Soy Luna En Concierto - Argentina, Chile a Uruguay

21. dubna 2017 v 18:29 |  Soy Luna - Novinky
Od startu prvního velkého turné seriálu Soy Luna uběhl už téměř měsíc, mezitím se tváře seriálu se skvělou show nabytou známými písněmi ze seriálu a různými scénkami stihli představit už v množství latinskoamerických měst. Po úvodní šňůře, která zahrnovala 8 koncertů v domácím Buenos Aires, turné navštívilo další argentinská města, jako Cordoba, Salta a Tucumán. Koncertovalo se ovšem už také v Paraguayi, v Chile, v Uruguayi, v úterý v Peru a včera se herci představili poprvé v Kolumbii, kde navštíví dohromady 4 města.

Na cestě herců po latinskoamerických městech nechybí ani kamery, Disney Channel, podobně jako v minulosti u turné Violetty, vše dokumentuje, a z každé země vydává menší sestřih z jeviště i mimo něj. Můžeme tedy vidět jak pohled na show, tak pohled do zákulisí nebo přímo na cesty. I když je cestování i samotné koncerty určitě náročné, je vidět, že si herci turné užívají plnými doušky a tvoří skvělou partu.

Níže už najdete samotná videa z Argentiny, kde koncertů proběhlo nejvíc, z Chile, odkud pochází představitel Ramira, Jorge Lopéz, a návštěva téhle země pro něj tak byla určitě speciální, a stejně tak sestřih z Uruguaye, kde se show konala pod holým nebem.

Argentina
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Chile
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Uruguay
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Po Kolumbii se turné vybere do Mexika, odkud pochází samotná představitelka seriálu, Karol Sevilla i Michael Ronda. Už nyní se tedy dá očekávat, že mexické koncerty přilákají davy fanoušků a budou se nést ve velkolepé atmosféře!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 V lover V lover | E-mail | 22. dubna 2017 v 10:42 | Reagovat

Wau. Chcela by som byt na tom koncerte v Mexiku😍

2 Zoey Zoey | 22. dubna 2017 v 13:57 | Reagovat

Asi netušís jestli se příští rok chystá něco jako Soy Luna world tour a jestli nepojedou taky do Evropy? Myslím tím jako v rámci dalšího turné - třeba příští rok :)

3 violeta csatovitová violeta csatovitová | 23. dubna 2017 v 22:20 | Reagovat

http://bs.jxs.czrada

[2]: rada bych jela

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama