Březen 2017

Sobotní rozhovory jsou zpět!

31. března 2017 v 21:16 Sobotní rozhovory
Oblíbená rubrika, která na blog přinášela zajímavé rozhovory se zajímavými lidmi, či už s českými dabéry Violetty, fanoušky, či jinými osobnostmi spojenými se seriálem, bude opět součástí blogu! Od posledního rozhovoru, který nám poskytla polská herečka Silwia Lipka, kromě jiného tvář pořadu "I Love Violetta", uběhl už neuvěřitelný rok, nyní se ovšem opět budete moci těšit na nové a nové rozhovory, ze kterých se snad znovu dovíte soustu nových informací. Jak už z názvu plyne, rubrika bude spojená se sobotními večery, a tentokrát se zaměříme na seriál Soy Luna, protože rozhodně i ten nabízí spoustu možností na interview a spoustu zajímavých respondentů. Na první rozhovor se můžete těšit už příští sobotu, 8. dubna. Věřím, že se vám bude líbit, protože myslím, že je opravdu skvělý!

Doufám tedy, že si i nově obnovenou rubriku Sobotní rozhovory rádi přečtete.
Začínáme už příští sobotu!

Všechny předešlé rozhovory najdete ZDE

Soy Luna - Epizoda 60

30. března 2017 v 23:25
Série 1
Epizoda 60
Premiéra v LA: 29. července 2016
Premiéra v ČR: 30. března 2017

59 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 61

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 59

30. března 2017 v 17:28
Série 1
Epizoda 59
Premiéra v LA: 28. července 2016
Premiéra v ČR: 29. března 2017

58 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 60

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 58

28. března 2017 v 21:24
Série 1
Epizoda 58
Premiéra v LA: 27. července 2016
Premiéra v ČR: 28. března 2017

57 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 59

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 57

28. března 2017 v 21:23
Série 1
Epizoda 57
Premiéra v LA: 26. července 2016
Premiéra v ČR: 27. března 2017

56 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 58

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Kdo je Kdo? Michael vs. Simón (CZ titulky)

27. března 2017 v 20:29 Soy Luna - Kdo je kdo?
Chcete lépe poznat představitele Simóna, herce Michaela Rondu? Máte tu možnost díky dalšímu videu z řady Who is who? s českými titulky, ve kterém se vedle sebe postaví Michael, a jeho seriálová postava Simón. Opět nám nám prozradí, co mají společného a v čem jsou naopak zcela odlišní. Určitě se mrkněte! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa

Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

Soy Luna poprvé na jevišti!

25. března 2017 v 21:38 Soy Luna - Novinky
Necelý týden po startu prvního sólového turné Tini v Evropě se nyní dočkali i fanoušci seriálu Soy Luna, pro změnu ti latinskoameričtí. Včera v 15:00 (19:00 našeho času) v Buenos Aires odstartovalo turné Soy Luna En Concierto, díky kterému se vůbec poprvé seriálové postavy představily živě na jevišti, i se známými seriálovými hity. Turné odstartovalo před domácím publikem v argentinském Technopolisu, kde budou hvězdy Soy Luny vystupovat až do příští středy. Ačkoliv oficiálně turné odstartovalo až včera, již ve čtvrtek se na show mohli podívat první fanoušci, jelikož se konala veřejná generálka. Teď si ale pojďme malinko přiblížit, jak první show Soy Luny vypadala.


Celý článek i fotogalerii najdete v Celém článku

Tini odpálila tour prvním koncertem v Madridu!

18. března 2017 v 23:50 TINI
Fanoušci Tini se dočkali! První sólové turné někdejší hvězdy Violetty, Martiny Stoessel odstartovalo právě dnes v španělském Madridu, ve městě, kde před více než dvěma lety odpálila své turné i Violetta Live. Tentokrát se již ovšem postavila na jeviště Tini sama a fanouškům předvedla více než hodinu a půl trvající show. Koncert byl opravdu pestrý! Nejenže zazněly písně z první sólové desky Tini, ale objevily se také písně k filmu Tini: Violettina proměna, také hity ze seriálu Violetta a dokonce i covery. Pojďme si tedy v článku shrnout, jak první koncert Got Me Started Tour vypadal.


Více o koncertu a první fotky i videa v Celém článku

Jorgeho nová píseň a další novinky...

17. března 2017 v 20:20 Novinky
Krásný páteční večer. Uplynulý týden a zejména jeho závěr opět přinesl množství novinek ze světa našich oblíbených seriálů. Začal bych čerstvou novinkou od Jorgeho Blanca, který konečně představil první píseň ze svého připravovaného debutového alba. Seriálový León podepsal ještě loni smlouvu s nahrávací společností Hollywood Records, stejně jako jeho seriálová kolegyně Tini, a nyní, po delším období ticha, je na světě konečně menší ochutnávka. Jeho první píseň se jmenuje Risky Business a oficiálně byla zveřejněna právě dnes. Určitě si Jorgeho nový song poslechněte a napište váš názor! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další hudební novinku dnešního dne si připravil Disney Channel pro fanoušky Soy Luny. Počet dnů do startu nové série v Latinské Americe ubývá, fanoušci by se ho měli dočkat ode dneška přesně za měsíc. Pomalu tedy vrcholí i propagace nové série a to i prostřednictvím nových písní. Svého lyrics videa se po písních Siempre Juntos a Linda nyní dočkala i Vives En Mí, tedy duet Karol a Ruggera. Působivé video k téhle krásné písničce obsahuje i různé fotky a animace seriálového páru, tak se určitě mrkněte! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Skvělé zprávy přišly také z Itálie, kde, jak mnozí určitě víte, vystupovali Diego Domínguez a Clara Alonso jako pár v televizní taneční soutěži Dance Dance Dance. Po dlouhých měsících se tuhle středu vysílalo velké finále téhle show, kterého součástí byli i naši seriáloví Angie a Diego. Náš pár, který samozřejmě tvoří pár i v skutečnosti, si díky svým skvělým tanečním dovednostem sáhl až na vrchol a společně vybojovali vítězství v téhle soutěži! K první příčce moc gratuluji!


No a na závěr mi nedá nezmínit velkou událost, která nás teprve čeká. Velké turné Tini s podtitulem Got Me Started Tour konečně startuje. Fanoušci Tini po celé Evropě se konečně dočkali a už za krátkou dobu uvidí svou oblíbenou zpěvačku živě na jevišti. První sólové turné v kariéře Tini odpálí už zítra v 20:00 v španělském Madridu! Vše budeme samozřejmě sledovat a záběry či videa z úplně prvního koncertu, na které určitě mnozí netrpělivě čekají, najdete na blogu!


Z novinek by to bylo prozatím vše. Vy si ještě užijte páteční večer a také startující víkend! :)


Soy Luna - Kdo je Kdo? Ana vs. Jim (CZ titulky)

14. března 2017 v 16:11 Soy Luna - Kdo je kdo?
Opět je tady šance o trošičku lépe poznat herce seriálu Soy Luna, a to díky speciální sérii videí Who is Who. V dnešním videu s českými titulky se vedle sebe postaví jediná herečka seriálu ze Španělska, Ana Jara, a postava, kterou v Soy Luně hraje, tedy Jim. Jak moc se tyhle dvě podobají, a co je naopak rozděluje? Zjistíte ve videu! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa

Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště