Duben 2015

Co je nového...

30. dubna 2015 v 15:57 Novinky
Věřím, že si všichni užíváte finále 2. série Violetty. Před námi jsou poslední dva díly, ve kterých se příběh uzavře. Již zítra se můžeme těšit na emotivní finále! No a zatím co nás čeká finále 2. série, v Jižní Americe pokračuje turné Violetta Live. Hvězdy jsou ale v podstatě doma, a proto momentálně nevystupují na žádných tiskových konferencích nebo jiných akcích, což je důvod proč nemáme tolik novinek. Za sebou mají koncerty například ve městě Montevideo či Bahía Blanca, nejbližší koncert je čeká v Argentinském Rosariu tenhle pátek. A jelikož se na jižní polokouli ještě loučí s létem, koncerty se přesunuly z hal na stadiony přímo pod holé nebe. Zde najdete video, jak to vypadalo na koncertu ve městě Bahía Blanca.


A na závěr ještě jedna malá zajímavost. Jak jsem už zde na blogu psal, Jorge Blanco nedávno založil na YouTube svůj kanál, kde přidává videa, ve kterých můžeme vidět jak tráví svůj volný čas, a nechybí ani záběry z turné. V nejnovějším videu se rozhodl pozdravit své fanoušci v různých jazycích, a nezapomněl ani na češtinu! Pokud se chcete na video podívat, tady je :)


Violetta 2 - Epizoda 78

30. dubna 2015 v 15:03
Série 2
Epizoda 78
Premiéra v ARG: 9. října 2013
Premiéra v ČR: 29. dubna 2015
Více o epizodě

77 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 79
Zpět na seznam epizod

Epizoda Online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 2 Epizoda 78 (29.dubna 2015)

30. dubna 2015 v 14:44 Violetta - epizody
Leon se Violettě přiznává, že ji chce zpátky, ale Violetta se k němu chová chladně. Diego je v šoku, když zjišťuje, že je jeho otcem Gregorio. Ludmila i po polibku Federica odmítá. Jade slyší, když se Herman svařuje Ramallovi, že ji nemiluje a nikdy ani nebude. Zlomí jí to srdce. Okamžitě jde za Matiasem s tím, že se chce pomstít, a opět obrat Hermana o všechno. Diego nepřestává prosit Violettu o odpuštění, sám ale nedokáže odpustit Gregoriovi, že se o něj celé ty léta nezajímal. Violetta se trápí kvůli lžím Diega, Leona a taky táty. Vyslechne ji Federico. Ingrid vyznává Ramallovi lásku, ten se ale přiznává, že miluje Olgu. Violetta se potkává s Larou, která jí potvrzuje, že se s Leonem rozešli. Broduey se rozhodne ukončit spory s Camilou polibkem. Violetta a Leon se potkávají na svém místečku, a zpívají společně píseň, která je spojuje.

Velké finále se blíží. Sledujte předposlední díl 2. série už dnes v 18:00!

Violetta 2 - Epizoda 77

29. dubna 2015 v 15:05
Série 2
Epizoda 77
Premiéra v ARG: 8. října 2013
Premiéra v ČR: 28. dubna 2015
Více o epizodě

76 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 78
Zpět na seznam epizod

Epizoda Online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 2 Epizoda 77 (28.dubna 2015)

29. dubna 2015 v 14:41 Violetta - epizody
Violetta vidí Leona a Laru v objetí, což ji zraní. Francesca opět odmítá Marca, ten ale netuší proč. Leon a Lara zůstávají přáteli, oba ale vědí, že každý musí jít svou cestou. Naty a Maxi jsou konečně pár. Studenti pořád nemůžou složit píseň pro závěrečnou show. Diego i Leon přicházejí ve stejnou chvíli k Violettě. Violetta je oba vyhazuje. Ludmila a Violetta musí spolupracovat při skládaní písně. Violetta jí chce pomoct, ale Ludmila není ochotná spolupracovat. Kluci prozrazují Marcovi, že Fran dostala nabídku zpívat v Itálii. Leon ve studiu představuje svou novou píseň. Violetta je v šoku, protože jde přesně o tu píseň, která se jí zdála. Federico a Ludmila se políbí. Gregorio prozrazuje Diegovi, že je jeho otec. Leon nechápe, proč se mu Violetta vyhýbá. Řekne jí, že to s ní chce znovu zkusit.

Epizoda 78 nás čeká už dnes v 18:00 na Disney Channel. Nenechte si ji ujít.

Série 2 Epizoda 76 (27.dubna 2015)

28. dubna 2015 v 14:38 Violetta - epizody
Violetta je vděčná Leonovi, že ji během vystoupení podržel. Naopak Diega už, po tom co se stalo, nechce ani vidět. Naty prozrazuje tajemství Ludmily a Diega Maximu. Camila a Broduey neudělali své vzájemné zkoušky, a proto zůstávají pouze přáteli. Diego prosí Violettu o odpuštění, no Violetta mu odpustit nemůže. Francesca dostává lákavou nabídku zpívat v své rodné Itálii. Violetta je na dně. Nedokáže se smířit s tím, že jí Diego celou dobu lhal. Při procházce po Madridu narazí na Leona, který ji utěšuje. Ludmila pracuje na skladbě, kterou má složit na závěrečnou show. Violetta a ostatní jsou zpátky v Buenos Aires. Po odhalení plánu Diega a Ludmily už Federico nechce s Ludmilou nic mít. Gregorio si potřebuje konečně promluvit se svým synem Diegem, který pořád netuší, kdo je jeho otec. Violetta vidí v parku Leona objímat se s Larou.

