Únor 2017

Soy Luna - Kdo je Kdo? Carolina vs. Nina (CZ titulky)

28. února 2017 v 22:11 Soy Luna - Kdo je kdo?
Další epizoda oblíbené série Who is Who i s českými titulky je tady. Dnes se podíváme na to, jaká je ve skutečnosti herečka Carolina Kopelioff, co má společného a jak se liší od Niny, postavy, kterou hraje v Soy Luně. Určitě se tedy podívejte na další skvělý díl! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa

Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

Soy Luna - Epizoda 50

28. února 2017 v 22:09
Série 1
Epizoda 50
Premiéra v LA: 15. července 2016
Premiéra v ČR: 28. února 2017

49 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 51

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Soy Luna - Epizoda 49

28. února 2017 v 21:21
Série 1
Epizoda 49
Premiéra v LA: 14. července 2016
Premiéra v ČR: 27. února 2017

48 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 50

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE

Tini: Violettina proměna konečně v Česku!

27. února 2017 v 22:03 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Tak jsme se dočkali! Možná se k vám už donesla informace, že se film Tini: El Gran Cambio De Violetta konečně chystá do Česka. Nyní můžu tuhle zprávu jen potvrdit! Nejen Česká Republika a Slovensko, ale také Maďarsko, Rumunsko a všechny země Balkánu, včetně například Chorvatska či Srbska, se díky televizi HBO nyní dočkají vytouženého filmu Tini v domácím jazyku.

Příběh Violetty odehrávající se několik měsíců po skončení seriálového děje, sledující jedno výjimečné léto, během nějž Violetta na překrásném místě v Itálii prožije nezapomenutelné chvíle, nalezne své nové já a změní svůj život, si nyní opravdu budeme moci vychutnat i s českým dabingem! Film ponese v češtině oficiální název Tini: Violettina proměna, a dočkáme se ho už zanedlouho. V premiéře poběží na stanici HBO 9.3. v 18:20 a následně během března v dalších reprízách. Zda se české znění filmu bude shodovat s dabingem seriálu vám zatím nemůžu potvrdit, ale určitě se pokusím zjistit, zda se můžeme těšit na stejné dabéry.

V každém případě věřím, že tahle skvělá zpráva potěšila mnohé z vás.
Po tolika měsíčním čekání a téměř rok od skončení seriálu se konečně i čeští a slovenští fanoušci Violetty dočkají nádherné tečky za příběhem v podobě celovečerního filmu.

Tak rozhodně nezapomeňte, film Tini: Violettina proměna, poprvé v češtině už 9. března v 18:20 na HBO!
Více o filmu a také mou recenzi si můžete přečíst ZDE
Oficiální stránku filmu na českém webu HBO najdete ZDE


Nová píseň Soy Luny i taneční klip Tini

24. února 2017 v 18:45 Novinky
Další pracovní týden je za námi a tenhle pátek přinesl opět pár novinek. Po písni Siempre Juntos Disney Channel oficiálně vypustil do světa další píseň z blížící se druhé série Soy Luny, a to píseň Roller Bandu s názvem Linda (Krásná). Opět si ji můžeme vychutnat i s působivým lyrics videem. Jen pro připomenutí, druhá série Soy Luny by měla v Latinské Americe odstartovat 17. dubna. A jak se další píseň z nové řady líbí vám? Určitě napište do komentáře! :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Odhalení nové písně Soy Luny ovšem není jedinou událostí, které jsem se na YouTube dnes dočkali. Stejně tak dnes, před malou chvílí, Tini zveřejnila nové taneční video k písni ze svého alba, Finders Keepers. Tini předvádí opět svou skvělou postavu i samotné taneční kroky jsou moc zajímavé! A co myslíte vy?

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pár novinek...

23. února 2017 v 18:00 Novinky
Krásný čtvrtek všem! Únor, nejkratší měsíc v roce, se pomalu blíží ke svému konci a vystřídá ho březen, který je měsícem startu obou dlouho očekávaných tour! Před své fanoušky v Evropě vystoupí Tini Stoessel zatímco v Latinské Americe odpálí show Soy Luna. Co se týče Tini, ta je na našem kontinentu už delší dobu. Přiletěla zhruba před týdnem a momentálně je ve španělském Madridu, kde už se připravuje na své první sólové turné a kde také odpálí 18. března, tedy už za 23 dní, svou první show. Seznam všech koncertů i mapu turné najdete ZDE. Kromě toho se ale Tini stihla včera objevit také jako čestný host na velmi významné akci. Součástí návštěvy argentinského prezidenta ve Španělsku byla i večeře se španělskou královskou rodinou v královském paláci v Madridu, na kterou byla spolu s dalšími desítkami hostů pozvaná i Tini. Zde je pár fotek z akce.


Významné akce se účastnila i Lodo Conmello. Přiletěla do Londýna, kde se včera konal galavečer udělování hudebních cen BRIT Awards. Lodo to opravdu slušelo a na červeném koberci zazářila. Rád bych se ještě vrátil také k její účasti na italském hudebním festivalu Sanremo. Lodo se nakonec probojovala do finále a obsadila úctyhodnou 12. příčku. Z 22 špičkových italských umělců je to skvělé umístnění, nemluvě o tom, že už samotná účast na tomhle festivalu je velká věc. Takže Lodo ještě jednou gratuluji! :)


První turné Soy Luny je již také na dosah. Seriálové obsazení vystoupí na jeviště poprvé 24. března v Buenos Aires, bohužel ale zatím pořád nebylo oznámeno, zda se podívá i do Evropy. Koncerty byly potvrzeny pouze pro Latinskou Ameriku a země jako Argentina, Chile, Mexiko, Kolumbie, Paraguay, Uruguay, Ekvádor či Peru. Zároveň se nedávno fanoušci dověděli smutnou zprávu, když herec Lionel Ferro, představitel Nica, na sociální síti oznámil, že na turné bohužel nečekaně nevystoupí. Uvedl, že se tak rozhodl z osobních důvodů a své kamarády bude rozhodně na dálku podporovat. Nehledě na turné, spoustu novinek má nyní i hlavní hrdinka seriálu, Karol Sevilla. Kromě speciální edice vlastních tabletů Karol nyní vydává i vlastní autobiografickou knihu s názvem Soy Karol Sevilla (Jsem Karol Sevilla). Uvidíme, zda se knížka dočká i českého překladu!


Z přehledu novinek je to na dnešek vše. Mějte ještě hezký závěr týdne! :)

Soy Luna - Kdo je Kdo? Malena vs. Delfi (CZ titulky)

17. února 2017 v 22:08 Soy Luna - Kdo je kdo?
Série videí Kdo je Kdo neboli Who is Who s českými titulky pokračuje. V dalším videu se nám představí Malena Ratner se svojí postavou Delfi, a opět zjistíme, v čem se herečka a její postava liší, a co mají naopak společného. Budeme se tedy opět moct dovědět něco nového. Užijte si video. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa

Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

Soy Luna 2 - Siempre Juntos

16. února 2017 v 15:30 Soy Luna - Novinky
Start druhé řady Soy Luny v Latinské Americe se už blíží, naplánován je na 17. dubna. Fanoušci se nyní konečně dočkali také první písně, která bude novou sérii doprovázet. Oficiální úvodní písničkou druhé série je Siempre Juntos (Vždy spolu), které úryvek jsme si mohli poslechnout už v první upoutávce na novou řadu. Až nyní si ji ale můžeme vychutnat celou i s jejím lyrics videem. Určitě si ji poslechněte a napište do komentářů, jak se vám líbí. :)

A ještě v zkratce co se týče vysílání Soy Luny v Česku, určitě jste si všimli, že nové epizody nyní neběží. Tak jak jsem psal už i na ask.fm, Disney Channel se nyní rozhodl Soy Lunu vysílat po dvou týdnech, mezi kterými vždy poběží reprízové epizody. Na nové díly se tedy můžeme těšit od 27. února a poběží zase dva týdny (do 9. března).

Nová píseň k 2. sérii
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Herci dnes: Nico, Clara, Samuel

11. února 2017 v 21:41 Herci dnes
Po dlouhé době se mi konečně opět podařilo vydat článek z rubriky, kterou jste si moc oblíbili. V rubrice Herci dnes jsme se postupně podívali na to, jak herci seriálu Violetta žijí dlouhé měsíce po skončení seriálu, jakou cestu si zvolili, čemu se nyní věnuji a jaké úspěchy si stihli připsat. Pár herců nám ale ještě pořád zbylo, a nyní, když uběhly v přesně dva roky od skončení Violetty, je ideální příležitost k tomu, s projektem pokračovat. Ano, 6.2. už to byly neuvěřitelné 2 roky od momentu, co se Latinská Amerika rozloučila s Violettou a seriál tak přestal psát svou historii. Jak víme, po něm jsme si ještě rok mohli vychutnávat turné, na kterém však ne všichni herci účinkovali. Dnes se podíváme na dva z nich, kteří se od Violetty odloučili hned po skončení seriálu. Budou to Nicolás Garnier a Clara Alonso, trojici uzavře Samu Nascimento. Tak přeji hezké čtení! :)

*Článek obsahuje odkazy na konkrétní zmiňované videa či jiné podrobnější články k dané události. Stačí jen kliknout na klíčový výraz! :)
Nicolás Garnier si sice v seriálu zahrál menší roli Andrése, neodmyslitelnou součástí Violetty byl ale od samotného začátku až do konce. Po skončení Violetty se ovšem nepřidal k zbytku obsazení a na rozlučkovém turné Violetta Live chyběl. Rozhodl se totiž prorazit s vlastní hudbou, a již v roce 2015 vydal svůj první singl s názvem Tengo Que Decirte.

I když se vydal svou vlastní cestou, na své kolegy z Violetty rozhodně nezapomněl. Často můžeme na sociálních sítích vidět fotky z jejich setkání či různé statusy. V současnosti Nico hodně cestuje a zajímá se o cvičení a sport, i nadále se ovšem věnuje hudbě a také herectví. Vystupuje na různých menších akcí po Latinské Americe, a především je součástí divadelního představení "Chicos católicos apostólico y romanos". Nico tedy i nadále dělá to, co ho baví, tak mu držme palce, aby v tom jenom pokračoval! :)

Clara Alonso ve Violettě ztvárňovala postavu Angie, která byla mimochodem mnohem starší než ona sama, a hned po skončení seriálu se jí naskytlo velké množství příležitostí. Navzdory tomu, že pochází z Argentiny, i díky svému příteli Diegovi, se kterým je dala dohromady Violetta, se uchytila spíše v Evropě. Úspěšných projektů, které si stihla na své konto za tu dobu připsat, je už opravdu hodně. Krátce po skončení Violetty zazářila v italské televizní show Notti sul ghiaccio (StarDance na ledu), kde se se svým partnerem umístila na skvělém třetím místě. V roce 2015 se dále stihla objevit v italském internetovém mini seriálu Lontana da me (Pryč ode mě) a také po boku Ezequela Rodrugueze (Pabla z Violetty) v latinskoamerickém krátkém filmu Jazmín de invierno.

K Violettě se přeci jen nakonec vrátila, jelikož se stala jednou z mála tváří seriálu, které se objevili i ve filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta. Zde se vrátila do role Angie, nyní už manželky Germána. Film se natáčel na podzim 2015 a do kin se dostal na jaro 2016. Clara se spolu s ostatními objevila i na speciálních předpremiérách filmu. Stihla toho tedy opravdu hodně, kde je ale Clara dnes?

V současnosti opět září v italské televizní show, a to dokonce po boku svého přítele Diega Domíngueze. Tentokrát jde o taneční show Dance Dance Dance, ve které se jim jako tanečnímu páru skvěle daří. Brzo jí ale fanoušci budou moci vidět v dalším krátkém filmu s názvem Insane Love. No a co se týče soukromí, Clara nyní žije v Evropě a kromě argentinského by měla mít také již italské občanství... Od skončení Violetty jenom ukázala, jak všestranně nadaná je, a povedlo se jí spoustu věcí. Doufejme, že o ní pořád bude slyšet a spolu s Diegem budou nadále tvořit šťastný pár.

Samu jakožto Broduey patřil k Violettě také od první až do poslední série a byl součástí také velkého rozlučkového turné Violetta Live po Evropě i Latinské Americe. Po skončení tour se Samu vydal duchovní cestou, začal se věnovat charitě a množství dobročinných akcí. Usadil se v domácí Brazílii ale také dál cestoval po různých hudebních festivalech.

Samu jako jeden z méně herců Violetty však nepřestal pracoval ani pro Disney Channel a jako host se také objevil například v latinskoamerickém Disney pořadu Que Talento! Jeho největší návrat do povědomí diváku ale přišel zřejmě až díky seriálu Soy Luna, kde si zahrál epizodní roli producenta Santiho Owena. Jak ale víme, Soy Luna bude už na jaro v Argentině pokračovat s druhou sérií, v níž se Samu vrátí jako jedna z hlavních postav seriálů. Fanoušci Disney Channel, včetně těch českých, tedy budou moci již brzy opět Samuho pravidelně vídat na obrazovce.


Z dnešního článku je to vše. Doufám, že se vám líbil a rádi jste si přečteli o tom, kam se další herci Violetty od skončení seriálu posunuli, a co dělají dnes. Jelikož jsme už vyčerpali ústřední postavy seriálu, zároveň jde zřejmě o poslední článek z rubriky Herci dnes takového rozsahu. Na to, co dělají zbylí herci se podíváme již v stručnějším článku zase příště. :)

Soy Luna - Epizoda 48

10. února 2017 v 21:12
Série 1
Epizoda 48
Premiéra v LA: 13. července 2016
Premiéra v ČR: 9. února 2017

47 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 49

Epizoda online ►ZDE
Epizoda ke stažení ►ZDE