Březen 2016

Série 3 Epizoda 64 (17.března 2016)

18. března 2016 v 15:08 Violetta - epizody
Nicolas zjišťuje, že Jade koupila studio a dlouhou dobu mu to tajila. Uvědomuje si taky, že to byl pouze zoufalý čin jak být na blízku Germánovi. Nevidí proto jinou možnost, než jejich vztah ukončit. Broduey již ví, že Camila přijala roli ve filmu. Violetta a Leon si uvědomují, že bude těžké zůstat přáteli. Přiznají si co cítí, ale chtějí své city potlačit. Germán, Violetta a Ludmila si užívají rodinný večer u televize. Ludmila přiznává, že si je oblíbila. Priscile se ale ani trochu nelíbí, že se Ludmila s Germánem a Violettou tolik sblížila. Pořád rozhádáni Diego a Gregorio spolu zůstávají zamčeni v učebně tance. Priscila opět útočí na Angie, když se oběvuje v domě. Olga a Beto chtějí Ramalla znovu přijmout do kapely. Ačkoliv proti tomu bojují, ani Violetta ani Leon nedokážou zapomenout na to, co k sobě cítí a shodují se na tom, že si musí promluvit.

Finále týdne a epizoda 65 je tady, kromě jiného nás čeká taky soutěž, která může rozhodnout o budoucnosti studia. Nenechte si to ujít už v 18:00 na Disney Channel.

Simplemente Tini míří konečně i do Česka!

17. března 2016 v 21:56 Novinky
Autobiografická kniha Martini Stoessel s názvem Simplemente Tini (Jednoduše Tini) míří konečně i do České Republiky! To, o čem se spekulovalo už dlouho můžu konečně oficiálně potvrdit. Od svého vydání v květnu roku 2014 byla knížka přeložená už do mnoha jazyků včetně italštiny, portugalštiny, francouzštiny, polštiny či maďarštiny. Po dvou letech se kniha dočká i českého překladu a o vydání se postará vydavatelství Egmont Publishing, které zároveň tuhle informaci potvrdilo a stojí taky za vydáním dalších desítek knih s Violettou. Otázka, která nyní snad všechny zajímá je, kdy si knížku o Tini budeme moci přečíst. Do prodeje by se měla dostat už v průběhu května letošního roku!

Pokud se vám do uší o Simplemetne Tini zatím nic nedostalo, jde o autobiografické dílo Martiny Stoessel, hlavní představitelky seriálu Violetta, která se s námi prostřednictví téhle knihy podělí o své nejrůznější vzpomínky, od svého dětství, zážitků ze školy, přes první zkušenosti se zpěvem a herectvím, až po její plány do budoucnosti. Nechybí ani exkluzivní náhled do soukromého života Tini a celé její rodiny... Violettu už dobře znáte, ale díky knížce Jednoduše Tini se vám dostane jedinečná šance poznat nyní taky Martinu!

V poslední době se fanoušci Violetty můžou těšit jedné novince za druhou. Nejen, že se v Česku a na Slovensku už v dubnu dočkáme dokumentu Violetta: The Journey a taky velkolepého finále Violetty včetně finálového speciálu (Více v článku), ale těšit se můžeme taky na blíží se film Tini: El Gran Cambio de Violetta a Tininu první sólovou desku, která vyjde taky už v dubnu. První singl z ní si navíc budeme moci vyslechnout už příští týden (Více v článku). Nyní se k tomu všemu přidává i potvrzená informace o příchodu Tininy knížky k nám, a tak není pochyb, že si tohle jaro všichni V-Lovers pořádně užijí!


Violetta 3 - Epizoda 64

17. března 2016 v 20:52
Série 3
Epizoda 64
Premiéra v ARG: 15. ledna 2015
Premiéra v ČR: 17. března 2016

63 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 65
Zpět na seznam epizod

Nicolas zjišťuje, že Jade koupila studio a dlouhou dobu mu to tajila. Germán, Violetta a Ludmila si užívají rodinný večer u televize. Ludmila přiznává, že si je oblíbila...

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 63 (16.března 2016)

17. března 2016 v 14:45 Violetta - epizody
Kluci na čele s Leonem se rozhodují opustit vydavatelství, které odmítá vydat DVD se studenty. Violettu potěší, že se Leon staví za studio a cítí, že jsou si opět blízcí. Priscila se Germánovi přiznává, že se cítí odstrčená. Kluci se nyní mohou spolu s ostatními účastnit blížící se soutěže. Angie se svěřuje Pablovi, jak trpí, když musí být na blízku Germána ale nemůže být s ním. Camila se před Brodueyem snaží utajit, že přijala roli ve filmu. Germán zjišťuje, že Nicolas ani jen netuší, že jeho žena Jade koupila studio. Ze strachu, že Germán Nicolasovi vše prozradí, se nakonec Jade a Matias rozhodnou studio znovu otevřít. Violetta a Leon se společně dívají na záznam z jejich vystoupení. Zajiskří to mezi nimi a téměř se políbí. Gregorio a Diego mají sezení u psychologa. Nadšení studenti se znovu vracejí do studia. Najednou se zde ale objevuje taky Nicolas, který zjišťuje, jak mu Jade lhala.

Epizoda 64 poběží už dnes večer, tradičně v 18:00 a tradičně na Disney Channel :)

Violetta 3 - Epizoda 63

16. března 2016 v 20:40
Série 3
Epizoda 63
Premiéra v ARG: 14. ledna 2015
Premiéra v ČR: 16. března 2016

62 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 64
Zpět na seznam epizod

Kluci na čele s Leonem se rozhodují opustit vydavatelství, které odmítá vydat DVD se studenty. Violettu potěší, že se Leon staví za studio a cítí, že jsou si opět blízcí.

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Novinky z Hollywoodu!

16. března 2016 v 15:24 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Za sebou máme středeční poledne a před sebou druhou polovinu pracovního týdne. Ta první přinesla opět pár novinek, z Los Angeles konečně přišly informace o novém albu Tini, o jejím prvním hitu a objevily se i nové postery k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta. Pojďme si tedy novinky přiblížit...

První sólová deska Tini, na které hvězda Violetty pracuje už od loňského podzimu pod taktovkou vydavatelství Hollywood Records, zná konečně datum vydání! Svět by se měl prvního alba Tini s jejími vlastními písněmi dočkat už 29. dubna! S oznámením o datu vydání Tini v pondělí světu poprvé ukázala taky obálku CD-éčka a prozradila, že bude obsahovat zároveň taky písně k očekávanému filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta.


Včera Tini fanouškům na sociálních sítích zase představila název svého prvního singlu, který bude právě součástí, a zřejmě taky ústřední písní filmu Tini: El Gran Cambio de Violetta. Píseň ponese název Siempre Brillarás, nazpívaná ale bude také do angličtiny a to pod názvem Born To Shine! Možnost poslechnout si ji bychom měli mít už 25. března, tedy už za 9 dní, kdy bude oficiálně uveřejněna. Už dnes ale Tini na svém Instagramu zveřejnila malinkou ukázku písně. Podívat se můžete ZDE.


Blíží se pomalu i premiéra samotného filmu o Tini, na stříbrné plátno se dostane začátkem května, 4. května ve Francii, 6. května ve Španělsku či 12. května v Itálii. Kdy a jestli se dostane i do našich kin zatím známo není. Pokud jste doposud nějakou náhodou o filmu neslyšeli, na pár informací a taky první oficiální trailer se můžete podívat ZDE. Na závěr ještě přidávám oficiální plakáty k filmu, které jsem sice již zavěsil na blogový Facebook, ale pokud náhodou nesledujete naše sociální sítě, přináším je i sem. :)


Série 3 Epizoda 62 (15.března 2016)

16. března 2016 v 14:15 Violetta - epizody
Ludmila žádá Violettu a Fedeho, aby neříkali Germánovi pravdu o Priscile. Jade chce Priscile prozradit, jak to mezi Angie a Germánem jiskří, zastaví ji až Matias. Camila dostává nabídku zahrát si ve filmu. To se vůbec nelíbí Brodueyovi, jelikož jde o režiséra, který ji balil u natáčení klipu. Diego a Gregorio si jsou vzdálenější než kdy předtím. Jade i nadále odmítá otevřít studio. Studenti se tak sejdou a zkoušejí u Violetty doma. Problém nastává, když se vrací Priscila, která o ničem netušila, a zuřivě všechny vyhazuje. To Violettu ještě víc utvrdí v tom, že se v ní mýlili a svěřuje se s tím taky Leonovi. Angie dává Ramallovi lekci zpěvu, Olga žárlí. Fran zařídí Diegovi a Gregoriovi sezení s psychologem. Camila se rozhodne přijmout nabídku režiséra. Vydavatelství kapele oznamuje, že studenti studia nebudou moci být na DVD, s čím ale kluci rozhodně nesouhlasí.

Na novou epizodu Violetty se můžete těšit i dnes večer, poběží už v 18:00 na Disney Channel.

Violetta 3 - Epizoda 62

15. března 2016 v 20:37
Série 3
Epizoda 62
Premiéra v ARG: 13. ledna 2015
Premiéra v ČR: 15. března 2016

61 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 63
Zpět na seznam epizod

Ludmila žádá Violettu a Fedeho, aby neříkali Germánovi pravdu o Priscile. Camila dostává nabídku zahrát si ve filmu. Jade i nadále odmítá otevřít studio. Studenti se tak sejdou a zkoušejí u Violetty doma.

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 61 (14.března 2016)

15. března 2016 v 14:44 Violetta - epizody
Violetta a Leon se políbili, ani jeden ale neví, co to v jejich vztahu znamená. Jade ze žárlivosti zavírá studio a nikdo jí to nedokáže vymluvit. Angie je zklamaná, když Germán označí jejich sblížení za omyl. Priscila se dál chová ke své dceři jako k hadru, Ludmila už ale její výhrůžky dál tolerovat nechce. Federico Prisclino chování postřehne. Leon přichází k Violettě, aby si vše vyříkali. Oba se překvapivě domluví, že zůstanou pouze kamarádi. Jade hodlá studio znovu otevřít pouze tehdy, když Angie odejde a Germán si ji vezme. Studenti se zatím setkávají u Violetty, kde se začínají připravovat na soutěž. Lena přichází všem oznámit, že jako hvězda Youmix odjíždí do Španělska. K úspěchu jí nakonec nečekaně blahopřeje i Ludmila. Violetta a Leon se snaží budovat své přátelství, málokdo ale věří, že by to mohlo fungovat. Ludmila konečně nabere odvahu a Fedemu s Violettou přizná, že je její matka zlá.

Violetta se vrátila s novými epizodami, na další se můžete těšit i dnes, už tradičně v 18:00 na Disney Channel

Violetta 3 - Epizoda 61

14. března 2016 v 20:56
Série 3
Epizoda 61
Premiéra v ARG: 12. ledna 2015
Premiéra v ČR: 14. března 2016

60 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 62
Zpět na seznam epizod

Violetta a Leon se políbili, ani jeden ale neví, co to v jejich vztahu znamená. Jade ze žárlivosti zavírá studio a nikdo jí to nedokáže vymluvit...

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE