Listopad 2015

Violetta 3 - Epizoda 31

30. listopadu 2015 v 22:02
Série 3
Epizoda 31
Premiéra v ARG: 6. října 2014
Premiéra v ČR: 30. listopadu 2015
Více o epizodě

30 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 32
Zpět na seznam epizod

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 30 (27.listopadu 2015)

30. listopadu 2015 v 14:37 Violetta - epizody
Francesca přestává zvládat hru na Faustu a další lži. Poté, co Angie vyznává Germánovi své city, na ni Germán nedokáže přestat myslet, a to i navzdory tomu, že ho čeká svatba s Priscilou. Broduey zjišťuje, že má Seba pořád zálusk na Camilu a pohádá se s ním. Jade odmítá Nicolase, muž, kterého si chce vzít je jedině Germán. Leon není pozvaný na svatbu, jelikož si Violetta myslí, že tam jít nechce. Priscila a Ludmila se definitivně stěhují ke Castillovým. Je tady den svatby, nejen Angie, ale také Violetta je nesvá. Jako Roxy jí přichází zpráva od Leona, v niž se Leon Roxy svěřuje, že by na svatbě rád byl a Violettu podpořil. Violetta mu jako Roxy poradí, aby se sebral a šel tam. Betovi a Ramallovi se podaří zničit svatební dort. Jade narušuje obřad, je vyvedena až násilím. Nakonec se zde objevuje i Leon. Po tom, co Ludmila provedla Violettě, už jí Federico neodkáže věřit a rozchází se s ní.

Startuje nový týden s Violettou, již dnes bude oslava pokračovat. Rozhodně sledujte nový díl už v 18:00

Užijme si i letošní advent společně!

27. listopadu 2015 v 22:39 Advent 2015
Listopad se chýlí ke konci a pomalými kroky se opět přibližují Vánoce. Od svátků nás dělí ještě necelý měsíc, co už ale začíná za pár dní je období adventu. Čekání na Vánoce si budeme i letos každý adventní den zpříjemňovat! Pokud jste byli s blogem i loni, určitě si pamatuje loňský projekt Advent 2014, v němž se zde každý den objevovaly hudební momenty ze seriálu. Letos nebude nic jinak! Opět jsem vybral 24 hudebních momentů z Violetty, tentokrát již ze všech tří sérií. Každý adventní večer, vždy v 19:00 si zaplníme další adventní políčko jedním videem s jednou písní... Advent je obdobím pokoje a připravování se na nejhezčí svátky roku, a proto věřím, že si společně projekt užijeme, především zavzpomínáme na hudbení momenty ze všech sérií a zkrátíme si tímto způsobem také čekání na štědrý den :)

Advent začíná v úterý 1. prosince a přesně v tenhle den se zde objeví i první video.

Violetta 3 - Epizoda 30

27. listopadu 2015 v 20:53
Série 3
Epizoda 30
Premiéra v ARG: 3. října 2014
Premiéra v ČR: 27. listopadu 2015
Více o epizodě

29 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 31
Zpět na seznam epizod

Epizoda online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 29 (26.listopadu 2015)

27. listopadu 2015 v 14:43 Violetta - epizody
Violetta si stihne nasadit paruku Roxy, a tak ji Leon nepoznává. Camila odchází kvůli Sebovi z Rock Bones. Za její náhradnici je brzy vybraná Ludmila a Camila je přidělená k Roxy a Faustě. Angie by ráda zase pracovala ve studiu. Překvapivě zde potkává Miltona, se kterým se znají. Francesca si neumí představit, jak zvládnou na show vystupovat jako Violetta s Fran a zároveň i jako Raxy s Foustou. Holky ji přesvědčují, že to zvládnou. Diego nabízí Gregoriovi pomoc s vedením studia, ten ji s radostí přijímá. Violetta se potkává s Leonem a vyčítá mu, že se začal zajímat o Roxy. Když se Violetta ve spěchu vrací domů pro paruku, potkává Priscilu, která na ni vyběhne. Violetta si po tomhle šokujícím výstupu není jistá, zda je pro tátu tou správnou. Nicolas nabízí Jade sňatek. Ludmila je novou hvězdou YouMix. Naty s Fedem zjišťují, že Violettě ukradla píseň. Francesca je během zkoušky jako Fausta velmi nervózní. Prozradí je to?

Je tu poslední epizoda týdne, ve které nás čeká i dlouho očekávaná svatba. Máme se na co těšit, startujeme už v 18:00!

Violetta 3 - Epizoda 29

26. listopadu 2015 v 22:29
Série 3
Epizoda 29
Premiéra v ARG: 2. října 2014
Premiéra v ČR: 26. listopadu 2015
Více o epizodě

28 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 30
Zpět na seznam epizod

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 28 (25.listopadu 2015)

26. listopadu 2015 v 14:50 Violetta - epizody
Diego poznává Violettu a Fran v parukách, ale slíbí, že je neprozradí. Všichni v domě jsou v šoku z únosu Priscily. Překvapení přichází, když se Priscila živá a zdravá vrací domů a ukazuje se, že ji Jade neunesla. Leon si píše s Roxy. Přemluví ji, aby přijala nabídku zazpívat ve studiu a zve ji na rande. Francesca nejprve odmítá jít s Violettou do studia jako Fausta, nakonec ale jde. Leon odmítl vystoupení kapely ve studiu bez toho, aby se s ostatními poradil. Jelikož ostatní vystoupit chtějí, nakonec ho přemlouvají. Camila odhaluje Violettu a Fran, když je přichytí při převlékání. Po vystoupení před Gregoriem, Roxy a Fausta definitivně získávají místo v show. Ačkoliv Camila Sebu neustále odmítá, Seba se neodkáže ovládnout a pokusí se ji políbit. Ludmila zpívá na konkurze do YouMix. Roxy a Leon jsou na rande. Když Violetta na chvíli zůstává u stolu sama, nešťastnou náhodou přichází o paruku.

