Květen 2017

Soy Luna - Kdo je Kdo? Jorge vs. Ramiro (CZ titulky)

29. května 2017 v 21:40 Soy Luna - Kdo je kdo?
Máme tady definitivně poslední video z oblíbené série Soy Luna: Kdo je kdo s českými titulky, ve které jsme měli možnost lépe poznat postavy seriálu, ale i samotné herce, kteří jednotlivé postavy ztvárňují. Mohli jsme zjistit, jaké jsou jejich povahy ve skutečnosti, co rádi dělají, jaké mají záliby a v čem jsou vlastně svým postavám podobní a čím se liší. Pokud vám nějaké video s CZ titulky uniklo, všechna najdete v rubrice ZDE nebo na YouTube kanálu blogu ZDE.

No a poslední postavou, která se nám představí bude Ramiro a s ním i jeho představitel, čilský herec Jorge Lopez. Opět nám on i jeho postava prozradí něco o sobě, co jste možná ještě nevěděli. Zjistěte tedy něco nového i v posledním dílu Who is who! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa

Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

Jorge Blanco - Summer Soul (Oficiální videoklip)

25. května 2017 v 18:32 Novinky
Po singlu Risky Business se fanoušci Jorgeho Blanca dočkali dalšího sólového hitu. Bývalá hvězda Violetty vydala minulý týden svou novou píseň Summer Soul, ke které byl dnes světu představen i oficiální videoklip. Stejně jako píseň, i klip se nese v letní atmosféře a zachycuje ty nejpříznačnější letní momenty! Tak schválně, kdo se po jeho zhlédnutí začal těšit na léto? :) Určitě do komentáře napište, jak se vám Jorgeho nový letní song líbí! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Soy Luna En Concierto - Costa Rica, Panama a Ekvádor

23. května 2017 v 20:38 Soy Luna - Novinky
První velké turné Soy Luny se skončilo 13. května po dvou měsících vystupování na latinskoamerických jevištích. Nyní ale bylo potvrzeno to, na co čekali všichni evropští fanoušci včetně nás. Soy Luna nakonec opravdu zavítá i do Evropy a živou show s písněmi ze seriálu a skvělou atmosférou si budeme moci vychutnat i na našem kontinentu. Mnoho informací o evropském turné prozatím do světa vypuštěných nebylo, jisté ale je, že turné, které by mělo tentokrát vystupovat pod jménem Soy Luna Live, navštíví Itálii.

Turín, Řím, Neapol, Florencie, Milán, Padova a Boloň jsou prozatím jediné oficiálně potvrzené zastávky. Tahle italská města navštíví Soy Luna se svou show v průběhu ledna a února 2018, přičemž první zastávkou z jmenovaných by měl být právě Turín a koncert je zde naplánován na 24. ledna. Doufejme, že se k italským koncertům v blízké době přidají další ohlášené zastávky, a Soy Luna se v roce 2018 podívá i do k nám blízkých zemí.

Teď se ale pojďme vrátit zpět k latinskoamerickému turné. I na poslední tři zastávky, kterými byly země Costa Rica, Panama a Ekvádor, se můžeme podívat ve shrnujících videích, které mapují cestu herců od příjezdu do země. Opět nechybí pohled do zákulisí, na volné chvíle našich herců, či na to, co se děje na jevišti ještě předtím, než stadion zaplní tisícky fanoušků. Samozřejmě videa nabízí i záběry ze samotných koncertů, které sice poznačil hustý déšť, ale na skvělé atmosféře a na zážitku nijak neubral. Herci nám ve videu z Costa Ricy prozradili například i to, jakou píseň ze Soy Luny by si na koncertu rádi zazpívali, kdyby měli tu možnost. Užijte si tedy poslední trojici videí, na předešlé trojice se můžete podívat ZDE a ZDE.

Costa Rica
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Panama
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Ekvádor - poslední zastávka
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Soy Luna - Kdo je Kdo? Chiara vs. Yam (CZ titulky)

18. května 2017 v 20:20 Soy Luna - Kdo je kdo?
Tak, po delší době je tady opět další video z oblíbené série Who is Who, neboli Kdo je Kdo, i s exkluzivními českými titulky. V již předposledním dílu se vedle sebe postaví herečka Chiara Parravicini a Yam, tedy postava, kterou ztvárňuje v Soy Luně. Obě nám o sobě něco málo prozradí a my tak budeme moci zjistit, co má Chiara se svou postavou společného. Tak si užijte video. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa

Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

Děkuji za vše!

15. května 2017 v 21:13 Novinky
Květen, pátý měsíc roku se nám dostal do své poloviny, čím se neuvěřitelnou rychlostí blíží i konec dalšího školního roku a samotný rok 2017 jde ke své polovině. Připadá to jenom mně, nebo ten čas opravdu tak neskutečně letí? Nicméně, ještě mnohem neuvěřitelnější mi přijde, že tenhle blog je tady už více než 5 a půl roku, a směřuje k šestému výročí své existence. Je to neskutečná doba, což si uvědomíme obzvlášť když si každý z nás položí otázku, kde jsme vlastně před takovými 6 lety byli? Je to už opravdu dlouhá doba, viď?... Proč ale tenhle článek vlastně píši? Jednak protože mám pocit, že právě takovéhle články tu chybí, ale také mě k tomu přimělo nedávné překonání dvoumilionové hranice návštěv!

Ano přesně tak, na začátku května počítadlo návštěv zaznamenalo návštěvu s pořadovým číslem 2 000 000. Je to ohromné číslo, které je ještě o to zajímavější, že po přesně 4 letech, kolik trvalo dostat se na první milion, jsme dvoumilionovou hranici dosáhli za pouhý rok a půl. I tohle dokazuje jak se vaše přízeň neustále zvětšuje a počet návštěv neklesá, právě naopak. Za tohle vám chci neskutečně moc poděkovat. Netuším sice kolik lidí kdy na tenhle blog narazilo, ale již dva milióny krát si lidé klikli na mou stránku a četli mé články, což je nepopsatelný pocit! Tak trošku neuvěřitelné pro mě je i to, že jsou tady přibližně dvě tisícky lidí, kteří se sem vracejí každý jeden den. Ať už patříte mezi ně i vy, nebo jste sem nyní zabloudili jenom náhodou, děkuji! Takovouhle podporu si strašně moc vážím, stejně jako každého komentáře, každé otázky na asku, každé správy na Facebooku či každé zmínce na Twitteru...

Právě proto, že mě práce pro vás tak naplňuje, mě tenhle blog neustále baví a i po tom všem, čím si prošel, i po těch všech změnách, které podstoupil a především po všech těch změnách, které se postupně děly v mém životě, mám pořád chuť pokračovat dál.

Přiznat se ale musím k něčemu, co jste někteří už sami určitě vycítili, a to je to, že poslední dobou na blog již nemám tolik času. Kromě toho, nemám tolik času sledovat ani sociální sítě a všechno, co se děje kolem herců. Jsem rád, že se mi podařilo zachytit alespoň něco kolem tour Tini či Soy Luny, a přinést vám pár článků, ale rozhodně jsem ani jedno tohle turné neprožíval a nesledoval den po dni jako třeba turné Violetty.

Vlastně, když si obecně vzpomenu na časy Violetty Live nebo na časy, kdy ještě běžel samotný seriál, můj život byl hodně jiný. Byl jsem V-lover tělem i duší, Violetta, její herci spolu s tímhle blogem byli celý můj svět, no a tyhle časy už jsou dávno pryč. Navždy ve mně zůstanou zapsané, ale jsou již pryč. Netajím se tím, že jsem v Soy Luně nenašel to, co ve Violettě, a hledat to násilím nemá smysl. Určitě se na ni rád podívám, a až si najdu čas, rád zhlédnu její druhou sérii, ale tím čím pro mě byla 3 roky Violetta, pro mě Soy Luna nikdy nebude. Kdo ví, nejspíš je to tím, že jsem se za tu dobu posunul někam úplně jinam a mé každodenní starosti se dnes, pochopitelně, naprosto liší od těch, které jsem měl když mi bylo 14...

Ať to je ale jak chce, nepotřebuji být stoprocentním fanouškem k tomu, abych tady pro vás pořád byl! I když nyní nějak nežiju v tomto seriálovém světě, blog má v mém životě pořád místo, a to velké! Dokud to půjde, rozhodně tady bude nadále, a já už se nyní těším na projekty, které plánuji, na články, které vydám a konečně na pokračování těch projektů, jako jsou videa Kdo je kdo?, Věděli jste, že..., nebo Sobotní rozhovory, které tady zase delší dobu nebyly.

Pokud jste dočetli článek až sem, patří vám opravdu velké díky. Vážím si, že jste dokázali číst má slova až do konce, i když jich bylo tentokrát hodně a vlastně jsem nepsal ani na nějaké konkrétní téma. Co jsem ale chtěl, bylo sdělit vám, jak to nyní cítím, jak to vše beru a především poděkovat za vše, co mi dáváte. Za neskutečnou dvou milionovou hranici, která mi to vše vlastně připomněla. Díky!!!


Soy Luna En Concierto - Peru, Kolumbie, Mexiko

13. května 2017 v 22:27 Soy Luna - Novinky
Obsazení Soy Luny, které se na konci března vydalo na turné kolem Latinské Ameriky, končí svou pouť právě dnes! Po 10 navštívených zemích, 19 městech a 42 odehraných koncertech se herci seriálu rozloučí s domácím latinskoamerickým publikem ve městě Guayaquil v Ekvádoru, kde proběhne poslední koncert tohohle turné, v 18:00 místního času, tedy v 1:00 u nás. Evropa se tak prozatím vlastních koncertů nedočkala, ale nic není ztraceno. Věřme, že u další blízké příležitosti navštíví oblíbené tváře seriálového hitu i náš kontinent, a na své si přijdou i evropští fanoušci.

Latinskoamerické koncerty byly plné energie, skvělé hudby, choreografií včetně těch na bruslích, různých scének, ale také plné emocí i neočekávaných událostí, když se například na posledním koncertu, který probíhal na stadionu v hlavním městě Ekvádoru Quito, strhl prudký déšť, no ani ten neodradil fanoušky od vychutnání si skvělé show hvězd seriálu. Kromě splněných snů fanoušků si ale své sny splnila rozhodně i dvanáctka herců, kteří se mohli představit před tak obrovským publikem, ale kromě koncertů si také mohli užít velké dobrodružství spojené s cestováním po celé Jižní a Střední Americe, poznáváním nových měst a trávením času se svými kamarády. V domácí Kolumbii se k obsazení přidala i hostující hvězda Soy Luny, Sebastián Viallalobos, který se také objevil na jevišti.

Videa z každé země jenom potvrzují skvělou atmosféru, která panovala jak na koncertech, tak mezi herci. Exkluzivní pohled do zákulisí i na společně trávené chvíle, když herci zrovna nestáli na jevišti, či přemísťování se z místa na místo, to vše zachycuje další trojice videí, tentokrát ze zemí Peru, Kolumbie a Mexika, tedy rodiště Karol a Micheala. Určitě se na ně podívejte. Videa z předešlých zastávek turné Soy Luny najdete ZDE.


Peru
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Kolumbie
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Mexiko

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Soy Luna - Finále 1. série: Výsledky soutěže

11. května 2017 v 20:52
Soutěž k finále první série Soy Luny zná své vítěze. Pokud jste se chtěli zapojit a soutěžit o věcné dárky, které do soutěže věnoval český Disney Channel, stačilo napsat jak si představujete svůj ideální závěr první série Soy Luny. Třeba říct, že jste byli mnozí velmi kreativní a vymýšleli jste opravdu zajímavé konce. Dohromady se do soutěže zapojily více než dvě stovky z vás, z čeho mám opravdu velkou radost. Ceny ale bohužel můžou putovat pouze k 12 výhercům, jejich jména naleznete níže.

Sešity Rady a tipy pro aktivní holky
Tereza Vymětalíková
klari (kmoudra)
Emília (ema.buchalova)

Nákupní taška na zip
Karol (karolina.gladisova)
Luna Lovegood
Emi (emavaclavikova)

Podepsané kartičky Ruggerem
Nicole Bretterová
Domča (dominikagabrisova)
Veronika (Superplavec1)

Školní desky
Mirei Maria
LucyTejchmanova
Emee

Vítězům jsem rozeslal zprávy na kontaktní adresu, kterou jste uvedli ve formuláři. Tak si určitě nezapomeňte zkontrolovat poštu.

Doporučuji zkontrolovat svou poštu i pokud vaše jméno mezi vítězi není. V případě, že někdo z vítězů nebude reagovat, poputují ceny k někomu jinému.

Všem výhercům srdečně blahopřeji a děkuji Disney Channel za ceny, které nám nabídl. Také děkuji všem vám, že jste se do soutěže zapojili, a i když se vám tentokrát nepodařilo zvítězit, doufám, že jste se alespoň při vymýšlení svého vysněného konce zabavili a rádi jste si zasoutěžili. Možná to vyjde zase příště, třeba u podobné soutěže. :)

Tini se rozloučila s Evropou (+ velká fotogalerie z tour)

8. května 2017 v 21:10 TINI
9 zemí, 17 měst a 23 koncertů, to byla evropská část prvního sólového turné někdejší hlavní hvězdy Violetty, Tini Stoessel. Turné Got Me Started Tour, na kterém se Tini představila s písněmi ze své debutové sólové desky, s hity z filmu Tini: Violettina proměna i ze samotného seriálu Violetta, odstartovalo 18. března v Madridu a odtud se Tini vydala napříč Evropou. Do svého konce přišla první část turné tuhle sobotu, 6. května, poslední koncert odehrála Tini v německém Frankfurtu nad Mohanem, a stejně jako předešlé, byl nabitý emocemi. O to víc, že se Tini loučila s evropským publikem, před kterým se vůbec poprvé mohla postavit jako sólistka.

S odchodem z Evropy ale Got Me Started Tour nekončí. Na Tini už se nyní těší její rodná Argentina a další země Latinské Ameriky. V Buenos Aires vystoupí 30. června, mezí potvrzené země, které Tini navštíví je také Chile, kde odpálí show 10. září, a potvrzeny byly také koncerty pro Brazílii. Další země a přesné data koncertů budou pro Latinskou Ameriku teprve oznámeny.

Evropa se tedy prozatím s Tini rozloučila, ale po Got Me Started Tour tady zůstali stovky tisíců splněných snů a stovky tisíců spokojených fanoušků, kterým se podařilo zažít sólovou show Tini na vlastní kůži a zazpívat si společně se svým idolem. Patříte i vy mezi ty, kteří se na některý z koncertů poblíž dostali? Pokud jo, určitě se s ostnatými v komentářích podělte o své zážitky. Pokud se vám to bohužel nepodařilo, snad vám to vynahradí alespoň menší fotogalerie těch nej záběrů ze všech show, kterou jsem pro vás připravil, a video z kompletního koncertu, které najdete na konci článku.

Celou fotogalerii najdete v Celém článku

Lodovica Comello - 50 Shades of Colours (Oficiální videoklip)

6. května 2017 v 14:42 Novinky
Novinek kolem bývalých tváří Violetty pořád neubývá. Jenom včera uzřel světlo světa nový videoklip Tini k jejímu hitu Si Tu Te Vas, dnes se fanoušci dočkali další premiéry. Zveřejněn byl nový klip Lodo Comello, která při své skvěle rozběhnuté moderátorské kariéře rozhodně nezapomíná na zpěv. Nového videoklipu se dočkal single 50 Shades of Colours, který by se měl objevit na její připravované, v pořadí už třetí sólové desce. Jde o vůbec první klip Lodo k písni v angličtině, blíže tedy může oslovit i fanoušky mimo domácí Itálie. Samotný videoklip je vážně zajímavě zpracován, je energický no a především plný barev! Přesvědčte se sami a určitě se podívejte! :) Nezapomeňte napsat jak se vám písnička i klip líbí, a také v jaké barvě to Lodo podle vás nejvíc sluší! :D

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

TINI - Si Tu Te Vas (Oficiální videoklip)

5. května 2017 v 21:29 TINI
Přeji všem krásný páteční večer. Závěr prvního květnového týdne přinesl opět velkou novinku od bývalé hvězdy Violetty, Tini Stoessel, která právě dnes představila svůj další čistě sólový videoklip, v pořadí už ke třetí písni ze svého debutového alba. K písničkám Great Escape a Got Me Started/Ya No Hay Nadie Que Nos Pare, se nyní přidala píseň Si Tu Te Vas. Po tanečních hitech jde tentokrát o podstatnější změnu, jelikož se jedná o pomalejší píseň. I celý videoklip se nese v mnohem dramatičtější a poněkud tajemnější atmosféře. Přináší opět něco nového a ukazuje Tini zase v trošičku jiné poloze. Ostatně, nejlépe se přesvědčíte sami, pokud jste tedy nový videoklip ještě neviděli, určitě se podívejte. A nezapomeňte napsat jak se vám líbí! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE