Leden 2016

Velká anketa roku 2015: Poslední šance

31. ledna 2016 v 0:36 Velká anketa roku 2015
Druhý ročník Velké ankety roku je pomalu na konci. Hlasování ve druhém kole probíhá měsíc, ještě stále ale není nic rozhodnuto! Nejoblíbenější herce, postavy, páry či písničky z Violetty vybíráte ve třinácti kategoriích, můžu ale říct, že některé z nich jsou velmi velmi těsné a o všem může rozhodnout každý jeden hlas! Pokud jste ještě nepodpořili své favority, máte opravdu poslední šanci. Hlasování bude otevřeno už pouze dnes, v neděli, a definitivně se uzavře o půlnoci. Poté se hlasy sčítají a výsledky svého hlasování poznáte v sobotu, 6. února. Stejně jako loni, i tentokrát si budeme vítěze jednotlivých kategorií odtajňovat postupně, v průběhu celého sobotního večera. O tom, které jména budou vyhlášeny ale pořád není rozhodnuto. Proto neváhejte do konce dne odevzdat svůj hlas svému oblíbenci!

Hlasujte v anketě ZDE


Violetta 3 - Epizoda 50

30. ledna 2016 v 13:44
Série 3
Epizoda 50
Premiéra v ARG: 28. listopadu 2014
Premiéra v ČR: 29. ledna 2016

Leon je na Gery dál naštvaný. Ukazuje se, že úmysly Martína nejsou takové čisté, jak se zdá. Jade má v plánu prodat ostrov, který dostala jako svatební dar, což jí vynese pěkný balík peněz...
Více o epizodě

49 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 51
Zpět na seznam epizod

Epizoda online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 49 (28.ledna 2016)

29. ledna 2016 v 14:39 Violetta - epizody
Francesca a Violetta si slibují přátelství navěky. Leon přichytí Gery, když vyhrožuje Matyldě a vůbec se mu to nelíbí. Diego se nedokáže smířit s odjezdem Fran do Evropy. Jade dostává od Nicolase jako svatební dar celý ostrov. Jediný, kdo se raduje, je ale Matias. V den svatby Jade přichází s posledním kouskem naděje požádat Germána, aby přišel. Tomu to Priscila vymluví, ale na svatbu se rozhodne jít Violetta. Zde potkává Alexe, ovšem myslí si, že v hotelu pracuje. Maxi a Matylda si padnou do oka. Felipe zve Naty na procházku po městě. Diego žádá tátu, aby odmítl pomoc producenta a zabránil tak odchodu Fran. Jade se na obřadu cítí zdrcená, jelikož si bere muže, kterého nemiluje. To postřehne i Violetta. Zničená nakonec ze svatby zmizí na pokoj a plná hněvu se chce nyní Germánovi za vše pomstít. Violetta jde za Leonem, vyslechne si jak o ní mluví před Gery.

Další týden uběhl a před námi je 50 epizoda Violetty 3. Nenechte si ujít finále týdne už v 18:00 na Disney Channel.

Violetta 3 - Epizoda 49

28. ledna 2016 v 22:32
Série 3
Epizoda 49
Premiéra v ARG: 27. listopadu 2014
Premiéra v ČR: 28. ledna 2016

Francesca a Violetta si slibují přátelství navěky. Diego se nedokáže smířit s odjezdem Fran do Evropy. Jade čeká svatba s Nicolasem, ale jediný, na koho dokáže myslet je Germán...
Více o epizodě

48 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 50
Zpět na seznam epizod

Epizoda online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

První klip Tini...