Odhalení Violetty je opět na dosah. Jak vyřeší tuhle situaci a mnohem víc uvidíme už dnes v 18:00!

Novinky z Itálie...

25. listopadu 2015 v 22:41 Novinky
Ahoj všichni, další týden máme v polovině a v dnešním článku přináším pár novinek ohledně herců... Novinkami se může pochlubit Clara Alonso, seriálová Angie, která nyní hraje v novém italském internetovém seriálu Lontana Da Me (Daleko ode mě). Můžeme říct, že se Clara stává v Itálii pomalu opravdu velmi slavnou, po soutěži Notti Sul Ghiaccio (Noci na ledě) jde už o druhý projekt nesledovanější italské televize Rai, ve kterém se Clara objevuje. Nový krátký internetový pořad Lontana Da Me odstartoval na webu minulé úterý, přičemž se zatím objevily první 4 epizody. Seriál vypráví příběh lásky dvou lidí, kteří žijí uměním. Clara ztvárňuje tanečnici Valerii, která přišla do Říma z Argentiny, splnit si svůj sen a prožila zde vztah s mladým malířsky nadaným Mirkem. Toho ztvárňuje pouze 16-letý Mirko Trovato. Pokud byste se chtěli na seriál podívat, naleznete ho online ZDE a to i s anglickými titulky!


Aktuálně se však Clara připojila k natáčení filmu Tini: El Gran Cambio De Violetta, kterého součástí bude spolu s Tini, Mechi a Jorgem. Film se stále natáčí převážně na italské Sicílii. Většina vnitřních záběrů by se měla v blízké době natáčet ve španělském Madridu a v prosinci by se měla výroba přesunout do Argentiny, kde se budou natáčet záběry v Buenos Aires. Celé natáčení by mělo skončit ještě před Vánocemi, 20. prosince a finálního výsledku bychom se měli dočkat v kinech po celém světě v první polovině příštího roku. Zde jsou dvě fotky z natáčení.


A v Itálii ještě zůstaneme. Možná jste již prostřednictvím sociálních sítí zaregistrovali, že se Lodo Comello stala součástí pořadu Itálie má Talent. Vysvětlovat o jaký program jde zřejmě nemusím, jelikož ho všichni známe i z naší lokální verze. Lodo nezasedla do porotcovského křesla, ale celou show bude rovnou moderovat! Aktuálně se natáčí castingová kola soutěže, na obrazovky se show dostane na jaro.


I když je Violetta minulostí a herci již pracují na vlastních projektech, v Česku a na Slovensku si ještě stále můžeme užívat třetí sérii. Děj nám aktuálně okořenila nová dějová linie s Roxy a těšit se můžeme na další nové epizody, které poběží, kromě tohohle, ještě dva týdny. Jak už víte, po epizodě 40, 11. prosince, se Violetta pobere na prázdniny. Co však už skončilo je výroba českého dabingu. 11. listopadu se nahrávalo naposled a celý zbytek seriálu je již nadabovaný a připraven na vysílání. Posledních 40ti epizod se dočkáme na jaro... To už jsou pro dnešek všechny novinky. Užívejte si zbytek posledního listopadového týdne! :)

Violetta 3 - Epizoda 28

25. listopadu 2015 v 22:35
Série 3
Epizoda 28
Premiéra v ARG: 1. října 2014
Premiéra v ČR: 25. listopadu 2015
Více o epizodě

27 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 29
Zpět na seznam epizod

 

Pokud epizoda nejde spustit, klikněte ►ZDE◄ nebo ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 27 (24.listopadu 2015)

25. listopadu 2015 v 14:53 Violetta - epizody
Angie a Germán jsou svědky Ludmilina vyhrožování Violettě. Camila Brodueye miluje, ale z Rock Bones odejít nechce. Leon přiznává Federicovi, že mu Roxy padla do oka. Gery, která to slyší, žárlí. Naty zjišťuje, že se Ludmila uchází o roli nové hvězdy YouMix. Violetta dostává e-mail od Leona pro Roxy, se kterou se chce sejít. Když za ním přichází, Leon se jí svěřuje, že mezi nimi cítí něco mimořádného. Zamaskovanou Violettu to šokuje. Gregorio přichází do garáže a navrhuje Roxy, aby s Faustou vystoupili ve studiu. Germán se nakonec rozhoduje přijmout Angie zpátky jako Violettinu učitelku, to se ovšem příliš nelíbí Priscile. Diego tuší, že Francesca s Violettou něco tají. Seba se přiznává Camile, že ji pořád miluje. Jade ani Priscila nejsou k nalezení, všechno ukazuje na to, že ji Jade unesla. Když jsou Violetta s Francescou u Leona v převlecích, přichází Diego. Pozná je?

Odpověd poznáme už v dnešní epizodě. Sledujte v 18:00 na Disney Channel.