Červenec 2016

Violetta navždy: Cesta Violetty

29. července 2016 v 23:11 Violetta navždy
Čas letí opravdu rychle, a s naším oblíbeným seriálem jsme se v Česku a na Slovensku definitivně rozloučili už více než před třemi měsíci. Do svého konce nyní přichází i projekt Violetta navždy, ve kterém jsme společně vzpomínali na cesty seriálem jednotlivých postav. Před námi je poslední postava, které příběh si hezky shrneme, a tou není nikdy jiný, než ústřední hrdinka seriálu, Violetta. Tu ztvárnila tehdy pouze 14-letá nezkušená herečka Martina Stoessel, a ač už jste si Tini oblíbili nebo ne, asi málokdo si v roli Violetty dokáže představit někoho jiného. Violetta během tří let poznala pravou lásku, odhalila spoustu tajemství, našla své místo ve světě a z mladé nesmělé dívky se postupně stala sebevědomá žena. Pojďme si tedy shrnout cestu poslední postavy, Violetty.


Na začátku se se s svým otcem vrací z Madridu, kde léta žili, do rodného Buenos Aires. Violetta, která je ale otrávená z věčného stěhování a z toho, že ji její otec celý život držel zavřenou doma a zamezoval styk s jejími vrstevníky, nevěří, že by to tentokrát mohlo být jinak. Opak se ale stává pravdou. S příchodem na nové místo poznává novou domácí učitelku Angie, se kterou se sblíží víc, než s kýmkoliv jiným, a také v parku narazí na neznámého kluka, Tomáse, díky čemu poprvé zjistí, jaké je to být zamilovaný. Co ale Violetta zásluhou Germána pořád netuší je, že má nádherný hlas a hudební sluch po své zesnulé matce. Když náhodně objevuje prestižní hudební školu Studio 21, s dovolením otce zde začíná brát hodiny klavíru. Violetta si ale tohle místo zamiluje natolik, že se rozhodne do studia zapsat. Její sen se stává skutečností, když se stává regulérní studentkou, problémem ale je, že se Germán nesmí nic dovědět.

Violetta zpívá poprvé v životě před lidmi v Resto Baru
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

S příchodem do studia Violetta objevuje zcela nový svět. Nachází si své první kamarády, Francescu, Camilu a Maxiho, ale zároveň také první nepřátele. Její excentrická spolužačka Ludmila, která s ní sdílí náklonnost k Tomásovi, na Violettu žárlí ve všech směrech, a proto se jí rozhodne komplikovat celý život. Komplikací ve vztahu s Tomásem je také Francesca, která k Tomásovi rovněž něco cítí, a Violetta ji nechce ranit. Zároveň Violetta nachází dobrého kamaráda a oporu v Leonovi, klukovi, který při ní stojí, podporuje ji v objevení svého pěveckého nadání a později se také stává majitelem prvního polibku a Violettiným prvním přítelem. Díky studiu se Violettě plní také ten největší sen, když má poprvé v životě možnost zpívat na pódiu před publikem. Její doposud prostý život se tak stává čím dál složitějším. Nejenže musí nadále lhát tátovi o chození do studia, čelit intrikám Ludmily a také Germánovi přítelkyně Jade, ale také se ocitá na rozcestí, když neví, zda její srdce doopravdy patří Tomásovi nebo Leonovi.

Violetta poprvé vystupuje na jevišti
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

I když se rozhodne zůstat s Leonem, její trvající náklonnost k Tomásovi jejich vztah nakonec rozbije. Popři všech problémech ale Violetta pořád rozvíjí svůj talent, zapojí se také do hudební reality show ve studiu, ve které se umístí na druhé příčce. S přibývajícím časem se všechna tajemství začínají odhalovat. Violetta zjišťuje, že Angie je ve skutečnosti její biologická teta, sestra její maminky, která celou dobu skrývala svou pravou identitu ze strachu před Germánem. Její strach se nakonec ukazuje jako oprávněn, protože když Germán zjišťuje pravdu o Angie a také o studiu, rozhoduje se Violettu opravdu odvést až do dalekého Kataru. Za ten čas si ale Violetta v Buenos Aires stihla najít mnohem víc než jen přátele, lásku, tetu a babičku. Našla zde taky to, co opravdu miluje, tedy hudbu a zpěv. Její otec až v poslední chvíli pochopí, že Violettin život je tady, rozhoduje se zůstat a nechává Violettu vystoupit na velké koncoroční show studia.

Všichni kamarádi a profesoři se loučí s Violettou před jejím odjezdem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Violetta tedy zůstává v Buenos Aires, a v nové řadě nastupuje do dalšího ročníku ve studiu, tentokrát už s vědomím svého otce. Její život je tedy, zdá se, konečně opět snažší, po boku má navíc nyní svoji tetu Angie a také Ludmila se tváří, že se změnila a nikomu už ubližovat nebude. Co ale Violettu trápí je Leon, ke kterému pořád něco cítí, a teď, když je Tomás zpátky ve Španělsku, si je jistá, že to je právě on, s kým by chtěla být. Nakonec si k sobě také opět nachází cestu. Do Violettina života však vstupuje nový tajemný kluk, Diego, se kterým se seznamuje v karaoke baru, a který ji nepřestává pronásledovat poté, co se do ní, jak sám tvrdí, na první pohled zamiloval. Přihlašuje se dokonce do studia a když je náhoda s Violettou spojí jako pěvecké duo, u vystoupení jí Diego věnuje polibek. To definitivně ukončuje vztah s Leonem, a Violetta se zlomeným srdcem se čím dál víc sbližuje právě s Diegem.

Violetta zpívá v karaoke baru spolu s Leónem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

I když Violetta trpí ze ztráty Leona a z toho, že ji Leon nahrazuje mechaničkou Larou, dostává také zcela novou hudební příležitost, když si ji společnost YouMix vybírá za svoji exkluzivní hvězdu. Violetta zpočátku netuší, že to bude obnášet také kompletní změnu její vizáže a hodiny námahy v nahrávacím studiu, nakonec si ale dokáže vyjednat podmínky, které jí vyhovují. Otec Violettu sice zdánlivě podporuje a důvěřuje jí, ve skutečnosti ho ale strach přiměje k šílenému činu, když v převleku získává práci pianisty ve studiu, aby mohl mít dceru neustále pod kontrolou. Violetta ve snaze definitivně zapomenout na Leona, nakonec podlehne Diegovému nátlaku a dává se s ním dohromady. Štěstí ale rozhodně není to, co po boku Diega nachází, jelikož své srdce obelhat nedokáže.

Violetta zpívá Como Quieres
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Život jí komplikuje na chvíli taky mnohem závažnější problém, když se zdá, že může přijít o svůj hlas. Trápí ji také možný odchod nejlepší kamarádky Francescy, kterému ale nakonec spolu s kamarády zabrání. Čemu ale zabránit nedokáže, je odchod Angie za prací do Francie. S Leonem se jim nakonec podaří obnovit alespoň přátelství, a jako duo dokonce zvítězí v taneční soutěži ve studiu. S Diegem a Francescou vyhrávají cestu do Madridu, kde si Violetta konečně přiznává, že Leona pořád miluje, a odhaluje taky Diegovu pravou identitu a to, že byl jejich vztah pouze nástrojem Ludmiliny pomsty. Její srdce je opět zlomené a útěchu nachází pouze v Leonovi, se kterým se nakonec dávají znovu dohromady. V ohrožení je ale také Violettin vztah s Germánem, a to zejména poté, co Violetta zjišťuje, že ji táta celé měsíce ve studiu pronásledoval. Díky Leonovi a společné písni po její mamince, se ale na závěrečné show jejich pouto s tátou opět obnovuje.

Violetta zpívá s Germánem Soy Mi Mejor Momento
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Na začátku poslední řady je Violetta konečně opět šťastná, se studiem absolvuje světové turné, díky čemu se jí splnil další sen, a společné štěstí nachází konečně také s Leonem. Ten jí navíc v Barceloně připravuje nádherné narozeninové překvapení v podobě letu v balóně. Po návratu do Buenos Aires čeká Violettu a ostatní poslední rok ve studiu, začíná ale velkým šokem, když má Leon nehodu na motorce, a až Violettin polibek ho probudí z bezvědomí. I navzdory tomu se ale jejich vztah začíná komplikovat, když chce Leon dát přednost kapele a opustit studio, s čím Violetta nesouhlasí. Nakonec se kvůli rozdílným názorům opět rozchází. Violetta ale musí čelit dalšímu problému. Do života jejího otce totiž přichází nová žena, s čím by nebyl problém, kdyby to ovšem nebyla matka Ludmily. Zdá se tedy, že se spolu a Ludmilou budou muset naučit vycházet jako nevlastní sestry. Náplastí pro Violettu ale je, že se do země vrací opět Angie.

Violetta zpívá s Ludmilou Si Es Por Amor
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Violetta i navzdory všemu dále bojuje ve studiu za své sny, a po smrti Antonia taky za záchranu samotného studia. Mezitím také pomáhá naoko chudému klukovi Alexovi, vypěstuje si s ním hezké přátelství, které z jeho strany přerůstá v lásku, nikoliv ale z její. Violetta miluje pořád Leona, a touha mít ho blízko u sebe, ji dožene až k zoufalému činu, vytvořit si novou identitu Roxy a sblížit se s ním. To se ale brzo ukazuje jako největší hloupost jejího života, jelikož po převalení téhle lži se zdá, že o Leona přichází natrvalo. Ohroženo je na chvíli dokonce i její přátelství s Francecou, která jí dlouho dobu tajila vztah s Diegem. Mezitím Violetta stihne ještě definitivně odejít z YouMix, a Priscila s Ludmilou se stěhují do jejich domu, což nejprve způsobuje spoustu problémů, časem ale také vznik něčeho neočekávaného, a to přátelství mezi Violetou a Ludmilou.

Violetta zpívá ve studiu Underneath It All
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Postupem času se ukazuje, že problémem v domě není Ludmila, ale její matka, která je zlá a dokonce se pokusí Violettě ublíží, když ji shodí ze schodů. Odhalení pravé tváře Priscily ještě víc stmelí vztah Violetty a Ludmily, ze kterých se stávají nakonec opravdové "sestry". I přes všechny životní události je tady pořád Leon, kterého Violetta nikdy nepřestala milovat. I když se nakonec domluví, že zůstanou pouze přáteli, stejně tak, jako tomu bylo na začátku, oba si uvědomují, že prošli příliš dlouhou cestu na to, aby se mohli vrátit na začátek. V nádherné Seville, kde studenti přichází zakončit své studium velkou show, se Violetta a Leon konečně a definitivně dávají dohromady, a k Violettinému štěstí se dávají dohromady taky Germán a Angie. Violetta tak na konci příběhu nachází štěstí v podobě splnění mnoha snů, nalezení pravé lásky a přátel, nové rodiny, sestry a hlavně svého pravého já.

Violetta a Leon zpívají na svatbě Nuestro Camino
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Doufám, že se vám i poslední článek z řady Violetta navždy líbil. Určitě nezapomeňte ani tentokrát do komentářů napsat, jestli jste měli postavu Violetty rádi, a které její okamžiky ze seriálu jsou vaše nejoblíbenější.

I samotný projekt je tímto pádem u konce. Já osobně jsem si psaní každého jednoho článku neskutečně užil, a rád jsem si zavzpomínal na všechny krásné okamžiky seriálu. Věřím, že jste si stejně tak užili i vy jejich čtení. Pokud se zde náhodou neobjevila vaše oblíbená postava, věřte, že mě to mrzí, ale každou jednu postavu jednoduše zpracovat nejde. I tak se ale projekt, který měl být nejprve pouze chvilkový, s pár postavami, díky vašemu zájmu, prodloužil až do dnešního dne, a dohromady jsme si zrekapitulovali cestu až desíti postav seriálu. Violetta přirostla k srdci mnohým z nás, a proto věřím, že takováhle vzpomínka stála za to. Doufám, že můj názor sdílíte a také jste si rádi zavzpomínali.

Nezapomeňte, že se k článkům můžete kdykoliv vrátit (ZDE), vždy si připomenout příběh našich oblíbených postav, a uchovat si tak v paměti Violettu navždy! :)

Světla, kamera... Ups! - 4

28. července 2016 v 21:12 Světla, kamera... Ups!
V pořadí čtvrtý díl série Světla, kamera...Ups! s českými titulky je tady! Opět přináší nadílku nepovedených záběrů z natáčení 1. série Violetty, a ty jsou, jako vždy, důkazem, že každý někdy dělá chyby. Užijte si video. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Co dělají, a kde jsou herci Violetty dnes?

27. července 2016 v 21:53 Herci dnes
Violetta, tenhle čtyřletý projekt, který se stal rozhodně nejúspěšnějším Disney seriálem v Latinské Americe a také jedním z nejúspěšnějších Disney projektů vůbec, dopsal svou historii již v minulém roce. Poslední klapka padla už v listopadu 2014, poslední epizody seriálu se svět dočkal 6. února 2015 a pomyslná rozlučka s diváky v podobě světového turné skončila 1. listopadu 2015. A i když víme, že vznikl i celovečerní film s částí hlavních protagonistů seriálu, právě konec turné můžeme považovat za konec Violetty jako takové. Violetta však byla výjimečná nejen pro nás diváky, ale zejména pro skupinku mladých talentovaných lidí, kteří byli předtím téměř neznámí, ale díky tomuhle seriálu se z nich stali hvězdy známe ve všech koutech světa.

Cesty herců Violetty se rozešly po skončení turné, každý se rozhodl jít jiným směrem, a dnes, více než tři čtvrtě roku poté, můžeme říct, že ve většině případech jejich hvězdy opravdu nezhasly. I když se do našich končin nedostává tolik informací, ve svých zemích se herci dál těší popularitě a dalším projektům. Kde přesně jsou, co nyní dělají a kam vedly jejich kroky po Violettě, to zajímá určitě velké množství z vás, a v novém projektu s názvem Herci Dnes, se to také dovíte!

Článek, ve kterém jsem vám plánoval shrnout všechny novinky o hercích, jsem vám slíbil již dávněji, a množství z vás o něj projevilo velký zájem. Právě proto jsem se nakonec rozhodl, že to pojmu trošičku jinak, a aktuální životy herců vám přiblížím ještě víc v samostatném projektu! Články budou vycházet pravidelně během zbytku prázdnin, a každý článek se bude věnovat vždy vybrané trojici herců s informacemi o jejich životech po Violettě až po dnešek. Doufám tedy, že se vám bude nový projekt líbit a dovíte se vše podstatné. Na první článek s první trojicí herců se můžete těšit už brzy! :)

Světla, kamera... Ups! - 3

25. července 2016 v 20:55 Světla, kamera... Ups!
Série videí Světla, kamera... Ups! pokračuje, a i ve třetí části, exkluzivně i s českými titulky, nás čeká nadílka nepovedených záběrů z natáčení 1. řady Violetty. Snad vám i další video a kouzlo nechtěného v podání chybiček našich herců vykouzlí úsměv na tváři. :)


Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! - 2

21. července 2016 v 19:40 Světla, kamera... Ups!
Další nepovedené záběry z natáčení 1. série Violetty si můžete vychutnat ve druhém dílu série videí Světla, kamera... Ups! a opět samozřejmě i s českými titulky. Věřím, že i další díl vás přesvědčí o tom, že nikdo není dokonalý, a snad vás překlepy našich herců zároveň i pobaví. Užijte si video :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! - 1

19. července 2016 v 20:50 Světla, kamera... Ups!
První dávka nepovedených záběrů je tady. S první epizodou série Světla, kamera... Ups! se přesuneme na úplný začátek natáčení 1. série Violetty, který se také neobešel bez různých zmatků a chybiček. U dělání titulků ale nebylo častokrát snadné zachytit každý překlep česky, proto se může v překladu vyskytnout i malá improvizace, kterou snad pochopíte. :) Užijte si video a první nepovedené klapky.

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, třeba je spustit kliknutím na symbol titulků

Světla, kamera... Ups! aneb ne vždy se vše povede...

18. července 2016 v 22:27 Světla, kamera... Ups!
Jak jsem slíbil, na blog přichází nová série videí s Violettou s českými titulky! Ve videích Světla, kamera... Ups!, na které jste se už mnohokrát ptali, se přesvědčíme, že ne vždy jde vše tak snadno a nikdo není dokonalý. Na obrovce jsme sice mohli v seriálu sledovat vždy stoprocentní výsledek, ale během tří let natáčení Violetty se na place odehrálo také množství nepovedených klapek, které kazili nejčastěji samotní herci, ale občas také různé nechtěné předměty a rekvizity v obraze či různé další nepředvídatelné událostí. Tohle vše přineslo velké množství zábavných okamžiků, na které se nyní budeme moci podívat. Nepochybuji, že mnozí z vás si už videa určitě užili v originálu pod názvem Luz, Cámara… ¡Ups!, věřím ale, že díky českým titulkům si je nyní užijete ještě o trochu víc.

Na novou sérií videí Světla, kamera... Ups! neboli na nepovedené záběry z natáčení všech tří sérií Violetty, se můžete těšit v nejbližších týdnech v nepravidelných intervalech. Série obsahuje dohromady 12 videí, které plánuji přidávat snad každý druhý-třetí den. První video s nepodařenými klapkami se zde objeví už zítra. Doufám, že budete u toho, a na nepovedených záběrech se hezky společně pobavíme! :)


Violetta navždy: Cesta Leona

11. července 2016 v 23:49 Violetta navždy
Přeji všem nádherné prázdninové pondělí. Snad si všichni užíváte letní dny, dnešek vám snad trochu zpestří i další článek ze série Violetta navždy. Postava, ne které cestu od úplného začátku Violetty až po její konec, se dnes podíváme, je Leon. Tahle postava, kterou ztvárnil Jorge Blanco, si prošla během tří sérií Violetty obrovským vývojem. Leon ušel dlouhou cestu, během které se z arogantního nafoukance změnil na čestného kluka, a co je důležitější, stal se Violettinou životní láskou. Byla to cesta rozhodně zajímavá, tak si ji pojďme zrekapitulovat... Jelikož jde ale o ústřední postavu, která si toho prožila opravdu mnoho, bude dnešní článek trochu delší. Věřím ale, že se bude i tak líbit a dočtete ho až do konce. Přeji hezké čtení. :)


Na začátku by asi málokdo řekl, že právě Leon bude tím, kdo si získá Violettino srdce. Poprvé se s ním setkáváme jako se samozvaným "králem" studia, který po boku své, stejně tak arogantní přítelkyně Ludmily, opovrhuje všemi ostatními, snad jen kromě jeho kamaráda Andrése a Naty. Leon pochází z bohaté rodiny, což mu dává pocit nadřazenosti nad ostatními. Zejména poslíček Tomás, se kterým má pletky Ludmila, je Leonovi od začátku trnem v oku. Brzo se ale ukazuje, že pod maskou frajera se skrývá přeci jen srdce. Leon ukazuje, že má smysl pro spravedlnost, a že mu nejsou ukradeni všichni kolem, jak se zpočátku zdálo. Na ulici před partou skateboardistů zachraňuje krásnou dívku, Violettu, která se později stává jeho spolužačkou ve studiu, a v Leonovi probouzí dávno skrytý cit, skutečnou lásku.

Leon zpívá s Ludmilou a svojí partou Entre Tu y Yo
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Když je jeho vztah s Ludmilou definitvně minulostí, Leonovi nic nebrání v snaze sblížit se s Violettou. Snaží se k ní chovat mile a neustále jí být na blízku, k čemu mu dopomáhá také cvičení do Angie, ve kterém vytváří pěvecké duo. Ať se snaží Leon jak chce, Violetta k němu nedokáže cítit nic víc než přátelství, protože její srdce patří Tomásovi. Leon se s tím ale nehodlá smířit, a navzdory všemu, chce o Violettu bojovat, až se ji nakonec odhodlá políbit. To se stává v jejich vztahu zlomovým, dávají se dohromady, a na nějaký čas spolu konečně můžou být šťastní.

Leon a Violetta zpívají Voy por Ti
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Překážkou je ale pořád Tomás, na kterého Violetta nedokáže zapomenout, a který se tak stává příčinou Leonovy žárlivosti. Ta nakonec vede až k definitivnímu rozpadu jejich vztahu. Leon, kterého láska změnila v zcela jiného, upřímného a dobrosrdečného člověka, si ale později uvědomuje, že Violettu nechce ztratit, a spolu s Tomásem bojuje o její srdce. Zmatená Violetta, kterou chce otec navíc odvézt pryč ze země, dává oběma sbohem a nevybírá si ani jednoho z nich.

Leon a Violetta zpívají píseň z jejich snu
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Během letních prázdnin Leon propadá nové vášni a v nové sérií se věnuje motokrosu. Na začátku nového školního roku opět potkává Violettu, ale jejich vztah je po poslední rozlučce komplikovaný. Oba k sobě pořád něco cítí, ale Leon se cítí odmítnutý, a proto se k Violettě zpočátku chová chladně. Když si ale konečně vše vyříkají a dávají se dohromady, oba se snaží udělat svůj vztah dokonalým. To jim ale nevydrží dlouho, protože na scéně se objevuje nový kluk, Diego, který projevuje velký zájem o Violettu, a stává se tak novou příčinou jejich problémů.

Leon hraje na kytaře a zpívá Cuando me voy
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Vše vrcholí u show ve studiu, kde vystupuje Violetta právě s Diegem a na závěr se políbí. Leonovi to zlomí srdce a Violettu definitivně opouští. Náplastí na bolavé srdce se mu stává mechanička Lara, se kterou pracuje na motokrosové dráze, a která je do něj dlouho zamilovaná. Leon se rozhodne dát jí šanci a začíná nový vztah. Ať se ale snaží jak chce, v jeho srdci pořád zůstává Violetta, která i navzdory tomu, že se dává dohromady s Diegem, na Leona také nemůže zapomenout a jejich životní cesty se neustále křižují. Leon nakonec pochopí, že musí poslechnout své srdce a s Larou se rozchází. Ještě předtím ale musí čelit těžkému rozhodování, když se zdá, že nebude možné věnovat se hudbě i motokrosu zároveň.

Leon zpívá Laře
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Náhoda Violettu a Leona opět spojí jako taneční pár v soutěži ve studiu, kterou se jim také podaří vyhrát a spolu s Diegem a Francescou se jakožto vítězi vydávají do Madridu. Právě zde Leon odhaluje pravou identitu Diega, který Violettě celou dobu pouze lhal, a to všechno mění. Violetta má zlomené srdce a útěchu nachází pouze v Leonovém objetí. Když jsou oba opět volní, konečně si můžou přiznat to, co k sobě celou dobu cítili. Dávají se dohromady se slibem, že už je nic nerozdělí.

Leon a Violetta se usmiřují a zpívají Nuestro Camino
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE


Na začátku poslední řady jsou Leon a Violetta, tak jako ostatní, na turné On Beat Studia. Leon pro svoji lásku Violettu uspořádá v Barceloně narozeninové překvapení, vyhlídkový let balónem, a v oblacích jí zazpívá píseň. Jejich vztah je zpočátku i po návratu idylický, brzo se ale vše opět začíná hroutit. Leona na motorce postihne nehoda, po které se ocitá v bezvědomí a nakonec také musí skončit s motokrosem. Mnohem víc ho začíná trápit společný projekt kluků, jejich kapela, která se stává jeho hlavní prioritou, a proto také odchází ze studia. S tímhle rozhodnutím ale nesouhlasí Violetta, a jejich zcela odlišné názory tak vedou k dalšímu rozchodu.

Leon věnuje Violettě píseň Amor En El Aire
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Po odchodu ze studia Leon startuje novou etapu, ve které je pro něj hlavním cílem úspěch kapely. Věnují jí veškerý svůj čas a svoji garáž promění na zkušebnu. Z čistajasna se zde objevuje neznámá dívka Roxy, která ho okouzlí a Leon s ní chce začít nový vztah. Když ale zjišťuje, že se pod maskou Roxy celou dobu skrývala Violetta, utrpí další ránu a Violettě již odmítá dát jakoukoliv šanci. Jeho srdce to ale přeci jen vidí jinak...

Leon zpívá Mil Vidas Atrás
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

I navzdory všemu špatnému, co prožili, a zákeřné dvojici Gery a Clement, kteří se je snaží rozeštvat, Leon k Violettě pořád cítí to, co po celou dobu. Ze strachu, že se opět spálí, se ale oba rozhodnou vrátit na začátek a fungovat spolu znovu jako kamarádi. Nyní už ale není nic jako na začátku, a oba dobře ví, že se milují. Když překonají i tu poslední překážku a odhalí i tu poslední lež, v nádherné Seville se dávají definitivně dohromady. Leon je šťastný po boku holky, kterou miloval od chvíle, kdy ji spatřil, a která v něm dokázala probudit to pravé já, které bylo do doby, než ji poznal, ukryté.

Leon a Violetta zpívají v Seville Abrazamé y Verás
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Další díl projektu Violetta navždy je za námi. Snad jste článek dočetli do konce, a pokud jo, doufám, že se vám líbil. Budu rád, pokud se zapojíte také do diskuze v komentářích, určitě napište, jestli jste měli Leona rádi, jak jste ho brali na začátku seriálu a jak hodnotíte jeho proměnu. No a nezapomeňte se podělit s ostatními také o váš nejoblíbenější Leonův okamžik v seriálu.
Mějte dobrou noc a dál si užívejte prázdniny! :)

TINI - Se Escapa Tu Amor

10. července 2016 v 21:52

Text
Mi corazón te vio llegar
A ti se abrio sin preguntar
Algo fallo y nada brilla como ayer
Los caminos se borraron
No hay marcha atras para volver

Hoy cae la lluvia sobre mi
Me ahogo y me duele estar sin ti
Se escapa tu amor
Se escapa tu amor

No encuentro refugio, ni calor
Entre cuatro paredes de dolor
Se escapa tu amor
Se escapa tu amor

Se te olvidó lo que te di
Debo aceptar que es hora de partir
Algo fallo y nada brilla como ayer
Los caminos se borraron
No hay marcha atras para volver

Hoy cae la lluvia sobre mi
Me ahogo y me duele estar sin ti
Se escapa tu amor
Se escapa tu amor

No encuentro refugio ni calor
Entre curtro paredes de dolor
Se escapa tu amor
Hoy se escapa tu amor

Aun no se porque intentamos seguir
Si las promesas nunca duran por siempre
Se que acabara y te perderé

Hoy cae la lluvia sobre mi
Me ahogo y me duele estar sin ti
Se escapa tu amor
Se escapa tu amor

Hoy cae la lluvia sobre mi
Me ahogo y me duele estar sin ti
(Me ahogo y me duele)
Se escapa tu amor
Hoy se escapa tu amor

No encuentro refugio ni calor
Entre curtro paredes de dolor
Se escapa tu amor
Se escapa tu amor
(Ay, no encuentro refugio)

Hoy cae la lluvia sobre mi
Me ahogo y me duele estar sin ti

TINI - Losing the Love

10. července 2016 v 20:58

Text
Your arrow shot
Straight through my heart
Let in the light
Pushed past the dark

We once were young
But now we're only saving face
We can never change the blood flow
Still looking back but see no trace

This love is a fever, and I'm hit
Can't stand it I'm bleeding, let me in
We're losing the love
We're losing the love

This love was a shelter, from the storm
A love to come home to, never more
We're losing the love
We're losing the love

The walls we built
Can't keep us in
The truth is out
The stampede begins

We once were young
But now we're only saving face
We can never change the blood flow
Still looking back, but see no trace

This love is a fever, and I'm hit
Can't stand it I'm bleeding, let me in
We're losing the love
We're losing the love

This love was a shelter, from the storm
A love to come home to, never more
We're losing the love
We're losing the love

Ever wonder why we stayed in this room
Living easy on the promises we made
Fighting hard to keep the wolves at bay

This love is a fever, and I'm hit
Can't stand it I'm bleeding, let me in
We're losing the love
We're losing the love

This love is a fever, and I'm hit
Can't stand it I'm bleeding, let me in
(Can't stand it I'm bleeding)
We're losing the love
We're losing the love
(We're losing the love)

This love was a shelter, from the storm
A love to come home to, never more
We're losing the love
We're losing the love

This love is a fever, and I'm hit
Can't stand it I'm bleeding,
Let me in