Květen 2015

The Best Song of Season 2 (4. kolo)

30. května 2015 v 18:00 The Best Song of Season 2
Startuje čtvrté a poslední kolo základní fáze naší ankety The Best Song of Season 2. Zůstalo nám už jenom posledních 5 písní z druhé série Violetty, které se o postup do semifinále poperou v tomhle kole. Rozhodovat o tom budete samozřejmě vy svými hlasy, a tradičně, jenom dvě písně s nejvyšším počtem vašich hlasů postoupí. Pravidla hlasování už zřejmě všichni dobře znáte, hlasovat můžete v anketě pod článkem, nebo přes Google Formulář. Takže tady jsou písně čtvrtého kola:

1. Yo Soy Asi (Jsem Takový)

2. Te Fazer Feliz (Udělat tě šťastnou)

3. Código Amistad (Kód přátelství)

4. Como Quieres (Jak chceš)

5. Esto No Puede Terminar (To nemůže skončit)

Hlasování bylo ukončeno!


The Best Song of Season 2 (3. kolo) - Výsledky

29. května 2015 v 16:52 The Best Song of Season 2
I třetí kolo základní fáze naší soutěže je u konce. Hlasování trvalo opět celý týden, a skončilo dnes v 16:00. Tento týden bojovaly o postup do semifinále čtyři písně z druhé série, a to písně Euforia, Peligrosamente Bellas, Nuestro Camino, a Si Es Por Amor. Tentokrát byl rozdíl v počtu hlasů mezi postupujícími a nepostupujícími písněmi větší než minule, no vyrovnanější to bylo zase mezi prvními dvěma příčkami. K hlasům z ankety zde na blogu se na závěr připočítaly i hlasy z formuláře Google, a vzniklo celkové pořadí. Tady jsou výsledky...

1. místo: Nuestro Camino - 286 hlasů (41,3%)
2. místo: Si Es Por Amor - 216 hlasů (31,2%)
3. místo: Euforia - 134 hlasů (19,3%)
4. místo: Peligrosamente Bellas - 57 hlasů (8,2%)

Počet hlasů v anketě se pořád drží na stejné úrovni, což mě moc těší. Ve třetím kole přišlo dohromady opět téměř 700 hlasů. Výsledkem vašeho hlasování je, že do další fáze ankety postupují tyhle písně:

Před námi je poslední kolo základní fáze se zbylými pěti písněmi. Startuje už zítra.

Momentální zastávka - Mexiko

27. května 2015 v 18:19 Novinky
Ahoj... Tak nám pomaličku odchází květen, a blíží se poslední měsíc školy, a zároveň první měsíc léta, červen, i když tomu počasí u nás zatím moc nenasvědčuje. O teplo ale určitě nemají nouzi naše hvězdy z Violetty, které si právě užívají horké Mexiko. Celý víkend se koncertovalo v hlavním městě, a už dnes herce čeká Jorgeho rodní město Guadalajara. Třetí zastávkou v Mexiku bude Monterrey a pak se turné pobere do Kolumbie. Na závěr ještě jedna letní fotka, kterou dnes přidala Alba :)


Co se týče novinek na blogu, už před pár dny Snowfox dopřekládala celou první sérii, takže tady najdete už všechny písničky s českými titulky. Zároveň hned pokračuje v překladu písní z druhé série, zatím tady najdete jednu píseň, Si es por amor. Sočuasně taky pořád pokračuje 3. kolo projektu Best Song of season 2, takže pokud jste ještě nehlasovali za vaši nejoblíbenější písničku, pořád můžete ZDE.

S pomaličku blížícím se létem jsem přemýšlel i nad dalšími projekty, které na blogu budou, než nám odstartuje 3. série Violetty. Už mám několik věci připravených, ale zajímají mě i vaše nápady. Rád si vyslechnu, jaké projekty, soutěži a podobně byste tady uvítali. Pište do komentářů, vše si pečlivě přečtu... Tak se mějte, a díky za návštěvu :))

The Best Song of Season 2 (3. kolo)

23. května 2015 v 16:00 The Best Song of Season 2
Máme tady v pořadí třetí kolo základní fáze ankety o nejlepší píseň 2. série, v němž soutěží opět čtyři písně. Model hlasování zůstává samozřejmě stejný. Do semifinále postoupí opět pouze dvě písně s nejvyšším počtem hlasů, a do hlasování se můžete zapojit nejen prostřednictvím ankety pod článkem, ale taky přes formulář Google. Hlasování potrvá zase do pátku. Písně třetího kola jsou:

1. Euforia (Euforie)

2. Peligrosamente Bellas (Nebezpečně krásné)

3. Nuestro Camino (Naše cesta)

4. Si Es Por Amor (Pokud je to láska)

Hlasování bylo ukončeno


The Best Song of Season 2 (2. kolo) - Výsledky

22. května 2015 v 17:03 The Best Song of Season 2
V 16:00 skončilo druhé kolo základní fáze ankety o nejlepší píseň. Opět jste měli na hlasování celý týden, a opět jste do semifinále mohli posunout pouze dvě písně. O semifinále tentokrát bojovaly písně Hoy Somos Más, Cuando Me Voy, On Beat, Luz, Cámara, Acción a Soy Mi Mejor Momento. Hlasování bylo celu dobu velmi těsné, a bylo to o to zajímavější, že tentokrát bojovaly dvě písně o postupové druhé místo. Jak probíhala anketa na blogu jste mohli vidět, jak ale dobře víte, k těmhle hlasům se připočítaly i hlasy z formuláře. Zamíchaly nakonec nějak pořadím? Tady jsou výsledky 2. kola!

1. místo: Soy Mi Mejor Momento - 274 hlasů (38,5%)
2. místo: Luz, Cámara, Acción - 154 hlasů (21,6%)
3. místo: Hoy Somos Más - 145 hlasů (20,4%)
4. místo: On Beat - 101 hlasů (14,2%)
5. místo: Cuando Me Voy - 38 hlasů (5,3%)

Do ankety přišel dohromady podobný počet hlasů jako v předešlém kole, tentokrát to bylo přesněji skvělých 712 hlasů. Opět děkuji všem, kteří se zapojili. S malým rozdílem 9 hlasů jste nakonec rozhodli, že dál postupují tyhle písně:

Hlasování ve třetím kole startuje zítra. Soutěžit budou další čtyři písně :)

Leonetta - příběh 2: část 8

21. května 2015 v 19:11 Leonetta - příběh
Violetta a Leon si užívají chvíle spolu. Šťastné období jim sice naruší Diegovo přijetí do studia, no i tak si slíbí, že je nikdo a nic nerozdělí. Rozhodnou se udělat si romantické odpoledne jenom pro sebe... užijte si nový díl Loenetty :)

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE


Kousek z latinskoamerického turné...

19. května 2015 v 17:44 Violetta Live 2015 International Tour
Turné Violetta Live 2015 stále pokračuje, i když na druhém konci světa. Největším rozdílem mezi evropskou fází a aktuální latinskoamerickou je asi to, že zde probíhají některé koncerty přímo pod holým nebem na stadionech, což sebou přináší zcela jinou atmosféru. Herci mají za sebou už mnoho koncertů v mnoha zemích. Koncertovalo se už samozřejmě v domácí Argentině, Uruguayi, Paraguayi a uplynulé dny v Ekvádoru. Nejbližší koncert je čeká už zítra v hlavním městě Peru, a další na seznamu jsou pak Mexiko a Kolumbie. Včera Disney Channel LA zveřejnil pár nových videí z tour, takže tady je jedno z nich. Určitě se podívejte a přibližte si tak alespoň trochu atmosféru z latinskoamerické tour :)

