Březen 2016

Jak dobře mě znáš? - Jorge Blanco

31. března 2016 v 20:02 Jak dobře mě znáš?
Pracovní týden se blíží ke svému konci a s ním také naše videa s názvem Jak dobře mě znáš? s českými titulky. Ve čtvrtém a předpoledním videu se podíváme na to, jak znají kamarádi seriálového Leóna, Jorgeho Blanca. A co vy, věděli byste správné odpovědi? Sami se můžete otestovat a dovědět něco nového, tak přeji hezkou zábavu a užijte si video. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Nový sen - První natáčecí den

31. března 2016 v 17:12 Nový sen
Z Barcelony se v dnešním videu podíváme zpátky do Buenos Aires, do natáčeních studií a spolu s herci budeme mít možnost prožít jejich první natáčecí den v domácích podmínkách po dlouhé době. Jak vznikaly scény z prvních epizod 3. série se dovíte pouze v další epizodě série Nový sen! Tak se určitě podívejte. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Jak dobře mě znáš? - Facu Gambandé

30. března 2016 v 20:15 Jak dobře mě znáš?
Přeji krásný večer, i dnes pokračujeme s třetím videem ze série Jak dobře mě znáš? A jak znají ostatní Facuho, představitele Maxiho? Odpověd zjistíme právě v dnešní části. Pokud jste zvědavý a taky se chcete o Facundovi něco nového dovědět, určitě se podívaje na další video s českými titulky! :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Jak dobře mě znáš? - Cande Molfese

29. března 2016 v 19:29 Jak dobře mě znáš?
Týden se nám rozběhl a my dál pokračujeme v sérii videí Jak dobře mě znáš? s herci z Violetty a samozřejmě taky s českými titulky. Dnes se podíváme kolik toho herci ví o představitelce Cami, Cande Molfese. I díky dnešnímu dílu se opět můžete o Cande dovědět něco nového, tak se určitě podívejte. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Jak dobře mě znáš? - Alba Rico

28. března 2016 v 15:02 Jak dobře mě znáš?
Přeji všem nádherné velikonoční pondělí! Věřím, že si tenhle sváteční den všichni užíváte podle svých zvyklostí a tradicí, a především v kruhu svých blízkých a rodiny! :) Jak jsem již avizoval, tenhle týden nás nové epizody Violetty nečekají, ale zato se na blogu můžete těšit na novou sérii videí s názvem Jak dobře mě znáš? s českými titulky! Každý den nás čeká jedno video, dnes se podíváme na první z nich, ve kterém zjistíme, jak ostatní znají Albu Rico, představitelku Naty. Kromě toho máte možnost dovědět se o ní sami něco nového. Tak si tedy užijte video a samozřejmě taky zbytek dnešního dne! :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Styl 59 - Všechno má svůj začátek a všechno má svůj konec

27. března 2016 v 19:07 Vzhled stránky

27.3.2016 - 23.5.2016

Layout č. 59
27.3.2016 - 23.5.2016
Fotky: záběry z první a třetí série
Něco o něm:
Violetta se u nás blíží ke svému definitivnímu konci, finále seriálu nás čeká za necelé tři týdny, a proto taky přišel čas převléct blog do nového stylu, ve kterém jsem se snažil nahodit vzpomínkovou atmosféru. Obrázky z první série, kdy všechno začínalo, jsou v kontrastu se záběry ze 3. série, konkrétněji z posledních 10 epizod, které jsou ještě před námi. Doufám tedy, že se vám nový lay, který jste si už tak dlouho přáli, líbí. :)

Série 3 Epizoda 70 (25.března 2016)

26. března 2016 v 14:46 Violetta - epizody
Leon a Violetta si nyní díky Alexovi a Gery myslí, že se od něj chce ten druhý držet dál. U Castillových se objevuje Ludmilin otec. Ludmila se na něj zlobí, že se o ni celá léta nezajímal, ale ukazuje se, že se ji celou dobu snažil kontaktovat, avšak Priscila všechny jeho snahy mařila. Ludmila prožívá těžké období, neví co s ní bude dál, Violetta i Germán jí jsou oporou. Studenti se baví o své budoucnosti, jelikož se blíží konec jejich studia. Pablo navrhuje Violettě, aby se stala jeho pomocnicí. Violetta nabídku přijímá a hned přichází s nápadem založit vlastní vydavatelství studia. Jeho prvními umělci bude právě kapela kluků. Ve studiu vystupuje skupina R5, což zařídil Leon. Táta chce vzít Ludmilu sebou do Afriky. Leon je Violettě vděčný ze nápad s vydavatelstvím, který pomohl jeho kapele. I navzdory všemu se opět sbližují a téměř se políbí.

Zní to zvláštně, ale před námi je opravdu posledních 10 epizod celého seriálu! Tenhle týden se ale Violetta z obrazovek vytratí, čeká nás týdenní pauza a na premiéry posledních epizod seriálu se můžeme těšit zase od příštího pondělí, 4. dubna.

Violetta 3 - Epizoda 70

26. března 2016 v 12:52
Série 3
Epizoda 70
Premiéra v ARG: 23. ledna 2015
Premiéra v ČR: 25. března 2016

69 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 71
Zpět na seznam epizod

Leon a Violetta si nyní díky Alexovi a Gery myslí, že se od něj chce ten druhý držet dál. U Castillových se objevuje Ludmilin otec. Pablo navrhuje Violettě, aby se stala jeho pomocnicí...

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 69 (24.března 2016)

25. března 2016 v 16:10 Violetta - epizody
Violettě a Leonovi je po shlédnutí kamerového záznamu jasné, že Violettu ze schodů shodila Priscila. Sdělují to Germánovi, který je v naprostém šoku. Na Priscilu ihned volá policii, která si pro ni brzo přichází, a to hned dvakrát. Až poté si všichni uvědomují, že je Priscila obelhala a odešla s falešným policajtem. Ludmila se kvůli matce trápí, Germán jí ale nabízí svoji náruč, stejně jako Violetta. Ve studiu se jí všichni omlouvají. Jade si začíná uvědomovat, že se zamilovala do Nicolase. Za Leonem přichází překvapivá návštěva, Ross Lynch. Cami dostává prestižní hereckou nabídku od slavného režiséra. U Castillových se nečekaně objevuje Ludmilin otec. Gery a Alexovi se podaří ukrást tablety Violetty a Leona. Záhy se Alex vydává za Leona a napíše Violettě, že se chce od ní držet dál, stejně jako Gery napíše Leonovi to samé ve jménu Violetty.

I na Velký pátek nás čeká premiérová epizoda Violetty. Nenechte si ji ujít v 18:00 na Disney Channel.

TINI - Siempre Brillarás (Oficiální videoklip)

25. března 2016 v 13:01 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Tak jsme se konečně dočkali! Tini dnes světu oficiálně představila videoklip k první písni ze svého sólového alba, která nese název Siempre Brillarás (Born To Shine). Píseň je zároveň soundtrackem k celovečernímu filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, kterého premiéra se každým dnem blíží, a tak v klipu nechybí ani záběry přímo z filmu. Určitě se na historicky první videoklip Tini, jako sólové zpěvačky, podívejte a nezapomeňte napsat váš názor na klip a písničku samotnou do komentářů. :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE