Říjen 2015

Poslední zastávka... Nice

31. října 2015 v 14:29 Violetta Live 2015 International Tour
Herci s tour Violetta Live dorazili do cíle. Úplně poslední zastávkou velkolepého turné je jihofrancouzské město Nice. Od definitivního konce společné cesty našich oblíbenců nás dělí poslední dvě show, přičemž už zítra dají svému publiku sbohem. Ještě před dnešní předposlední show, která odstartuje v 18:00, se herci rozhodli užít si poslední chvíle volna na společném turné. Kromě krásné pláže, kde si udělali piknik, se podívali například také do nedalekého Monte Carla v Monaku. Musíte uznat, že atmosféra na azurovém pobřeží na jihu Francie je opravdu kouzelná. Věřím, že si herci společné chvíle užili, teď je čekají poslední dvě show plné emocí, kterými se rozloučí s turné Violetta Live 2015 International Tour...Zjistěte, co víte o hercích!

29. října 2015 v 20:00 Co víte o hercích?
Hezký prázdninový večer všem! Snad si užíváte volno a blížící se Halloween :) Jak už mnozí víte, slíbil jsem, že nás na blogu čeká zcela nový projekt. Projekt, do kterého se budete moci opět zapojit soutěžně i vy. Jak dobrý jste fanoušek Violetty a co všechno znáte o hercích? To zjistíme právě v tomto slibovaném projektu, který ponese název "Co víte o hercích?". Potěšit by mohl nejen ty z vás, který rádi soutěží, ale všechny ty, kteří mají rádi zajímavosti a oblíbili si rubriku Věděli jste, že... Ta sice už delší dobu nevyšla, právě tento projekt však přinese ještě víc zajímavostí o každém jednom herci a bude se nést v podobném stylu, jako tahle vaše oblíbená rubrika. Jako bonus se však budete moci ještě předtím sami otestovat, kolik toho o našich oblíbených hercích víte.

Jak bude nový projekt probíhat? Objevovat se zde budou ankety s 10 otázkami, vždy o jednom z herců. Vždy budete mít 3 dny na to, abyste se zapojili a odpověděli na otázky. Poté se zde objeví odpovědi a samozřejmě výsledky vaší soutěže. Za správné odpovědi dostanete vždy body, které se vám budou sčítávat po dobu celého projektu. Ten, kdo za celou dobu nasbírá nejvíce bodů bude tím, kdo zná naše herce nejlépe a získá cenu. O jaké otázky půjde? U každého herce jsem se snažil dělat otázky na poměrně známé věci, ale také na různé zajímavosti, které ne úplně všichni ví a pro většinu tak budou novou zajímavou informací. V projektu tak nepůjde jenom o to, všechno vědět, ale také o to, dovědět se něco nového :)

Doufám, že se vám nový projekt, dalo by se říct jakési spojení soutěže a Věděli jste, že... bude líbit a také se do něj zapojíte. Startujeme už příští pondělí 2. listopadu, kdy se podíváme kolik toho víte o Mercedes Lambre. Ve středu se pak dovíme výsledky a odhalíme si odpovědi, no a ve čtvrtek budeme pokračovat s dalším hercem! Pokud máte k novému projektu nějaké otázky, pište do komentářů :)

Tour je na svém konci...

28. října 2015 v 17:57 Novinky
Herci mají za sebou v rámci světového turné Violetta Live už kolem 200 koncertů, před sebou poslední tři! Světové turné je opravdu na konci. Jak všichni víme, konec turné bude znamenat také definitivní rozlučku s Violettou a skupinou našich obílených herců, kterých uvidíme naposled na jednom jevišti. Před sebou mají nyní poslední show v Německu, ve městě Frankfurt nad Mohanem, kterou odpálí dnes v 18:00, tedy právě v těchhle minutách. Poté se přesunou do vůbec poslední zastávky turné, francouzského města Nice, kde ještě o víkendu vystoupí dvakrát. Poprvé v sobotu, no a již v neděli se na jeviště postaví naposled. Uvidíme, zda nás bude čekat u posledního koncertu nějaké překvapení či speciální rozlučka. Pokud ano, rozhodně vám přinesu obrázky a videa. Tady je jedna fotka ze včerejší show ve Frankfurtu :)


Turné Violetty však není jediné, které končí. I Lodovica Comello, která se kvůli vlastnímu turné neúčastnila Violetty Live ukončila svojí cestu po evropských městech. Své turné odstartovala letos v únoru a se svými fanoušky se rozloučila na posledním koncertu v Neapole uplynulou neděli. Ačkoliv koncerty Lodo se nesly v porovnání s Violettou Live v mnohem komornější atmosféře, její první vlastní tour rozhodně můžeme považovat ze velmi úspěšné. Kromě své rodné Itálie navštívila také země jako Španělsko, Francii či Polsko. Navíc tohle turné můžeme považovat pořád jen za začátek v její kariéře. Není pochyb, že i nyní, po skončení tour bude Lodo pokračovat ve vlastní tvorbě a rozhodně se nezatáhne do pozadí. Tady je fotka z posledního koncertu z Neapole a přidávám i jedno video s písní z Violetty na připomenutí jejího turné :)


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Na závěr ještě informace mimo tour. V Argentině se minulý týden rozdávaly ceny Kids' Choice Awards Argentina 2015. Za Violettu byl zde nominován Ruggero Pasquarelli, seriálový Fede, a to v kategorii "Bombón" neboli "Hezoun roku". Od fanoušků obdržel nejvíce hlasů a proto nakonec tuhle kategorii i vyhrál a odnesl si známou oranžovou sošku. Za mě mu samozřejmě patří velká gratulace, na konec fotky z udělování :)


Leonetta - příběh 2: část 30

26. října 2015 v 22:55 Leonetta - příběh
Violetta a Leon spolu tráví jako kamarádi příjemné odpoledne. To jim narušuje až setkání s Diegem a Larou. Ve studiu čeká Violettu a Leona vystoupení v soutěži tanců. Povede se jim to skvěle, díky čemu také získávají od diváků nejvíce hlasů a spolu s Francescou a Diegem tak vyhrávají cestu do Španělska... Po delší době je tady další pokračování Leonetty 2. Příběh z 2. série se pomalu chýlí ke konci a mezi Leonem a Violettou vzniká opět přátelství. Věřím, že si tuhle moc hezkou část užijete :)

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Co jste psali v dotazníku?

25. října 2015 v 22:18 4 roky spolu
Další týden je na svém konci. Snad jste si ho všichni užili, možná taky spolu s blogem, který ve čtvrtek oslavil své 4. narozeniny. Jak jistě víte, u téhle příležitosti jsem uveřejnil dotazník, ve kterém jsem se vás ptal, co se vám na blogu líbí, co nelíbí, co vám tu chybí a co byste například změnili. V prvním řadě bych se chtěl poděkovat, že vás dotazník opravdu oslovil a dohromady se vás do něj zapojilo bez mála 200! Jelikož byl dotazník zcela anonymní a zapojit se mohl kdokoliv, čekal jsem, že mi přijdou už jenom z nudy i různé negativní odpovědi. Ani jedna taková odpověď mi ale nepřišla a pokud jste mi něco vytýkali, tak to byly vždy jenom detaily a většinou rozumným způsobem. Takže toho si moc vážím. Jinak jste mi ale mnozí z vás psali opravdu moc hezké věci, které člověku hned zlepší náladu a opět mi dokázaly, že všechna ta práce stojí za to :) Teď bych se k dotazníku a vaším odpovědím krátce vyjádřil.

Za to, co se vám tady nejvíc líbí jste v naprosté většině označovali novinky ze života herců, epizody Violetty, aktualitu článků či zajímavost psaní. Jsem moc rád, že mé články považujete za dobré a zajímavé. Rozhodně se budu snažit i nadále přinášet právě to, co máte na blogu nejradši, tedy vždy aktuální informace a zajímavosti ze světa Violetty a herců!

Co vám tady nejvíce chybí? Na tom se většina z vás shodla. Nejvíce jste totiž psali, že vám poslední dobou chybí rubrika Věděli jste, že... a Sobotní rozhovory. Je pravda, že Věděli jste, že.. se tu už déle neobjevilo. Důvodů je hned několik. Jednak je to kvůli nedostatku času, pak je tu to, že všechny zajímavosti co sem dám automaticky kopíruje deset dalších stránek, no a nakonec samotné zajímavosti se pomalu vyčerpávají. Ale vím, že tahle rubrika je opravdu velmi oblíbená, a proto slibuji, že další díl rozhodně bude. Zatím nedokážu říct kdy, ale tahle rubrika rozhodně nekončí. Co se týče Sobotních rozhovorů, tady není možné, aby vycházely pořád. V poslední době nechci přinášet jenom nějaké přeložené rozhovory z internetu, ale přináším rozhovory exkluzivně pro tenhle blog, či už s českými dabéry nebo od fanoušků. O to je to ale náročnější a nejde mít rozhovory třeba každý týden. Všechny fanoušky Sobotních rozhovorů ale potěším, protože další rozhovor se už připravuje :)

Toho, co byste zde úplně změnili je opravdu málo. Většina z vás psala, že by zde nezměnila nic, což mě moc potěšilo. Našlo se ale i pár zajímavých názorů, například někdo z vás dobře postřehl, že by se mohly změnit animace v menu. Ty samozřejmě v plánu změnit mám. Tady ale není až takový problém čas, ale spíš rozhodnutí, který ze stovky krásných momentů ze 3. série bych měl využít. :D Ale jak jsem řekl, animace v blízké době určitě změním.

Z projektů, které se zde objevily se stal tím nejdiskutovanějším určitě projekt Letní příběhy. Právě ten jste zmiňovali jako ten nejlepší co tady byl, zároveň se ale největšímu počtu z vás líbil nejméně. Takovýhle projekt se ale nedá dělat často, protože by všechny omrzel ještě víc. Do budoucna to vylučovat nebudu, ale v blízké době ho zase neplánuji. Pozitivní ohlasy pak ještě přicházely zejména na projekty The Best Song of Season... ten bych samozřejmě rád zopakoval i po 3. sérii, dále například na Then and Now, a většina z vás psala také o Narozeninovém videu pro Tini. Mnozí si přejete, aby se tento projekt zopakoval. To nevylučuji, březen je ještě daleko :)

Na otázku, jaké nové projekty byste si přáli, chodily nejčastěji odpovědi s různými soutěži. Především soutěž s malováním nebo zpěvem. Takový druh soutěže si vyžaduje opravdu náročnou organizaci, navíc je tady ten problém, že i když byste mnozí podobný projekt chtěli, je otázkou, kolik z vás by se i reálně zapojilo a nestydělo se poslat svou nahrávku. Prozatím takový projekt neplánuji, ale uvidíme na jaro. Přišly ale další různé originální nápady na projekty, které mě inspirovaly a některé z nich v budoucnosti určitě využiji. :)

Jak jsem už naznačoval v pátek na asku, na jeden nový projekt se můžete těšit už velmi brzo! Potěší snad všechny ty z vás, kteří jste si přáli opět soutěž, do kterého se budete moci zapojit i vy. Více prozrazovat zatím nebudu, ale už tenhle týden přinesu všechny potřebné informace!

To je už všechno. Nedá se vyjádřit ke všem vaším odpovědím, už i tak je tenhle článek delší, než jsem si představoval. :) Na závěr ještě jednou děkuji všem, že jste byli ochotni věnovat pár minut mému dotazníku. Mnoho jsem se z něj dozvěděl a určitě budu brát všechny vaše odpovědi v potaz! Před sebou máme zkrácený pracovní týden, tak si jej užijte! :)

Styl 56 - Friends till the end

24. října 2015 v 18:57 Vzhled stránky

24.10.2015 - 11.12.2015

Layout č. 56
24.10.2015 - 11.12.2015
Fotka: Herci ze 3. série
Něco o něm:
Blog se nám opět převlékl do nového stylu, tentokrát jsem se snažil přinést změnu. Po velmi dlouhé době jsem se rozhodl trošičku jinak udělat průhledné pozadí stránky a také spojit záhlaví s pozadím. Tématem layoutu je přátelství a nese sebou hned několik významů... Použitá je samozřejmě fotografie herců ze 3. série, jelikož nám právě 3. série běží, jako hlavní slogan jsem použil název písně "Friends Till The End", kterou v seriálu již brzo uslyšíme. Layoutem jsem ale chtěl také poukázat na aktuální situaci, což je definitní konec turné Violetty. I když se již za pár dní naše oblíbená parta rozpadne a každý půjde vlastní cestou, jsem přesvědčen, že jejich přátelství, které vzniklo díky Violettě přetrvá a zůstanou "Přáteli napořád"... Tak snad jste se změnou spokojeni a Layout se vám líbí :)

4 roky spolu! Děkuji!

22. října 2015 v 21:09 Novinky
Právě dnes uběhly přesně 4 roky ode dne, kdy to tady vše začalo. Když jsem přesně 22. října 2011 založil tenhle blog, nikdy by mě nenapadlo, že jednoho dne budu psát tenhle článek... Uběhly 4 roky a má stránka je pořád tady a právě překročila 1 milion návštěv! Co víc bych si mohl přát? Děkuji vám všem, že už 4 roky plníte můj sen!

4 roky považuji za opravdu dlouhou dobu. Změnilo se snad vše, co se dalo. Nejen, že z blogu o Sladkém životě na moři se stal blog o Violettě, ale za 4 roky jsem se změnil i já. Už asi nejsem ten 13-letý kluk, který zkouší, jaké to je blogovat. Nyní beru tohle vše opravdu zcela jinak a mnohem zodpovědněji. Na blogu a na vás mi opravdu záleží a snažím se dělat všechno pro to, abych vás nezklamal a aby byl pro vás tenhle blog pořád atraktivní a rádi jste se sem vraceli. Blog pro mě dnes rozhodně není jenom zábavou, ale neodmyslitelnou součástí mého každodenního života. Tahle "práce" mě pořád naplňuje a možná by si někdo mohl říct, že mě to po těch letech už nemůže bavit, ale opak je pravdou! :)

Zároveň pro mě uplynulé 4 roky znamenaly i roky plné nových zkušeností. Poznal jsem zde hromadu lidí a naučil se mnoho nového, jak vůbec řídit blog nebo pracovat s grafikou. Pochopil jsem také, že podobnou prací, jako je blogování, by mě v budoucnu nepochybně bavilo i živit se, škoda jenom, že těch možností u nás zase tolik není.

Za 4 roky jsme s blogem prožili společně i velké množství událostí. Objevilo se tady nespočetně mnoho projektů a soutěží, od první SONP až po prozatím poslední Letní příběhy. Nevím, jestli se najde někdo, kdo blog navštěvuje od samého začátku a byl tady při všech událostech, ale ani já sám si už nedokážu vybavit všechno, co tady za ty roky bylo. Určitě ale slibuji, že je toho také pořád mnoho před námi. Už teď mám v hlavě další nápady a projekty, které bych vám chtěl v blízké době přinést.

Nechci, aby to vyznělo namyšleně, ale na tenhle blog jsem strašně hrdý. Psal jsem to i loni, když slavil své 3. narozeniny, teď ten pocit cítím ještě o hodně víc. Za poslední rok se blog a můj přístup opět posunul jinam a společně jsme toho hodně dokázali. Je to skvělý pocit, když se do nějakého vašeho projektu zapojí stovky lidí. Podařilo se mi díky blogu také navázat i vzácné kontakty, například s českými dabéry z Violetty, no co je pro mě asi nejvýznamnější (asi jsem se o tom ještě ani nezmiňoval), Samu Nascimento (Broduey) dokonce začal sledovat náš blog na Twitteru. Takže je to tak, nyní ho zná i někdo z Violetty! :)

O tom, co vše mi blog dal a jak důležitý pro mě je, bych toho věděl napsat ještě hodně, ale nechci, aby byl tenhle článek nekonečný :D Poslední odstavec ale musím samozřejmě věnovat velkému poděkování! Děkuji krásně, že jste tady pro mě a můj blog se vám líbí natolik, že mu mnozí z vás věnujete chvíli ze svého života každý jeden den! Bez návštěvníků by existence žádného blogu nikdy nebyla možná, a proto bych nikdy neprožil tyhle 4 krásné roky. I když byla různá období a často jsem netušil, jestli má blog budoucnost, kvůli lidem jsem ho nikdy nedokázal ukončit. Takže děkuji, že jste pořád tady, v takovém úžasném množství a s takovou chutí! Už teď se těším na další dobrodružství, která zde společně prožijeme. Nic totiž nekončí, jedeme dál!!


1 milion návštěv!

20. října 2015 v 21:47 Novinky
Pokud jste si přečetli včerejší článek, nebo blog sledujete na sociálních sítích, už určitě víte, že byl včerejšek výjimečný. Včera přesně ve 22:56 měřič návštěvnosti zaznamenal miliontou návštěvu na tomhle blogu za celou jeho hisotrii, což je neskutečné číslo. O to víc pro mě táto událost znamená, že se náhodně spojila i se 4. narozeninami, které blog oslaví už za 2 dny! Je to opravdu ten nejhezčí dárek od vás všech!

Za takovou obrovskou přízeň se chci mockrát poděkovat! Vážím si každého jednoho návštěvníka, co na tenhle blog za poslední 4 roky klikl, či už omylem nebo cíleně, či už jednou nebo se sem vrací pravidelně. Každý jeden z vás totiž každou jednou návštěvou přispěl k tomuhle ohromujícímu číslu. Nikdy v životě by mě nenapadlo, že celková návštěvnost jednou dosáhne takovouhle hodnotu.

Když jsem s blogem jako 13-letý začal, první dny jsem netrpělivě pozoroval obrazovku počítače, minutu po minutě obnovoval stránku v naději, že na můj blog přeci jen někdo zabloudí. Většinou jsem byl ale zklamaný, první radost mi udělal den, kdy se na můj blog podívalo asi 10 lidí. Nemohl jsem uvěřit, že si někdo našel můj blog a právě čte mé články. Včerejší večer mi připomenul právě tyhle časy. Opět jsem netrpělivě seděl před monitorem a každou minutu obnovoval stránku. Nyní jsem ale nedoufal, že se objeví číslo jeden či dva, ale v napětí čekal, až se na měřiči objeví jeden milion!

Opravdu mě dělá šťastným, a to nejsou jenom prázdná slova, když každý den sleduji návštěvnost a vidím, že si denně na moji stránku klikají tisíce lidí. Kdysi to byl můj tajný sen, nyní je to skutečností. To co mě na blogu totiž nejvíc baví je právě to, že to dělám pro vás, a čím více je lidí, kterým můžu přinášet informace, radit nebo bavit, tím víc mě tahle práce naplňujě. Proto děkuji ještě jednou za vaši nesmírnou aktivitu, přízeň, pozitivní energii a podporu!

Věřím, že tady budete pro mě i nadále, já tady pro vás určitě! A teď pojďme na 2 miliony! :D4 roky spolu - Jak to všechno začalo

19. října 2015 v 21:03 4 roky spolu
Přeji krásný pondělní večer, věřím, že jste do nového týdne vkročili všichni tou správnou nohou. Jak víte, tenhle týden zasvětíme 4. narozeninám blogu, které jsou tady už za 3 dny! V dnešním článku bych vám všem rád napsal, jak tenhle blog vznikl a jak jsem se k blogu vůbec dostal. Doufám tedy, že vás to bude alespoň trošičku zajímat :) Ještě předtím chci ale moc hezky poděkovat všem, za vaší aktivitu ohledně dotazníku, jelikož se do něj už nyní zapojilo přes 100 lidí. Píšete mi opravdu moc hezké věci a mnozí z vás mají také opravdu skvělé nápady, nad kterými už nyní přemýšlím. Ti, co tak ještě neudělali můžou dotazník samozřejmě pořád vyplnit. Najdete ho ZDE. Teď už k dnešnímu článku. Jaký tedy byl začátek a historie tohoto blogu?

Většina z vás asi ví, že tenhle blog nebyl od začátku o Violettě. Logicky to vyplývá také z toho, že slaví své 4. narozeniny a vznikl tedy v době, kdy se Violetta ještě ani jen nevysílala. Blog byl původně o jiném Disney seriálu, který asi většina z vás také zdá - Sladký život na moři. Tenhle seriál jsem si oblíbil ze dne na den, stejně tak jak jsem se ze dne na den dostal do blogového světa. Úplnou náhodou jsem totiž narazil na poslední epizodu tohoto seriálu s CZ titulky na YouTube (u nás běžela teprve 1. série), která mé neskutečně zaujala a dojala, a proto jsem se začal o seriál zajímat mnohem víc. To mě přivedlo na blog tsl-ondeck.blog.cz, který jsem si strašně oblíbil, začal tam chodit denně a vůbec poprvé se dověděl, co je to blog a jak funguje. I když jeho autor washek už dnes nebloguje, právě jemu vděčím, že jsem se k blogování dostal. Byl to můj nejoblíbenější bloger, vzor a mnohokrát mi také jako začínajícímu blogerovi radil a pomáhal.

Tím, že mě tak zaujal Sladký život na moři a blogový svět, jsem se rozhodl založit vlastní blog. Byl to jenom takový nápad, bylo mi 13 a s blogem jsem neměl jiné zkušenosti jako jeho čtení :D To se samozřejmě projevilo na návštěvnosti, která dlouhé měsíce nepřekračovala 20 lidí za den. O kvalitě článků ani nemluvím. Nakonec však přišli i lepší časy co se týče první éry blogu se Sladkým životem. Rekordy dosahovali něco přes 70 lidí za den, což bylo v té době pro mě skvělé číslo...

Můžu říct, že ten "lepší" blogový život asi přišel, až když Sladký život definitivně skončil a já se rozhodl v březnu 2014 na blog přidat Violettu. S tím jste sem přišli i vy všichni a návštěvnost, která se se starými časy nedá ani porovnat. Denně sem nyní chodí a čte mé články kolem 2 000-3 000 lidí, což je neskutečné a dělá mi to strašnou radost. Tím ale nechci říct, že by pro mě byly předešlé roky s blogem se Sladkým životem nějaké horší nebo dokonce ztráta času. Právě naopak, tehdy jsem si to také moc užíval, bylo to krásné období mého života a v prvním řadě jsem za tu dobu nasbíral všechny zkušenosti a znalosti v blogování, díky kterým jsem se dostal až sem.

Takhle se měnilo logo blogu

Z mého pohledu dělím tenhle blog a 4 roky jeho existence na 2 éry. První se Sladkým životem (2 a čtvrt roku) a s Violettou (rok a tři-čtvrtě). Celkově se to asi ani nedá porovnat, a to nejenom kvůli návštěvnosti a popularitě blogu, ale i můj celkový přístup a pohled na věci se za tu dobu úplně změnil a dovolil bych si říct, že dnes vedu úplně jiný blog jako tehdy. Toho důkazem je i to, že když občas zabloudím do opravdu starých článku, někdy nechápu, že jsem to psal opravdu já :D

Na čele takových článku stojí určitě vůbec první článek tohoto blogu. Někdy se k němu vracím a zejména poslední věta mi vždy přivodí úsměv na tváři... Vůbec první článek na blogu najdete ZDE, nebo pokud se vám nechce překlikávat, tady je :)To je z dnešního článku vše. Nevím kolik z vás mělo tu sílu dočíst ho do konce, ale v každém případě jsem se se všemi chtěl podělit o své pocity a o celou historii tohoto blogu, jelikož mnozí z vás ji celou určitě neznají. Článek je asi o trochu jiný, než tradiční články zde na blogu a pro mě o hodně osobnější. Věřím, že ti, kteří si ho celý přečetli toho alespoň nelitují :) Přeji ještě hezký zbytek večera a úspěšný zítřek :)

Aktualizace: Dnes přesně ve 22:56 na blog vkročil miliontý návštěvník! Neodkážu říct víc, než jen obrovské Děkuji! Nikdy, ale opravdu nikdy by mě nenapadlo, že můj blog, blog kluka, který nemá s blogováním žádné zkušenosti a opravdu to pouze zkouší, se stane tak úspěšným a jednoho dne dosáhne 1 000 000 návštěv. Jsem hrozně moc šťastný a je toho opravdu hodně, co bych vám chtěl říct a jak poděkovat, takže určitě čekejte k milionu návštěv delší článek. Teď jenom takhle v zkratce... Ještě jednou DĚKUJI a přeji dobrou noc. :)


Série 3 Epizoda 20 (16.října 2015)

19. října 2015 v 15:30 Violetta - epizody
Diego a Francesca se políbí a dávají se dohromady. Domluví se ale, že prozatím o svém vztahu nikomu neřeknu. Ve studiu se všichni loučí s Marcem, který odchází do Anglie splnit si svůj sen. Ještě před odjezdem na turné přichází Alex k Violettě, aby se rozloučil a na cestu jí věnuje nahrávky jeho písní. Antonio navštěvuje Gregoria v Art Rebel. Poděkuje mu za všechno, co spolu dokázali, a řekne mu, že je na něj hrdý. Studenti přicházejí do Španělska, kde je čeká první koncert. Ještě před vystoupením se věnují zkouškám. Ludmila prozradí Leonovi o dárku, který věnoval Alex Violettě na cestu. Leona to naštve a nechce o tom s Violettou mluvit. Germán a Priscila si naplánují romantickou večeři, tu ale přerušuje Jade, která k nim přichází na večeři i s Nicolasem. Kapela Rock Bones přichází na přijímačky do Art Rebel. Do koncertu chybí pouze pár minut, když Pablo obdržuje důležitý telefonát z Buenos Aires se šokující zprávou. Show musí být zrušena! Co se stalo?

Příběh Violetty bude pokračovat za 4 týdny. Na nové epizody, které sebou přenesou mnoho emocí se můžeme těšit od 16.11.