Červen 2016

Další školní rok je za námi, přichází LÉTO!

30. června 2016 v 20:59 Novinky
10 měsíců práce, povinností a učení se novým věcem je opět za námi! S koncem června je další školní rok minulostí a já věřím, že ač byl pro vás úspěšný více nebo méně, každému z nás přinesl kromě námahy také neskutečné množství nových věcí, zážitků, přátel a mnoho okamžiků, které zůstanou zapsané v našich pamětích dlouhou dobu. Pro mnohé z vás byl dnešek ale určitě kromě tradičního konce školního roku také koncem jedné etapy, kdy jste naposled navštívili vaši základní či střední školu, a v září vás čeká začátek něčeho úplně nového. To je ale ještě daleko, před námi jsou nyní dva měsíce volna, odpočinku a dalších skvělých zážitků. Začíná dlouho očekávané léto a letní prázdniny, které budou snad pro každého z nás nezapomenutelné!

Pokud během horkých dnů zabloudíte i na tenhle blog, rozhodně tady najdete něco nového! I přes léto se totiž budu snažit přinášet nové články, které budou zahrnovat novinky ze světa Violetty, různé zajímavosti či možná i nějaký ten letní projekt. Před blogem už jsou neuvěřitelné páté letní prázdniny, a já doufám, že si je společně užijeme stejně tak jako všechny předešlé! :)

Pokud se vám zdálo, že byla aktivita poslední dobou slabší, chci se omluvit, ale věřím, že všichni chápete, že s koncem roku přicházelo i náročné zkouškové období. Poslední dny jsem se ale věnoval blogu opravdu pilně, pracoval jsem na věcech, které možná na první pohled nejsou vidět, ale rozhodně jsou stejně tak důležité. Věnoval jsem se přípravě budoucích článků a také jsem obnovoval všechny nefunkční odkazy u celých epizod Violetty. Nyní by měly všechny epizody ze všech tří sérií obsahovat funkční odkazy na celé epizody, které by měly jít hned přehrát. Pokud narazíte na nějaký problém či poruchu, každou nefunkční epizodu mi určitě můžete hlásit, či už v komentářích, na asku nebo prostřednictvím sociálních sítí a mailu.

Abychom byli na závěr i trochu konkrétnější, na co se v blízké době na blogu můžete těšit je pokračování rozběhnutého projektu Violetta navždy, na slibovaný shrnující článek s novinkami o všech hercích, no a už zítra nás čeká velké vyhlášení výsledků ankety The Best Song of Season 3. Pokud jste náhodou ještě nestihli udělit hlas své oblíbené písni, můžete tak udělat do zítřka přímo ZDE. Vítěze ankety poznáme až po součtu hlasů z blogové ankety a z formuláře, a proto o vítězi ještě vůbec nemusí být rozhodnuto!

Z dnešního článku je to už vše, dovolte mi ale ještě jednou popřát všem hezké prázdniny plné skvělých zážitků, pohody a krásných chvil strávených s rodinou a přáteli. Užívejte si každý jeden den léta tak, abyste měli na co v září s úsměvem na tváři vzpomínat! :)The Best Song of Season 3 (Finále)

25. června 2016 v 21:45 The Best Song of Season 3
A je tady velké finále! Tu nejlepší píseň 3. série Violetty hledáme již od 7. května, během základních fází a semifinále se počet písní nakonec zmenšil z 22 na pouhé tři! Nyní již známe názvy těch písní, které si vaše srdce získaly nejvíc, a díky vašim hlasům přešly přes všechny vyřazovací fáze až do finále. Tou nejlepší může být ale přeci jen pouze jedna, a o tom, která to bude, budete rozhodovat následující dny! Poslední týden letošního školního roku bude zároveň i posledním týdnem naší ankety a název té nejlepší či nejoblíbenější písně 3. série se dovíme se startem letních prázdnin, tedy v pátek 1. července.

Rozhodnutí je pouze ve vašich rukou. Jak už víte, o titul té nejlepší bojují písně Underneath It All, Abrázame Y Verás a Crecimos Juntos. Vaši nejoblíbenější můžete podpořit tak jako během celého projektu, buďto prostřednictvím formuláře, na který odkaz najdete pod obrázkem, a také po kliknutí na Celý článek, kde najdete nad komentáři anketu. Která z písní se tedy stane tou nejlepší písní 3. série a přidá se k vítězům předešlých sérií, Podemos a Nuestro Camino? Bude to skladba o zlomeném srdci, milostný duet Violetty a Leona, nebo poslední rozlučková píseň? Rozhodujte dobře, protože nyní už jde o vše! :)

Ke každé písní najdete podrobnější informace a můžete si ji přehrát po kliknutí na obrázek

HLASOVÁNÍ JE UKONČENO


The Best Song of Season 3 - Crecimos Juntos

25. června 2016 v 18:00 The Best Song of Season 3
Finálovou trojici těch nejlepších písní 3. série Violetty na základě vašich hlasů uzavírá Crecimos Juntos. Již večer budete mít možnost udělit jedné z finálových písní svůj hlas, ještě nám ale zbývá představit si i třetí píseň z finále. K poslední písni celého seriálu Crecimos Juntos se váže také velké množství emocí a vzpomínek, tak se na ni pojďme podívat zblízka.

Píseň, která je nejen titulní písní posledního alba k Violettě, ale také doprovází úplně poslední chvíle seriálu, vznikla díky Camile a Francesce. Úplně poprvé jsme mohli slyšet kousek její melodie v epizodě 71, kdy ji holky začali komponovat pro závěrečnou show studia. Nakonec se jim podařilo složit nádhernou píseň, která zazněla na závěrečném vystoupení a všichni společně si ji také zazpívali na svatbě Angie a Germána.

Celá píseň vystihuje atmosféru konce, loučení, nostalgii, ale také symbolizuje začátek něčeho nového. Příznačný název "Vyrostli jsme spolu" vystihuje význam celé písně, jelikož mluví o přátelstvích. Spojení různých zemí, kultur a jazyků, které bylo pro Violettu typické, je také v písni zobrazeno, kromě španělštiny se zde zpívá také v portugalštině, angličtině, italštině a francouzštině. Refrén zní "Vydávám se na nové cesty, s tím vším, co jsme prožili. Kouzla a kreativita, pravda v srdcích, nebe tisíců barev, tohle si chci pamatovat. Po mém boku je vždy tvá ruka, a to mi pomáhá pokračovat, společně již přicházíme do finále".

Oficiální verze ze svatby
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze ze show
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Akustická verze holek
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze Camily a Fran na piánu
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze z koncertu Violetta Live
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

The Best Song of Season 3 - Abrázame Y Verás

25. června 2016 v 16:00 The Best Song of Season 3
Do finále ankety o nejlepší píseň 3. série Violetty jste poslali i píseň Abrázame Y Verás. Ještě dřív, než bude spuštěno hlasování, si i tuhle píseň, tak jako zbylé dva finalisty, lépe představíme. Píseň totiž sehrála ve vztahu Violetty a Leona na konci seriálu významnou roli a spojuje se s ní silný příběh.

Samotná píseň vznikala delší dobu, její první tóny jsme mohli slyšet v 62. epizodě 3. série, tedy těsně po polibku Violetty a Leona, kteří se ale rozhodli být pouze kamarádi. Stejně jako Violetta, tak Leon však tímhle rozhodnutím trpěl, protože museli oba zakrývat lásku, kterou k sobě po celou dobu pořád cítili. Nezávisle od sebe tedy začínají psát tuhle milostnou baladu, a téměř až do konce seriálu netuší, že napsali vlastně tu samou píseň. Až díky Francesce a Diegovi Violetta s Leonem zjišťují, jaká, zdánlivě nereální věc, se jim díky jejich neobyčejnému propojení povedla. Z jejich milostní písně tak vzniká duet, se kterým vystupují na závěrečné show studia v Seville.

Píseň, které vznik je dokonalým obrazem pouta mezi Violettou a Leonem, říká o jejich lásce, která překonávala různé překážky, ušla dlouho cestu, no vždy tady byla, a po celou dobu patřilo srdce jednoho jen tomu druhému. Violetta a Leon zpívají o svých citech a o tom, co pro něj ten druhý znamená. Refrénem písně je "Zůstaň se mnou, krok za krokem na téhle cestě. Udělám tě šťastným, a strach je již zakázán. Obejmi mě a uvidíš, že si to co potřebuji, a nenacházím způsob jak říct, že dáváš mému životu světlo, od momentu kdy jsem tě uviděla".

