Září 2015


Série 3 Epizoda 07 (29.září 2015)

30. září 2015 v 14:43 Violetta - epizody
Leon se probírá z bezvědomí. Bude v pořádku, no po nějakou dobu by neměl tančit. Francesca i nadále odmítá Marca, ačkoliv ji samotnu jejich odloučení pořád trápí. Maxi má nový program na modifikaci hlasu. Když o tom zaslechne Ludmila, okamžitě ji to zaujme a program si od Maxiho pošle. Matias se snaží vysvětlit Jade, kdo je vlastně doktor Dufre. Ludmila použije aplikaci na změnu hlasu, zkopíruje hlas své matky a po telefonu se rozejde s Germánem. To samé pak udělá obráceně. Leon je zpátky ve studiu, z čeho mají všichni radost. První co ho zajímá je pokračování kapely. Violetta pomůže Alexovi vybavit stipendium ve studiu. Diego nabízí klukům pro zkoušky kapely jejich nový prostor. Germán slyší Violettu, když se svěřuje Camile s tím, že není nadšená, že ženou, do které se zamiloval je právě Ludmilina matka.

Nová epizoda třetí série Violetty nás čeká i dnes v 18:00 na Disney Channel.


Série 3 Epizoda 06 (28.září 2015)

29. září 2015 v 14:48 Violetta - epizody
Po pádu z motorky musí jít Leon ihned do nemocnice. Violetta má o něj strach. O jeho nehodě se brzy dovídají i ostatní studenti, kteří jdou také okamžitě do nemocnice. Leon je v bezvědomí, Violettě povolí jeho návštěvu. Snaží se k němu promlouvat a posílat mu energii. Jelikož nemůžou zůstat v nemocnici celou noc, všichni jdou společně čekat k Violettě. Ludmila se Violettě svěřuje, že má o Leona také strach. Violetta ji podpoří. Jade čeká sezení u psychologa Dufrého. Studenti se snaží na druhý ve studiu pracovat, no nikdo nedokáže myslet na nic jiného, než na Leona. Povzbudí je až Antonio. Jade přichází k Germánovi, říct mu o jejím setkání s Priscilou. Na její překvapení je však u Germána i samotná Priscila, která se dokonce představí jako jeho přítelkyně a políbí ho. Marco se snaží urovnat vztah s Francescou. Violetta jde do nemocnice opět navštívit Leona. Když mu věnuje polibek, Leon nečekaně otevírá oči.

Na pokračování se můžeme těšit už dnes v 18:00 na Disney Channel!

Violetta 3 - Epizoda 06

28. září 2015 v 21:47
Série 3
Epizoda 06
Premiéra v ARG: 4. srpna 2014
Premiéra v ČR: 28. září 2015
Více o epizodě

05 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 07
Zpět na seznam epizod

Epizoda online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 3 Epizoda 05 (25.září 2015)

28. září 2015 v 14:52 Violetta - epizody
Germán se zaplete do rozhovoru Violetty a Ludmily, pochopí z něj, že je chtějí s Priscilou oddělit. Je ale ochotný zapomenout na to. Diego se rozhoduje opustit studio a plně podpořit tátu v jeho projektu. Priscila a Ludmila přicházejí ke Castillovým na předem domluvenou večeři. Zatímco Germán a Priscila si večer náramně užijí, Ludmila se cítí celý večer svojí matkou ponižovaná, a proto nakonec odchází. Jade chce za každou cenu najít ženu, se kterou viděla Germána v restauraci. Gregorio se se všemi loučí, jelikož opouští studio. Leon se svěřuje Violettě, že už to dál nezvládá. Jeho sen, kapela, se začíná rozpadat poté, co jich odkoplo Youmix a nyní navíc odchází Diego. Chce se uvolnit a proto si jde zajezdit na dráhu. Tam se však stává nehoda a Leon najednou leží na zemi. Bude v pořádku?

Nový týden startuje. Rozhodně si ho nenehcte ujít, protože to bude dramatické! Už dnes v 18:00 na Disney Channel

Poslední zastávka před pauzou - Stuttgart!

