Prosinec 2014

Velká anketa roku - Finální fáze

31. prosince 2014 v 16:06 Velká anketa roku
Velká anketa roku přechází do další fáze! V první fázi jste mohli nominovat vaše oblíbence. Vaše nominace se spočítaly, a ti, kteří jich získali nejvíce postoupili až sem. V každé kategorie teď bude soutěžit 5 vámi vybraných herců, postav, písniček, párů... a je pouze na vás, komu z dané pětice dáte svůj hlas. Hlasování bude trvat do středy 14. ledna 2015

HLASOVÁNÍ JE UKONČENO


Včerejší akce v Madridu...

30. prosince 2014 v 17:15 Violetta Live 2015 International Tour
Druhé celosvětové turné Violetta Live 2015 začíná! Vše otevře koncert v Madridu, který proběhne 3. ledna, tedy už za pouhé 4 dny! Herci však přiletěli na náš evropský kontinent už před pár dny, a včera 29. prosince v 17:00 se představili na balkóně budovy Teatro Real v Madridu. Na hvězdy z Violetty se přišli podívat davy fanoušků, a dokonce si společně s herci zazpívali. Tahle včerejší akce se dá považovat za zahájení Violetta 2015 Live Tour!

Podívejte se na video z akce, a vychutnejte si skvělou atmosféru.


Velká anketa roku - Nominace ukončeny!

27. prosince 2014 v 14:00 Velká anketa roku
První fáze Velké ankety, ve které jste měli možnost do jednotlivých kategorií nominovat vaše oblíbence, byla ukončena. Ačkoliv jsem plánoval ukončit nominace až na Silvestra, nominací už přišlo opravdu hodně! Děkuji všem, kteří si našli čas na vyplnění formuláře a nominovali do ankety své oblíbené herce, postavy, zpěváky, písničky a páry. V následujících dnech proběhne sčítání vašich nominací a již na Silvestra, tedy za 4 dny se dovíte jména těch, kteří získali nejvíce vašich nominací a postoupí do druhé fáze. Hlasování začne rovněž na Silvestra. Jen pro upřesnění, z každé kategorie postoupí do další fáze 5 těch, kteří získali nejvíce nominací.

Krásné Vánoce 2014!

24. prosince 2014 v 16:32 Novinky
Po 365 dnech práce, někdy tvrdé, někdy úspěšné, někdy méně úspěšné, je tu opět čas oddechu, rodiny a lásky. Jsou tu opět nejhezčí svátky roku. Všem návštěvníkům blogu přeji, abyste si tyhle výjimečné dny užili, abyste prožili krásné Vánoční svátky v kruhu těch nejbližších, aby byl pro vás dnešní den a především večer opravdu štědrý, a splnila se vám vaše vánoční přání. Vychutnávejte si vánoční atmosféru, prožijte Vánoce v klidu a užijte si je, protože jsou přeci jenom jednou do roku.


No a na závěr je tady vánoční překvapení, které jsem vám slíbil. Připravil jsem pro vás jako dárek speciální video... Užijte si 10 nejlepších momentů 1. série Violetty!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ZDE

Advent 2014 - 24. prosince

24. prosince 2014 v 12:00 Advent 2014
Tak a je tu den, na který mnozí čekají celý rok! Dnes jsou Vánoce a na blogu máme poslední adventní video. Jako poslední video jsem vybral opravdu krásný a hlavně silný okamžik z poslední epizody 1. série, který změnil hodně. Myslím, že k tomu netřeba říkat nic víc, třeba se jen podívat. Tímto také končí náš adventní projekt. Věřím, že se vám projekt líbil a opravdu splnil to co bylo cílem, tedy zpříjemnit si čekání na Vánoce!


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Překlad:
Angie: Vím, že to všechno děláš kvůli Violettě. Vím, že ji miluješ a nechceš ji ztratit stejně jako si ztratil Maríu. Podívej, já tomu rozumím, ale nevím jestli si slyšel to nejdůležitější...

Advent 2014 - 23. prosince

23. prosince 2014 v 19:00 Advent 2014
Máme tady předposlední adventní video. Dnes ani tak nepůjde o hudební okamžik, ale pro všechny fanoušky Leonetty je tenhle moment určitě kouzelný! Víc k tomu asi není co dodat. No a určitě je zbytečné připomínat, že Vánoce jsou už zítra!!!


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Poslední adventní video bude na blogu zítra už v 12:00

Velká anketa roku - Nominace

22. prosince 2014 v 21:04 Velká anketa roku
Tak a avizovaný projekt je tady! Začíná se velká anketa, ve které budete volit nejlepší herce z Violetty, nejoblíbenější postavy, písně a ještě mnohem víc. Dohromady můžete rozhodovat až v 8 kategoriích. Jak už jsem psal v úvodním článku, hlasování nebude probíhat na blogu v anketě jak jste zvyknutí, a anketa bude mít dvě fáze. V první fázi, která právě začíná, můžete do každé kategorie nominovat vaše oblíbence. Do každé kategorie můžete napsat tři jména. Podrobnosti najdete když si anketu otevřete. Ve druhé fázi se už pak bude rozhodovat mezi těmi, kteří od vás získají v téhle fázi nejvíc nominací.

Takže je to opravdu snadné, napište do každé kategorie tři jména (nebo názvy) vašich oblíbenců, které chcete nominovat. (Pro upřesnění, nominovat můžete i herce, postavy, písně a páry z 3. série)

První fáze ankety byla ukončena!


Advent 2014 - 22. prosince

22. prosince 2014 v 19:00 Advent 2014
Je 22. prosince a máme tu další adventní video. Dnešní video mluví o přátelích, kteří drží v nejhorších chvílích spolu. Užijte si ho, protože podle mně je opravdu moc hezké. No a zřejmě ani nemusím připomínat, že do svátků zbývají pouhé 2 dny!


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Přichází Velká anketa roku!

21. prosince 2014 v 21:54 Velká anketa roku
Jak jsem slíbil, během přestávky ve vysílání Violetty a během zimních prázdnin přijde na blog nový projekt! Teď je čas si ho představit.

Mnozí jste chtěli opět něco podobného jako souboje postav, hlasování za nejlepší píseň a podobně. V tomhle projektu ale budete mít všechno v jednom! Novým projektem totiž bude velká anketa, ve které budete hlasovat až v 8 kategoriích. Seznam všech kategorií, ve kterých se bude hlasovat najdete níže.

Hlasovat se ale nebude na blogu v anketě jak jste zvyknutí, ale jiným způsobem, o kterém prozradím víc až pak. Hlasování bude mít 2 fáze. V první fázi budete do jednotlivých kategorií nominovat své oblíbence, no a ve druhé fázi proběhne už samotné hlasování.

Kategorie budou:

Pozor, první fáze ankety začíná už zítra!

Advent 2014 - 21. prosince

21. prosince 2014 v 19:00 Advent 2014
Máme tady 21. adventní video v 21. adventní den. Dnes je to video z první série, které je podle mně opravdu kouzelné. Violetta zpívá poprvé na veřejnosti, a ačkoliv je z ní na začátku cítit velká tréma, v polovině písně nastává zlom. Užijte si krásné video a taky dnešní poslední adventní neděli, do Vánoc zbývají 3 dny!!


Pokud nejde spustit, klikněte ZDE

Překlad úvodního dialogu:
Angie: Hermane? Konečně vás mám. Co tu děláte?
Herman: Hledám Violettu.
Angie: Vaše dcera je v pořádku, sedí támhle společně s Leonem.Tak jdeme, Hermane jdeme!
Herman: Já se jen chtěl...
Angie: Hermane!