Září 2014

Leonetta - příběh: část 29

30. září 2014 v 20:33 Leonetta - příběh
Mezi Violettou a Leonem je to čím dál tím komplikovanější. I když nejsou spolu, pořád se mají rádi. Navíc je stále spojuje i něco víc, protože se jim ve snu zdá ta samá nádherná melodie... Užijte si 29. část příběhu Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Blog najdete už i na Facebooku

28. září 2014 v 19:48 Novinky
Od včerejška má blog svoji oficiální Facebookovou stránku. Kromě asku nebo mailu mně tedy můžete kontaktovat už i na Facebooku. Samozřejmě na téhle stránce můžete diskutovat, komentovat a psát vaše názory. Budu se snažit přidávat současně s blogem všechny aktuality a novinky o Violettě a taky informace o blogu. Takže budu moc rád, když se na stránku podíváte a dáte nám Like. :)

Stránku na Facebooku najdete ZDE


Soutěž o nejlepší povídku - Finále

27. září 2014 v 18:05 Nejlepší povídka
Tak a je to tady. Z dvou základních kol soutěže vzešla finálová pětice těch nejlepších vámi napsaných povídek, a nejbližší dva týdny bude probíhat hlasování, ve kterém budete volit tu nejlepší z nejlepších. 10. října budeme znát jméno povídky, která od vás získá nejvíc hlasů, stane se nejlepší povídkou a její autor nebo autorka získá ceny jako školní rozvrh hodin s Violettou, obaly na sešity s Violettou, záložky do knihy, plakát a možná ještě něco víc..

Je to jednoduché. Přečtete si pět povídek v Celém článku a pod článkem dejte v anketě hlas té, která je podle vás nejlepší a zaslouží si vyhrát. Všem přeji hodně štěstí a ať vyhraje ten nejlepší :)

Soutěž o nejlepší povídku - Vítěz druhé šance

27. září 2014 v 14:36 Nejlepší povídka
Čtyři povídky jste poslali do finále vy vašimi hlasy ve dvou předešlých kolech. Pátou povídku jsem posunul do finále já. Ze všech povídek, které nepostoupili jsem vybral jednu, která se mi líbila nejvíc a uzavře finálovou pětici. Název této povídky a jméno autora/autorky naleznete v Celém článku.

Soutěž o nejlepší povídku - Druhá šance

26. září 2014 v 20:53 Nejlepší povídka
Už známe čtyři povídky, které z dvou základních kol postoupili do finále. Původně bylo ale řečeno, že ve finále bude bojovat pět povídek. A to pořád platí! Jedna z vypadnutých povídek totiž dostane druhou šanci. Povídku vyberu já sám a nezáleží a tom, z kterého je kola, nebo na jaké příčce se umístila. Jméno povídky, která se mi ze všech vyřezaných líbila nejvíc, dostane druhou šanci a bude bojovat ve finále bude oznámeno zítra.

Soutěž o nejlepší povídku - Výsledky 2. kola

26. září 2014 v 19:33 Nejlepší povídka
2. kolo soutěže o Nejlepší povídku dnes v 19:00 skončilo. Účast byla opět skvělá, dohromady hlasovalo za povídky 119 návštěvníků. Tentokrát byl souboj mezi povídkami mimořádně napínavý, protože rozdíly byli opravdu minimální. Ještě dnes odpoledne vůbec nebylo jasné, které dvě povídky postoupí do finále. Nakonec jste ale rozhodli, a zde jsou výsledky.

Do finále postupují povídky:
1. Stratení v Madride (Jortini) - 35 hlasů (29.4%)
2. Violetta a já (Soňka Soník Buterfly) - 26 hlasů (21.8%)

Nepostupující povídky:
Příběh o mé minulosti… (Teddy Honey)
Natáliino dilema (Víťa Z.)
Důležité rozhodnutí (Marcipánka)
RESTO BAR (BAND) - Lukova reportáž do reality show (Zoey)

Všem účastníkům moc krát děkuji. No a již zítra začíná finále...

2. kolo končí v 19.00

26. září 2014 v 14:51
2. kolo Soutěže o nejlepší povídku končí dnes v 19.90! Rozdíly jsou zatím velmi těsné. Pokud jste se ještě nezapojili, hlasujte za nejlepší povídku ZDE.

Leonetta - příběh: část 28

25. září 2014 v 19:44 Leonetta - příběh
Violetta je zklamaná z toho co o ní Leon řekl, jelikož to pochopila špatně. Leona trápí co si o něm teď Violetta myslí. Oba k sobě ale pořád něco cítí... Podívejte se na 28. pokračování Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Jorge Blanco uspěl i na KCA Mexico!

23. září 2014 v 18:49 Novinky

Nedávno jsem vás ZDE informoval, že na Kolumbijské Kids Choice Awards si herci z Violetty odnesli hned několik ocenění. Uplynulou sobotu se konalo udělování ocenění Kids Choice Awards v Mexiku, kde byli herci i samotný seriál opět nominováni v mnoha kategoriích. Martina Stoessel v kategorii Nejoblíbenější herečka, Jorge Blanco v kategorii Nejoblíbenější herec, Violetta en Vivo v kategorii Nejlepší divadelní show, Violetta 2 v kategorii Nejoblíbenější televizní seriál, fotka Martini Stoessel v kategorii Nejlepší selfie a Diego Dominguez v kategorii Nejoblíbenější záporná postava. Jako jediný ze všech těchto kategorií cenu nakonec získal jenom Jorge Blanco v kategorii Nejoblíbenější herec. Jorgemu (Leónovi) tak přibyla po výhře v Kolumbii další soška. Moc gratuluji.

Na herce teď ještě čeká Kids Choice Awards v domácí Argentině, které se bude konat v říjnu, no už teď se můžete zapojit do hlasování ZDE.

Leonetta - příběh: část 27

22. září 2014 v 19:55 Leonetta - příběh
Po rozchodu se to mezi Violettou a Leonem začíná opět pomalu urovnávat. Když si ale Violetta poslechne část rozhovoru mezi Leonem a Ludmilou, vyloží si to špatně a myslí si, že jí Leon doopravdy nikdy nemiloval. Velmi jí to ubližuje... 27. část příběhu Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE