Leden 2015

Then and Now: Francesca - Lodovica Comello

31. ledna 2015 v 18:00 Then and Now
Projekt Then and Now pokračuje. Dnes se podíváme na další postavu a její cestu seriálem. Tentokrát si přiblížíme jak šel čas s oblíbenou postavou Fran.

Francesca to jako cizinka s ne zrovna nejbohatšími rodiči nemá na začátku nejlehčí. I tak se ale hned ukazuje její dobrosrdečnost a schopnost udělat pro své přátele cokoliv. Jak jinak se dá nazvat to, že dokáže svou opravdovou lásku nechat své nejlepší kamarádce. Fran je bláznivá, no ve vážných situacích se dokáže zachovat tak, jak by se mělo, což se nemění ani ve druhé sérii. Stejně jako ostatní holky, i Francesca dospívá a je z ní větší žena jako doposud. Po Tomásovi se dokáže opět zamilovat když potkává Marca. Ve třetí sérii přichází ještě vyspělejší Fran, no pořád s tou samou schopností svým přátelům naslouchat a pomáhat jim.


Na závěr můžete v anketě pod článkem opět hlasovat, ve které sérii se vám Francesca vzhledově líbí nejvíc.

Sobotní rozhovory - Jorge Blanco

31. ledna 2015 v 16:50 Sobotní rozhovory
Přeji všem hezkou sobotu, kterou si dnes zpestříme po delší době sobotním rozhovorem. Tentokrát se podíváme na rozhovor s představitelem Leona, do kterého se zamilovalo mnoho fanynek po celém světě. Jorge Blanco nám poví o svém životě, o Violettě a taky o svých plánech do budoucna. Tentokrát však nepřináším mnou přeložený rozhovor, protože jsem opravdu neměl dost času na překlad. Jde o rozhovor, který se objevil na českém portálu disneychannel-news.free-life.cz, takže je možný, že někteří z vás ho už i četli. Už brzy se však můžete těšit na další, který překládám já. Takže dost řečí, pojďme na rozhovor s Jorgem :)

V první sérii sis zahrál padoucha, teď hraješ sympaťáka. Co se ti líbilo víc?

Je super být tím hodným, ale zároveň je opravdu zábavné chovat se jako darebák. Parádně jsem si to užíval, protože to pro mě bylo něco nového, v reálu jsem se nikdy zle nezachoval. Docela bych si tu svou zápornou linku prodloužil. Jako herci se mi role lumpa líbí víc.

Violetta se vysílá po celém světě. Jaké to je, když se slyšíš v jiném jazyce a "mluvíš" úplně odlišným hlasem?

Vědět, že v tolika zemích na celém světě mám naprosto jiný hlas, je taky strašně fajn, je to legrační. Někdy přemýšlím, jaký ten kluk, co mě dabuje, asi je. Některé z dabingů na mě padnou jako ulité, u jiných se řežu smíchy. Sám jsem se dabingu chvíli věnoval a musím říct, že je to zajímavé!

Co bys rád dělal v budoucnu, po Violettě?

Určitě chci co nejdřív začít pracovat na vlastním albu. Mám moc rád jak herectví, tak zpívání, a přál bych si věnovat se obojímu, ale kdybych si měl jedno vybrat, byl by to zpěv. Mým snem je každopádně takový mix, vedle hudby pracovat i ve filmu.

Pocházíš z Mexika a kvůli natáčení ses přestěhoval do Argentiny. Jak se ti tam žije?

Do Argentiny jsem se stěhoval s vizí, že tam strávím osm měsíců, už jsou to ale tři roky! Být tak daleko od příbuzných a přátel je občas docela náročné, ale je to ohromná zkušenost a já jsem za ni strašně vděčný. Ne každý má šanci procestovat svět a pracovat v zahraničí. Popravdě se většinu času snažím na domov nemyslet, protože vím, že až se tam jednou vrátím, bude mi Argentina chybět. Máme tady ve Violettě vážně skvělou partu, trávíme spolu hodně času. A to mi to dost ulehčuje.

Cestuješ rád? A jaké místo, které jsi navštívil, sis zamiloval nejvíc?

Cestování naprosto zbožňuju! Byl jsem ve spoustě zemích a na mnoha místech, takže je opravdu těžké vybrat jen jedno. Hodně se mi líbí evropská města, třeba Sevilla, Madrid, Barcelona, Malaga, Bilbao, takovou klasikou je Paříž a uchvátil mě třeba takový Řím. Jak vidíte, jediné místo prostě vybrat nedokážu!

Zažil jsi při cestování nějaká dobrodružství, o která by ses s našimi čtenáři rád podělil?

Když cestujeme s turné po Americe a Evropě, máme nějaký volný čas a můžeme poznávat město, ve kterém právě jsme. A máme několik parádních zážitků! V Chile se nám stalo, že náš hotel neprodyšně obklíčili fanoušci. Diego měl zrovna narozeniny, a tak jsme potřebovali jít ven, abychom mu koupili dárek. Poprosili jsme hotelovou ochranku, aby nám pomohla. Snažili jsme se proplížit ven, ale šest fanoušků si nás všimlo… Asi si dovedete představit jejich reakci, všichni křičeli nadšením! To, že jsme je prosili, aby byli potichu, se minulo účinkem, a tak jsme museli zpátky a Diego zůstal bez dárku.

Jakým jsi byl studentem? Chodil jsi do školy rád, nebo jsi byl spíš "záškolák"?

Prostřídal jsem velkou spoustu škol, protože kvůli tátově práci jsme se hodně často muselo stěhovat. Pro někoho nepříjemné, já jsem se díky tomu naučil se se všemi rychle skamarádit. Takže mám přátele prakticky po celém Mexiku. Nikdy jsem vlastně neměl svou "partu", vždycky jsem se bavil úplně se všemi.

Když jsem začal s herectvím, musel jsem se hodně učit doma, protože na chození do školy už prostě nebyl čas. A musím říct, že je to o dost jiné než mezi kamarády ve škole. Radím vám, užívejte si školy, dokud můžete, protože studovat sám je o dost těžší!

Hlavní hvězdou Violetty je krásná Martina Stoessel. Jak si hraní s ní užíváš?

S Martinou se hraje jedna báseň! Když seriál začínal a my byli o tři roky mladší, bral jsem ji jako svou mladší sestřičku. Za tu dobu se pořádně změnila! Je to skvělá holka a někdo, koho můžu nazvat svým přítelem. Když spolu točíme, hned si padneme do noty a jde nám to lehce. Bylo by daleko těžší pracovat s někým, kdo by se mi nelíbil.

disneychannel-news.free-life.cz

Then and Now: Leon - Jorge Blanco

30. ledna 2015 v 18:00 Then and Now
Do finále seriálu Violetta v Argentině chybí jeden týden, a proto na blogu pokračujeme v novém projektu, ve kterém si připomínáme, jak se jednotlivé postavy během třech sérií seriálu měnily. Dnes se podíváme, jak šel čas s Leonem.

Na začátku první série patří Leon do Ludmiliny party, je arogantní a namyšlený, zkrátka stejný jako jeho partnerka Ludmila. Jeho život však změní příchod Violetty, která má být nejprve pouze nástrojem jeho pomsty, no postupem času zjišťuje, že ji miluje. Láska dokáže z Leona udělat kluka, kterým byl uvnitř. Z kluka, který myslel jen na sebe, se stává upřímný a čestný hoch. Takovým zůstává i ve druhé sérii, ve které navíc objevuje i svou novou vášeň pro motokros, která pokračuje i v sérii třetí. To co pokračuje a nemění se, je taky jeho láska k Violettě.


No a na závěr můžete v anketě pod článkem opět hlasovat, ve které sérii se vám Leon vzhledově líbí nejvíc.

Then and Now: Violetta - Martina Stoessel

29. ledna 2015 v 18:00 Then and Now
Tak a je tu nový slibovaný projekt. Violetta se v Argentině po třech letech chýlí ke svému definitivnímu konci, proto si myslím, že je nejvhodnější doba na to, abychom si připomenuli, jak se postavy během jednotlivých sérií měnily. Každý den se podíváme na jednu postavu, dnes začínáme s hlavní postavou seriálu, s Violettou.

Na začátku seriálu je Violetta pro všechny malá a tichá holka, která nezná svět a jen těžko by se dokázala vzepřít svému otci. Život jí změní příchod do Studia 21 a poznání nových přátel. Díky tomu jsme během 1. série mohli pozorovat, jak se Violetta mění, poznává svět a začíná jít za svými sny. V druhé sérii potkáváme již mnohem zralejší Violettu, která už má jasno v tom, co chce v životě dělat, dokáže se rozhodovat podle sebe a dokáže se vzepřít svému otci, pokud to považuje za správné. Violetta se během první a druhé série mění z dívky na ženu, kterou už, dá se říct, v třetí sérii je.


No a na závěr můžete v anketě pod článkem hlasovat, ve které sérii se vám Violetta vzhledově líbila nejvíc.

Ciao Itálie!

28. ledna 2015 v 21:57 Violetta Live 2015 International Tour
Po třech koncertech v Portugalsku se turné Violetty přesouvá do další země. Další na seznamu je Itálie, kde je seriál Violetta extrémně populární. Dohromady hvězdy navštíví pět italských měst. První koncert v Turíně proběhl dnes v 16:00, druhý začal ve 20:00. Jen pro zajímavost, zítra se Tini přimluví celé Itálii v rozhovoru v rádiu Italia... Na závěr článku se ještě můžete podívat na pár fotek z dnešního koncertu v Turíně. :)


Od začátku až do konce...

27. ledna 2015 v 20:11 Then and Now
Violetta se blíží ke svému definitivnímu konci. Samozřejmě ne tady u nás v Česku, kde je vysílání víc jako rok pozadu, ale ve skutečnosti už bude Violetta na své mateřské stanici brzy historií. Do konce zbývá 9 epizod, přičemž premiéra poslední epizody seriálu by měla proběhnout v pátek 6. února, a v neděli 8. února by měl být podle programu odvysílán speciál k finále. Zatím však není známo, o co přesně v tomhle speciálu půjde. Další informace k velkému finále seriálu Violetta budu samozřejmě i dál přinášet sem na blog.

Krom toho si však na blogu u příležitosti konce Violetty v Argentině uděláme projekt! Společně se podíváme jak se herci, nebo spíš postavy měnili během seriálu, od první série až po třetí. Každý den se na blogu vždy v 18:00 objeví jedna postava se svými proměnami od začátku až do konce...

S projektem "Thend and Now" neboli "Tehdy a teď" začínáme už ve čtvrtek, kdy se podíváme na cestu první seriálové postavy, kterou bude Violetta.

Věděli jste, že... (11)

24. ledna 2015 v 14:16 Věděli jste, že...
Máme tady první díl opravdu velmi oblíbené rubriky Věděli jste, že... v tomto roku. Pokud se chcete opět dovědět různé zajímavosti ze světa Violetty a o našich hercích, jste tu správně! Například, Věděli jste, že...

...Když měla Martina Stoessel 10 let, tedy v roce 2007, zahrála si v argentinském seriálu Patito Feo? Byla to její první herecká zkušenost a zajímavostí je, že v seriálu hrál i Diego Ramos (Herman) či Rodrigo Velilla (Napo).

..................................................

...Diego Domínguez (Diego) má 3 tetování?

..................................................

...Seriálová Violetta se narodila 26. června 1995? Datum jejího narození je například vidět na přihlášce do studia. Violetta je tedy o necelé 2 roky starší než její představitelka Martina Stoessel.

..................................................

...Seriál Violetta se měl původně jmenovat Esperanza mía (Moje naděje) nebo Esperanza (Naděje)?

..................................................

...Jorge Blanco (Leon) si při konci turné Violetta en vivo vymknul kotník a skončil na invalidním vozíku?

Sbohem Španělsko, Ahoj Portugalsko!

23. ledna 2015 v 20:19 Violetta Live 2015 International Tour
Jak už jste si zde na blogu mohli přečíst, světové tour Violetta Live se přesunulo ze Španělska do Portugalska, kde dnes v 17:30 odstartoval v Lisabonu první portugalský koncert. Včera se krom toho ve města konala tisková konference s herci z Violetty, ze které exkluzivní záběry tady nesmí chybět! Jinak se taky můžete podívat na video ze Španělska, které se dnes objevilo na netu.

Herci definitivně opustili Španělsko. Podívejte se na video, které nám dokumentuje jak začátek turné naše hvězdy prožívali.

No a taky se podívejte na zmiňované fotografie z tiskové konference
Další fotografie najdete v Celém článku

TiniCam 22.1.2015

23. ledna 2015 v 19:19
Pokud jste zmeškali live stream s Tini Stoessel, který proběhl včera večer, zde se můžete podívat na záznam.


TINICAM již dnes!

21. ledna 2015 v 18:18 Novinky
Aktualizováno: Již DNES večer se uskuteční první TiniCam na evropské půdě. Martina Stoessel bude online na live streamu. Pokud náhodou netušíte, co to znamená, můžete se podívat na loňskou TiniCam zde. Tini bude online na web-kameře a bude komunikovat s fanoušky. TiniCam se uskuteční dnes v 19:00 portugalského času, kde se právě Tini s celým turné nachází, což je ve 20:00 našeho středoevropského času. Odkaz na TINICAM najdete večer na blogu!


Tini zve fanoušky na TiniCam