Říjen 2016

Turné Soy Luny v roce 2017?

31. října 2016 v 17:55 Novinky
Příští rok se všichni fanoušci můžou těšit na první sólové turné Tini Stoessel s názvem Got Me Started Tour, vypadá to ale tak, že nebude tím jediným důležitým turné roku 2017. Latinskoamerický Disney Channel v minulosti už několikrát naznačil, že se v roce 2017 fanoušci můžou těšit na přímé setkání s oblíbenými herci seriálu Soy Luna na jevištích v mnoha zemích. O plánovaném turné Soy Luny se zmínila i Karol Sevilla v známé argentinské show Susany Gimenezové. Informací kolem tour pomalu začíná přibývat, a tak se zdá, že půjde Soy Luna i nadále v šlépějích Violetty. Podobný úspěch u fanoušků se jí již podařilo získat, a nyní by se měli herci po natočení druhé série, přesně jako u Violetty v roce 2013, vydat na první velké turné se seriálem.

Na internetu se objevily již i první data spojené s turné. Herci Soy Luny by podle stránky www.ticketek.com.ar měli vystoupit v domácím Buenos Aires v Argentině v Técnopolisu v pátek 24. března, v sobotu 25. března a v neděli 26. března 2017. Žádné další země, data ani přesné herecké obsazení zatím nebylo oficiálně potvrzeno. Otázkou prozatím zůstává i to, zda půjde o turné pouze po Latinské Americe, nebo Soy Luna, podobně jako Violetta, navštíví i Evropu. Vzhledem k úspěchu i v evropských zemích ale můžeme předpokládat, že by organizátoři náš kontinent nevynechali.

V blízké době bychom na zmiňované otázky měli dostat odpovědi. Novinky kolem tour samozřejmě budu dál sledovat, abyste všechny odpovědi našli zde.

No a na závěr, jelikož dnes v kalendáři svítí 31. říjen, chci všem popřát krásný Halloween. Poslední říjnový den již tradičně patří všem strašidlům, duchům a děsivé atmosféře. Oslavte dnešní strašidelnou noc po svém, v kruhu rodiny a přátel, nezapomeňte ovšem ani na to, co je s aktuálním obdobím spojené, tedy myslet na své nejbližší zesnulé u zapálené svíčky...

Soy Luna - A Rodar Mi Vida

30. října 2016 v 16:29

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Soy Luna - Camino

30. října 2016 v 16:28

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Soy Luna - Invisibles

30. října 2016 v 16:27

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


5 let - Věděli jste, že... (speciál)

28. října 2016 v 20:34 5 let
Před týdnem slavil blog své páté narozeniny, a jak jsem slíbil, u téhle příležitosti jsem připravil i speciální článek. Bohužel nebyl čas na jeho vydání, proto je tady až teď. Speciální je ale i z dalšího důvodu! Na blog se vrací velmi oblíbená rubrika, Věděli jste, že.. která bude tentokrát přinášet různé zajímavosti ze světa Soy Luny. Věřím, že podobně jako u série s Violettou, se dovíte spoustu nového a zajímavého. Vůbec první část nového Věděli jste, že.. je speciálně tematicky věnovaná blogu! Speciálně jsem připravil až 9 zajímavostí a také trochu čísel z historie tohoto blogu, o kterých jste možná nevěděli. Tak pojďme na to!

Většina z vás určitě ví, že se na blogu za dobu své existence vystřídala tři témata. Původně se věnoval seriálu Sladký život na moři, po jeho skončení se z něho stal blog o Violettě a v současnosti také přináší novinky o Soy Luně. S náplní se ovšem měnila i jeho návštěvnost. Myslím, že pro vás nebude novinkou, když řeknu, že to byl první dva roky úplně neznámý blog s pár návštěvami za den.

Tradičně budou Věděli jste, že... doprovázet ke každé zajímavosti obrázky, jelikož se ale k faktům o blogu obrázky hledali jen stěží, tentokrát je Věděli jste, že... obohacené o odkazy! Téměř každá zajímavost vás po kliknutí na ni přesměruje na zmiňovaný článek či stránku. Takže, věděli jste, že...

...za 5 let bylo na blogu (u všech článků či layoutů dohromady) použitých více než 4 000 fotografií?
..................................................


..................................................

..................................................

..................................................

..................................................

..................................................

..................................................
...blog vystřídal 4 loga?
..................................................

...nejvyšší denní rekord návštěvnosti byl naposled překonán 16. dubna letošního roku? Den po finále Violetty blog zaznamena až 5 207 návštěv.

To je ze zajímavostí vše. Popravdě se toho za celých 5 let událo tolik, že na úplně všechno si už vzpomenout nedokážu ani já sám. Doufám ale, že jste se snad něco nového a snad i trošičku zajímavého dověděli. Další článek ze série Věděli jste, že... už bude patřit Soy Luně. :)

Již 5 let spolu - Děkuji!

22. října 2016 v 21:09 5 let
Nikdy by mi nenapadlo, že tenhle článek někdy budu psát, ale zdá se, že je to nyní skutečností. Dnes uběhlo přesně 5 let, dlouhých 1827 dní od chvíle, kdy mě úplně spontánně napadla myšlenka založit si blog o něčem, co mám rád. Byl to začátek nádherné poutě, během které se toho tak strašně moc změnilo, tak strašně moc jsme toho společně prožili, a tak strašně moc jsem se toho naučil. Ačkoliv se to tak možná nezdá, 5 let je opravdu neskutečně dlouhá doba. Zkuste si položit otázku, kde jste byli před pěti lety vy? Co jste dělali, nebo kolik vám bylo let? Myslím si, že ohlédnutím se za svým vlastním životem, si každý z nás uvědomí, jak dlouhá doba 5 let vlastně je, a jak dlouhou cestu jsme všichni za tu dobu prošli. Já jsem neskutečně rád, že mě na té mojí doprovázel tenhle blog.

Přesně před pěti lety, když jsem 22. října 2011 jako 13-letý kluk zakládal tenhle blog, a neměl jsem s tím ani nejmenší zkušenosti, by mi ani v tom nejkrásnějším snu nenapadlo, že tenhle "pokus", čím opravdu založení mého blogu bylo, proroste v něco tak obrovského. Za 5 let se změnilo mnoho věcí, či už samotné téma blogu, počet návštěvníků, a také můj přístup. Z jakési zábavičky se pro mě blog stal něčím, co chci brát vážně, zodpovědně, a neustále zdokonalovat a posouvat na pořád vyšší a vyšší úroveň. Snad všechno je dnes úplně jiné, jediná věc, která se ale ani po pěti letech nezměnila, je má chuť přinášet vám každý den nové informace, články, být s vámi v kontaktu, poznávat vaše názory či odpovídat na vaše otázky. Být tady pro vás je něco, co mě vždy neskutečně naplňovalo, a pořád naplňuje, a proto jsem rád, že se mi díky tomuhle blogu naskytuje ta příležitost.

Když někdy náhodou zakopnu o hodně staré články, tak nějak nemůžu uvěřit tomu, že jsem to byl já, kdo ty věty psal. Hold, dospěl jsem, našel jsem svůj směr, a věřím, že je to ten správný směr. Bezpochyby ale vyrostl i samotný blog. To, co bylo v době mých začátků pouze vzdálený sen, se stalo skutečností. Loni celková návštěvnost překonala milionovou hranici, letos stejnou hranici překonal počet shlédnutí blogového YouTube kanálu, denní návštěvnost se neustále hýbe nad tisíckou, a což se pro mě stalo neskutečně významným, nedávno si blog všiml také český Disney Channel, díky kterému se například mohla konat i poslední soutěž. Tohle vše je jasným důkazem, že sny se plní, a jediné, co je potřebné k jejich dosažení, je nikdy to nevzdávat!

Možná někomu přijde tohle celý jako nadsazený, a dělat blog pouze jako nějaké rozptýlení, pro mě má ale blogování obrovskou hodnotu. Nejen, že je již 5 let součástí mého každodenního života, ale také mě toho tak strašně mnoho naučilo. Od praktických věcí, jako například vůbec pracovat s grafikou, psát a vytvářet články a spoustu, spoustu dalších věcí, až po množství věcí o životě, o lidech a různých povahách, a věřte či ne, také o mně samotném.

Za to vše vám chci říct na závěr velké děkuji. Pouze díky každému jednomu z vás, jsme mohli přijít až sem, dokázali jsme stvořit něco tak hezkého, jednu komunitu, místo, kam se, alespoň doufám, často rádi vracíte. Nebýt vás, nepsal bych nikdy tento článek, nenaučil se tolik věcí, nepoznal tolik nového a nemohl bych si splnit hromadu svých snů. Ačkoliv tohle slovo jen stěží vystihne to vše, co mi svou přízní pořád dáváte, ještě jednou chci napsat jedno obrovské DĚKUJI!

Soy Luna - Soutěž: Vyhodnocení

21. října 2016 v 18:10
Doufám, že máte všichni hezký páteční podvečer, a věřím, že některým z vás ho zpříjemní i dnešní článek! :) Soutěž se Soy Lunou, ve které jste mohli otestovat své vědomosti o seriálu a zároveň vyjádřit své názory, napsat o svých nejoblíbenějších postavách či písničkách, odstartovala 30. září a trvala více než 2 týdny. Jak už jsem psal, zapojilo se do ní až 375 z vás, za co chci ještě jednou každému poděkovat! Dík patří ovšem také českému Disney Channel, který speciálně pro nás do soutěže věnoval jako ceny věcné předměty. Doufám, že i díky tomu byl pro vás projekt zajímavý, ale především doufám, že jste se u něj zabavili a strávili hezké chvíle během vyplňování dotazníku. Buďme ale upřímní, každého z nás by potěšila nějaká ta hezká cena. Já věřím, že jste už napjatí, zda mezi vítězi nejste právě vy, tak se na to pojďme podívat!

Jména všech výherců a také odkaz na klíč k správným odpovědím najdete v Celém článku.

5 let - Večer na asku

21. října 2016 v 14:54 5 let
Už zítra slaví blog své páté narozeniny, a jak jsem zmiňoval, narozeniny bych rád slavil v společném duchu. Po delší době budu tedy dnes večer opět online na asku, s tím, že se budu snažit automaticky odpovídat na všechny vaše dotazy. Budu se těšit na veškeré otázky, ať už ohledně Violetty, Tini, Luny, blogu, či čehokoliv jiného. :)

Na asku budu online odpovídat od 19:30, určitě tam tedy skočte a neváhejte přispět otázkou!


Soutěž ukončena!

19. října 2016 v 22:04
Soutěž se Soy Lunou skončila! Šanci vyhrát hezké věcné ceny věnované českým Disney Channel využilo až 375 z vás, což je vážně nádherné číslo a taková přízeň mi udělala opravdu velkou radost. Zároveň je skvělým signálem, že bude mít smysl podobnou soutěž v blízké době zopakovat! Jestli jste to právě vy, kdo vyhrál kartičky s podpisem, podepsané CD či puzzle se Soy Lunou, to se dovíte už v pátek. Seznam všech výherců najdete zde na blogu, zároveň budou všichni vítězové kontaktováni na adrese, kterou jste uvedli v dotazníku.

Ještě jednou díky všem za tak skvělou účast a mějte krásný čtvrtek! :)

Styl 61 - 5 let

16. října 2016 v 16:03 Vzhled stránky

16.10.2016 - 11.11.2016

Layout č. 61
16.10.2016 - 11.11.2016
Obrázky: ze seriálu Violetta, Soy Luna, turné Violetta Live...
Něco o něm:
U příležitosti narozenin blogu přichází po dlouhé době změna pozadí! Za uplynulých 5 let se zde vystřídalo neuvěřitelných 60 Layoutů, a chtěl jsem, aby ten narozeninový s číslem 61 vyjadřoval rozmanitost, vzpomínky, a všechny události, které jsme s našimi seriály i mimo nich prožili. Přiznám se, že jsem měl Layout nejprve promyšlený trošičku jinak, a proto v pozadí mezi obrázky chybí i záběry ze Sladkého života, který byl kdysi také součástí blogu a rád bych ho do pozadí zakomponoval, ale věřím, že i tak Lay zachycuje podstatnou část toho, co jsme společně prožili, a doufám tedy, že se vám alespoň trošičku líbí! :)