26. září 2015 v 17:05 Violetta Live 2015 International Tour
Zatímco my jsme si v posledních dnech užívali start 3. série Violetty v Česku a na Slovensku, světové turné Violetta Live pokračuje dál. Po koncertu v Itálii, který doprovázelo mnoho silných emocí (článek ZDE) se herci přesunuli do další země, do Francie, kde měli dohromady 3 zastávky. Koncertovalo se v Paříži a ve městech Nantes a Bordeaux. Nyní se turné přesunulo do naší sousední země, do Německa, konkrétněji do Stuttgartu, kde čeká herce vystoupení dnes a zítra. Tahle zastávka však bude poslední před další pauzou. Po Stuttgartu se tour na malou chvíli vytratí z evropských jevišť a herce čeká dvoutýdenní oddech. Tour se zase vrátí v plné síle 13. října a bude pokračovat dále v Německu a to po zbytek měsíce. Mezitím se ještě zastaví v Belgii, no už 1. listopadu čeká herce poslední show v rámci celého turné. Se svými fanoušky se Violetta naposled rozloučí na svém posledním vystoupení vůbec ve Francouzském městě Nice.

Jak už jsem psal, aktuální zastávkou je Stuttgart, kde se kromě Violetty Live aktuálně koná i představení Tarzan. Právě na tohle představení se zašli Jorge, Cande, Facu a Alba podívat a vyzkoušeli si jaké to je "být Tarzanem" :) Na internetu se objevilo pár obrázků, takže tady jsou :)


Violetta 3 - Epizoda 05

25. září 2015 v 21:42
Série 3
Epizoda 05
Premiéra v ARG: 1. srpna 2014
Premiéra v ČR: 25. září 2015
Více o epizodě

04 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 06
Zpět na seznam epizod

Epizoda online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Nový dokument o Violettě!

25. září 2015 v 17:22 Novinky
Od prvních castingů, až po světové turné s miliony fanoušků v desítkách zemí. Seriál Violetta, který se stal fenoménem po celém světě ušel obrovskou cestu. Před 4 lety, když to všechno začalo, si zřejmě nikdo ani jen nedovedl představit, jaký úspěch příběh o mladé, hudebně nadané dívce Violettě sklidí. 3 úspěšné série, 6 alb, 2 turné, miliony fanoušků, to všechno provázelo Violettu. Nový dokumentární film s názvem Violetta: The Journey (Violetta: Cesta) právě tohle všechno zachytí. Jde o dokument z produkce italského Disney Channel a odvysílá ho už zítra v 14:00 na svém kanálu.

Dokumentární film by měl zachycovat opravdu celou cestu jak seriálu, tak samotných představitelů. V dokumentu by neměly chybět ani autentické záběry z prvních castingů do seriálu, které hercům, jež dnes všichni moc dobře známe, změnily životy. Film by měl dále obsahovat různé, doposud neuveřejněné záběry ze zákulisí, také záběry z obou světových tour a celý dokument by měly doprovázet i výpovědi samotných herců, kteří fanouškům přiblíží, jak 4 roky Violetty vnímali oni. Dokument Violetta: The Journey by mohl být i ochutnávkou velkého filmu Tini: nový život Violetty, který byl oznámen nedávno právě v Itálii a do kin po celém světě by se měl dostat příští rok. Více o tomhle filmu si můžete přečíst zde.

Každého z nás by určitě potěšilo, pokud by se italský dokument Violetta: The Journey předaboval i do jiných jazyků a odvysílal se i v našich zemích. Avšak zda se dokument odvysílá pouze v Itálii, nebo se dostane i za hranice, prozatím nikdo nepotvrdil.

Zde si můžete vychutnat trailer k dokumentu Violetta: The Journey
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Série 3 Epizoda 04 (24.září 2015)

25. září 2015 v 14:53 Violetta - epizody
Spor Ludmily a Violetty se vyřeší snadno, jelikož se Ludmilina máma postaví na stranu Violetty a Germána. Ludmila a Violetta si všimnou, že si Germán a Priscila padli do oka. Francesca a Marco si dávají pauzu v jejich vztahu. Ludmila sleduje Germána a Priscilu v restauraci, vůbec se jí nelíbí, jak se sbližují. Jade je i nadále Germánem posedlá. Studenti se začínají připravovat na show, ve které dostane každý mnohem větší prostor, než kdykoliv předtím. Germán to myslí s Priscilou vážně, a proto se zeptá Violetta, co na to říká ona. Violetta je ochotná tátu podpořit, pokud ho to udělá šťastným. Marotti oznamuje klukům, že Youmix již dál nebude podporovat jejich kapelu. Všechny to naštve. Poté, co ho Milton prozradí, Gregorio se přiznává Antoniovi, že chce opustit studio a začít pracovat na něčem vlastním. Ludmila přichází k Violettě s tím, aby společně zastavily vztah jejich rodičů dřív, než bude pozdě.

Je tady finále prvního týdne nové série Violetty. Sledujte pátou epizodu už dnes v 18:00 a nezapomeňte, že poté Disney Channel odvysílá další díl pořadu I ♥ Violetta.