Závěrečný týden 2. série Violetty pokračuje i dnes. Nenechte si ujít epizodu 77 už v 18:00 na Disney Channel.

Violetta 2 - Epizoda 76

28. dubna 2015 v 14:00
Série 2
Epizoda 76
Premiéra v ARG: 7. října 2013
Premiéra v ČR: 27. dubna 2015
Více o epizodě

75 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 77
Zpět na seznam epizod

Epizoda Online ►ZDE

Epizoda ke stažení ►ZDE

Série 2 Epizoda 75 (24.dubna 2015)

27. dubna 2015 v 14:48 Violetta - epizody
Gregorio je v šoku, když mu Ludmila prozrazuje, že má syna. Okamžitě prohledává spisy o studentech, které naznačují, že to je Diego! Camila a Broduey se navzájem zkoušejí, jestli se změnili. Francesca neustále lže sama sobě, že jí na Marcovi nezáleží. Leon natáčí Diega když telefonuje s Ludmilou. Konečně má tak video, které všechno dokazuje. Ludmila je nucená říct Gregoriovi pravdu. Jeho syn je opravdu Diego! Marco překvapuje Francescu, a před show za ní přichází do Madridu. Leon říká Francesce pravdu o Diegovi a Ludmile. Vše slyší Violetta, která pak využívá volnou chvíli, a podívá se na ono video. Nyní zná celou pravdu, která jí zlomí srdce. Leon se ji snaží přesvědčit, aby v tomto stavu nezpívala. Violetta ale zpívat chce, což je chyba, protože to nedokáže. Stojí pouze v slzách na pódiu. Leon se rozhodne zachránit situaci, jde na pódium za Violettou, a zpívají společně duet.

Je to neuvěřitelné, ale už dnes startuje poslední týden 2. série Violetty. Rozhodně sledujte epizodu 76 už v 18:00.

Poslední týden 2. série!

26. dubna 2015 v 20:26 Violetta 2
Druhá série Violetty se neúprosnou rychlostí blíží do finále! Čas utekl vážně rychle, a před námi je poslední týden, tedy posledních 5 epizod, které budou plné emocí! Po páteční epizodě, kdy bylo konečně odhaleno tajemství Diega a Ludmily, nás teď čekají další zvraty. Jak se s tím Violetta vypořádá, a jak se uzavře její vztah s Leonem je jen část z toho, co tenhle týden zjistíme! Uvidíme taky jak dopadne vztah Francesci a Marca, Camili a Brodueye, Naty a Maxiho, či Ludmily a Federica, jak skončí Jade a Matias, a ještě mnohem víc. Jednoduše řečeno, již tenhle týden se příběh druhé série uzavře, a tak buďte určitě u toho, protože se je na co těšit. Jak už jsem řekl, poslední týden, který budou ovládat emoce a napětí startuje už zítra v 18:00, a na velké finále druhé série Violetty se můžeme těšit už v pátek!


Soy Mi Mejor Momento

25. dubna 2015 v 14:41
Text
Es seguro que me oíste hablar
de lo que se puede hacer
De la magia que tiene cantar
y de ser quien quieres ser

Ya no importa qué pueda pasar
sino lo que tú has de hacer
El color que uses al pintar
lo que pienses y el pincel

Sé que existen duendes y hadas
y que intentar es mejor que nada
No te detengas, no guardes nada
Vuela más alto y verás

Voy donde sopla el viento
Hoy digo lo que siento
Soy mi mejor momento
Y donde quiera yo voy...

donde sopla el viento
Hoy digo lo que siento
Soy mi mejor momento
Y donde quiera yo voy, uooh, ooh
Y donde quiera yo voy

Es seguro que me oíste hablar
Vale más ser que tener
De soñar, de amor y de caer
Levantarse y renacer

Sé que existen duendes y hadas
y que intentar es mejor que nada
No te detengas, no guardes nada
Vuela más alto y verás

Voy donde sopla el viento
Hoy digo lo que siento
Soy mi mejor momento
Y donde quiera yo voy...

donde sopla el viento
Hoy digo lo que siento
Soy mi mejor momento
Y donde quiera yo voy

Voy donde sopla el viento (donde sopla el viento)
Hoy digo lo que siento (lo que siento)
Soy (Soy mi mejor momento)
Y donde quiera yo voy...

donde sopla el viento
Hoy digo lo que siento
Soy mi mejor momento
Y donde quiera yo voy...

donde sopla el viento
Hoy digo lo que siento
Soy mi mejor momento
Y donde quiera yo voy, Uooh, ooh
Y donde quiera yo voy

Y donde quiera yo voy