Srpen 2014

Léto končí...

31. srpna 2014 v 20:29 Novinky
27. června jsem psal článek o začátku dvou úžasných měsíců klidu, nových zážitků a nezapomenutelných chvil. Ani nevím jak, ale dva měsíce prázdnin neuvěřitelně utekly a zítra se vrací život všech studentů a žáků v Česku do starých kolejí. Zítra (nebo když jste ze Slovenska tak pozítří) začíná opět školní rok, tedy dalších 10 měsíců tvrdé práce, ale i nových zážitků. Či se vracíte do vaší staré známé školy, nebo jdete poprvé na střední, přeji všem hezký začátek nového školního roku, a ať je pro vás nadcházejících 10 měsíců úspěšných!!

Začátek školy ale neznamená žádnou změnu pro blog. I když i já budu mít odteď více povinností, čas na blog si určitě vždy udělám a rozhodně se máte na co v nejbližší době těšit. Či už nové projekty, nebo start druhé série Violetty, nebo 3. narozeniny blogu, které společně oslavíme!

Takže užijte si ještě nedělní večer a rovněž posledních pár hodin prázdnin :)


Battle 7: Pablo or Herman? (Výsledky)

31. srpna 2014 v 15:27 Battle
I sedmý souboj postav z Violetty skončil, a na řade je jeho vyhodnocení. Soupěry byli Pablo a Herman, a rozhodli jste s celkem velkým náskokem. Tak se pojďme povídat na výsledky.


Takhle jste v sedmém Battlu hlasovali

Prázdniny jsou sice u konce, ale Battly nekončí! Zítra startuje další - Olga vs. Ramallo

Styl 44 - Violetta Koncert

30. srpna 2014 v 18:12 Vzhled stránky

30.8.2014 - 14.9.2014

Layout č. 44
30.8.2014 - 14.9.2014
Barvy: Fialová
Fotky: Violetta Koncert
Něco o něm:
Léto je bohužel na konci, proto jsme se museli rozloučit i s letním Layoutem. Nový Layout promuje filmový koncert Violetty, který uvidíme na Disney Channel už 13. září. Snad jste spokojeni :)

Leonetta - příběh: část 22

29. srpna 2014 v 18:21 Leonetta - příběh
Violetta a Leon jsou zase spolu, no jejich vztah se opět začíná komplikovat poté, co Leon hned několik krát najde Violettu s Tomásem... Podívejte se na další pokračování příběhu Leonetty


 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE


AKTUALITA: 2. série Violetty startuje 20. října!

29. srpna 2014 v 13:06 Violetta 2
Je tu žhavá aktualita. Druhá série Violetty, na kterou všichni netrpělivě čekáme by měla odstartovat v pondělí 20. října. Tuhle informaci přináší portál disneychannel-news.free-life.cz. Oficiální program na říjen sice ještě nevyšel, no věřme, že brzy vyjde a tuhle informaci jenom potvrdí! Poté co bylo nedávno oznámeno, že druhá série nezačne v září byli fanoušci toho úspěšného seriálu zklamáni, no teď přichází tahle skvělá zpráva! Pokud tedy nenastane žádná změna, nová série začíná za necelé 2. měsíce!

Přihlaste se do nové soutěže o Nejlepší povídku!

27. srpna 2014 v 20:10 Nejlepší povídka
Na blogu už jsme měli projekty, ve kterých soutěžili písně ze seriálu Violetta, nebo postavy z Violetty. Teď ale přichází nová soutěž, ve které budete soutěžit Vy! V září startuje nový projekt - Soutěž o Nejlepší povídku Violetty. