Duben 2016

Co dál?!

30. dubna 2016 v 22:36 Novinky
Všem přeji ještě nádherný závěr poslední dubnové soboty. Seriálu Violetta jsme v našich zemích dali definitivní sbohem už před dvěma týdny, a od té doby je jednou z nejčastějších otázek, které do vás dostávám, co bude vlastně s tímto blogem dál, teď, když Violetta skončila. Můžu říct, že jsem za tuhle otázku vlastně rád, protože mě opravdu těší, že váš zájem o tento blog neskončil spolu se seriálem. Můj také ne! V tomhle článku, který jsem už zmiňoval, jsem se proto rozhodl tak trochu rozepsat, a věřím, že všichni, co si pokládali zmiňovanou otázku, v něm naleznou odpověď.

Blog rozhodně nekončí! Ačkoliv je Violetta minulostí, u nás zmiňované 2 týdny, ve skutečnosti už víc než rok, myslím, že psát je pořád o čem. Aktuálním tématem číslo jeden je v celém světě film Tini: El Gran Cambio de Violetta, který se právě dostává do kin, a tak se kolem něj objevují denně nové informace. Díky tomu, jak jste si mohli všimnout, blog po skončení Violetty "neusnul" a aktuální články přibývají pořád. Tak tomu bude i nadále, film je prozatím rozhodně dostačujícím zdrojem novinek a jsem si jistý, že ani po jeho premiéře kolem herců nenastane ticho. Jak určitě víte, včera vyšla první sólová deska Tini, brzo se můžeme těšit i na tu Jorgeho, a to je pouze zlomek z toho všeho, co naši oblíbení herci a zpěváci plánují, jelikož se dá říct, že jsou pořád pouze na začátku své nové cesty.

Další věcí, kterou jste na blogu nacházeli v minulosti a nebude tomu jinak ani nyní, jsou projekty. Aktuálně pořád probíhá vzpomínkový projekt Violetta navždy, ve kterém si rekapitulujeme a připomínáme cestu seriálem jednotlivých postav, přičemž pár z nich je ještě pořád před námi. Tradicí se zde na blogu stalo i hledání nejlepší písně za každou sérii. Ani na třetí sérii rozhodně nemůžeme zapomenout, takže bych tímto vlastně rád oficiálně potvrdil, že i očekávaného projektu The Best Song of Season 3 se už brzo dočkáte! Více informací k němu samozřejmě v blízké době poskytnu v samostatném článku.

Prozatím se tedy na blogu pořád má co dít, do vzdálenější budoucnosti ale zatím opravdu nehledím. Od mnohých z vás slýchám návrhy, aby blog pokračoval se zcela novým tématem, například se seriálem od tvůrců Violetty Soy Luna, který odstartuje v Česku a na Slovensku na podzim. Sice nevím co bude s blogem v té době, jedno ale vím jistě, a to že s blogem s novou náplní rozhodně pokračovat nebudu. Dohromady jsem zažil už dva velké začátky, poprvé, když jsem tenhle blog v roce 2011 zakládal, a po druhé na jaro v roce 2014, když jsem z něj udělal blog o Violettě. Nyní však na takový nový začátek a další "přerod" už nemám tolik volného času a popravdě po 4 a půl roku příliš ani chuť. Nový začátek proto už určitě nečekejte, dokud ale bude zájem z mé, a především z vaší strany trvat, rozhodně tady pro vás pořád budu!


Teď už přeji všem dobrou noc, úspěšně vkročte do nového měsíce a děkuji, že jste pořád tady! :)

Violetta navždy: Cesta Angie

30. dubna 2016 v 13:38 Violetta navždy
Přeji všem pěknou sobotu, pojďme se opět vrátit ke vzpomínkám na Violettu. Další postavou našeho projektu Violetta navždy je Angie. I ta patřila k seriálu od samého začátku a do velké míry ovlivňovala děj. Většina fanoušků si ji díky jejímu dobrému srdci, pozitivní energii a vždy milému přístupu hned oblíbila, i Angie si ale během seriálu prošla různými obdobími, někdy hezčími, jindy smutnějšími. Pojďme si tedy její cestu seriálem připomenout.


Na začátku Angie poznáváme jako milou a sympatickou profesorku zpěvu ve Studiu 21, která ale skrývá jedno velké tajemství. Její neteř Violetta, dcera její zesnulé sestry Marií, se po letech vrací zpátky do Buenos Aires, a Angie nevidí jinou možnost jak ji být na blízku, než se vydávat za domácí učitelku. Violettin otec Germán se totiž celé roky snažil Violettu držet od Mariíny rodiny dál, což je také důvod, proč Angie Germána nenávidí. Jako nová domácí učitelka se pomalu dostává do obliby rodiny, spřátelí se s Olgou a Ramallem a s Violettou si vytváří silné pouto. Postupem času si začíná nacházet cestu také k Germánovi, kterého přestává vnímat jako nepřítele a začíná chápat jeho chování.

Angie objevuje pokoj s Maríinými věci
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Vztah s Violettou a Germánem se postupem času dál zesiluje, nikdo ale dál netuší, že je Angie ve skutečnosti sestrou Maríi. Život jí začíná znepříjemňovat Germánova přítelkyně Jade, která si uvědomuje vznikající pouto mezí ní a Germánem, a začíná žárlit. Dál se Angie musí vypořádávat taky se žárlivostí Pabla, svého nejlepšího kamaráda, který ji léta miluje, ale ona ho považuje pouze za kamaráda. Nejvíc ze všeho ji ale zatěžuje její tajemství, které je pořád ve vetším ohrožení, jelikož se ho dovídá pořád víc a víc lidí. Když se nakonec pravdu dovídá samotná Violetta, je šťastná že našla svoji tetu, na rozdíl od Germána, který chce po odhalení pravdy Violettu ihned odvést pryč z města. Právě Angie mu to ale nakonec dokáže vymluvit.

Angie povzbuzuje své studenty
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Ve druhé sérii už Angie nemusí nic tajit, konečně může trávit čas s Violettou jako její teta, zároveň ale zůstává pracovat jako její domácí učitelka. Mezi ní s Germánem to dál jiskří, ani jeden si ale nedokáže přiznat co k sobě cítí. Dočasné štěstí jí narušuje příchod Esmeraldy, neznámé podnikatelky, která si získá přízeň Violetty a podešvím také Germána. Angie se tedy musí dívat na to, jak se jí muž, kterého miluje, vzdaluje s jinou ženou.

Angie zpívá Tienes Todo, když ji přešuje Germán
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Angie trápí také rozpadající se přátelský vztah s Pablem, který narušuje nová profesorka Jackie. Angie se tak pomalu hroutí vše, co měla ráda, oporu nachází v novém pianistovi ve studiu Jeremiasovi, do kterého se nakonec i zamiluje. Když ale zjišťuje šokující pravdu, že pod maskou Jeremiase se ve skutečnosti skrývá sám Germán, Angie přestává zvládat situaci a rozhodne se změnit svůj život od základu. Loučí se se všemi a odchází si splnit svůj profesní sen do Francie.

Studenti se loučí s Angie před jejím odjezdem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Violetta ale nadále zůstává důležitou součástí života Angie, a proto se společně nejprve setkávají v Barceloně, a nakonec se Angie za svojí milovanou neteří rozhoduje natrvalo vrátit do Buenos Aires, což ovlivňuje také smrt Antonia. Esmeralda je sice dávno pryč, po boku Germána ale nyní stojí další žena, Priscila, na které přítomnost si bude muset zvyknout. Je to ale Priscila, která si na Angie zvyknout nedokáže, a tak se z nich brzo stávají nepřítelkyně.

Angie se setkává s Violettou v Barceloně
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Stejně jako Violetta je pro Angie pořád důležité i studio, a tak se sem vrací a ze všech sil se ho snaží zachránit před hrozícím bankrotem. V boji za záchranu studia jí pomáhá i samotný Germán, což je opět sbližuje a zvětšuje napětí mezí ní a Priscilou. Angie se dokonce dostává do ohrožení, když se ji Prisicla několikrát pokouší ublížit, ta ale nakonec končí v léčebně a cesta ke Germánovi je najednou opět volná. Poslední překážkou v jejich společném štěstí je Germánova zbabělost, v Seville se ale nakonec Germán konečně rozhoduje poslouchat své srdce, žádá Angie o ruku a tak se z nich po všech překážkách stávají manželé a jsou připraveni strávit spolu zbytek života.

Svatba Angie a Germána
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Snad se vám dnešní článek líbil a opět jste si s ním zavzpomínali. Brzo se můžete těšit na další postavy a do komentářů samozřejmě nezapomeňte napsat, jestli jste měli Angie rádi, co se vám na ní líbilo nejvíc, či který její okamžik je váš nejoblíbenější. :)

První album TINI je oficiálně tady!

29. dubna 2016 v 16:00 TINI
Od skončení seriálu Violetta, který bezpochyby proslavil mladou herečku a zpěvačku Martinu Stoessel na úplně celé planetě, uběhl víc než rok, Tini se však díky téhle roli otevřely dveře do zcela nového světa. Rozhodně nemůžeme říct, že by zahálela, jelikož stříbrná plátna po celé Evropě právě začíná dobývat její film, ve kterém dává definitivně sbohem Violettě, a dnes, 29. dubna 2016 také konečně vychází její první sólové album, na které celý svět čekal několik měsíců!

Na desce s názvem TINI pracovala naše oblíbená zpěvačka od loňského léta v Los Angeles, a o její vydání se postarala americká společnost Hollywood Records. Na desce se objevují písně v Martinině rodné španělštině ale také v angličtině, mnohé z nich dokonce v obou jazycích, a kromě čistě vlastních písní Tini se zde objevují i písně k filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta včetně duetu s Jorgem. Album je od dnešního dne k dostání na celém světě a pouze pár hodin od začátku prodeje bourá všechny řebříčky. Pokud jste i vy zvědaví na první sólové písničky Tini, stejně jako zbytek fanoušků na celém světě, můžete si je vyslechnout hned teď. Všechny písně jsou nyní zveřejněny i na oficiálním YouTube kanálu Tini, níže je jejich seznam.

Po kliknutí si píseň hned můžete přehrát...

První CD

Druhé CD - Tini: El Gran Cambio de Violetta

Jak se vám písničky Tini líbí? A která z nich vás zaujala úplně nejvíc? Určitě pište do komentářů. :)

Předpremiéra v Madridu!

28. dubna 2016 v 19:05 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Další země má za sebou speciální předpremiéru filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Po Amsterdamu a Paříži se včera konala akce ve španělské metropole, v Madridu, a na "červeném koberci" opět nechyběli herci z filmu včetně Tini, Mechi, Jorgeho a dalších. Sestavu z Violetty doplnila i Clara, která se po Madridu objeví i na další předpremiéře, která proběhne v Římě v Itálii už zítra, a mělo by jít o poslední velkou předpremiéru za přítomnosti herců na evropském kontinentu. Teď ale pojďme zpátky do Madridu, opět přináším mešní galerii z akce.


Další obrázky v Celém článku

Nový sen - Violetta & Leon

27. dubna 2016 v 20:23 Nový sen
Další epizoda ze série Violetta: Nový sen se věnuje Leonettě. Jorge a Tini nás sebou vezmou na natáčení a nejen, že nám prozradí, jaké pletky čekají jejich postavy ve třetí sérii a jak se jim jako hereckým partnerům spolupracuje, ale můžeme taky vidět jak vznikala známá scéna v balónu a mnohem víc. Tak se určitě mrkněte. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Nový sen - Boy Band

27. dubna 2016 v 20:17
Kapela kluků hraje ve třetí sérii Violetty důležitou roli. Další díl série videí Violetta: Nový sen nás vezme opět do zákulisí natáčení, kde nám Jorge, Diego, Nico, Facu a Samu o Boy Bandu, neboli klučičí kapele něco málo prozradí.

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Nový sen - Vše o holkách

27. dubna 2016 v 20:10 Nový sen
V dalším dílu speciálu Violetta: Nový sen nahlédneme do světa dívek. Probereme si vztahy mezi postavami a herečky ze seriálu nám prozradí také to, jaké mají vztahy když se kamery vypínají. Pokud chcete vědět vše o holkách, určitě se podívejte na další díl ze zákulisí natáčení Violetty 3! :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Předpremiéra v Paříži!

26. dubna 2016 v 19:38 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Film Tini: El Gran Cambio De Violetta má za sebou další exkluzivní předpremiéru. Po té, která se konala v sobotu v Amsterdamu, se herci hned na další den, v neděli, objevili na předpremiéře ve francouzské Paříži. Akci doprovázela opět skvělá atmosféra, stovky fanoušků a nechyběli na ní opět Tini Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mechi Lambre a italskou část obsazení zastupoval italský herec Pasquale di Nuzzo. Nyní se už herci přesouvají do Madridu, kde se bude konat další oficiální předpremiéra, tentokrát za přítomnosti dalších herců včetně Clary Alonso, a to už zítra večer. Na závěr tady mám pro vás jedno video a celou fotogalerii z francouzské předpremiéry. :)

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Všechny fotografie v Celém článku

Violetta navždy: Cesta Francescy

24. dubna 2016 v 21:36 Violetta navždy
Pokračujeme ve vzpomínání na Violettu a její postavy, které jsme si za 3 roky seriálu tak oblíbili. V předešlých článcích jsme se poohlédli za cestou seriálem Diega a Camily. Další důležitou postavou, která ve Violettě hrála významnou roli všechny tři série je Francesca. I ta za tu dobu ušla velký kus cesty, kterou si teď společně pojďme připomenout.


Poprvé se s Francescou setkáváme jako s ne příliš sebevědomou holkou z Itálie, která pomáhá svému bratrovi Lucovi s rodinnou restaurací, jelikož její rodina musí tvrdě pracovat, aby si Francesca mohla dovolit studium v prestižním Studiu 21. Fran má obrovský talent, a tak není pochyb, že sem patří. Jejími nejlepšími kamarády ve studiu jsou od začátku Camila s Maxim, se kterými tvoří nerozlučnou trojku, a také Tomás, který pracuje u nich v restauraci a Francesca k němu tajně chová city.

Francesca zpívá En Mi Mundo
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Když se ve studiu objevuje Violetta, zpočátku se zdá, že si nebudou rozumět, jelikož jsou obě zamilované do stejného kluka, Tomáse. Francesca má ale srdce na pravém místě, pochopí, že je Violetta správná holka a postupem času se z nich stávají nejlepší kamarádky. Francesca se dokonce rozhodne ustoupit Violettě z cesty a přenechat Tomáse jí. Sama se ho snaží dál považovat jenom za kamaráda. To, že je Francesca opravdu pravá kamarádka ukazuje mnohokrát, vždy drží nejen s Camilou, Violettou či Maxim, ale navzdory škádlení také se svým bratrem Lucou a se všemi, kteří stojí při ní.

Francesca a Violetta společně zpívají Junto a Ti
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

V nové řadě se Francesca vrací z prázdnin z Itálie zpátky do Buenos Aires, z příběhu sice mizí její brat Luca, objevuje se zde ale zcela nový kluk, Marco, se kterým se poprvé potkávají v karaoke baru, kde jí věnuje píseň. Marco se stává jejím velkým fanouškem a když Francesca pochopí, že k Marcovi také chová city, dávají se dohromady.

Fran a Marco se porpvé setkávají a zpívaji Junto a Ti
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Francesca i navzdory nové lásce dál stojí při svých kamarádkách. Přátelství mezi ní, Violettou a Cami se ještě prohlubuje a vždy jsou připraveny pomoct jedna druhé. Fran však všechny překvapuje zprávou o svém dojezdu do Itálie. Vypadá to tak, že nebude mít na výběr a všechno co má ráda v Buenos Aires bude muset opustit. Její přátelé se s tím ale nehodlají smířit a společnými silami se nakonec daří přesvědčit jejího tátu, aby Fran zde dovolil zůstat. Jejich ze začátku dokonalý vztah s Marcem začíná komplikovat kromě jiného i Marcova bývalá holka Ana, nakonec si k sobě ale opět nachází cestu.

Speciální prezentace pro Francescu a jejího tátu
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Na začátku poslední série se i přes to vše, co mají společné, začíná její vztah s Marcem rozpadat. Nečekanou oporu nachází Fran v Diegovi, který se nejprve snaží pomáhat dát jejich vztah s Marcem dohromady, mezi nimi samotnými ale brzo přeskakuje jiskra a zamilují se do sebe. Francesca vztah nejprve odmítá, jelikož nechce ranit právě Marca či Violettou, jejich láska je ale silnější, a tak, když Marco navždy odchází z města, se rozhodují začít spolu chodit, ačkoliv zpočátku pouze tajně. Francesca popři problémech v lásce nadále drží při svých kamarádkách, dokonce je ochotná pomáhat Violettě v převlékání se za Faustu a Roxy.

Francesca zpívá Verte De Lejos
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Nic se nedá tajit věčně, a tak se nakonec pravda o vztahu Fran a Diega provaluje. Víc než to, že spolu chodí, Violettu zasahuje to, že jí to Francesca tajila, a tak jejich přátelství prochází těžkou zkouškou. Ani tahle lež ale jejich silný a upřímný vztah nezlomí a Francesca, Violetta a Cami zůstávají nejlepší kamarádkami. Fran přitom všem dostává taky nabídku rozběhnout sólovou kariéru v Itálii. Doufajíc, že by tím mohla pomoct studiu, chce Francesca opravdu podepsat smlouvu a odejít, nakonec se ale ukazuje, že šlo pouze o podvod a Francesca tak dál zůstává se svými přáteli a láskou. Opět ukazuje své velké srdce, když se všemožně snaží urovnat vztah Diega a jeho otce, což se jí nakonec i povede.

Francesca a Camila společně zpívají Crecimos Juntos
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Věřím, že jste si opět trochu zavzpomínali a snad se vám článek líbil. Pořád před sebou máme pár postav, kterých cestu si také zrekapitulujeme. Již brzo se zde objeví další z nich. :)

Předpremiéra v Amsterdamu!

23. dubna 2016 v 22:16 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Vůbec první fanoušci na světě dnes měli možnost spatřit nový film Tini: El Gran Cambio de Violetta! Speciální a úplně první předpremiéra filmu se konala dnes dopoledne v nizozemském Amsterdamu, no a na akci v multiplexu Euroscoop Tilburg nemohli chybět ani herci z filmu, konkrétně Tini Stoessel, Jorge Blanco, Adrián Salzedo, Mechi Lambre, Leonardo Cecchi a Ridder van Kooten. Všichni herci přijeli do hlavního města Nizozemska už včera, kdy se konala tisková konference. Dnešní akce odstartovala asi před 10:00 a krátko před polednem mohlo pár stovek vyvolaných fanoušků poprvé spatřit film Tini na stříbrném plátnu a živě se setkat taky s herci. Ve filmu se kromě zmiňovaných herců ze seriálu Violetta objeví taky Clara Alonso, Diego Ramos a nově bylo potvrzeno, že i Facu Gambandé. Další zastávkou herců bude nyní Paříž, kde proběhne další předpremiéra. Teď už si vychutnejte menší fotogalerii z dnešní předpremiéry v Amsterdamu! :)


Další fotografie v Celém článku