Prosinec 2015

Konec první fáze ankety + Hezký Silvestr!

31. prosince 2015 v 12:00 Velká anketa roku 2015
Rok 2015 došel do cíle a s ním nám právě v téhle chvíli končí taky první fáze Velké ankety roku 2015. V ní jste mohli nominovat své favority do 13 kategorií, od oblíbených herců až po nejlepší písně seriálu. Nominační fáze trvala poslední dva týdny tohoto roku a přišly v rámci ní stovky vašich nominací. Jsem moc rád a vážím si vaši přízeň a čas, který jste dotazníku věnovali. Již za pár dní poznáte, jak jste rozhodli. Nyní proběhne sčítání všech hlasů a v pondělí, 4. ledna odstartuje druhé kolo ankety, v němž poznáme jména těch, kteří od vás získali hlasů nejvíce a budete moci rozhodovat již o vítězích jednotlivých kategorií.

Ještě bych chtěl v tomto článku, který je s číslem 521 vlastně tím posledním v letošním roku, popřát všem hezký Silvestr. Užijte si konec roku podle svých zvyklostí a tradicí, se svou rodinou či přáteli. Rozlučte se pořádně se starým rokem a vkročte šťastně do toho nového! O 18:00 vám k Silvestrovské náladě může přispět i repríza filmu Violetta Koncert, která poběží na Disney Channel. Všichni, kteří chcete strávit podvečer posledního dne roku s Violettou, se rozhodně nezapomeňte znovu dívat! :)

Na závěr bych ještě rád zmínil, že jsem do menu nastavil nové animace. Snad se vám budou líbit. Mějte krásný Silvestr a nashle již v novoročním článku! :)


Vánoce jsou za námi

27. prosince 2015 v 20:15 Novinky
Letošní vánoční svátky jsou za námi. Opět utekly opravdu rychle, ale věřím, že jste si je všichni užili. Do komentářů můžete klidně napsat, co hezkého jste dostali pod stromek, nebo se s ostatními podělit, jak jste si Vánoce užili. :) Na druhém konci Země slavili Vánoce samozřejmě i naši herci. Na rozdíl od nás si Vánoce v Jižní Americe můžou užívat během horkého léta, podobně jako my však trávili herci svátky především se svými rodinami a nejbližšími. Někteří na sociální sítě zavěsili fotky ze svých Vánoc, tak se níže můžete podívat, jak to u herců vypadalo.


Přímo na štědrý den, 24. prosince vystoupili Ruggero Pasquarelli a mladá herečka Karol Sevilla, představitelka Luny v novém seriálu Soy Luna, v zábavním parku Magic Kingdom v americkém Orlandu. Zazpívali zde společně novou píseň "Alas" ze zmiňovaného seriálu Soy Luna. Ten odstartuje na obrazovkách latinskoamerického Disney Channel už tohle jaro, proto se dá počítat s tím, že už v nejbližší době bude odhaleno datum premiéry. V novém seriálu se kromě Ruggera objeví i mnoho dalších tváří z Violetty. Významnou roli v seriálu ztvární Rodrigo Pedreira, z Violetty všem známý jako Gregorio, objeví se zde také Diego Alcala (Marotti) či Ezequiel Rodriguez (Pablo). Ve videu se můžete podívat na záznam z vánočního vystoupení Ruggera a Karol.

Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Na závěr bych chtěl ještě připomenout, že máte pořád možnost zapojit se do Velké ankety roku 2015! Nominujte vaše oblíbence ze seriálu Violetta ZDE. To je už z dnešního článku vše, užívejte si dál prázdniny a poslední dny odcházejícího roku. :)

Šťastné Vánoce 2015!

24. prosince 2015 v 14:53 Novinky
Opět k nám přišel čas Vánoční, který by měl být o rodině, o lásce a o společně strávených chvílích. Či už jste malí nebo velcí, myslím, že pro každého z nás mají Vánoce své výjimečné kouzlo a vždy mít budou. Dovolte mi popřát všem krásné Vánoce, šťastné prožití svátků v kruhu své rodiny, se svými příteli a nejbližšími. Přeji vám, aby byl pro vás nejen dnešní, ale všechny sváteční dny výjimečné, pohádkové, plné lásky, oddechu a nádherné atmosféry. Mnozí z vás čekali na štědrý den celý rok, tak si ho užívejte podle svých představ a pod stromečkem si najděte přesně to, co jste si přáli. Ještě jednou všem návštěvníkům přeji nádherné prožití Vánoc, co nejvíce šťastných chvil a splněných snů! Krásné Vánoce 2015!


Advent 2015 - 24. prosince

24. prosince 2015 v 12:00 Advent 2015
Čekání je u konce! Po roce dnes opět přišel den, který by měl být pro každého z nás štědrý, šťastný a veselý! Celé období adventu jsme si zde společně zpříjemňovali vzpomínkovými videi ze seriálu Violetta, dnes je advent u konce a máme tady poslední moment. Jelikož jsme se celý čas poohlíželi za okamžiky minulými, jako poslední video jsem se rozhodl výjimečně přinést okamžik, který nás teprve čeká! Píseň Crecimos Juntos je podle mě jednou z nejhezčích celého seriálu, vyjadřuje lásku, přátelství a odráží společnou cestu, kterou naše postavy během tří let prošly. Vychutnejte si Crecimos Juntos (Vyrostli jsme spolu) v podání holek a užívejte si dnešní den. Vánoce jsou přeci pouze jednou za rok!Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Tímto je náš projekt u konce. Téměř celý prosinec jsme vzpomínali, bavili se a zpříjemňovali si adventní večery videi ze všech sérií Violetty. Doufám, že jste si projekt užili, rádi si připomenuli hudení okamžiky a zkrátili si s blogem čekání na dnešní den. :)

Advent 2015 - 23. prosince

23. prosince 2015 v 19:00 Advent 2015
Advent vrcholí a s ním i náš projekt! Dnes máme již 23. prosince a před námi je jediný den do Vánoc. Pojďme se tedy společně podívat na předposlední video v rámci adventu. Jaký moment jsem vybral pro dnešek? Dnes se vrátíme v čase, a to téměř až na úplný začátek. Společně si můžeme připomenout okamžik, kdy Violetta vůbec poprvé zpívá před lidmi ve studiu píseň En Mi Mundo. Tenhle okamžik se stal rozhodně jedním z nejpamátnějších celého seriálu, tak si ho vychutnejte... A teď už se stačí pouze jednou vyspat a máme tady Štědrý den!Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Už zítra otevřeme pomyslné "poslední adventní políčko". Čeká nás štědrý den a na poslední video náško projektu se můžete těšit už v 12:00. :)

Advent 2015 - 22. prosince

22. prosince 2015 v 19:00 Advent 2015
Přeji nádherný úterní večer. Dnes se všem studentům zavřely brány škol naposled, nyní si již plně budeme moci vychutnávat kouzlo Vánoc. Před námi jsou již poslední tři adventní videa, v tom dnešním si zavzpomínáme na hudební okamžik z 1. série. Jednu z vůbec nejúspěšnějších písní Voy por ti si zazpívali Ludmila a Tomás. Vzpomínáte si ještě na zmiňovaný okamžik? Vychutnejte si vzpomínkové video a nezapomínejte, nejhezčí svátky roku jsou tady za pouhé dva dny, tak si užívejte atmosféru a buďte k sobě hodní :)Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Velká anketa roku 2015 - Nominace

21. prosince 2015 v 22:00 Velká anketa roku 2015
Velká anketa roku 2015 právě startuje! Již podruhé budeme hledat ty nejlepší herce, písničky, postavy, páry či zpěváky ze seriálu Violetta a opět bude vše pouze ve vašich rukou! Za poslední rok se toho událo hodně, dorazila k nám poslední série Violetty a samotní herci se posunuli ve své kariéře o obrovský kus dál. V listopadu se definitivně rozloučili s Violettou, ale ještě předtím společně 10 měsíců zářili na světovém turné. Jak události uplynulého roku zaváží v hlasování?

Součástí druhého ročníku Velké ankety roku je až 13 kategorií a jedna speciální (v níž se bude rozhodovat o nejlepší sérii Violetty). V každé z nich bude o vítězství bojovat 5 nominovaných a v téhle fázi je pouze na vás, kdo to v jednotlivých kategoriích bude. U každé kategorie máte možnost nominovat tři vaše oblíbence. Hlasy se poté samozřejmě sčítají a ti, kteří získají nejvíce vašich nominací automaticky postoupí do druhého kola ankety. Pokud do některé kategorie neuvede až tři jména, nevadí, budou se počítat pouze ty, které uvedete a váš hlas bude i tak platný.

Hlasování se může účastnit opravdu každý, důležité je však dodržovat i určitá pravidla. Zejména bych chtěl poprosit, abyste se snažili do kolonek s nominacemi psát jména a názvy správně. Hlasy se totiž budou sčítávat automaticky a tím, že jména napíše zcela nesprávně, nebo se budete snažit zasílat odpovědi několik krát po sobě, docílíte pouze to, že vaše nominace se do ankety nezapočítají. Chápu ale, že se překlepy stát můžou a navíc jde o cizojazyční jména, takže malé chyby určitě tolerovány budou. A co je neméně důležité, snažte se hlasovat objektivně a dodržovat témata jednotlivých kategorií. :)

Věřím, že je nyní vše jasné. Po otevření formuláře stačí do každé kategorie napsat (pokud možno) 3 jména těch, které chcete nominovat. Podrobné popisy kategorií najdete již ve formuláři. Nominace lze zasílat průběžně do 31. prosince (decembra). Pokud máte k anketě ještě nějaké otázky, pište do komentářů nebo na ask :)

NOMINUJTE SVÉ FAVORITY ZDE


První teaser k filmu!

21. prosince 2015 v 19:34 Tini: El Gran Cambio De Violetta
Před malou chvílí byla do světa vypuštěna vůbec první ukázka z nového filmu, Tini: El Gran Cambio De Violetta! Natáčení celovečerního filmu, ve kterém se svět rozloučí s Violettou, probíhalo převážně na italském ostrovu Sicílie v nádherné scenérii malého městečka Taormina a teprve před pár dny bylo ukončeno. Film se bude nést v úplně jiném duchu, jako samotný seriál od Disney Channel, o jeho produkci se postarala společnost Gloriamundi. Těšit se můžeme na nádherný příběh jednoho léta, které vše změní a Tini za sebou nechá svět Violetty! Film by se měl dostat na stříbrné plátno už v květnu 2016! Teď si pojďte vychutnat vůbec první teaser k novému filmu, který bude rozhodně největší událostí příštího roku pro všechny fanoušky Violetty po celém světě!

Překlad:
Již brzy
...
se všechno změní
....
a zrodí se jedna hvězda
...
Martina Stoessel
...
Sen se stává skutečností
...
TINI: El Gran Cambio De Violetta
Pouze v kinech!

Na světě jsou také první oficiální plakáty k filmu!


Advent 2015 - 21. prosince

21. prosince 2015 v 19:00 Advent 2015
Máme pondělí a odstartoval nám konečně vánoční týden! I poslední dny před Vánocemi pokračuje náš adventní projekt, dnes s dalším hudebním klipem ze 3. série. Na svatbu Priscily a Germána si určitě všichni ještě dobře pamatujete, pojďme si tak připomenout nežnou verzi písně Si Es Por Amor v podání Violetty a Ludmily. Užijte si video a také poslední dny do Vánoc, ty jsou před námi už jenom 3!Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Advent 2015 - 20. prosince

20. prosince 2015 v 19:00 Advent 2015
Od dnešního dne hoří na adventním věnci již všechny svíčky, což jenom dokazuje, že Vánoce jsou opravdu za rohem. Ani v poslední adventní neděli nemůžeme zapomenout na náš adventní projekt. Dnešní moment bude z 2. série a připomeneme si sílu přátelství s pomalou verzí písně Codigo Amistad. Užijte si hudební okamžik a mějte na paměti, že nejhezčí svátky roku jsou tu už za 4 dny!Pokud nejde spustit, klikněte ZDE