Prosinec 2016

#MůjRok2016

29. prosince 2016 v 23:22
Přeji všem krásný čtvrteční večer, který je zároveň předposledním večerem roku 2016! Ano, další rok bude už za dva dny minulostí, a snad mi dáte za pravdu, že opět utekl neskutečnou rychlostí. I přesto se ale určitě stihlo udát mnoho věcí v životě každého z nás, a proto jsem se rozhodl udělat tenhle článek, který bude asi trošičku odlišný od těch ostatních. Nebude ani o Violettě, ani o Soy Luně, ale pouze o vás, protože právě nyní je ten správný čas se za tímto rokem poohlédnout. Snad i vám padne vhod zavzpomínat si na to, co jste za uplynulých 364 dní prožili a zároveň se o to podělit s ostatními.

Budu rád, když do komentářů pod tenhle článek napíšete, jaký byl váš rok 2016 a proč. Co všechno vám přinesl nebo vzal? Jak byste ho třeba popsali třemi slovy? Jaké okamžiky vám zůstaly nejvíce zapsané v paměti? Jaký jeden moment byl pro vás ten nejšťastnější? Co jste letos zažili úplně poprvé a co jste se naučili? Jaké sny se vám splnili? Ale také můžete například napsat, co si přejete do roku 2017. Mohli bychom to nazvat třeba "tagem" a držet se předchozích otázek, ale klidně se rozepište i zcela podle sebe. Budu opravdu rád, když se zapojíte a zavzpomínáte si spolu s ostatními.

Myslím, že takové menši rozpomínání by mohlo být zajímavé nejen pro vás, ale i pro ostatní, kteří si určitě další komentáře rádi přečtou. Samozřejmě nepište nic osobního, nebo to, co je vám nepříjemné. Koneckonců, pokud nechcete psát vaše zážitky do komentáře, vůbec nemusíte. Zkuste se ale nad tím alespoň sami pro sebe zamyslet. Věřte, že na tom něco je! :)

Tak tedy pojďme do toho. Napište nám, jaký byl váš rok 2016. Já se k vám pak určitě také rád přidám a napíšu, jaký byl tenhle rok pro mě! #MůjRok2016

Soy Luna - Qué más da

29. prosince 2016 v 13:06

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Soy Luna - Tengo Un Corazón

29. prosince 2016 v 12:15

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Velká anketa roku 2016 je tady! - Nominace

26. prosince 2016 v 20:29 Velká anketa roku 2016
Rok 2016 je pomalu na svém konci. Nám, fanouškům přinesl množství věcí. Především byl plný změn a novinek. Violetta u nás v dubnu definitivně skončila svou pouť, herci se vydali na své sólové kariéry, Tini vydala své první album, dočkali jsme se celovečerního filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta a na podzim k nám dorazil i nový seriál od tvůrců Violetty, Soy Luna. V zkratce řečeno, rok 2016 byl opravdu plný událostí a nyní je čas celý rok "zhodnotit" a vybrat si svá nej! Velká anketa roku je opět tady! Startuje již její třetí ročník, proto ti, kteří jsou s blogem už delší dobu, určitě ví, o co jde. Připomenout si můžete výsledky předešlých ročníků ankety z roku 2014 a 2015.

Jelikož byl rok 2016 plný změn, i samotná Velká anketa roku přichází s množstvím novinek. Jednotlivé kategorie, ve kterých budete moci hlasovat, jsem opět pozměnil, co je ale nejdůležitější, v letošní anketě budete moci vybírat nejen z tváří Violetty, ale také z tváří Soy Luny. V kategoriích jako nejlepší herci, zpěváci, páry či dokonce písničky, se oba seriály utkají vedle sebe, a vaše nej budete moci vybírat bez ohledu na seriál. Jedinou výjimkou je kategorie nejoblíbenějších postav, ve které jsou postavy rozdělené podle seriálů. Myslím si tedy, že se je rozhodně na co těšit, oproti předešlým výsledkům nás určitě čekají změny, a tak trochu se díky anketě možná ukáže i to, který seriál u vás nyní víc boduje!

Jak hlasovat? Stačí vyplnit formulář, na který odkaz najdete na konci článku. Velká anketa roku bude i letos pozůstávat z dvou částí. V té první, která právě startuje, vybíráte ze všech adeptů pětici těch nejlepších. Každý z vás může nominovat tři své oblíbence, a právě ti, kteří v každé kategorii získají nejvíce hlasů, neboli vašich nominací, postoupí do druhé fáze. Hlasovat v první části ankety a nominovat své favority můžete do 3. ledna 2017.

Kategorií, do kterých letos můžete nominovat své oblíbence je 9. Zde jsou:

Nominujte své favority v prvním kole Velké Ankety Roku 2016

ZDE


Krásné Vánoce 2016!

24. prosince 2016 v 16:51 Novinky
Vánoce, nejhezčí svátky roku, které by měly být plné lásky, štěstí, rodinných chvil a pokoje, jsou opět tady. Dnes jsme se vzbudili do výjimečného dne, který snad pro všechny z vás je a ještě také bude štědrý! Každý možná trávíme Vánoce jinak, společné ale zůstane vždy to kouzlo, které někde uvnitř pociťuje snad každý z nás. Dovolte mi tedy popřát nám všem, aby byly letošní Vánoce opravdu tím, čím mají být. Aby byly plné krásných chvil s našimi nejbližšími, které nám zůstanou zapsané v srdci, aby byly veselé, šťastné a poklidné, a aby všechno špatné a smutné alespoň na chvíli odešlo z našich životů. Věřím, že si dnes všichni pod vánočním stromečkem najdete to, co jste si přáli, stejně tak jako všichni vaši nejbližší. Ať jsou pro vás celé vánoční svátky dny oddechu a splněných vánočních přání. Ještě jednou přeji všem návštěvníkům nádherné, kouzelné a šťastné Vánoce 2016! :)


Advent 2016 - 24. prosince

24. prosince 2016 v 12:00 Advent 2016
Dnes jsme se vzbudili do neobyčejného rána. Máme štědrý den, který je pro většinu z nás výjimečný, a zda už jste mladí nebo staří, nikdy nebude obyčejným dnem. Vánoce znovu dorazily a náš adventní projekt, kterým jsme si čekání na ně během prosince krátili, je tak na konci. Před námi je poslední video s posledním vzpomínkovým okamžikem, kterým bude zcela poslední scénka ze studia a nádherná píseň Ser Mejor. Ta bude zřejmě pro většinu z nás vždy jednou z těch prvních, která nás napadne, když někdo řekne Violetta. Užijte si tedy píseň a myslete i na její poselství. Zkuste i vy "Být lepší" a to nejen dnes, když slavíme nejhezčí svátky roku, ale každý jeden den. Veselé Vánoce! :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Na závěr chci poděkovat, že jste tady po celý advent byli, komentovali videa a společně vzpomínali. Už potřetí jsme si čekání na advent zpestřili a zkrátili, a já doufám, že jste si celý projekt užili. Snad se vám líbil výběr okamžiků a přinesl vám spoustu vzpomínek. Teď už si užívejte Štědrý den, který je pouze jednou za rok! :)

Advent 2016 - 23. prosince

23. prosince 2016 v 19:00 Advent 2016
Krásný páteční podvečer. Už zítra nastane znovu po roce den, na který se mnozí celý rok těší. Advent je téměř na svém konci, s ním i náš projekt, a tak tady dnes máme předposlední video. Dnešním okamžikem nebude moment ani z Violetty, ani ze Soy Luny, ale se Soy Lunou rozhodně souvisí. Takhle před rokem, přesně na Štědrý den Ruggero a Karol vystoupili v zábavním parku v americkém Orlandu s písní Alas, a my si nyní tohle skvělé vystoupení plné vánoční atmosféry připomeneme. Přeji tedy hezkou podívanou, a nezapomínejte, že do Vánoc zbývá posledních pár hodin. :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Už zítra tady máme Štědrý den, na poslední video našeho projektu se tak můžete těšit výjimečně už ve 12:00. Co za okamžik, to podle vás bude? :)

Advent 2016 - 22. prosince

22. prosince 2016 v 19:00 Advent 2016
Tak zimní prázdniny nám oficiálně začaly, dnes jsme dali škole a našim spolužákům na chvíli sbohem, a znovu se shledáme už v roce 2017. Přeji všem, abyste si prázdniny užili, a aby vám přinesli nádherné okamžiky, na které budete rádi vzpomínat. :) Teď pojďme k jednomu z našich posledních adventních videí, které bude opět ze Soy Luny. Vánoce jsou už opravdu za rohem, proto jsem vybral okamžik, který nám ukazuje sílu přátelství, a to, jak je všechno hezčí, když držíme všichni spolu. Užijte si krásné skupinové vystoupení s písní Valiente a nezapomínejte, že od štědrého dne nás dělí už jen 2 dny!


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Advent 2016 - 21. prosince

21. prosince 2016 v 19:00 Advent 2016
Letošní Vánoce jsou opravdu na dosah, dělí nás od nich pouze pár dní, i ty si ale můžeme zpříjemnit vzpomínkami na hezké momenty našich seriálů. Dnešní moment patří určitě mezi ty nejhezčí, vybral jsem Violettino a Leonovo vystoupení s písní Descubrí, s nádherným závěrem. Jako by to bylo včera, co jsme tuhle epizodu mohli se zatajeným dechem sledovat, i když tomu bude brzy už neuvěřitelný jeden rok. Čas opravdu rychle letí, stejně jako tenhle advent, tak si tedy užijte poslední dny čekání a dnešní video. Chybí už jen 3 dny! :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Advent 2016 - 20. prosince

20. prosince 2016 v 19:00 Advent 2016
Krasný dvacátý prosinec všem! Snad byl pro vás dnešek hezkým dnem, jeho závěr si můžete opět zpříjemnit tradičním videem našeho adventního projektu. Na dnes jsem zvolil píseň Mil Vidas Atrás, která díky své poklidné, skoro až vánoční atmosféře, podle mě v tomhle projektu nemohla chybět. U mě bude patřit navždy k těm nejhezčím z Violetty, a jak to máte vy? :) Užívejte si dál adventní období, které se pomalu chýlí ke konci, protože už za 4 dny jsou tady Vánoce! :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE