Březen 2016

Série 3 Epizoda 66 (21.března 2016)

22. března 2016 v 14:22 Violetta - epizody
Soutěž dopadla skvěle, ale i tak nemá studio vyhráno. Nicolas hodlá budovu prodat. Violetta si vyslechne rozhovor Germána s Angie a brzy o prodeji studia informuje všechny ostatní. Priscila podnikne v snaze zbavit se Angie zoufalý čin. Objedná si obrovského pavouka, kterého záhy nastrčí do jejího auta. Angie v poslední chvíli zachraňuje Ludmila, která ji na pavouka v autě upozorní. Camila v doprovodu Brodueye přichází na kamerové zkoušky k filmu, kde ji ale přemáhá nervozita. Violetta slyší na ulici hádku Priscily s Ludmilou, a zjišťuje tak o pasti na Angie. Okamžitě chce všechno říct tátovi. Mezi Gregoriem a Diegem dále panuje napětí, které se snaží zmírnit Fran. Germán se rozhodne zachránit studio tím, že ho sám koupí. Aby zoufalá Priscila zabránila Violettě v tom, říct vše Germánovi, bez přemýšlení ji nepozorovaně na ulici shodí ze schodů. Violetta zůstává v bezvědomí.

Odstartoval nový týden s Violettou a dnes se můžete těšit na napínavé pokračování. Bude konečně Priscilina pravá tvář odhalena? Sledujte premiéru už v 18:00 na Disney Channel.

Violetta 3 - Epizoda 66

21. března 2016 v 21:15
Série 3
Epizoda 66
Premiéra v ARG: 19. ledna 2015
Premiéra v ČR: 21. března 2016

65 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 67
Zpět na seznam epizod

Soutěž dopadla skvěle, ale i tak nemá studio vyhráno. Nicolas totiž hodlá budovu prodat. Priscila podnikne v snaze zbavit se Angie zoufalý čin. Objedná si obrovského pavouka, kterého záhy nastrčí do jejího auta...

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Šťastných 19, Tini!

21. března 2016 v 17:55 Novinky
Máme 21. března, včera nám začalo jaro a dnes slaví narozeniny herečka a zpěvačka, kterou si díky roli Violetty zamilovali fanoušci na celém světě. Martině Stoessel, která se narodila 21.3.1997 je dnes 19 let, a já bych jí rád popřál jen to nejlepší a nejkrásnější na její nové životní cestě. Zdraví, štěstí a lásku, které jsou nejdůležitější a v neposledním řadě také mnoho úspěchů v její budoucí kariéře.

Ta se Tini už nyní rozbíhá neuvěřitelnou rychlostí. Pouze v listopadu dala sbohem jevištím jako Violetta, a už letos v dubnu se dočkáme její první sólové desky, která vznikla díky vydavatelství Hollywood Records. Navíc už v pátek budeme moci slyšet její novou píseň Siempre Brillarás (Born To Shine) k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, který Tini stihla natočit ještě na podzim a do kin se dostane už v květnu! Díky talentu, který se nedá zpochybnit, se nemusíme divit, že si Tini hned po skončení Violetty našla své místo a nyní je teprve na začátku zcela nové etapy, která z ní může udělat ještě větší hvězdu.

Na sociálních sítích dnes nechybí tisícky přání k narozeninám od fanoušků, ale taky od Tininých kolegů a kamarádů. Samotná Tini zveřejnila na Instagramu příspěvek, ve kterém děkuje všem, kteří ji posílají přání a lásku.
"Dovršila jsem 19 let a jsem šťastná jako nikdy, po boku lidí, které miluji nejvíc na světě a kteří jsou při mně bez podmínění. Děkuji svým přátelům, své rodině a každému jednomu z lidí, kteří mi popřáli Všechno nejlepší. Mám vás všechny ráda a přeji vám, abyste byli pořád jen šťastní. Děkuji, že mě děláte šťastnou a naplňujete mé srdce láskou."

Loni, když Tini překračovala hranici dospělosti jsme spolu přímo pro ni vytvořili narozeninové video, do kterého se zapojily stovky z vás. Mnozí jste pomáhali i při samotném sdílení videa, díky čemu si Tini nakonec jednu z našich zpráv otevřela a doufejme, že taky pustila video. Tehdy trávila své narozeniny na turné, 21. března Violetta Live vystupovala v Ženevě ve Švýcarsku a její kolegové se postarali o překvapení přímo na jevišti v podobě příchodu jejích nejlepších kamarádek. Tentokrát slaví Tini narozeniny přímo s nimi a taky v kruhu své rodiny doma v Buenos Aires. Na sociálních sítích se objevilo pár fotek z její oslavy, takže tady jsou. :)


Série 3 Epizoda 65 (18.března 2016)

21. března 2016 v 14:33 Violetta - epizody
Violetta navrhuje Leonovi, aby zůstali dál pouze přáteli, ačkoliv k sobě oba cítí mnohem víc. Broduey slyší Camilu nacvičovat scénku s rozchodem. Netuší ale, že jde o scénář a myslí si, že to říká přímo jemu. Pablo slibuje Angie, že popřemýšlí o návratu do studia. Priscila daruje Violettě nádherné zlaté náušnice. Ludmile dojde, že je dala vyrobit právě z její zlaté desky, kterou dostala od Germána jako dárek. Germán si vyslechne jejich hádku. Soutěž začíná a studenti mají jedinečnou šanci udělat si dobré jméno. Pablo se definitivně vrací do studia. Jade, kterou Nicolas vyhodil, se chce uchýlit u Germána. Ten ji ale v domě nestrpí. Priscila využije její zoufalství a přinutí ji prozradit co ví o Germánovi a Angie. Nicolas oznamuje Germánovi, že chce studio prodat. Violettu před vystoupením uklidňuje Leon. Celou píseň zazpívá právě jemu.

Před námi je epizoda 66 a další týden s Violettou. Sledujte premiéru už dnes v 18:00 na Disney Channel.

Violetta: Nový sen

19. března 2016 v 19:19 Nový sen
Zajímá vás, co naši oblíbeni herci dělají na natáčení Violetty? Jak to vypadá když zkouší, připravují se v maskérně nebo přímo na place? To všechno se máte možnost dovědět v speciálních videích s názvem Violetta: Nový sen. V doprovodu herců se můžete podívat přímo na natáčení třetí série Violetty a nahlédnou do zákulisí výroby! Zde najdete všechny epizody exkluzivně taky s českým dabingem!


Nový sen - Look & Styl

19. března 2016 v 19:17 Nový sen
V dalším videu ze série Nový sen můžeme nahlédnout přímo do šaten seriálu, odkud pochází všechno oblečení, které můžeme v seriálu na našich postavách vidět. Stejně tak nás kamery zavedou na kostýmovou zkoušku a chybět nemůže ani pohled do maskérny, kde se herci mění na své postavy.

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Nový sen - Nové písničky

19. března 2016 v 19:10 Nový sen
Tentokrát nás herci vezmou do nahrávacího studia, přímo na nahrávání nových písní ke třetí sérii Violetty, tedy na album Gira Mi Canción. Exkluzivně se tak můžeme podívat jak vznikaly hity jako En Gira, Amor En El Aire či Aprendi a Decir Adiós, a herci nám o těchhle písních taky něco málo prozradí.

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Nový sen - Natáčení v Barceloně

19. března 2016 v 19:04 Nový sen
Herci z Violetty nás vezmou přímo do Barcelony, na natáčení prvních epizod třetí série Violetty. Nejen, že se můžeme podívat přímo na plac, ale herci nám na taky prozradí jak se jim zpátky do svých rolí vracelo a co jejich postavy čeká!

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Violetta 3 - Epizoda 65

18. března 2016 v 22:13
Série 3
Epizoda 65
Premiéra v ARG: 16. ledna 2015
Premiéra v ČR: 18. března 2016

64 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 66
Zpět na seznam epizod

Priscila daruje Violettě nádherné zlaté náušnice. Ludmile dojde, že je dala vyrobit právě z její zlaté desky, kterou dostala od Germána jako dárek. Je tady den soutěže a studenti mají jedinečnou šanci udělat si dobré jméno...

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Violetta 3: Versus - Bez opakování: Nebezpeční zmáčení

18. března 2016 v 17:46 Violetta 3: Versus
Přeji všem hezké páteční odpoledne a vítám vás u posledního videa ze série Versus. Před námi je poslední díl s českými titulky, můžu ale říct, že jeden z těch nejzajímavějších! Mechi, Alba, Cande a Maca si změří své vědomosti a schopnost pohotově myslet v soutěži, kterou znáte již z předešlých sérií Versus po názvem Mysli, mysli! Dnešní Versus nese název Bez opakování: Nebezpečí zmáčení, protože každá špatná odpověď sebou ponese taky malé mokré překvapení. Užijte si dnešní Versus s CZ titulky! :)


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Komu jste v dnešním Versus fandili? Hlasovat můžete dole v anketě.

Za námi je tedy poslední díl ze třetí série Versus. Doufám, že se vám videa líbila a zabavila vás, a že vám české titulky, které jsem tentokrát sám připravil, nějakým způsobem pomohly. Na všech 7 videí se můžete znovu podívat ZDE.