Oficiální verze
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze na kytaře
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Violettina verze na piánu
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Akustická verze na piánu a na kytaře
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze z koncertu Violetta Live
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

The Best Song of Season 3 - Underneath It All

25. června 2016 v 14:00 The Best Song of Season 3
Anketa o nejlepší píseň 3. série Violetty zná své finalisty, tři nejlepší písně, které budou soupeřit o titul té úplně nej! Finále startuje už dnes večer a jednou z písní, které jste díky svým hlasům do finále poslali, je Underneath It All. Stejně jako většina písní ve Violettě, i tahle má svůj příběh a určitý význam. Ten si právě v tomhle článku shrneme.

Píseň Underneath It All je jednou z pouze dvou písní 3. série a celého seriálu, která je v angličtině. Poprvé jsme ji mohli slyšet v 25. epizodě 3. série, kdy ji Violetta jakožto neznámou píseň zazpívala převlečená za Roxy před Leonem. Zpočátku tedy, dá se říct, patří píseň Roxy, po odhalení její pravé identity ale získává zcela nový smysl a Violetta s ní vystupuje konečně také bez paruky se svým pravým já.

Píseň je napsaná Violettou a celý text je věnován Leonovi. Jelikož je napsaná v angličtině, porozumění v ním mohlo najít ještě víc diváků po celém světě, než u jiných písní seriálu. Mluví o Violettiném bolavém srdci po rozchodu s Leónem, o lásce, která v ní pořad žije a o přesvědčení, že ani Leonove srdce na ni pořád nezapomnělo. Zároveň je také jakousi omluvou a prosbou o návrat a druhou šanci. Věřím, že všem dobře známý refrén, mluví za vše... "Pod tím vším jsem pořád ta, kterou miluješ, pořád ta, o které sníš. Pod tím vším mi hrozně moc chybíš, zlato, tak to nevzdávejme!"

Oficiální verze
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze Roxy a Fausty na kytaře
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Upravená verze písně na piánu
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze s Leónem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze z koncertu Violetta Live
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

The Best Song of Season 3 (Semifinále) - Výsledky

24. června 2016 v 22:25 The Best Song of Season 3
Za sebou máme 10 dní, během kterých jste měli možnost hlasovat ve dvou semifinálových kolech naší ankety! Dohromady 11 nejlepších písní z 3. série Violetty "bojovalo" o vaše hlasy a o postup do finále, tedy mezi trojici těch úplně nejlepších. Po sečtení a smíchání hlasů z obou semifinálových kol vznikl řebříček s definitivním pořadím, který určil nejen finálovou trojici, ale i pořadí zbylých písní. Pokud chcete vědět, jak semifinále dopadlo, a které tři písně dostanou šanci bojovat o titul té nejlepší z 3. série Violetty, klikněte na Celý článek!

Violetta navždy: Cesta Jade

22. června 2016 v 21:01 Violetta navždy
Pokud jste si oblíbili rubriku Violetta navždy, věřím, že vás další článek z ní potěší. Pojďme si opět trochu zavzpomínat na cestu další postavy seriálu, tentokrát to bude Jade, jenž bravurně ztvárnila Flor Benitez. Jako záporní postavu, která ale přinášela také ty nejvtipnější okamžiky Violetty, jste ji museli buďto milovat nebo nenávidět. V seriálu si prošla nejrůznějšími obdobími a dá se říct, že pro ni každá série představovala jinou životní etapu. V dnešním článku si právě tohle všechno připomeneme.


Se Jade se setkáváme jako s Germánovou excentrickou přítelkyní, která je posedlá módou, svým vzhledem, nákupy, nepřekypuje právě inteligencí a vypadá to tak, že je s Germánem pouze kvůli jeho penězům. Díky svému otci, kriminálníkovi, totiž spolu se svým bratrem Matiasem přišli o všechno, a přiživit se na Germánovém bohatství je pro ně jediná cesta. Zpočátku se zdá, že má Jade v domě pevné postavení, ačkoliv ji nemá rád nikdo z personálu ani samotná Violetta, když ale do domu přichází Angie, její místo vedle Germána začíná být ohroženo. Spolu s Matiasem se začínají všemožně snažit Angie odklidit z cesty a dotlačit Germána k vysněné svatbě.

Nejlepší scény Jade z první série v původním znění
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

I když jsou v polovině první série krůček od zásnub, Jade se nakonec ničeho nedočká, a právě naopak je v domě čím dál víc považovaná za škůdce. Mezitím musí navíc, často i proti své vůli, krýt Matiase, který si v domě Castillovým bez Germánova vědomí odpykává trest domácího vězení, a později také svého otce, který se před spravedlností také chvíli ukrývá v domě. Její vztah s Violettou je dál na bodě mrazu, Jade navíc zjišťuje její tajemství o studiu a využívá ho jako nástroj k vydírání. Jakmile Jade odhaluje pravou identitu Angie, její plán, který se pomalu hroutil, začíná znovu fungovat. Šokovaný a zklamaný Germán se rozhodne okamžitě si ji vzít a Jade se tak konečně dostává před oltář. Pravá láska u Germána ale nakonec zvítězí a místo sňatku Jade definitivně opouští.

Jade odhaluje Violettu, když ji vidí zpívat
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

V nové sérii se opět setkáváme se starou známou sourozeneckou dvojicí, nyní už ale Jade netvoří s Germánem pár, spolu s bratrem se ocitli na mizině a musí žít v penzionu. Jade ale na Germána nehodlá zapomenout. Na jedné straně jsou tady pořád jeho peníze, které lákají zejména Matiase, na druhé bezhlavá láska a bolest ze ztráty, která přetrvává v Jade a dohání ji až k touze po pomstě. Najímají si proto herečku Esmeraldu, která má Germánovi poplést hlavu, stát se jeho novou přítelkyní a nakonec ho zbavit všech peněz a také iluzí.

Jade všechny šokuje svým zpěvem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Celý jejich plán ale stojí a padá na Jade, která, jak se ukazuje, nedokáže po boku Germána tolerovat jinou ženu, ani když jde o Esmeraldu. Sice se sourozencům podaří okrást Germána a dostat ho do finančních potíží, Jade začíná svým chováním celý plán ničit. Esmeraldu dožene až k oltáři a sama nakonec překazí jejich svatbu s odhalením Esmeraldiny identity. Jméno Jade ale překvapivě zůstává čisté, Germán delší dobu neví, kdo vlastně Esmeraldu najal a Jade má tak prostor se s ním znovu sbližovat. To se jí částečně i daří, když se snaží být milejší, chápavější, přátelštější k Violettě a dokonce se u ní překvapivě objevuje i pěvecký talent. Ani její maska jí ale nakonec nepomůže utéct před spravedlností a za své podvody se i s Matiasem dostávají do vězení.

Jade hraje na piánu a zpívá
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Jade a Matias se hned na začátku poslední série ocitají znovu na svobodě, začlenit se opět do společnosti jim pomáhá Matiasova přítelkyně, policistka Parodiová, která jim nabízí střechu nad hlavou a také práci v restauraci. Netrvá to ale dlouho a Jade opět začíná dělat problémy. Její posedlost Germánem ani po tom všem neutichla a dál se s ním snaží navázat kontakt. Tentokrát se po jeho boku ale objevuje nová žena Priscila, a tak Jade nemá šanci. Jediné co svými neustálými výstřelky docílí je, že je Parodiová vyhazuje z bytu, opět se tak ocitají na mizině a Jade musí vydělávat peníze zpěvem na ulici. Osudovým se pro ni stává setkání s milionářem Nicolasem, který se do Jade zamiluje a poskytuje jí nejen bydlení v luxusním hotelu, ale také práci zpěvačky v hotelovém baru.

Svatba Jade s Nicolasem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Matias nachází díky Nicolasovým penězům své štěstí, Jade ale ne. Stává se sice jeho ženou, Nicolas ale není tím, koho miluje. Nadále je posedlá Germánem a proto využije své nové finanční prostředky ke koupě budovy studia, kde může být Germánovi na blízku. Jade se tak stává velmi důležitou osobou, jelikož je osud studia pouze v jejich rukou, a výhrůžkami o jeho zavření neustále manipuluje s Germánem, Angie či Priscilou. Její vláda ve studiu ale končí, když vše zjišťuje Nicolas, který záhy nejenže studio předává do rukou Germána, ale definitně se se Jade také rozchází. Až díky jeho ztrátě si ale Jade začíná uvědomovat, že se do něj opravdu zamilovala. Její posedlost Germánem je pryč a s tím také její zlověstné plány, lži a intriky. Ze Jade se stává zcela jiný, lepší člověk, díky čemu nachází cestu k Nicolasovému synovi Clementovi i samotnému Nicolasovi, a tím pádem také dávno ztracené rodinné štěstí.

