Leden 2017

Styl 64 - 2017

3. ledna 2017 v 23:09 Vzhled stránky

3.1.2017 - 7.4.2017

Layout č. 64
3.1.2017 - 7.4.2017
Něco o něm:
Vánoční svátky jsou za námi a rok 2017 se pomalu ale jistě rozbíhá. Přináší sebou i první layout, kterým jsem se rozhodl zaměřit právě na největší události nadcházejícího roku, kterými budou nepochybně Tinino Got Me Started Tour a první turné Soy Luny. Tentokrát jsem stavil spíše na jednoduchost, nechtěl jsem nic přeplácaného, tak snad se líbí! :)

Velká anketa roku 2016 - Nominace jsou uzavřeny!

3. ledna 2017 v 20:00 Advent 2016
Uplynulé dny jste měli možnost podpořit své oblíbené herce, zpěváky či postavy Violetty i Soy Luny ve Velké anketě roku 2016. Po více než týdnu jsou nyní nominace uzavřeny a z každé kategorie již brzo poznáme pětici těch, kteří od vás získali nejvíce hlasů. Druhé kolo ankety, ve kterém budete moci v každé kategorii vybírat z konkrétních nominovaných odstartuje příští pondělí 9. ledna. Rád bych ještě poděkoval všem, kteří se do ankety zapojili a odevzdali své hlasy svým favoritům. Hlasů přišla opravdu hromada, nyní se spočítají a jména těch, kteří od vás získali největší podporu se dovíte se startem druhého kola!

Soy Luna - Ukázka z 2. série s CZ titulky

2. ledna 2017 v 18:24 Soy Luna - Novinky
Pokud sledujete blog i na sociálních sítích, určitě vám neunikla velká silvestrovská premiéra exkluzivní ukázky z druhé série Soy Luny. Latinskoamerický Disney Channel si pro nás opět připravil více než tří minutové video, ve kterém jsou poodhalené nové zápletky. Mnozí jste si psali hned i o překlad upoutávky, takže nyní ji máte i s českými titulky!

Druhá série v Latinské Americe odstartuje již brzo, podle neoficiálních zpráv by to mělo být už v únoru. U nás si na její start počkáme do podzimu, odstartovat by měla opět kolem září, na českém dabingu by se už ale také mělo začít pracovat koncem tohohle měsíce. Pokud nechcete přijít o žádné překvapení a na ukázku z druhé série se chcete podívat až dorazí nová řada k nám, doporučuji na video nekoukat. Ti ostatní určitě napište do komentářů, jak se vám trailer líbí a co od druhé série očekáváte. :)

Ukázka s CZ titulky
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se titulky nezobrazují, klikněte na ikonku titulků na dolní listě videa
Na mobilních zařízeních je spustíte po kliknutí na nastavení v horní liště

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2017!

1. ledna 2017 v 0:00 Novinky
Za námi je další den a dnes spolu s ním odešel i další rok, rok 2016. 366 dní se naplnilo a s odpočítáním půlnoci jsme odpočítali i start roku nového. Už neuvěřitelně po šesté píši tenhle článek, ve kterém chci vám všem popřát, aby byl rok, který právě v těchto sekundách začíná, šťastný a úspěšný. Zároveň by ale bylo hezké dát ještě tomu odcházejícímu sbohem v podobě malého poohlédnutí. Všem nám dal rozhodně množství vzpomínek, zážitků, zanechal v nás hromadu dojmů, poznali jsme mnoho nových lidí, a pokud tedy můžu mluvit z vlastní zkušenosti, o další kus i sami sebe.

Když se za rokem 2016 ohlédneme jako fanoušci Violetty a Soy Luny, netřeba zdůrazňovat, jak přelomový byl. S Violettou jsme se sice v Česku napořád rozloučili, dál jsme ale mohli sledovat, jak herci seriálu rostou a rozjíždí své sólové kariéry. Dočkali jsme se nejen první sólové desky Tini, ale také třeba nového singlu Lodo a mnoho mnoho dalšího. Významným okamžikem byla i premiéra filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, který byl rozhodně adekvátní rozlučkou s celou Violettou, no a na podzim odstartovala nová etapa, když na obrazovky českého Disney Channel dorazil zcela nový seriál Soy Luna.

Uplynulých 12 měsíců tak bylo rozhodně plných hezkých i smutnějších chvil, ale věřím, že jste si je všichni jako fanoušci pořádně užili. Stejně tak přelomový byl rok 2016 i pro blog. Při všech zmiňovaných událostech jsme tady společně byli, společně je prožívali a společně jsme oslavili také již páté narozeniny. Za to vše vám chci od srdce poděkovat. Jsem neskutečně rád za vaši přízeň během celého roku, za to, že vás pořád baví číst mé články, za to, že jste tady se mnou byli, a doufám, že i nadále budete! Věřím, že si zde i v nadcházejícím roce společně užijeme množství hezkých chvil s našim seriálem či s oběma světovými turné, které nás čekají.

To co bylo bylo, rok 2016 nepochybně zůstane zapsán v našich srdcích, před námi je ale nyní dalších 365 dní a dalších 365 nových příběhů, které budou snad pro každého z nás hezké. Dovolte mi opravdu upřímně popřát všem, aby byl rok 2017 rokem splněných snů, dosažení svých cílů ale také aby byl plný toho každodenního štěstí a hezkých okamžiků, které vám vykouzlí každý jeden den úsměv na tváři. Přeji nám všem, abychom si i nadcházející rok užili v zdraví a společnosti těch, na kterých nám záleží. Abychom v sobě také všichni nacházeli dobro a šířili lásku, protože jenom tak se nám můžou vracet, a jenom tak může být tenhle svět hezčí. Všem přeji krásný, úspěšný, mírumilovný, štědrý a šťastný rok 2017! :)