového světa a pochopím, že je čas odejít. Ať to dopadne jak chce, všem chci poděkovat za podporu, kterou pořád cítím ze všech vašich komentářů a reakcí. Pořád jste tady, a to i když zrovna nevycházejí články každý den. Jste nejlepší!

Tak abych to uzavřel, ještě jednou mi dovolte všem popřát nezapomenutelné prázdniny plné těch nejhezčích momentů. Přeji vám, abyste nadcházející dva měsíce strávili podle svých představ, abyste stihli vše, co máte v plánu, poznali spoustu nových lidí, spoustu nových míst, a zažili spoustu nových krásných věcí, na které se oplatí vzpomínat!


Styl 66 - Have a Nice Summer

22. června 2017 v 16:55 Vzhled stránky

22.6.2017 - 15.9.2017

Layout č. 66
22.6.2017 - 15.9.2017
Léto se již definitivně přihlásilo k slovu, a většinu žáků a studentu čeká už za týden také start letních prázdnin. Blog se tedy z jarního looku převlékl rovnou do svěžího letního, který, snad úspěšně, navozuje příjemnou letní atmosféru. V hlavní roli Tini... Doufám, že se líbí! :)


Omluva, a co dál?!

17. června 2017 v 22:53
Krásnou červnovou sobotu všem! Tak mám po poněkud delší době konečně příležitost se k vám přimluvit. Je mi moc líto, že je tomu přesně 2 týdny, co zde nevyšel žádný článek a nic takové tady nebylo v minulosti obvyklé. Mrzí mě to, ale bohužel mi to nedostatek času, má nepřítomnost, spousta povinností, které se mi nahromadily a to vše, co se kolem mě děje, nedovolily.

Rozhodně nemůžu říct, že by aktuálně%ě nebylo o čem psát. Novinek je za poslední dobu naopak obrovské množství, a to ať už od herců Violetty, nebo od Soy Luny. Na blogu jsem o tom sice nepsal, ale alespoň na blogových sociálních sítích jste se mohli dočíst, že se Soy Luna v roce 2018 chystá se svým turné do Evropy a navštíví i nám blízké země. Novinek je ale, jak jsem řekl, mnohem mnohem víc, a tak nějak mi proklouzají mezi prsty.

Upřímně musím říct, že za poslední období jsem na sledování informací ze světa seriálů vůbec neměl čas a vlastně ani náladu. Řekl bych, že momentálně máte ve všem lepší přehled než li já sém, o čem svědčí i otázky na asku, které si samozřejmě pořád čtu, ale kromě toho, že nemám volnou chvíli na jejich zodpovězení, na mnohé z nich odpovědi ani vůbec neznám, protože jak jsem řekl, aktuálně jde bohužel svět Violetty, Soy Luny a Disney tak trochu mimo mě. K tomuhle tématu jste si už víc mohli přečíst v nedávném článku, který najdete ZDE.

Co tedy s blogem dál bude? Nechci prozatím vyvozovat žádné závěry. Jak všichni víme, začíná se nám léto a já sám přesně nevím, jak ho prožiji, a jak budou mé prázdniny vypadat. Pokud mi to situace dovolí, chtěl bych právě prázdniny využít k znovupostavení blogu na nohy. Mnohé projekty dokonce mám připravené, chybí pouze čas k jejich realizování. Věřím, že během letních prázdnin ho společně s novou dávkou chuti naleznu.

Na závěr chci poděkovat za vaší, nikdy neutichající přízeň! Dělá mi radost, že i navzdory tomu, že se tu za poslední dny neobjevovaly novinky, návštěvnost nijak neupadla a denně se sem zastaví pořád přibližně tisícka z vás. Děkuji moc a přeji vám úspěšný a šťastný start do nového týdne! :)


Sobotní rozhovory - L E A

3. června 2017 v 22:02 Sobotní rozhovory
Za sebou máme nádhernou, první červnovou sobotu, kterou jste si snad užili někde venku s přáteli či s rodinou. Na závěr dnešního dne je tady pro vás další ze série sobotních rozhovorů, které přinášejí zajímavé interview s osobnostmi spojenými s Violettou či Soy Lunou, jako jsou dabéři, herci, fanoušci či kdokoliv jinak zajímavý. Naposled jste si mohli přečíst rozhovor se samotnou Karol Sevilla, který, pokud jste ho propásli, najdete ZDE. Dnes to bude opět trošičku jiný rozhovor, jelikož chci, aby byla tahle rubrika co nejpestřejší.

Tentokrát nám o sobě něco prozradí Lea, která byla obrovskou fanynkou Violetty, podobně jako my všichni. Rozhodla se ale o Violettě natáčet videa na YouTube a dnes se její kanál těší skvělému číslu, už více než 31-tisíc odběratel! Po skončení Violetty se věnuje dál natáčení videí, a to kromě jiného i o Soy Luně, proto nepochybuji, že jste o ni už někteří určitě slyšeli a mnozí ji možná i sledujete. Co se týče témat jako Violetta, Tini nebo Soy Luna je dnes 17ti-letá Lea bezkonkurenčně nejsledovanější YouTuberkou v Česku. Naskytlo se jí díky tomu už množství příležitostí, proto nám v rozhovoru rozhodně měla co vyprávět. 18. dubna se také podívala na koncert Tini v Berlínu, a podařilo se jí dostat i na Meet & Greet a setkat se tak osobně se svým idolem, samotnou Tini. I o tomhle setkání nám víc prozradí již v rozhovoru, tak hned pojďme na to. Užijte si rozhovor, který je tentokrát, dle mě, vážně zajímavý! :)

..............................................................................

Jak vznikla myšlenka natáčet videa na YouTube? Jak vzpomínáš na své začátky a kolik ti tehdy bylo? Máš nějaký vzor, nějakého YouTubera/YouTuberku, která tě k tomu přivedla?
Na Youtube jsem začala natáčet v lednu 2015, tehdy mi bylo 15 let a bylo to proto, že na Youtube bylo spousta videí s názvem "Moje Violetta věci"... Ale já jich měla víc, než kdokoliv na Youtube, a tak jsem se v podstatě chtěla předvést a dnes jsem za to ráda. Takže tak to vzniklo, egoistická Lea :D

Na YouTube natáčelo a natáčí množství holek na téma Violetta nebo Soy Luna. Tvůj kanál se stal ale jednoznačně nejúspěšnějším. Co myslíš, že stojí za tvým úspěchem?
Celé je to o povaze člověka, jeho chování a vyjadřování. Musím přesně vědět, co mí diváci chtějí a jaký přístup na videích mají nejradši.
Sleduju spoustu začínajících V-loverek, Tinistek a Karolistek, ale některé by si měly dát ještě čas. Přijde mi, že ten, komu je méně než 11 by se tomu zatím neměl věnovat.

Co tě vlastně k Violettě přivedlo? Co tě na seriálu nejvíc zaujalo a kdy ses stala V-loverkou? Oblíbila sis stejně tak Soy Lunu?
Jednou jsem koukala na Disney a tam běžela reklama na Violettu. A bylo vyhráno. Violetta si mě získala ještě předtím, než vůbec začala. Ze seriálu mě nejvíce zaujalo Studio On Beat, mé vysněné místo. Soy Luna je skvělá. Přijde mi příběhem ještě zajímavější než Violetta, hlavně tady už není tak snadné odhadnout, co se stane. Violetta byla jedno velké klišé, ale proto ji všichni milujeme ne?

Kde studuješ a co děláš ráda ve volném čase? Je těžké skloubit školu, své zájmy a natáčení na YouTube? :)
Studuju na Pedagogické škole a ráda dělám gymnastiku a sleduji Youtube. Před pár měsíci jsem skákala závodně na trampolínách, ale kvůli kolenům jsem musela skončit. Hodně mi to chybí, ale teď mám mnohem více času na Youtube, vydávam videa skoro každý den.

Co považuješ za svůj doposud největší úspěch, který ti YouTube přinesl, a jaké jsou tvé cíle do budoucna?
V létě 2016 mě oslovilo Disney a z toho jsem málem štěstím zešílela. Jsem jim za to moc vděčná. Nikdy jsem nepotkala tolik milých lidí pohromadě, jako jsou v Disney. Jednou bych chtěla dosáhnout 100 000 odběratelů a ukázat tak lidem a hlavně svým bývalým spolužákům, že každý člověk je něčím zvláštní a toho dělá výjimečným. VÝJIMEČNÝ - to je slovo pro každého, kdo tohle čte.

Jak moc se tvůj život změnil díky Tini? Co pro tebe Tini znamená a co ti za ty roky, které ji sleduješ, dala?
Kdyby se v mém životě neobjevila Tini, bojím se, co by ze mě bylo. Chtěla jsem být jako ostatní a tak jsem je napodobovala ve všem, málem jsem i začala kouřit, ale Violetta mě naučila být výjimečná a možná proto jsem pak byla nejmíň oblíbená a šikanovaná. Ale vždycky jsem měla u sebe Viu, která mě zvedla na nohy. Nedokážu říct, co pro mě znamená. Jsem jí za všechno moc vděčná. Jsem do ní fanaticky zamilovaná.

Jak sis užila Tinin koncert v Berlínu a který moment ze show byl pro tebe nejlepší?
Koncert v Berlíně byl DOKONALÝ. Nejlepší moment byl, když jsem se z tribuny plížila do 13. řady a z té jsem utíkala do první, kde jsem viděla Tini zpívat ze vzdálenosti 2 metrů.

Lea

A teď k samotnému setkání. Jaké si měla pocity ještě předtím, než se Tini objevila? Tušilas, jak bude setkání probíhat?
Z videí jsem věděla, jak to všechno zhruba probíhá. V tu chvíli jsem nebyla schopna absolutně ničeho, nemohla jsem mluvit, natož dýchat. Seděla jsem tam, v místnosti a stále si opakovala: Klid, dýchej... Pak se tam Tini objevila a mně se začala točit hlava, to se obvykle děje, když je mi špatně nebo jsem ve velikém stresu.

Kolik trvalo celé Meet & Greet a jak dlouho tvé samotné setkání s Tini?
Meet & Greet trvalo zhruba hodinu. Jenže každý tam byl tak 30 sekund, vyfotil se, nechal si podepsat CD a odešel. Já jsem byla teda jiné číslo. Já jsem tam přišla, objala jsem Tini a spustila jsem. Takové blbosti jsem tam plácala, že mě prostě po 2 minutách jedna asistentka vzala za ruku a odvedla mě. Až potom na videu jsem si všimla, že mezitím co jsem mluvila, se Tini ptala na moje jméno a já jsem jí neodpovídala, protože jsem byla v šoku :D

Jak Tini vypadala živě a jaký dojem na tebe zanechala? Byla stejně tak krásná a milá k fanouškům, jak ji známe z internetu?
Tini mě vůbec nepřekvapilo. Byla přesně taková, jakou ji známe. Ke všem byla hrozně milá a každému se věnovala. Akorát jedna věc mě zamrzela, a to že je opravdu tak hodně hubená. Když jsem ji objala, jako bych objímala sama sebe. Je mi líto toho, že má Tini takové problémy a nemůže s nimi nic dělat. Jsem ale ráda, že je zdravá a šťastná.

Můžeš popsat své pocity ve chvílích, kdy jsi byla Tini tak blízko? Co jste si řekli a jak na tyhle momenty vzpomínáš teď, s odstupem času?
Všechny mé pocity jsou zachyceny na videu: VLOG z GMST. Strašně jsem brečela a když Tini přišla na podium, měla jsem hysterický záchvat. A to nemluvím o Meet & Greet, tam jsem brečela úplně stejně. Svůj vlog jsem viděla už tak 100x a vždycky při něm mám husí kůži a buší mi srdce. Byl to nejlepší den mého života.

Jaké dárky si Tini předala a co sis naopak z Berlína odnesla? :)
Tini ode mě dostala dvou metrový plakát se jmény Tinistek z Česka a Slovenska. Jména jsem dopisovala ještě ráno před odjezdem, protože mě holčiny prosily, abych je tam dopsala, a já jsem neměla srdce na to, abych si to jen zobrazila, protože vím, jak by to bylo důležité pro mě. Dále jsem jí ušila srdce z mého trička a vyrobila knihu o tom, jak jsem k ní přišla a co k ní cítím. Odvezla jsem si domů skoro celou turné kolekci, za kterou jsem tam nechala opravdu hodně a spoustu nezapomenutelných zážitků.

Je něco, cos Tini v té chvíli neřekla a chtěla bys jí to říct, kdybys měla ještě jednu možnost se s ní setkat? Co by to bylo?
V té nervozitě jsem na Tini vybalila tolik nepodstatných věcí, že si to teď i vyčítám, ale v tu chvíli jsem to nebyla já, ale moje fanatická část mě. Až ji znovu potkám, tak bych si s ní chtěla zazpívat.

A poslední otázka… Věřím, že setkáním Tini se ti splnil sen. Máš nyní nějaký jiný sen, za kterým si půjdeš?
Mám jich spoustu. Chtěla bych se osobně setkat s Karol a jet na koncert Soy Luny, Přála bych si 100 000 subs. abych všem dokázala, že jsem VÝJIMEČNÁ. A samozřejmě, o tom sní asi každý, chtěla bych vlatní merch. Jeden z nejkrásnějších zážitků by byl, kdybych se setkala se všemi mými fanoušky. Bylo by to ohromný.


Z rozhvooru je to vše, snad se vám tedy líbil! Děkuji Lee za ochotu podělit se s námi o své zážitky! :)
Samotný Youtube kanál Ley najdete ZDE
Na vlog ze setkání s Tini se můžete podívat ZDE
Já vám přeji ještě krásný zbytek sobotního večera a hezkou neděli! :)