28. ledna 2016 v 19:21 Novinky
Hezký čtvrteční večer všem! S blížícím se koncem ledna za sebou máme již celou první polovinu tohohle školního roku. Jak jste s ní spokojeni vy? Dnes tady máme taky pár novinek ze světa herců. Jak všichni víme, herci aktuálně pracují na svých vlastních projektech. Již letos uslyšíme první sólové album Tini, na kterém pilně pracuje pod vydavatelstvím Hollywood Records. To ale není vše, Tini se aktuálně nachází v Los Angeles, kde se právě natáčí taky její první sólový videoklip! Tini se na sociálních sítích pochválila fotkami z natáčení, k jaké písni klip bude a kdy ho svět uvidí, je ale prozatím tajemstvím. Tini ovšem není v Los Angeles sama, v minulých dnech jí zde dělala společnost i Mechi Lambre, s velkou pravděpodobností tedy můžeme očekávat, že spolu herečky něco plánují. Podobná spolupráce by rozhodně potěšila všechny fanoušky Violetty.

Fotka z natáčení vidoeklipu a Tini s Mechi v LA

Další novinky má Cande Molfese, která míří přímo k našim sousedům do Polska! Její autobiografická kniha Mundo Cande (Svět Cande) totiž právě vychází v polštině a Cande ji zde přijde osobně pokřtít! U téhle příležitosti samozřejmě nebude chybět ani autogramiáda a setkání s fanoušky. Akce se bude konat už tuto sobotu 30. ledna v nákupním centru Blue City Gallery ve Varšavě, v neděli 31. ledna se Cande přesune do Krakova, kde se s ní fanoušci budou moci potkat v nákupním centru Galeria Kazimierz. Cande ovšem není jediná, kdo se k našim sousedům chystá. Samu Nascimento již mnohokrát vyjádřil oblibu svých polských fanoušků, loni zde dokonce navštěvoval místní školy s dobročinnými záměry. Letos v Polsku vystoupí na letním festivalu Young Stars, a to 28. srpna ve Varšavě.


Na závěr zmíním ještě Ruggera Pasquarelliho a jeho pořad Soy Luna. Nový latinskoamerickým Disney seriál od tvůrců Violetty, s Ruggerem v hlavní roli a taky dalšími tvářemi Violetty, už brzo odstartuje na obrazovkách latinskoamerického Disney Channel. Jeho premiéra je naplánovaná již na březen. Na oficiálním youtube kanálu DisneyLA najdete spoustu promo videí k novému seriálu, podívat se můžete ZDE. Z dnešního článku je to už vše, mějte krásný pátek. :)

Série 3 Epizoda 48 (27.ledna 2016)

28. ledna 2016 v 14:27 Violetta - epizody
Alex se omlouvá Violettě za pokus o polibek. Ukazuje se, že Matylda do města přišla Leona přesvědčit, aby se vrátil k motokrosu. Francesca přijímá nabídku jít do Evropy pod podmínkou, že producent Martin Rosetti finančně pomůže studiu. Andrés přemlouvá Leona, aby přestal být tak hrdý a odpustil Violettě. Beto Ramallovi vnucuje myšlenku, že by Priscila nemusela být taková, jaká se zdá. Leon se rozhodne napsat Violettě na starý mail Roxy. Violetta vidí, že jí píše, Leon si to ale nakonec rozmyslí. Studenti jsou nadšeni novým nápadem, zavěsit na internet videa z výuky a přilákat tak lidi do studia, ovšem Gregorio s tím nesouhlasí. Francesca přivádí do studia Martina, jakožto možného zachránce. Diego zjišťuje, že producent pomůže studiu jen když Fran odjede. Ludmila schválně řekne Fedemu, že s Felipem opravdu chodí, doufajíc že bude žárlit. Violetta si přečte dopis od Fran, po kterém ji odpouští.

Ani čtvrtkový večer nebude na obrazovkách Disney Channel chybět Violetta. Novou epizodu můžete sledovat v 18:00

Violetta 3 - Epizoda 48

28. ledna 2016 v 12:52
Série 3
Epizoda 48
Premiéra v ARG: 26. listopadu 2014
Premiéra v ČR: 27. ledna 2016

Ukazuje se, že Matylda do města přišla Leona přesvědčit, aby se vrátil k motokrosu. Francesca přijímá nabídku odejít do Evropy, pod podmínkou, že producent Martin Rosetti finančně pomůže studiu...
Více o epizodě

47 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 49
Zpět na seznam epizod

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 47 (26.ledna 2016)

27. ledna 2016 v 14:31 Violetta - epizody
Leon s Gery vysvětlují Violettě, že spolu nechodí a jsou pouze přátelé. Federico žárlí na Ludmilu a Felipeho, se kterým se dobře znají a nemají se radí. Francesca dostává nabídku od producenta, vrátit se do Evropy a rozběhnout zde kariéru, tu ale odmítá. V Leonovi roste podezření vůči Gery. Alex se dál snaží sbližovat s Violettou. Ve studiu se koná setkání studentů s fanoušky. Objevuje se zde polka Matylda, která si vybrala setkání s kapelou kluků. Violetta zjišťuje, že setkání s ní si zaplatit Alex. Nikomu ale nejde do hlavy, kde na to vzal peníze. Show nakonec nemůže být ve studiu, a tak situaci zachraňuje Jade, která studentům nabízí sál v hotelu. Alexovi zde hrozí setkání s otcem, a proto se musí vypařit. Felipe před fotografem a taky Fedem políbí Ludmilu. Violetta si myslí, že Alex v hotelu pracuje a tak mu vyjádří svůj obdiv. Alex se ji pokusí políbit.

Na novou epizodu Violetty a další vystoupení se můžeme těšit i dnes, už v 18:00 na Disney Channel.

Violetta 3 - Epizoda 47

26. ledna 2016 v 22:26
Série 3
Epizoda 47
Premiéra v ARG: 25. listopadu 2014
Premiéra v ČR: 26. ledna 2016

Leon s Gery vysvětlují Violettě, že spolu nechodí. Federico žárlí na Felipeho, se kterým se dobře znají a nemají se radí. Francesca dostává nabídku od producenta, vrátit se do Evropy a rozběhnout zde kariéru...
Více o epizodě

46 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 48
Zpět na seznam epizod

Epizoda online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Blogové novinky

26. ledna 2016 v 15:52 Novinky
Ahoj všichni. V plném proudu máme další pracovní týden, který je zároveň posledním v lednu. Kromě toho, že si nyní můžeme každý den v 18:00 vychutnávat nové epizody Violetty, mám pro vás pár novinek i zde na blogu! Začnu s druhým ročníkem Velké ankety roku, který pořád probíhá! Ještě stále můžete odevzdat svůj hlas svým oblíbeným hercům, postavám, zpěvákům či písničkám z Violetty. Zapojit se můžete ZDE. Jak bylo řečeno, anketa poběží do února, tedy možnost ovlivnit hlasování máte už pouze poslední dny. Hlasování bude otevřené do konce týdne, zapojit se můžete ještě i v neděli, a to až do půlnoci, tedy do příchodu února. Tehdy bude anketa ukončena, hlasy se spočítají a velké vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 6. února!

Pokud jste fanoušci našeho blogu i na sociálních sítích, určitě jste již postřehli změnu. Ano, blog se oblékl do nové grafiky, jednotný styl najdete na Facebooku, Twitteru či Asku. Nové grafické prvky budu určitě využívat i nadále, a to v různých směrech, jelikož si myslím, že by blog měl mít svoji tvář. Snad se vám tedy nové prvky budou líbit... :)

Možná si říkáte, že se zde poslední dobou kromě nových epizod, či naposled Sobotních rozhovorů, neobjevuje zrovna hromada článků. S tím na jedné straně musím souhlasit, rozhodně si ale nemyslete, že bych na blog neměl čas, nebo bych se mu přestal tolik věnovat. Právě naopak, již dlouhodobě pilně pracuji na věcech, které sice zatím nevidíte, ale už v blízké době se dovíte víc. Nová grafika je pouze zlomek z toho všeho, půjde o větší projekty, které vás snad všechny mile překvapí!

Prozatím je to z novinek vše, určitě ale dál sledujte blog, už brzo se dovíte více informací k zmiňovaným překvapením. Přeji ještě úspěšný zbytek týdne a děkuji za návštěvu! :)