Duben 2017

Sobotní rozhovory - Karol Sevilla

29. dubna 2017 v 18:43 Sobotní rozhovory
Krásnou poslední dubnovou sobotu všem! Doufám, že si prodloužený víkend užíváte, zpestřit vám ho může nyní i další sobotní rozhovor. Tentokrát je opravdu velmi speciální, jelikož, jak už bylo oznámeno, tady máme vážně exkluzivního hosta. Samotná hlavní hrdinka seriálu Soy Luna, 17ti-letá mexická herečka Karol Sevilla, byla ochotná odpovědět na pár otázek jen a jen pro náš blog, tedy jen a jen pro vás! Co tedy exkluzivně jenom nám prozradí? S kým si na place nejvíc rozumí, jaké jsou její nej Disneyovky či to, jak vidí svou budoucnost, to vše se dovíte, pokud budete dál číst! :)

Avizovaný rozhovor s Karol pouze pro náš blog vzbudil hned obrovskou vlnu zájmu, z čeho mám vážně velkou radost. Všechny vás zajímalo především jediné, a to jak se rozhovor se samotnou Karol vlastně podařil zrealizovat. Poděkovat se můžeme českému Disney Channel, který vše zprostředkovával. Podobně jako do rozhovorů, které často nacházíte v známých českých časopisech, nyní Karol odpovídala pro nás! Tak si tedy užijte exkluzivní interview. Přeji hezké čtení! :)

Být součástí projektu jako je Soy Luna, je určitě velká výzva. Co bylo pro tebe, co se týče výroby i přípravy seriálu, nejtěžší, a co sis naopak nejvíc užila a užíváš?
Zamilovala jsem si tu změnu životního stylu, když jsem se přestěhovala z Mexika do Argentiny. Miluji tenhle projekt, lidi, a možnosti, které mi Soy Luna dala. A negativa? Nejsou žádné negativní stránky...

Kterou vlastnost máš na své postavě Luny nejradši, a kterou naopak ne?
Mám ráda Lunu, protože je bojovnice a nikdy se nevzdává. To, co na ní nemám ráda je to, že se občas snaží vše vézt až příliš k dokonalosti.

Kdyby sis mohla vybrat jakoukoliv jinou postavu ze seriálu kromě Luny, koho bys ráda hrála a proč?
Mattea, protože je cool, nebo Sharon, protože se mi líbí myšlenka hrát záporní postavu. :)

Kromě toho že jsi tváří Disney Channel, jsi i jeho fanynkou? Máš nějaké oblíbené Disney filmy, seriály nebo postavy? Jaké?
Ano, Rebelka je můj nejoblíbenější Disney film, můžu se na ni dívat pořád dokola a dokola! Mam taky ráda Selenu Gomez, sledovala jsem Kouzelníky z Wawerly, když jsem byla menší. A samozřejmě, teď je to Soy Luna. :)

Karol Sevilla

Jako cast Soy Luny tvoříte určitě skvělou partu. S kým si ale v zákulisí rozumíš úplně nejvíc?
Z obsazení mám dva nejlepší kamarády, Lia Ferra a Ruggera. S Ruggerem si povídáme opravdu hodně, dokonce nás občas musí režiséři upozorňovat.

Kdyby sis mohla se svou postavu Luny popovídat, co bys jí ráda řekla?
Nikdy se nevzdávej a následuj své sny!

Díky turné Soy Luny se nyní můžeš podívat do různých zemí světa. Kam a na co se těšíš úplně nejvíc?
Mexiko, protože odtamtud pocházím a to místo miluji. Ale také Kolumbie.

Je ti 17, no díky Soy Luně i svému YouTube kanálu ses stala známou po celém světě. Jaké má takováhle popularita výhody? Jsou naopak i chvíle, kdyby sis přála být obyčejnou teenagerkou?
V této chvíli si popularitu užívám. Vím, že to má i své temné stránky. Nemáte tolik soukromí, ale má rodina a mí přátelé o mě pečují stejně jako předtím, takže se cítím jako normální člověk. Miluji to, co právě dělám a nelituji žádnou část z toho všeho.

Soy Luna je pro tebe nepochybně skvělým startem. Kde by ses ráda viděla třeba za 10 let?
Ráda bych se prosadila v muzikálech v divadle a ve filmech, ale teď se soustřeďuji spíše na bližší budoucnost.


Rozhovor je tedy na konci.
Snad se vám všem líbil, no a já věřím, že se nám brzo povede zase něco podobného. Jsem opravdu rád, že se rozhovor mohl uskutečnit, a beru to za další důležitý moment v historii blogu!
Na závěr, nezapomeňte, že u jakékoliv kopírování třeba uvést zdroj!

Soy Luna - Finále 1. série: Soutěž

27. dubna 2017 v 21:59
Finále 1. série Soy Luny v Česku a na Slovensku se blíží! Příběh první řady, který odstartoval ještě v září minulého roku, pozná svůj konec už přísti čtvrtek, a tedy před námi jsou poslední 4 epizody. Poslední týden se Soy Lunou bude rozhodně dramatický, plných neočekávaných zvratů a na závěr i krásných a dojemných chvil. Ani na blogu proto poslední týden první řady nezůstane bez povšimnutí. S první sérií se pořádně rozloučíme, a jak lépe se rozloučit, než s novou soutěží, ve které budete moci vyhrát opět skvělé ceny!

Již podruhé na tomto blogu můžete soutěžit o věcné dárky, které do soutěže věnuje český Disney Channel. Jsem moc rád, že se opět povedlo dát dohromady něco podobného, no a tentokrát předměty se Soy Lunou bude moct získat až 12 z vás! A co přesně můžete vyhrát?
- 3x Podepsané kartičky Ruggerem
- 3x Sešity Rady a tipy pro aktivní holky
- 3x Školní desky se Soy Lunou
- 3x Nákupní taška na zip

Jak se do soutěže zapojit? Je to snadné! Stačí kliknout na odkaz níže, kde také najdete podrobnější informace, a vyplnit daný formulář! Zajímá nás jediné. Jak byste si přáli aby první řada Soy Luny skončila? Pište vaše nápady na co nejhezčí konec podle vašich představ, no a ti nejoriginálnější budou odměněni!

Soutěž probíhá ZDE


Soutěž trvá do příštího čtvrtku 4.5. do 19:00

Soy Luna - Epizoda 76

27. dubna 2017 v 21:16
Série 1
Epizoda 76
Premiéra v LA: 22. srpna 2016
Premiéra v ČR: 27. dubna 2017

75 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 77

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 75

27. dubna 2017 v 20:34
Série 1
Epizoda 75
Premiéra v LA: 19. srpna 2016
Premiéra v ČR: 26. dubna 2017

74 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 76

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 74

27. dubna 2017 v 20:33
Série 1
Epizoda 74
Premiéra v LA: 18. srpna 2016
Premiéra v ČR: 25. dubna 2017

73 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 75

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 73

25. dubna 2017 v 20:55
Série 1
Epizoda 73
Premiéra v LA: 17. srpna 2016
Premiéra v ČR: 24. dubna 2017

72 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 74

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Exkluzivní rozhovor s Karol Sevilla pouze pro vás!

23. dubna 2017 v 9:50 Sobotní rozhovory
Oblíbená rubrika sobotní rozhovory se před nedávnem vrátila na blog, nová série odstartovala rozhovorem s českým hlasem Luny, s dabérkou Adélou Novákovou. Přečíst si ho můžete ZDE. Před námi je ovšem další rozhovor, a tentokrát bude opravdu velmi exkluzivní! Už příští sobotu se můžete těšit na rozhovor se samotnou představitelkou Luny, mexickou herečkou Karol Sevilla, která ho poskytla exkluzivně pro náš blog! Jsem moc rád, že se to povedlo zrealizovat, a věřím, že se máte na co těšit! Během týdne můžete možná očekávat také menší ochutnávku, tak určitě sledujte blog i naše sociální sítě! :)


Soy Luna En Concierto - Argentina, Chile a Uruguay

21. dubna 2017 v 18:29 Soy Luna - Novinky
Od startu prvního velkého turné seriálu Soy Luna uběhl už téměř měsíc, mezitím se tváře seriálu se skvělou show nabytou známými písněmi ze seriálu a různými scénkami stihli představit už v množství latinskoamerických měst. Po úvodní šňůře, která zahrnovala 8 koncertů v domácím Buenos Aires, turné navštívilo další argentinská města, jako Cordoba, Salta a Tucumán. Koncertovalo se ovšem už také v Paraguayi, v Chile, v Uruguayi, v úterý v Peru a včera se herci představili poprvé v Kolumbii, kde navštíví dohromady 4 města.

Na cestě herců po latinskoamerických městech nechybí ani kamery, Disney Channel, podobně jako v minulosti u turné Violetty, vše dokumentuje, a z každé země vydává menší sestřih z jeviště i mimo něj. Můžeme tedy vidět jak pohled na show, tak pohled do zákulisí nebo přímo na cesty. I když je cestování i samotné koncerty určitě náročné, je vidět, že si herci turné užívají plnými doušky a tvoří skvělou partu.

Níže už najdete samotná videa z Argentiny, kde koncertů proběhlo nejvíc, z Chile, odkud pochází představitel Ramira, Jorge Lopéz, a návštěva téhle země pro něj tak byla určitě speciální, a stejně tak sestřih z Uruguaye, kde se show konala pod holým nebem.

Argentina
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Chile
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Uruguay
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Po Kolumbii se turné vybere do Mexika, odkud pochází samotná představitelka seriálu, Karol Sevilla i Michael Ronda. Už nyní se tedy dá očekávat, že mexické koncerty přilákají davy fanoušků a budou se nést ve velkolepé atmosféře!

Soy Luna - Epizoda 72

21. dubna 2017 v 17:51
Série 1
Epizoda 72
Premiéra v LA: 16. srpna 2016
Premiéra v ČR: 20. dubna 2017

71 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 73

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 71

21. dubna 2017 v 17:50
Série 1
Epizoda 71
Premiéra v LA: 15. srpna 2016
Premiéra v ČR: 19. dubna 2017

70 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 72

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE