Červen 2015

The Best Song of Season 2 (Finále) - Výsledky

30. června 2015 v 20:00 The Best Song of Season 2
Finále ankety The Best Song of Season 2 skončilo, a s ním také celý projekt. Hledání té nejlepší písně 2. série Violetty, které začalo 9. května, a trvalo tedy více než 7 týdnů je nyní u konce, a vašimi hlasy jste rozhodli, která píseň je nejlepší, a u diváků všeobecně nejoblíbenější. Do finále se z 18 písní probojovaly tři, a to Soy Mi Mejor Momento, Nuestro Camino a Si Es Por Amor. Pokud jste sledovali průběh hlasování v anketě zde na blogu, určitě víte, že to bylo velmi těsné, a ve vedení se neustále střídaly dvě písně. K hlasům z ankety se ale připočítaly hlasy z formuláře, a tak nemusely být výsledky ankety tady na blogu vůbec definitivní! Změnily nakonec hlasy z formuláře pořadí? Pokud jste zvědavý, která píseň od vás získala titul té nejlepší, odpověď najdete v Celém článku.

Léto je tu!

30. června 2015 v 14:50 Novinky
Po desíti měsících přišel opět den, který je pro všechny žáky a studenty výjimečný. Dnes, v poslední červnový den se definitivně končí další školní rok, všichni jsme dostali svá vysvědčení, a na pár týdnů dali škole sbohem. Doufám, že byl pro všechny uplynulý školní rok příjemný, a opět vám dal mnoho vědomostí a zážitků. Dost ale ohlédání zpátky. Před sebou máme dva měsíce prázdnin, tedy dva měsíce volna a odpočinku, ke kterým patří neodmysleně zábava, nové zážitky, nový lidé, dovolené s rodinou či večírky s přáteli. Věřím, že si léto všichni užijete, a bude přesně takové, jaké chcete aby bylo. :)

Léto si užijeme společně i zde na blogu. Žádná pauza nás nečeká, připravené mám zajímavé projekty, na které se už těším, a doufám, že budou úspěšné. Pokračovat bude také oblíbená rubrika Věděli jste, že... , Sobotní rozhovory, Leonetta, a i nadále budeme samozřejmě sledovat naše hvězdy na turné Violetta Live. No a již zítra se můžete těšit na premiéru nového Layoutu.

A nezapomeňte, že již dnes končí projekt The Best Song of Season 2. Máte poslední možnost zamíchat pořadím, protože už dnes podvečer bude hlasování ve finále ukončeno, a po sečtení hlasů zjistíme, která píseň z 2. série získá titul té nejlepší a nejoblíbenější mezi vámi. Hlasování probíhá ZDE.
Další tvář z Violetty v Soy Luna!

28. června 2015 v 21:00 Soy Luna - Novinky
Výroba nového, latinskoamerického seriálu Soy Luna je teprve na začátku, a jeho premiéra ještě v nedohlednu, no do světa se o novém seriálu dostává čím dál víc informací. Jak už bylo potvrzeno, v seriálu si zahraje i Ruggero Pasquarelli, kterého všichni dobře známe jako Federica. Nedávno ale bylo oznámeno, že bude v seriálu ztvárňovat dokonce hlavní klučičí roli, která se bude jmenovat Matteo a objeví se po boku Luny, kterou ztvární teprve 14ti-letá Karol Sevilla.

Ruggero ale nebude jedinou tváří z Violetty, která se objeví v novém projektu. Rodrigo Pedreira, který ve Violettě ztvárňoval Gregoria na svém Twitteru potvrdil, že bude také součástí seriálu. Dokonce prozradil, že si zahraje opět "padoucha". Zdá se tak, že nový seriál Soy Luna nebude mít s Violettou společný jenom podobný žánr a tvůrce, ale taky pár herců a dokonce by se měl natáčet i v stejných studiích jako Violetta. Samozřejmě však budou postavené nové prostory, jelikož ty z Violetty již byly rozebrány.

Fotky z natáčení, které přidal Rodrigo Pedreira

Hlavní protagonisté Ruggero Pasquarelli a Karol Sevilla


Hlasování ve finále stále trvá!

26. června 2015 v 18:46
Ačkoliv u předešlých kol ankety o nejlepší píseň 2. série znamenal pátek vždy konec hlasování a taky zveřejnění výsledků, jak už jsem psal, velké finále potrvá speciálně o trochu déle. Jméno nejlepší písně 2. série poznáme v úterý, tedy na konci školního roku. Pro někoho možná školní rok skončil už dnes, ale oficiálně končí samozřejmě až v úterý. To mi připomíná, všem, kteří dnes dostali vysvědčení přeji hezký začátek prázdnin. :) No a zpátky k anketě. Hlasovat tedy můžete do úterý 30. června, a za tu dobu se může ještě všechno změnit! Hlasování je totiž zatím extrémně těsné, a pořadí písní se neustále mění. Nutno taky říct, že vidíte pouze část hlasování tady na blogu, ale i hlasování ve formuláři je velmi zajímavé, a možná nakonec i rozhodne! Pokud jste ještě nehlasovali za tu vaši nej píseň, můžete tak udělat ZDE.


Podpořte Violettu na KCA Kolumbie

25. června 2015 v 17:48 Novinky
Jenom nedávno bylo spuštěno hlasování v mexické verzi populární ankety Kids Choice Awards, ve které se až ve tří kategoriích objevila i nominace Violetty. Článek o tom, i s odkazem na hlasování najdete zde. Nyní odstartovalo internetové hlasování v další KCA, tentokrát v kolumbijské. I zde nechybí Violetta. Opět má na kontě tři nominace. Jedním z nominovaných je Jorge Blanco v kategorii nejoblíbenější herec, nominovaný je i Diego Dominguez v kategorii nejoblíbenější "padouch" a opět byl nominován i seriál jako takový, v kategorii nejoblíbenější TV program. Do hlasování se samozřejmě může zapojit každý, proto, pokud chcete podpořit tváře Violetty, můžete hlasovat ZDE.

V Latinské Americe jinak samozřejmě pokračuje turné Violetta Live. Nutno ale říct, že latinskoamerická fáze tour se pomaličku blíží ke svému konci. V úterý proběhl vůbec poslední koncert v domácí Argentině, ve městě Tucumán, a před herci jsou už pouze dvě země, a to Brazílie a Čile. V Brazílii se začne koncertovat tenhle víkend, no a v Čile ten příští. Pak, pokud už nebude přidaný nějaký koncert, což je málo pravděpodobné, čeká herce zhruba měsíční zasloužená dovolená. No a už na začátku srpna se vrátí na náš evropský kontinent! Na závěr ještě jedno video z koncertu z úterý. Můžete si v něm vychutnat živě píseň Soy Mi Mejor Momento a taky skvělou atmosféru show. :)


Leonetta - příběh 2: část 10

23. června 2015 v 18:19 Leonetta - příběh
Violetta musí zkoušet na vystoupení s Diegem, Leon žárlí. Všechno ještě zhoršuje video, na kterém to vypadá, že se Violatta s Diegem líbá. Nechá si Leon vysvětlit, že jde jenom o nedorozumění? Podívejte se na 10. část Leonetty 2 :)

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

The Best Song of Season 2 (Finále)

20. června 2015 v 20:00 The Best Song of Season 2
Hledání té nejlepší písně z druhé série Violetty přichází do finále! Čeká nás poslední kolo ankety The Best Song of Season 2, ve kterém se rozhodne, která píseň je ta vaše nej. Na začátku proti sobě stálo všech 18 písní 2. série, přes základní fáze a semifinále jsme hledali ty nejoblíbenější. Nakonec nám zbyly tři poslední písně. Písně, které u vás mají největší popularitu a získaly od vás nejvíce hlasů. Třemi finalisty jsou Soy Mi Mejor Momento, Nuestro Camino a Si Es Por Amor. Jenom jedna z nich ale může získat titul nejlepší písně z 2. série. Myslím, že šance jsou vyrovnané, protože všechny tři písně jsou krásné, a mají šanci na výhru.

I ve finále zůstává způsob hlasování stejný. Hlas své nejoblíbenější písni můžete dát buďto v anketě pod tímto článkem, nebo přes Google formulář. Oproti všem minulým kolům ale potrvá velké finále speciálně o pár dní déle. Ukončeno nebude v pátek, ale potrvá až do příštího úterý, tedy ukončeno bude spolu se školním rokem. 30. června tedy poznáme jméno té nejlepší písně 2. série...

Bude to píseň Violettiny maminky Maríi, kterou znovu přivedli k životu Herman a Violetta, nebo milostná píseň Leona a Violetty z jejich snu, anebo duet Ludmily a Violetty o lásce z dvou různých pohledů? Rozhodujete o tom pouze vy!

Hlasujte ve finále buďto v anketě pod tímto článkem, nebo ve formuláři ZDE.
Tady jsou finálové písně (Pro víc informací o vybrané písni na ni klikněte)Hlasování bylo ukončeno


The Best Song of Season 2 - Si Es Por Amor

20. června 2015 v 17:00 The Best Song of Season 2
Před samotným finále ankety The Best Song of Season 2 si představíme i poslední píseň z finálové trojice. Díky vašim hlasům ní je píseň Si Es Por Amor, tedy duet Martiny Stoessel a Mercedes Lambre, v seriálu Ludmily a Violetty. Ve finále bude soupeřit s písněmi Nuestro Camino a Soy Mi Mejor Momento, které jsme si již "představili" Teď si pojďme prozradit něco víc o Si Es Por Amor.

Píseň vznikla na konci druhé série, poprvé jsme ji mohli slyšet v epizodě 76, avšak nejprve s jiným textem. Za úkol ji dostala napsat Ludmila, a to na závěrečnou show Studia On Beat. Zadání znělo napsat píseň o lásce, no jelikož bylo tohle téma Ludmile na míle vzdálené, Pablo se rozhodl přidělit k ní do skupiny Violettu. Díky společné práci, a také díky Ludmilině lásce k Federicovi, která ji pomalu začala změnit, nakonec vznikla milostná píseň Si Es Por Amor, neboli "Pokud je to láska"

Text vyjadřuje co to vlastně pravá láska je, a samotný videoklip také mluví o rivalitě Violetty a Ludmily, a zobrazuje jejich dva odlišné pohledy na lásku. Refrén písně je "Pokud je to láska, všechno bude pravdou. Pokud je to láska, dám tomu vše, co jsem, mé srdce je vše co mám. Vyhrála jsem a prohrála, nikdy jsem to nevzdala, protože taková jsem..."


Kromě oficiální zazněla píseň Si Es Por Amor ve Violettě i v dalších skvělých verzích. Tady jsou...

Oficiální verze s videoklipem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Akustická verze z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

A capella verze Ludmily a Federica z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Verze na piánu z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Verze Ludmily na piánu
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Píseň s textem a taky českým překladem najdete ZDE
Nezapomeňte hlasovat za vaši nejlepší píseň ve finále ankety, které startuje už dnes

The Best Song of Season 2 - Soy Mi Mejor Momento

20. června 2015 v 15:00 The Best Song of Season 2
Finále ankety The Best Song of Season 2 začíná už večer, a my pokračujeme s představováním tří finálových písní. Další z nich je píseň Soy Mi Mejor Momento od Martiny Stoessel, neboli od Violetty. Tak jako u písně Nuestro Camino, i u téhle písně si prozradíme něco víc!

Za písní Soy Mi Mejor Momento stojí také silný příběh. Dá se říct, že píseň začala vznikat když ještě samotná Violetta nebyla na světě. Její maminka María psala básně v čase, když Violettu čekala. O 18 let poté, tedy už po její smrti, se k těmto básním vrátil Herman, který dodělal melodii, a z básní se stala píseň Soy Mi Mejor Momento. Tu nakonec dokončila Violetta, a to aniž by znala tento příběh. Právě píseň Soy Mi Mejor Momento a síla jejího příběhu opět stmelila Violettu a Hermana, a obnovila mezi nimi zpřetrhané pouto.

Text písně mluví především o šťastných momentech, o rodině, a o lásce. María v textu vyjadřovala, jak šťastná je za to co má, a jak miluje svou rodinu. I díky tomu má píseň pro Hermana a Violettu velikou hodnotu... Refrén písně zní "Jsem tam, kde vítr vane, říkám to, co mám na srdci. Jsou to mé nejkrásnější chvíle, jsem přesně tam, kde jsem vždy měla být."


I píseň Soy Mi Mejor Momento odzněla ve Violettě v různých verzích. Zde se na ně ůžete podívat

Oficiální verze
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze na piánu
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Verze s Hermanem z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Verze z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Hermanova verze na piánu
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Píseň i s textem najdete ZDE
Nezapomeňte hlasovat za vaši nejlepší píseň ve finále ankety, které startuje už dnes

The Best Song of Season 2 - Nuestro Camino

20. června 2015 v 13:00 The Best Song of Season 2
Velké finále ankety The Best Song of Season 2 startuje už dnes večer, proto je čas podrobně si představit 3 písně, které budou bojovat o titul té nejlepší z celé 2. série. Jednou z písní, které se dostaly až do samotného finále je píseň Nuestro Camino. Interprety písně jsou Martina Stoessel a Jorge Blanco, tedy postavy Violetty a Leona. V tomhle článku se o písničce dovíte víc!

Jako zřejmě každá píseň ve Violettě, i píseň Nuestro Camino má svůj příběh. A je to opravdu velmi romantický příběh! Vůbec poprvé zazněla v 67. epizodě 2. série, tedy v období, kdy si byli Leon a Violetta vzdálení, ačkoliv na sebe pořád neodkázali zapomenout. Kousek z melodie napadl Leona při taneční zkoušce s Violettou. Violetta a ani samotný Leon poté melodii nemohli dostat z hlavy, a oběma se zdál o písničce sen. Leon poté dopsal hudbu a text, a poprvé celou píseň ve studiu předvedl v epizodě 77. Pro oba byla píseň výjimečná, a dá se říct, že i díky ní si k sobě opět našli cestu.

A rozhodně se nemůžeme divit, že je píseň pro Violettu a Leona víc než jenom píseň. Mluví totiž o jejich společné cestě, což je jasné hned i z názvu, který se dá přeložit jako "Naše cesta". Celý text je romantický, je o jejich lásce, a citech, které vůči sobě cítí... "Chci se na tebe dívat, chci o tobě snít, žít s tebou každým momentem, chci tě objímat, chci tě líbat, chci tě mít vedle sebe, jsi vše, co potřebuji. To, co cítím je láska" zní refrén.

Nuestro Camino jsme mohli slyšet ve Violettě ve více verzí, na které se teď můžete podívat

Oficiální verze s videoklipem
Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Verze na kytaře
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

A capella verze z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Verze na piánu z 3. série
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Leonova verze na kytaře
Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Píseň i s textem najdete ZDE
Nezapomeňte hlasovat ve finále ankety, které startuje už dnes