Březen 2015

Sbohem Evropo...

29. března 2015 v 22:33 Violetta Live 2015 International Tour
Dnes v 19:00 proběhl poslední koncert v polském městě Lodž, který zároveň ukončil první, evropskou fázi turné Violetta Live 2015 International Tour. Španělsko, Portugalsko, Itálie, Francie, Nizozemsko, Belgie, Švýcarsko, Německo a Polsko, tohle jsou země, které turné za uplynulé 3 měsíce stihlo navštívit. Nyní čeká herce pauza, avšak pouze třítýdenní, protože už 17. dubna startuje druhá fáze turné, která bude probíhat v Latinské Americe. Druhou fázi odstartuje koncert v hlavním městě Argentiny, Buenos Aires, a v Latinské Americe se tour zdrží do srpna. Poté se ve třetí fázi vrátí Violetta Live zpátky na náš kontinent... Ještě bych chtěl připomenout, že i nadále můžete sledovat, kde právě herci jsou, v jakém městě proběhne nejbližší koncert, a kam pojedou pak. Mapu Tour naleznete ZDE.

No a na závěr pár fotek z celé první částí tour
Další obrázky v Celém článku

Příchod do Polska

28. března 2015 v 18:52 Violetta Live 2015 International Tour
Dnes dopoledne herci přeletěli do další země v rámcí světového turné Violetta Live, do sousedního Polska. Jelikož je v Polsku Violetta opravdu doslova fenomén, už na letišti je čekalo spousta fanoušků. V tomhle článku najdete pár záběrů... Polsko, přesněji město Lodž, je poslední zastávkou téhle evropské fáze turné. Zítra proběhnou dva poslední koncerty na našem kontinentu, a pak herci Evropu opustí. Turné se přesune do Latinské Ameriky, kde hvězdy čeká první koncert 17. dubna "doma" v Buenos Aires. Do Evropy se turné vártí zase na konci srpna. A teď už slibované fotky z dnešního příchodu hvězd do Polska.

Další fotografie najdete v celém článku

Violetta: VERSUS - 5. Mysli, Mysli

27. března 2015 v 17:00 VERSUS
Je tu pátý souboj kluků z Violetty s českými titulky. Dnes nás čeká, alespoň podle mě, jeden z nejvtipnějších a nejzajímavějších soubojů, ve kterém půjde o šikovnost, vynalézavost, a schopnost rychle přemýšlet. Vyhrát může jenom jeden, a poražených čeká nepříjemné překvapení... Určitě se na dnešní díl podívejte :)

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol "titulky", který najdete vedle nastavení kvality videa. Může se zobrazovat i jako symbol "CC".
Pokud video nejde spusit, klikněte ZDE

Komu z kluků to dnes šlo nejlíp? Můžete hlasovat v anketě.

Šestou epizodu z miniseriálu VERSUS tady najdete za týden.

Leonetta - příběh 2: část 3

26. března 2015 v 17:13 Leonetta - příběh
Leon a Violetta si domluví schůzku, no Herman Violettu nepustí. Navíc se mezi ně neustále plete Diego, co oba štve. Leon navštěvuje Violettu doma, a konečně si ujasňují, jak to vlastně mezi nimi je... Podívejte se na 3. část 2. série příběhu Leonetty

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Dnes v Mnichově...

25. března 2015 v 20:16 Violetta Live 2015 International Tour
I dnes měli herci v Mnichově o program postaráno. Absolvovali totiž tiskovou konferenci, a jako obvykle, přináším z dnešku pár fotek. :)

Další fotky v Celém článku

Hvězdy Violetty v Německu

24. března 2015 v 19:43 Violetta Live 2015 International Tour
Po Švýcarsku se turné Violetta Live přesunulo dál na východ, až do střední Evropy. Předevčírem herci přicestovali do Německa, přesněji do Mnichova, a tak můžeme říct, že jsou nyní zatím vůbec nejblíž k naší zemi. První koncert v Mnichově je v plánu ve čtvrtek, no i tak mají herci mnoho povinností. Dnes navštívili redakci časopisu Bravo, který jinak vychází, samozřejmě v české verzi, i u nás, a absolvovali zde focení. Tady je pár záběrů z dnešku, které se objevily na internetu.

Další fotky v celém článku

Leonetta - příběh 2: část 2

22. března 2015 v 18:00 Leonetta - příběh
Leon se k Violettě chová chladně, jelikož když se viděli naposled, řekla, že nechce být s nikým. Violetta však mezitím změnila názor, a chce být s ním. Když spolu zpívají píseň v karaoke baru, opět to mezi nimi jiskří. Avšak jenom do chvíle, než se znovu objevuje Diego.

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Všechno nejlepší, Tini!

21. března 2015 v 18:48 Novinky
Díky projektu s narozeninovým videem, který na blogu probíhal, většina z vás asi ví, jaký je dnes den. Dnes, 21. března 2015 slaví nesmírně talentovaná a krásná herečka Martina Stoessel, představitelka Violetty, své 18. narozeniny. Dnes tak Tini překračuje bránu dospělosti, a z holky se stává žena. Já přeji Tini jen to nejlepší a nejkrásnější v jejím osobním životě, ať si své narozeniny užije, a v neposledním řadě také mnoho úspěchů v její keriéře, která rozhodně s koncem Violetty neskončí!


Tini nezapomněla poděkovat na svém Twitteru všem fanoušků, za jejich přání:
"Las y los amo, gracias por todos sus mensajes, me emociona mucho. Soy muy feliz, GRACIAS!"
"Drahé a drazí, děkuji za všechny vaše zprávy, které mě velmi dojímají. Jsem moc šťastná, DĚKUJI!"

Co se týče našeho přání pro Tini, video i koláž jsem poslal na její Facebook, Twitter, e-mail, a to hned několik krát. Je však logické, že dostává tisíce přání, a proto není možné, aby odpovídala na každé zvlášť. Tím spíš, že ji spolu s ostatními dnes v 16:00 čekal koncert v švýcarské Ženevě. Věřme však, že na naše přání alespoň narazila, nebo narazí.

A Tini samozřejmě popřáli i její kolegové a přátelé z Violetty. Video pro ni natočili během posledního koncertu, zatím co Tini na pódiu ukončovala show s písní Libre soy :)


Styl 50 - Spring is coming...

21. března 2015 v 14:18 Vzhled stránky

20.3.2015 - 2.5.2015

Layout č. 50
20.3.2015 - 2.5.2015
Barvy: růžovo-oranžová, růžová, barvy jara
Fotky: Cande Molfese, Tini Stoessel, Lodo Comello
Něco o něm:
Je tady neuvěřitelný 50 layout tohoto blogu. S prvním jarním dnem bylo potřebné, aby se do nového kabátu převlékl i náš blog. Ačkoliv možná venku ještě není ta pravá jarní atmosféra, věřím, že sem už přišla. Do záhlaví jsem použil fotky holek Tini, Lodo a Cande. Tak ať se nový Lay líbí :)

Violetta: VERSUS - 4. Otočky

20. března 2015 v 18:07 VERSUS
Další pátek sebou přináší další díl miniseriálu VERSUS. Dnes máme první jarní den, no ve videu se tak trochu přeneseme do léta, jelikož bude dnešní souboj bazénový. Vodní míč asi mnozí znáte, a přesně to bude dnešní disciplína. Kdo bude lepší a zvítězí?

Pokud se vám titulky nezobrazují, klikněte na symbol "titulky", který najdete vedle nastavení kvality videa. Může se zobrazovat i jako symbol "CC".
Pokud video nejde spusit, klikněte ZDE

Který kluk byl dnes nejlepší? Opět můžete hlasovat v anketě.

Na další video ze série VERSUS se můžete těšit zase za týden.