Únor 2016

Tiskovka v LA a Všechno nejlepší, Alba!

26. února 2016 v 20:06 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Přeji všem krásný, teď už předvíkendový večer. Konec pracovního týden přinesl opět pár novinek. Začněme v Los Angeles, kde se včera konala tisková konference k filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta pro média z různých zemí světa. Účastnili se jí Tini, Jorge a Mechi, kteří jsou momentálně všichni v LA, kde pracují na svých nových projektech. Nutno říct, že premiéra filmu o Tini a její proměně z Violetty se již blíží. Natáčení skončilo v prosinci a nyní by už film měl být ve finální verzi. Tini se včera na sociální síti dokonce pochlubila, že už měla možnost ho shlédnout. První fanoušci by se ho měli dočkat už 4. května, kdy by měla proběhnout světová premiéra, a to na evropském kontinentu. Zde je zatím pár záběrů ze včerejší tiskovky.


Dnešní den je významný pro herečku, kterou všichni dobře známe a máme rádi díky Violettě. Alba Rico Navarro, která v seriálu skvěle ztvárňovala Naty, dnes slaví své 27 narozeniny! Věřím, že nejsem jediný, kdo by jí takový věk rozhodně netypoval, neboť vypadá vážně skvěle a mladě. K narozeninám bych jí rád popřál především mnoho zdraví, lásky a štěstí, stejně tolik úspěchů pracovních i soukromých, a všechno jen to nejlepší v její nové životní etapě, kterou započala po Violettě přestěhováním se do Argentiny.


Nakonec bych ještě chtěl upozornit na Live Stream s fanoušky, který už dnes ve 21:30 našeho času pořádá Jorge Blanco na své facebookové stránce. Pokud máte možnost, určitě si ho nenechte ujít. :)

Violetta 3: Versus - Souboj v playbacku, 2. část

26. února 2016 v 17:09 Violetta 3: Versus
Další epizoda Versus i s českými titulky je tady, dnes se podíváme na druhou část souboje v playbacku. Minulý týden jste v anketě určili za vítězku Cande, teď se ale Cande a Nico utkají v souboji znovu a vy máte možnost opět určit toho, kdo se vám líbil víc. Prostor máte dole v anketě, teď už ale pojďme k samotnému videu, přeji hezkou podívanou. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Kdo byl podle vás lepší v dnešním souboji a chcete mu dát svůj hlas? Hlasujte dole v anketě.

Další díl Versus s českými titulky bude na blogu opět v pátek

Soy Luna je na cestě!

24. února 2016 v 19:39 Soy Luna - Novinky
O novém latinskoamerickém seriálu Soy Luna jste již určitě slyšeli. Seriál od tvůrců Violetty z produkce latinskoamerického a evropského Disney Channel, je už nyní mezi fanoušky často označován jako nástupce Violetty. Seriál se začal natáčet v dubnu minulého roku a místo si v něm našlo i pár tváří z Violetty. Hned hlavní mužskou roli získal Ruggero Pasquarelli (Federico), další významnou postavu ztvární Rodrigo Pedreira (Gregorio). V Soy Luně se objeví i další herci, kterých znáte z Violetty, v menších rolích se představí Ezequiel Rodriguez (Pablo) a Diego Alcala (Marotti). Start Soy Luny v Latinské Americe už je na spadnutí, je stanoven na 14. března. Na evropském kontinentu se Luna poprvé představí v Itálii, Francii a ve Španělsku, taky by to mělo být už v průběhu jara. Pokud se chcete o novém seriálu dovědět víc, právě v tomhle článku budete mít možnost.

První série bude pozůstávat z 80 epizod o délce přibližně 45 minut, stejně jako u Violetty. Hlavní roli v seriálu získala mladá herečka Karol Sevilla, po jejím boku se představí již zmiňovaný Ruggero v roli Mattea. Dalšími protagonisty seriálu jsou Valentina Zenere, která si zahraje hlavní záporačku Ambar, Michael Ronda, jenž ztvární kamaráda Luny Simóna, či Agus Bernasconi, který si zahraje Ruggerova kamaráda Gastóna.

Příběh se točí kolem mladé dívky Luny, která se svojí rodinou žije ve slunečném Cancúnu v Mexiku. Její vášní je bruslení, miluje vítr ve vlasech, vůni moře a svobodu, kterou cítí pouze když stojí na bruslích. Hodně svého času tráví taky v podniku, kde pracuje po boku svého nejlepšího kamaráda, hudebně nadaného Simóna, jako číšnice. Má zde taky skvělou školu a kamarády, a tak jí v životě nic nechybí. Když ale její rodiče dostanou pracovní nabídku, chtěně-nechtěně se Luna s rodinou musí ze dne na den z milovaného Mexika přestěhovat do Buenos Aires do Argentiny. Zde musí Luna začít zcela od znova, přichází do nové školy, kde poznává nové lidi, s některými si padne do oka víc, s jinými míň. Vzdát se svého minulého života pro ni není ani zdaleka snadné, ale zdá se, že její nový život nakonec nebude až takovou katastrofou. Poznává tady totiž svojí první lásku a narazí na místo "Jam & Roller" kde se její bruslařské sny mohou stát skutečností.

Světová premiéra Soy Luny proběhne již za necelé tři týdny, na tu českou si zřejmě ještě pár měsíců počkáme. Prozatím ale není vyloučeno, že by seriál mohl dorazit i do Česka ještě letos. Již teď se ale níže můžete podívat na dvě upoutávky. Latinskoamerický Disney Channel zveřejnil taky speciální 7-minutovou ukázku z první epizody, takže pokud vás zajímá, jak bude seriál vlastně vypadat, najdete ji v posledním videu pod článkem.

Trailery
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Speciální ukázka z první epizody
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Sobotní rozhovory - Petra Jindrová Lupínková

20. února 2016 v 20:30 Sobotní rozhovory
Dnešní víkendový den se chýlí pomalu ke konci, ale pokud jste fanoušci sobotních rozhovoru, pořád si ho můžete zpříjemnit dalším z nich. Koho jsem pro rozhovor oslovil tentokrát? Odpovědět na pár otázek bez problémů souhlasila česká dabérka Petra Jindrová Lupínková. Pokud vám nic neříká jméno, její hlas stoprocentně znáte, jelikož ho ve Violettě všechny tři série propůjčovala Olze. Její výstupy by zřejmě nikdo jiný nezvládl lépe jako Petra, v čem mi snad dáte za pravdu. Petru Jindrovou ale s Violettou spojuje ještě mnohem víc, než jenom dabing Olgy! Celou první sérii byla totiž režisérkou českého znění a kromě jiného právě ona obsazovala české dabéry do jednotlivých rolí. Díky tomu, že Petra celý dabing v první sérii vedla, si dovolím říct, že je dnešní rozhovor ještě o to zajímavější. Dovíte se v něm mnoho zajímavostí ze vzniku českého znění, například taky proč došlo u některých postavách během seriálu ke změně dabérů, a něco málo taky o samotné dabérce. Užijte si rozhovor s Petrou Jindrovou!

Jak dlouho se věnuje dabingu a proč právě tohle povolání?
Dabingu se věnuji od 17 let, kdy jsem dostala příležitost společně s některými spolužáky z pražské konzervatoře účinkovat v anglickém seriálu "Kůň v domě" v českém znění v režii pana Zdeňka Hrušky za asistence pana Zdeňka Štěpána, docela by mě zajímal výsledek. :-) Tam jsem poprvé pochopila, jak je těžké napasovat stejně rychle na anglické "Hi, Melany" naše české " Ahoj, Melánie. " A dabingu se věnuji intenzivně 24 let, neboť "totální nasazení" v divadelním světě mi nějak nevychází, seberealizuji se v této herecké disciplíně.

Oblíbili jste si někdy nějaký film/seriál právě díky tomu, že jste v něm dabovala?
Ano, kromě mé usilovné práce na jednom zpracování Kačeřích příběhů, kde jsem ve 100 dílech namluvila všechny tři synovce Kulíka, Dulíka i Bubíka a to byla práce vyčerpávající, nicméně velmi poučná, neboť se včechny výkřiky, heky, smíchy a pláče musely točit třikrát, měla jsem i barevné pastelky a postavy ve scénáři jsem si zatrhávala podle barev triček, mám ráda všechny filmy s australskou herečkou Cate Blanchetovou, (Královna Alžběta, Téměř dokonalý zločin, Muž, který plakal, Ztracené) o kterou se v dabingu dělíme se Simonou Postlerovou a kterou nesmírně obdivuji, stejně jako Meryl Streepovou, kterou tedy dabuje Zlata Adamovská, všechny filmy s těmito herečkami upřednostňuji.

Je nějaký snímek, kde jste dabovala nebo dabingová role, na kterou jste nejvíce hrdá?
Ano, právě film Královna Alžběta, či Téměř dokonalý zločin, kdy se mi dostalo pochvaly i od kolegů a ta potěší nejvíce.

Fanoušci Disney Channelu váš hlas velmi dobře znají. Co patřilo či patří mezi vaše nejoblíbenější práce u tohohle dětského kanálu?
K práci na produkci kanálu Disney Channel jsem se dostala díky bezvadnému kolegovi Láďovi Novákovi, který režíroval většinu českých znění jejich filmů, pak jsem upravovala dialogy pro skvělý seriál Jsem v kapele, a přes něj se dostala k režii dalších seriálů jako třeba Na parket, Královská dvojčata, či Městečko záhad. Všechny mám moc ráda, říkám jim "má miminka", protože, když si vyberete šikovné, talentované a ochotné herce, je tato práce opravdu radostná a probíhá skoro v rodinné atmosféře.

Máte z natáčení dabingu i nějakou vtipnou či zajímavou příhodu, možná konkrétně i u Violetty, nebo vše vždy běží jako po másle?
Ne vždy vše běží jako po másle, někdy to jde i pěkně ztuha, a do práce se netěším, ale většinou, a to zdůrazňuji, jsem šťastná za možnost, že se mohu pohybovat v oblasti této tvůrčí práce a přispívat svým hlasem a úsilím na výrobě kvalitních dabingů.

Když právě netrávíte čas ve studiu, co patří mezi vaše záliby?
Když nejsem ve studiu, na práci se připravuji, a to úpravou dialogů pro jiné kolegy režiséry, nebo pro svou nynější hlavní náplň a tou jsou dokumenty pro různé kabelové televize. Jinak chodím s pejskem na procházky a občas zajdu do divadla okouknout své milé kolegy.


Ve Violettě dabujete Olgu, která je známá svými různými bláznivými výstupy. Jak se Vám taková postava dabuje?
Vzhledem k tomu, že jsem dabing první série Violetty režírovala, do role Olgy jsem se sama obsadila, netuše, co vše se z této postavy vyvrbí a jaké eskapády mi připraví překonávat. Její kadence řeči je opravdu bravurní, nicméně herectví takzvaně prvoplánové, tedy předvídatelné, takže se mi dabovala velmi dobře.

Máte něco s vaší postavou Olgou společného, nebo jste zcela odlišné?
S Olgou mám společný snad jen smysl pro domácnost, pořádek a chuť vědět o všem, co se kolem děje. :-)

S Violettou jste spjatá víc než jen jako dabérka. V první sérii jste celý dabing režírovala. Pokud se tedy nepletu, právě vy jste do jednotlivých rolí obsazovala české dabéry. Podle čeho jste je vybírala, nebo jak něco takového vůbec funguje?
Obsazování herců do rolí podobných typů je velmi individuální záležitost. Rozhodně neplatí představa, že český herec/ čka musí podobat originálu, to tedy v žádném případě, spíš hraje roli temperament, či povaha toho kterého dabéra a pro mne je samozřejmě podstatná barva hlasu, snažím se vždy připodobnit, co nejvíce originálu. Toto je ideální stav, ke kterému bohužel v dnešní uspěchané době málokdy člověk svou snahou dospěje, ale to se snažím zachovávat. Vybírám také podle sympatií, neboť chci při práci pohodáře a ne prudiče, či otrávené lidi, vzhledem k tomu, že si myslím, že je to naše společné dílo, za které neseme všichni zodpovědnost a proto raději pracuji s lidmi, kteří si této práce váží a chodí do ní rádi.

Diváci si většinou ani jen nedovedou představit, jaká práce za vznikem dabingu stojí, a to zejména, když jste režisér. Popravdě já taky ne, proto by mě zajímalo, co všechno bylo na vašich ramenou například konkrétně u první série Violetty?
Obsazení je velice důležité, chcete jako režisér jít herci takzvaně "po srsti" tzn. aby postava herci/čce seděla, bylo jí v ní dobře, souzněla s ní, nebojovala s každou kadencí proti rytmu a celkově nastaly vzájemné sympatie, neboť těch dílů Violetty bylo požehnaně a pak další série... A já se mnohdy snažím dát příležitost i méně zkušeným hercům-dabérům, právě proto, že se mi líbí hlasová různorodost a jakási pestrost, kterou pak jako divák vnímám z médií.


Ve Violettě nastalo v průběhu sérii mnoho změn dabingu u množství postav. Fanoušci většinou změny už jen ze zvyku zpočátku kritizují, ale zřejmě je k výměně dabéra vždy nějaký důvod. Co například stálo za změnami ve Violettě? Pokud můžete prozradit. :)
Za změnami ve Violettě stála takzvaná stávka dabérů, někteří nechtěli pracovat v podmínkách, které pro ně nebyly přijatelné, ať už v časových či finančních, někdo třeba, myslím Braňo Holiček nebo Petr Lněnička, díky svým jiným pracovním závazkům nemohli pokračovat, ale jinak každý heec je rád, když má seriál víc dílů, čím víc, tím líp, je to záruka jistoty na určitou dobu, kterou v tomto povolání opravdu všichni vítáme.

I když někteří dabéry ze seriálu neznají víc než své dialogy, předpokládám, že jako režisérka českého znění, jste přeci jen musela k Violettě přičichnout trochu víc. Máte tedy na seriál nějaký názor, co myslíte, že stálo za takovým úspěchem?
Upřímně, já tento seriál na žádný piedestal nestavím, je pro určitou skupinu diváků, má své místo to nepopírám, ale mě osobně nepřipadá vtipný jako třeba již zmiňovaný seriál Na parket, či Jsem v kapele, při jejichž úpravách, v režii i za mikrofonem jsem se mnohdy tak nasmála, až jsem smíchy nemohla mluvit, to mi v nepravděpodobné Violettě nepřišlo. Omlouvám se fandům a obdivovatelům Violetty, chápu, že pro jistý věk je to bezvadný odpočinkový seriál, ale já mám opravdu radši reálnější a inteligentnější humor, než jaký předvádí třeba Ramallo, Olga, či Jade s Matíasem... A že kluci a holky tančí a zpívají, za to jsem ráda! I moje 24 letá dcera tančí, provozuje kroužky pro děti a můj 19letý syn tančí několik let v taneční skupině a to já velice ráda podporuji a jsem na ně pyšná, takže pokud mají mladí lidí takovéto vzory, jen houšť a větší kapky.

Dala vám Violetta za ty 2-3 léta dabingu nějaké nové zkušenosti a budete na ni třeba ráda vzpomínat?
Určitě jsem se díky Violettě potkala se španělštinou, která má opravdu rychlý rytmus, jako italština, ale nemyslete si, ona i ruština je svižný jazyk, i když je našemu nejpodobnější, zkuste s třeba rychle říct: Pochopil jste to Vladimíre Fjodoroviči Trepifonove? A jsem ráda ve společnosti mladých lidí a to jsem si díky práci na tomto seriálu opravdu užila dosyta.

.......
Petře děkuji za její ochotu a skvělé odpovědi, které nám poskytla. Vy už se můžete těšit na další, velmi zajímavý sobotní rozhovor, který už se připravuje! :)

Jorge se vydává na sólovou dráhu!

19. února 2016 v 21:15 Novinky
Již na podzim se objevily informace o tom, že Tini podepsala prestižní smlouvu se společností Hollywood Records, která proslavila zpěvačky jako Demi Lovato či Selena Gomez. V současné době už Tini ve Spojených Státech tvrdě pracuje na své první sólové desce a dokonce taky na prvním videoklipu. Teď je však jasné, že Tini není jedinou tváří Violetty, která se vydá na sólovou kariéru pod křídly Hollywood Records. Právě dnes tuhle informaci sdělil všem fanouškům také Jorge Blanco, který je už také delší dobu v Los Angeles, a tak se spekulovalo, na čem zde vlastně pracuje. Spekulacím je nyní konec, teď už je jasné, že Jorge, stejně jako Tini, podepsal smlouvu se společností Hollywood Records a aktuálně tráví čas v nahrávacím studiu kde pracuje na svém prvním vlastním albu.

Prvního sólového alba Tini i Jorgeho bychom se měli dočkat už letos. Po čtyrech letech s Violettou mají nyní oba jedinečnou šanci prorazit ve světě se svojí vlastní hudbou a stát se ještě známějšími, a to i u širší věkové kategorie. Věřím, že se to oběma podaří, nikdo totiž nemůže zpochybnit talent, který oba rozhodně mají. Teď už stačí pouze držet palce a trpělivě čekat na to, až se první vlastní hity Jorgeho a Tini dostanou do světa.Violetta 3: Versus - Souboj v playbacku, 1. část

19. února 2016 v 17:28 Violetta 3: Versus
Po týdnu máme znovu páteční odpoledne a snad všichni už jsme ve víkendové náladě, někteří možná taky v prázdninové. Páteční odpoledne na blog přináší taky nový díl Versus s českými titulky, ten dnešní bude představovat opět souboj dvou herců, Cande a Nica. Bude to souboj pěvecký, ovšem v trochu jiném smyslu. Uvidíme, komupak jde lépe zpívání na playback! O vítězi můžete sami rozhodnout v anketě pod článkem. Teď už přeji hezkou podívanou. :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol znázorňující titulky, který najdete na spodní liště vedle nastavení kvality videa.

Kdo byl podle vás lepší a chcete mu dát svůj hlas? Hlasujte dole v anketě.

Další souboj si nenechte ujít příští pátek.

Diego si odnesl ocenění MFA!

17. února 2016 v 20:40 Novinky
Máme za sebou první polovinu dalšího pracovního týdne a já vás vítám u dnešního článku. Dnes tady máme zase pár novinek ze světa herců. Od doby, co opustili turné a dali navždy sbohem Violettě, sice neuběhly ani 4 měsíce, ale už nyní herci klidí velké úspěchy. Nejnověji se jedním může pochválit Diego Domínguez, který byl nominovaný v kategorii "Cool is Everywhere" ve francouzské anketě Melty Future Awards pořádané portálem melty.es. Pokud sledujete sociální sítě, jeho nominace vám rozhodně nemohla uniknout, jelikož fanoušci delší dobu zaplavovali Twitter s různými tweety na podporu Diega v anketě.

Velkolepé udělování ocenění se konalo včera večer v Paříži. Diego se zde objevil, jako jinak, se svojí polovičkou Clarou, a cestu do Paříže rozhodně nemuseli litovat, jelikož byl právě Diego tím, kdo si ocenění taky nakonec odnesl. Diego ve své kategorii porazil pět dalších nominantů, mezi kterými byla taky španělská herečka Lucía Gil, která si ve Violettě zahrála sestru Naty, Lenu.

Zde už jsou záběry z "červeného koberce" a taky z jeviště

Teď bych se ještě vrátil k návštěvě Cande u našich Polských sousedů, která se konala 30. a 31. ledna. Cande zde přišla uvést svoji autobiografickou knihu "Mundo Cande" a obchodní domy ve Varšavě a Krakově zaplnila do posledního místa. Stovky polských fanoušků si nenechaly ujít jedinečnou šanci potkat Cande naživo, koupit si její knihu a získat její vlastnoruční podpis. Kromě toho, že se Cande každému jednomu fanouškovi podepsala, zazpívala taky píseň Veo Veo z Violetty a mimo autogramiády vystoupila taky v Polské televizi. Ve videu se můžete podívat na záběry z akce a rozhovor s Cande.


Ani další herci rozhodně nezahálejí. Alba Rico si nově přičichla taky k modelingu, jelikož se stala tváří jarní a letní kolekce kabelek módní značky Binnari Project. Na kampaň s Albou se můžete podívat na oficiální stránce značky, na binnariproject.com. Naopak Ruggero Pasquarelli zůstává věrný herectví, jak už snad všichni víte, bude tváří nového latinskoamerického seriálu Soy Luna. Ten už zná datum svojí premiéry. Nový hudební seriál, který je mezi fanoušky často označovaný jako "nástupce Violetty" odstartuje v Latinské Americe už 14. března.

Tím jsme ale novinky ještě pořád nevyčerpali. Za zmínku dál stojí i herec Damien Lauretta, představitel Alexe, který tenhle měsíc, přesněji 29.2. vydá své první sólové album s názvem Fall In Love. Na své první desce a videoklipu v Los Angeles stále pracuje i Tini, v LA se nachází taky Jorge, který by měl již v pátek světu konečně prozradit, na čem vlastně v Americe pracuje a na co se můžou všichni fanoušci těšit. Co myslíte vy? Překvapí nás taky svojí první deskou? To se dovíme už brzo, nezapomeňte sledovat blog, kde vás budu i nadále o všem informovat. Teď už přeji hezký zbytek včera a mějte úspěšné posledí dva dny týdne. :)

Série 3 Epizoda 60 (12.února 2016)

15. února 2016 v 20:27 Violetta - epizody
Violetta Leonovi sdělí, že se s jejich rozchodem již smířila a chce na něj zapomenout. Brzo toho ale začíná litovat, když zjišťuje, že se k ní Leon vlastně chtěl vrátit. Angie Germánovi řekne, že odjede do Evropy, na její překvapení ale Germán zareaguje chladně a v odjezdu ji podpoří. Violetta chce zavolat Leonovi, Gery, která vidí příchozí hovor, ale schválně rozbije jeho mobil. Poté, co Priscila zjišťuje o posledním incidentu Ludmily v Youmix, vezme jí mobil a zamkne ji v pokoji. Jenom díky Olze Ludmila nakonec nezmešká natáčení. To se odehrává v prostorech, které všechny okouzlí. Violetta a Leon mají konečně možnost promluvit si. Violetta Leonovi naznačuje, že by se k němu ráda vrátila. Gery se zlomeným srdcem utěšuje Alex, nakonec jí věnuje polibek. Angie a Germán zděšeně zjišťují, že Jade zavírá studio. Během Violettiny sólové písně se k ní nečekaně připojí Leon a na závěr písně se políbí.

Před námi je ješté psoledních 20 epizod seriálu, příběh Violetty bude zase pokračovat od 14. března, Buďte u toho!

Tu Foto De Verano

13. února 2016 v 18:34

Text
En tu mirada se nota y te quiero ver
Cuando dos almas se chocan puede suceder
Llámame pronto que noto que empieza a doler
Quedo mirando tu foto del verano
Del verano

Yo se que tu eres para mi
Me siento tan cerca de ti
Abrázame y descubrirás
Que con un beso no te iras jamas

Yo se que tu eres para mi
Me siento tan cerca de ti
Abrázame y descubrirás
Que con un beso no te iras jamas

Siento que floto y noto que te quiero ver
Y de un momento a otro puede suceder
Siento que exploto y noto que empieza a doler
Quedo mirando tu foto del verano
Del verano

Yo se que tu eres para mi
Me siento tan cerca de ti
Abrázame y descubrirás
Que con un beso no te iras jamas

Yo se que tu eres para mi
Me siento tan cerca de ti
Abrázame y descubrirás
Que con un beso no te iras jamas

Uhh, Uhh, Uhh
No te iras jamas
Uhh, Uhh, Uhh
No te iras jamas

Yo se que tu eres para mi
Me siento tan cerca de ti
Abrázame y descubrirás
Que con un beso no te iras jamas

Yo se que tu eres para mi
Me siento tan cerca de ti
Abrázame y descubrirás
Que con un beso no te iras jamas

Epizoda 60 je za námi, Violetta směruje ke svému konci...

12. února 2016 v 21:45 Violetta 3
Dnes podvečer český Disney Channel odvysílal již neuvěřitelnou 220. epizodu Violetty, neboli 60. epizodu 3. série, která rozhodně zamíchala kartami! Po pohádkovém konci nás nyní čeká opět menší oddech, neboť nyní Disney do vysílání znovu zařadí reprízy. Půjde ale o poslední velkou přestávku, protože již po ní nás čeká definitivní závěr seriálu!

Pokud jste už teď zvědavý na to, co bude dál s Violettou a Leonem, Germánem a Angie, či celým studiem, dovíte se to 14. března, kdy se na obrazovky vrátí premiérové epizody. A co nás v další dvacítce epizod bude čekat? Ať chceme nebo ne, děj posledních dvaceti epizod bude pomalu ale citelně směrovat do finále. Čeká nás ještě mnoho zajímavých zápletek a odhalení, a taky poslední hádky a usmiřování. Rozhodně se máme na co těšit, posledních dvacet epizod bude stát za to! Jak už bylo řečeno, na Disney Channel poběží od 14. března a spolu s týdenní pauzou o velikonočních svátcích, bychom se pak měli s Violettou v Česku definitně rozloučit 15. dubna.