Jade a Clement se usmiřují a zpívají Es Mi Pasión
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Doufám, že se vám i dnešní článek líbil a rádi jste si zavzpomínali na cestu Jade. Do komentářů rozhodně napište, jak jste ji vnímali vy, jestli vám přirostla k srdci, nebo jste ji naopak nenáviděli. A určitě pište například i to, ve které sérii vás její dějová linka bavila nejvíce a nezapomeňte napsat nějaký váš nejoblíbenější Jadein moment!
Pro dnešek je to vše, ale v projektu Violetta navždy se brzo můžete těšit na další postavy. :)

The Best Song of Season 3 (2. Semifinále)

20. června 2016 v 19:30 The Best Song of Season 3
Za sebou máme první semifinálové kolo, nyní ale startuje to druhé! Dalších 5 písní, které díky vašim hlasům postoupily ze základní části naší ankety teď budou dál bojovat o postup, tentokrát už ale do samotného finále! V něm jsou ale místa pouze tři. Hlasování v prvním semifinále je již uzavřeno a po smíchaní hlasů z obou semifinálových kol názvy těchhle 3 písní definitivně poznáme. Bude to už tenhle pátek, kdy skončí aktuální kolo a poznáme tak celkové výsledky.

Vše je ale pořád ve vašich rukou. Podpořit svoji nejoblíbenější píseň můžete tak, jako vždy, hlasem v blogové anketě, která je umístěna v Celém článku nad komentáři, a hlasovat můžete samozřejmě opět také také prostřednictvím formuláře, na který odkaz najdete níže. Jak už bylo zmíněno, v semifinále číslo dvě soutěží druhá polovina těch nejúspěšnějších, dohromady 5 písní. Dobře si rozmyslete, která dáte svůj hlas, protože právě on může rozhodnout o složení finále! Teď už si pojďme připomenout písně druhého semifinále. :)

Každou píseň si můžete přehrát po kliknutí na obrázek

HLASOVÁNÍ JE UKONČENO

Nedělní koncert Tini

16. června 2016 v 19:02 TINI
Pokud sledujete sociální sítě, určitě vám neuniklo, že se uplynulou neděli (12.6.) v Buenos Aires konal, dá se říct, první větší koncert Tini Stoessel jakožto sólové zpěvačky, na kterém vystoupila s písněmi ze svého nového alba. Show se konala v sále historické budovy Usina del Arte, kterou Tini vyprodala do posledního místa. Na pódiu ji společnost dělala živá kapela a všechny písně také Tini odzpívala živě. Na závěr převzala ocenění zlatou desku za více než 15 000 prodaných alb v Argentině a také cenu za více než 100 000 prodaných kusů na celém světě.

I po skončení Violetty se Tini pořád daří a potkává ji jeden úspěch za druhým. Po filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta, který si kromě Evropy může nyní vychutnávat už i Latinská Amerika, úspěch zaznamenala i její první sólová deska a není pochyb, že má toho Tini před sebou ještě hodně! Na závěr je tady menší galerie z nedělního koncertu a na konci článku najdete také video.

Všechny fotky a video najdete v Celém článku

The Best Song of Season 3 (1. Semifinále)

15. června 2016 v 18:30 The Best Song of Season 3
Anketa The Best Song Of Season 3 přichází do další fáze. Z 22 písní 3. série Voletty již známe polovinu těch nejlepších, ty se utkají v semifinále, ze kterého vzejde nejlepší trojice! Které písně to budou, o tom rozhodnete samozřejmě pouze vy, teď ale nepředbíhejme, je tady pořád 11 písní, které mají stejné šance. Dát je všechny do jednoho semifinálového kola mi ale přišlo příliš, a věřím, že i vám rozhodování ulehčí, když bude semifinále rozděleno na dvě častí. První semifinálové kolo bude probíhat do neděle, tedy 5 dní, to druhé odstartuje v pondělí a potrvá do pátku. Postupující trojici poznáme až po smíchání hlasů z obou semifinálových kol.

Podpořit svoji nejoblíbenější píseň můžete tak, jak jste zvyklí. Hlas jí můžete dát v blogové anketě, která je umístěna v Celém článku nad komentáři, a také prostřednictvím formuláře, na který odkaz najdete níže. V prvním semifinálovém kole můžete vybírat z první šestice písní, které jste zvolili v základní fázi téhle ankety. Níže najdete jejich seznam a pak už jen stačí vybrat tu, které udělíte svůj cenný hlas, který může vašeho favorit posunout do finále!

Každou píseň si můžete přehrát po kliknutí na obrázek

HLASOVÁNÍ JE UKONČENO