Další videa najdete na kanálu DisneyChannelLA ►ZDE

The Best Song of Season 2 (2. kolo)

16. května 2015 v 16:30 The Best Song of Season 2
Startuje 2. kolo projektu The Best Song of Season 2, ve kterém hledáme tu nejlepší píseň 2. série podle vás. V tomto kole soutěží dalších 5 písní, postoupit do semifinále mohou ale opět pouze dvě. Stejně jako v prvním kole, i tentokrát se můžete do hlasování zapojit prostřednictvím ankety tady pod článkem, a taky prostřednictvím formuláře. Teď se ale pojďme podívat, za které písně můžete v tomto kole hlasovat:

1. Hoy Somos Más (Dnes jsme lepší)

2. Cuando Me Voy (Když odcházím)

3. On Beat (V rytmu)

4. Luz, Cámara, Acción (Světla, kamera, akce)

5. Soy Mi Mejor Momento (Jsem svým nejlepším momentem)

Hlasování bylo ukončeno


The Best Song of Season 2 (1. kolo) - Výsledky

15. května 2015 v 18:46 The Best Song of Season 2
První kolo ankety o nejlepší píseň 2. série skončilo. Hlasování bylo uzavřeno dnes v 17:00. V prvním kole o vaši přízeň bojovaly čtyři písničky, a to Entre Dos Mundos, Alcancemos Las Estrellas, Algo Se Enciende a Ven Con Nosotros. Dvě písně v soutěži končí, a dvě s nejvyšším počtem hlasů postupují do semifinále. Možná už víte jak dopadla anketa zde na blogu, no hlasovat jste mohli i přes Google formulář. Nyní se všechny hlasy spočítaly, a tady jsou oficiální výsledky.

1. místo: Alcancemos Las Estrellas - 257 hlasů (36,4%)
2. místo: Algo Se Enciende - 254 hlasů (35,9%)
3. místo: Ven Con Nosotros - 122 hlasů (17,2%)
4. místo: Entre Dos Mundos - 74 hlasů (10,5%)

Do ankety přišlo dohromady 707 hlasů, což je skvělé. Děkuji všem, kteří se zapojili. Rozdíly, zejména mezi prvním a druhým místem byly velmi malé, ale přeci jen rozhodli. A do semifinále tedy postupují písně:

Druhé kolo, s pěti dalšími písněmi startuje už zítra. :)

Pár novinek

11. května 2015 v 21:01 Novinky
Za poslední dny tady máme pár novinek ze světa Violetty. Turné Violetta Live pokračuje v zastávkách po městech Latinské Ameriky. Uplynulý víkend se koncertovalo ve druhém největším městě Argentiny, Córdoba, další zastávkou je opět argentinské město, Salta, kde vystoupý hvězdy Violetty už zítra.

Po světě cestuje nadále i Lodo Comello. Ta strávila tenhle víkend blízko naší země, v Polsku. Tak jako seriál Violetta, i Lodovica má v téhle zemi neuvěřitelné množství fanoušků, a proto není divu, že se na prezentaci její nové knihy a autogramiádu v jednom z obchodních domů ve Varšavě přišli podívat tisícky lidí. Krom toho se Lodo objevila i v talkshow v polské televizi. V Polsku bude mít i koncert v rámci svého světového turné Lodo World Tour, a to už 28. června.


Jednu dobrou zprávu tady mám ale i pro české fanoušky. Právě dnes se podle mých informací začíná s dabingem prvních epizod 3. série Violetty do češtiny, které se na obrazovky dostanou na podzim. A je tady ještě jedna novinka přímo pro vás, návštěvníky tohohle blogu. SnowFox, se kterou i nadále spolupracuji, začala překládat písně z Violetty do češtiny. Videa i s českým překladem najdete v rubrice Písně. Prozatím najdete překlad u dvou písní, Podemos a Te esperaré, později ale i u dalších... To je z novinek asi vše. Užijte si začínající týden :)