Srpen 2016

Prázdniny 2016 jsou na konci...

31. srpna 2016 v 19:16 Novinky
Neuvěřitelnou rychlostí se i léto 2016 pomalu stává vzpomínkou! Dvouměsíční prázdniny jsou na svém konci, a já doufám, že pro všechny budou hezkou vzpomínkou! Snad jste si posledních 62 dní užili podle svých představ, stihli jste vše, co jste si naplánovali, prožili jste krásné chvilky s kamarády a s rodinou, poznali jste nové lidi, nová místa, a do paměti si zapsali nespočetné množství nových zážitků, které v ní zůstanou už navždy. Zároveň jste si snad i oddechli a nabrali nové síly, protože nový školní rok klepe na dveře!

Všechno má svůj konec, a většina z nás je již na tradiční koloběh našeho studentského života zvyklá. Začátek nového školního roku většinou nebývá pouze návratem do školních lavic, ale častokrát také začátkem něčeho zcela nového. Na blogu "vítám" nový školní rok už popáté, a proto je někdy těžké, neopakovat se. :) Tak jako pokaždé, ani tentokrát vám ale nesmím zapomenotu popřát, ať už jste z Česka nebo ze Slovenska, aby byl váš první školní den příjemný, abyste si užili shledání se svými kamarády, učiteli, nebo pokud jdete do nového prostředí, aby byla nová škola a noví spolužáci podle vašich představ a stala se místem, kam budete chodit rádi. Ať nejen první den, ale všech 10 měsíců přináší pouze hezké chvíle, nové a užitečné poznatky, mnoho studijních i osobních úspěchů, a především skvělé zážitky na celý život.

Poslední odstavec bych ještě rád věnoval blogu. Jak víte, už v pondělí k nám dorazí očekávaný seriál Soy Luna od tvůrců Violetty, o kterém vám na blogu přinesu spoustu informací. Najdete tu popisy postav, herců, písně a mnohem víc! Se začátkem školního roku se proto máte i na blogu na co těšit, a já věřím, že následující školní rok bude znamenat také dalších skvělých 10 měsíců spolu!

Užívejte si tedy poslední hodiny letních prázdnin, a pokud jste ze Slovenska, mějte krásné poslední letní dny! Nový školní rok je novým začátkem pro nás všechny, tak do něj vkročte tou správnou nohou! :)


Světla, kamera... Ups! - 15

31. srpna 2016 v 16:55 Světla, kamera... Ups!
Letní prázdniny jsou na svém konci, a spolu s létem se loučíme i se sérii videí Světla, kamera... Ups! která nám dovolila pohlédnou na natáčení a na ne příliš povedené klapky. Popletená slova, výbuchy smíchu, zapomenutý text či nechtěný předmět v záběru, to vše dokázalo natáčení Violetty znepříjemnit, ale na druhou stranu také trochu zpestřit. Pojďme se tedy podívat na poslední nepovedené záběry s českými titulky, nezapomeňte ale, že všechna videa z natáčení všech sérií si kdykoliv můžete znovu přehrát ZDE.

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! - 14

29. srpna 2016 v 21:19 Světla, kamera... Ups!
Série videí Světla, kamera.. Ups! Jde pomalu do finále. Před námi je další, tentokrát již předposlední pohled do zákulisí natáčení, na scénky, které se sice v seriálu neobjevily, ale rozhodně vám můžou zlepšit náladu. Každý je totiž omylný, a herci z Violetty vás o tom přesvědčí i v dalším videu s českými titulky. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! - 13

28. srpna 2016 v 16:46 Světla, kamera... Ups!
Přehlídka nepovedených scén a vtipných okamžiků z natáčení 3. řady Violetty pokračuje. Pojďte se opět podívat do zákulisí výroby, na scénky, které se ne tak úplně povedly. Samozřejmě video opět s českými titulky.

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Soy Luna - Alas

27. srpna 2016 v 18:16

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Světla, kamera... Ups! - 12

26. srpna 2016 v 19:18 Světla, kamera... Ups!
Naše prázdninová série s nepovedenými záběry z natáčení Violetty pokračuje! I dvanáctá část přináší úsměvné momenty, o které se na natáčení postarali samotní herci, či občas náhoda. Užijte si video, nyní i s českými titulky!

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! - 11

25. srpna 2016 v 20:44 Světla, kamera... Ups!
Jedenáctí díl z řady Světla, kamera... Ups je zároveň prvním videem s nepovedenými záběry z natáčení 3. série Violetty. Ani během poslední série se herci u natáčení totiž nevyvarovali drobným, často úsměvným chybám, a přítomné bylo opět i kouzlo nechtěného. Tak si užijte další nepovedené záběry i s českými titulky. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Info o blogu + Upoutávka na Soy Lunu

23. srpna 2016 v 15:21 Novinky
Vítám vás opět u tak trochu informativního článku, v návaznosti na ten minulý, ve kterém jsem psal o svém rozhodování o budoucnosti tohohle blogu. Potěšil mě váš ohromný zájem, který jste o blog projevili, pod článkem se už nyní objevilo přes 70 komentářů a další přibývají každý den! Takováhle přízeň je pro mě pouze dalším důkazem, že pokračovat má smysl! Všechny komentáře a názory si samozřejmé čtu, a musím říct, že většina z vás se přiklání k pokračování se seriálem Soy Luna, a to na tomhle blogu. Objevily se ovšem také pozitivní ohlasy na založení nového blogu, a mnozí jste psali také to, že byste byli rádi, kdyby blog fungoval dál tak jak je, pouze o Violettě. Jak už jsem ale psal, ačkoliv by to bylo hezké, není to z dlouhodobého hlediště možné, protože by nebylo tolik témat na psaní článků, s čím by klesal automaticky váš zájem, stejně tak jako ten můj. Pokud má blog pokračovat, je jasné, že musí nabrat opět nový dech!

Jak jsem se tedy rozhodl? Blog pokračuje dál, no nějakou razantní proměnu blogu na blog o Soy Luně zatím neočekávejte. Nejbližších 11 dní zde totiž nebudu. Vrátit bych se měl do začátku školního roku, a tak bych neměl propásnout ani start Soy Luny, který nás čeká 5. září. Se začátkem školního roku by se tedy blog mohl plně rozběhnout s novým tématem, s novými články k seriálu Soy Luna, ale samozřejmě také dál s novinkami o hercích Violetty!

I když zde nejbližší dny nebudu osobně přítomen, rozhodně to neznamená, že se na blogu do konce prázdnin neobjeví už žádný článek! Právě naopak, připravil jsem toho hromadu, do konce prázdnin se zde objeví všechny zbylé epizody série Světla, kamera... Ups! a taky pár dalších věcí! :)

Abych to tedy uzavřel, co se týče blogu, se začátkem nového školního roku se definitně rozhodne o jeho budoucnosti. Vy si ještě užívejte zbytek léta a poslední dny prázdnin na plné obrátky! Věřím, že na vás čeká ještě spoustu hezkých zážitků, tak honem za nimi! :)

Na závěr článku připájím první oficiální českou upoutávku k Soy Luně! Užijte si první 3-minutovu ochutnávku, a určitě napište, jak se vám zamlouvá samotný seriál (pokud ho ještě neznáte), a taky český dabing.
Pokud nejde přehrát, klikněte ZDE

Světla, kamera... Ups! - 10

22. srpna 2016 v 20:14 Světla, kamera... Ups!
Je tady další část série videí s názvem Světla, kamera... Ups! a tentokrát se naposled podíváme na plac 2. série. Užijte si tedy poslední nadílku vtipných momentů z natáčení 2. řady, a zjistěte, jak to funguje, když během natáčení zaúřaduje náhoda či neschopnost zadržet smích! :) Příště se již podíváme na nepovedené scénky z třetí a poslední série.

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! - 9

20. srpna 2016 v 20:11 Světla, kamera... Ups!
Nová část nepovedených záběrů z natáčení Violetty i s českými titulky je zde! Opět si vychutnejte video, a okamžiky z placu, které jsou důkazem skvělé atmosféry na natáčení, a taky toho, že dopracovat se k výsledku, který vidíme v seriálu, není vždy tak snadné! :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků