Děkuji za vše!

15. května 2017 v 21:13 |  Novinky
Květen, pátý měsíc roku se nám dostal do své poloviny, čím se neuvěřitelnou rychlostí blíží i konec dalšího školního roku a samotný rok 2017 jde ke své polovině. Připadá to jenom mně, nebo ten čas opravdu tak neskutečně letí? Nicméně, ještě mnohem neuvěřitelnější mi přijde, že tenhle blog je tady už více než 5 a půl roku, a směřuje k šestému výročí své existence. Je to neskutečná doba, což si uvědomíme obzvlášť když si každý z nás položí otázku, kde jsme vlastně před takovými 6 lety byli? Je to už opravdu dlouhá doba, viď?... Proč ale tenhle článek vlastně píši? Jednak protože mám pocit, že právě takovéhle články tu chybí, ale také mě k tomu přimělo nedávné překonání dvoumilionové hranice návštěv!

Ano přesně tak, na začátku května počítadlo návštěv zaznamenalo návštěvu s pořadovým číslem 2 000 000. Je to ohromné číslo, které je ještě o to zajímavější, že po přesně 4 letech, kolik trvalo dostat se na první milion, jsme dvoumilionovou hranici dosáhli za pouhý rok a půl. I tohle dokazuje jak se vaše přízeň neustále zvětšuje a počet návštěv neklesá, právě naopak. Za tohle vám chci neskutečně moc poděkovat. Netuším sice kolik lidí kdy na tenhle blog narazilo, ale již dva milióny krát si lidé klikli na mou stránku a četli mé články, což je nepopsatelný pocit! Tak trošku neuvěřitelné pro mě je i to, že jsou tady přibližně dvě tisícky lidí, kteří se sem vracejí každý jeden den. Ať už patříte mezi ně i vy, nebo jste sem nyní zabloudili jenom náhodou, děkuji! Takovouhle podporu si strašně moc vážím, stejně jako každého komentáře, každé otázky na asku, každé správy na Facebooku či každé zmínce na Twitteru...

Právě proto, že mě práce pro vás tak naplňuje, mě tenhle blog neustále baví a i po tom všem, čím si prošel, i po těch všech změnách, které podstoupil a především po všech těch změnách, které se postupně děly v mém životě, mám pořád chuť pokračovat dál.

Přiznat se ale musím k něčemu, co jste někteří už sami určitě vycítili, a to je to, že poslední dobou na blog již nemám tolik času. Kromě toho, nemám tolik času sledovat ani sociální sítě a všechno, co se děje kolem herců. Jsem rád, že se mi podařilo zachytit alespoň něco kolem tour Tini či Soy Luny, a přinést vám pár článků, ale rozhodně jsem ani jedno tohle turné neprožíval a nesledoval den po dni jako třeba turné Violetty.

Vlastně, když si obecně vzpomenu na časy Violetty Live nebo na časy, kdy ještě běžel samotný seriál, můj život byl hodně jiný. Byl jsem V-lover tělem i duší, Violetta, její herci spolu s tímhle blogem byli celý můj svět, no a tyhle časy už jsou dávno pryč. Navždy ve mně zůstanou zapsané, ale jsou již pryč. Netajím se tím, že jsem v Soy Luně nenašel to, co ve Violettě, a hledat to násilím nemá smysl. Určitě se na ni rád podívám, a až si najdu čas, rád zhlédnu její druhou sérii, ale tím čím pro mě byla 3 roky Violetta, pro mě Soy Luna nikdy nebude. Kdo ví, nejspíš je to tím, že jsem se za tu dobu posunul někam úplně jinam a mé každodenní starosti se dnes, pochopitelně, naprosto liší od těch, které jsem měl když mi bylo 14...

Ať to je ale jak chce, nepotřebuji být stoprocentním fanouškem k tomu, abych tady pro vás pořád byl! I když nyní nějak nežiju v tomto seriálovém světě, blog má v mém životě pořád místo, a to velké! Dokud to půjde, rozhodně tady bude nadále, a já už se nyní těším na projekty, které plánuji, na články, které vydám a konečně na pokračování těch projektů, jako jsou videa Kdo je kdo?, Věděli jste, že..., nebo Sobotní rozhovory, které tady zase delší dobu nebyly.

Pokud jste dočetli článek až sem, patří vám opravdu velké díky. Vážím si, že jste dokázali číst má slova až do konce, i když jich bylo tentokrát hodně a vlastně jsem nepsal ani na nějaké konkrétní téma. Co jsem ale chtěl, bylo sdělit vám, jak to nyní cítím, jak to vše beru a především poděkovat za vše, co mi dáváte. Za neskutečnou dvou milionovou hranici, která mi to vše vlastně připomněla. Díky!!!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | 15. května 2017 v 22:02 | Reagovat

No taak! Tečou mi slzy! Nemáš za co děkovat. Máš neskutečnej talent a je vidět, že to máš v sobě a že tě to baví. Jsem ráda že i po těch letech je pořád někdo, kdo má v srdíčku zapsanou Violettu tak jako já. Všechno sis to vybudoval sám a poctivou prací a vášní k tomu co děláš. Díky tobě tady můžeme všichni být a tvoje články číst. To my bychom měli děkovat tobě a ne ty nám. ❤️

2 Noemi Noemi | 15. května 2017 v 22:10 | Reagovat

❤️ To je nádherný! Strašně moc obdivuju to, jak píšeš. Vždy mám pocit, že sotva začnu článek číst, už jsem na konci, prostě ho slupnu jako malinu. :-P  Myslím, že my bychom ti měli děkovat za to, že tu pro nás jsi a vždy nás potěšíš svým článkem. Díky :-) ❤️

3 Dominika Dominika | Web | 16. května 2017 v 9:39 | Reagovat

No, to je naprosto parádní. A docela i dojemný, hezky napsaný článeček. My děkujeme, a moc!!!!!

4 wasek wasek | Web | 16. května 2017 v 14:55 | Reagovat

Wow! Velikánská gratulace, nádherné číslo... Ať se Ti nadále daří... Ať už bloggersky, tak i v životě :-) w.

5 fashion-tini fashion-tini | Web | 16. května 2017 v 16:55 | Reagovat

Já také nenašla v Soy Luně to co ve Violettě. Soy Luna je sice hezký seriál, ale herci nějak obzvlášť nádherně nezpívají. Violetta byla a bude vždycky hezčí. ;-)

6 Christine Christine | 16. května 2017 v 19:01 | Reagovat

[2]: Souhlasím naprosto se vším! Tvé články jsou vždycky skvěle propracované a neustále mě (v dobrém) překvapuješ, že na blog máš ještě čas a do toho studuješ :-)! Patří ti mé ohromné díky za to, co děláš :-). Díky tomuhle blogu jsem se dozvěděla spoustu věcí o mém oblíbeném seriálu, přiblížila si herce v reálu (taky moc nemám čas je sledovat na soc. sítích), publikovala fanfikci v letních příbězích atd :-)...
Tvuj blog pro mě opravdu dost znamená a jsem neskutečně ráda, že tě blogování stále baví :-). Je pravda, že i mě Soy Luna nepřirostla tolik k srdci jako Violeta - ta u mě bude vždy na vrcholu TOP 3 oblíbených seriálů a navždy jí budu mít v srdi... :-)
Navíc ty vždycky každý článek umíš tak krásně mile, hezky s pokorou podat, že i kdyby si psal o něčem jiném, hltala bych to stejně <3! Takže velká GRATULACE!
Také ti přeji, aby tvůj blog byl stále úspěšný a aby se ti dařilo i v životě osobním ;-)!

7 Tinilowe Tinilowe | 16. května 2017 v 22:34 | Reagovat

Moc hezky napsané! :-) Máš super blog a naprosto s tebou souhlasím. Soy Luna je super seriál, ale nikdy se nevyrovná Violettě. ❤

8 Martina Martina | 17. května 2017 v 7:07 | Reagovat

nádherně napsané !!! úplně jsem měla slzy na krajíčku. Ano, i já jsem v Soy Luně nenašla to, co ve Violettě. mám ráda všechny herce z Violetty, ale mému srdci jsou a navždy zůstanou nejbližší Alba a Facu. Díky Violettě jsem je našla. a jsem ráda, že můžu vidět, jak se rozvíjejí dál. Alba sice si teď dává trochu pauzu od hraní, což je škoda, ale Facu natáčí jeden seriál a dokonce i filmy za druhým, za což jsem na něj neuvěřitelně pyšná. já tedy sem zajdu tak jednou týdně, ale zajdu. a gratuluji ke 2 milionům návštěv. Věřím, že to poroste více. a šest let, páni, před šesti lety jsem ještě neznala ani Albu, ani Facu, ale jak mi vstoupili do života spolu s Violettou, můj život se úplně změnil. díky za tvé články, a jen tak dál.

9 NaTyy NaTyy | Web | 17. května 2017 v 17:46 | Reagovat

Krásný blog, jsem tu prvně ale dost mě zaujal. Počtu si víc :)

10 Lucie Hurtová Lucie Hurtová | E-mail | 17. května 2017 v 19:47 | Reagovat

Vůbec nemáš za co, zasoužíš si to. Máš velmi skvělí blog a krásně ho rozvíjíš dál, protože na tenhle blog se moc ráda vracím den co den nebo někdy když se nudím nebo něco hledám tak jsem půjdu a podívám se zda tu něco nového nemáš ale rozhodně nemáš  za co vůbec děkovat já zkrátka miluji tenhle blog jen tak dál ho rozvíjej  dávej další soutěže a články o Soy Luně nebo  ještě něco s Violettou, já vlastně  díky tobě co se vracím  na tento blog tak někdy přicházím k novým videoklipům od herců z Violetty, někdy na ně příjdu sama a někdy s tvojí pomocí nacházím tady na tvém blogu nové videoklipy z herců Violetty. Ale opravdu máš krásný blog jak jsem už říkala. :-)  ;-) A už se těším na další novinky. ;-)  ;-)  :-)  :-)  :-)

11 adaa5 adaa5 | 17. května 2017 v 20:08 | Reagovat

Mas skvely blog , a chapem ta ze nestihas... ked si predstavim ze musis stihat tolko veci a este sa venujes a tomuto. :-) mne osobne vadit nebude ked bude vychadzat clanok 1 alebo 2 krat za tyzden. ;-)

12 Zoey Zoey | 18. května 2017 v 19:11 | Reagovat

Co k tomu říct, asi jen : Tyjo, mas pravdu, když jsem narazila na tvůj blog byl rok 2014 nebo 13 - nejsem si teď úplně 100% jistá, ale vím, ze byl květen, blog slavil zrovna nějaké narozeniny a Ikdyz mi to přijde jako včera, je ti vážně neuvěřitelná doba. Smekám před tvoji vydrží :) Zou^^

13 The Suite Life Cz & Violetta The Suite Life Cz & Violetta | 18. května 2017 v 21:01 | Reagovat

[4]: Washku, nemůžu uvěřit, že sem někdy ještě pořád zabloudíš... po tolika letech ??? Tak tohle si opravdu strašně moc vážím a udělalo mi to radost. Tobě bude vždy patřit jedno  velké osobité dík, protože vím, že bez tebe bych tu dnes ani nebyl. Nebýt tvého blogu, který mě vůbec poprvé vtáhl do blogového světa a inspiroval k založení svého, bych těch 5 a půl roku zřejmě prožil úplně jinak :)

14 Bella Bella | 22. května 2017 v 15:06 | Reagovat

snazim se divat se  na soy lunu,protoze tenhle blog miluju a nechci,abych nevedela o cem clanky jsou. Kdyz chci chodit na tenhle blog,budu muset taky divat se na soy lunu :-)

15 Pablo Pablo | 23. května 2017 v 20:42 | Reagovat

Gratuluji ti a přeji i tří milionovou, nebo čtyř milionovou hranici překonat! Je mi jasné, že člověk nemá na seriály čas, a že ve 14 letech je to o nečem jiném než teď, když je ti 19 a navíc Violetta byla tvoje srdcovka až do tvých 18 let, presně v den tvých narozenin, byla u konce, a proto všichni chápeme, že Soy Luna už nebude ono. Mě osobně se začíná líbit už skoro jako Violetta, ale to je věc názoru. Pamatuju si jak jsem sem jednoho dne před cca třemi a něco lety zabloudil, tvůj blog mě zaujal na první pohled. Nebyl jako ty ostatní, byl v něčem jiný. Od té doby tvůj blog navštěvuji a při poslední serii Violetty a první Soy Luny s pravidelností a věřím, že mě a tak i ostatní bude bavit tvůj blog jak již zmiňované čtyř milionové hranici, či ke konci Soy Luny. A pokud se rozhodneš dělat blog o nějakém seriálu i po Soy Luně, my tě rozhodně budeme podporovat i nadále. A ještě jednou ti moc gratuluji a i my ti musíme říct díky!!! Protože si pro nás pořád a pořád, tvořil články

16 AaauceTup AaauceTup | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:54 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama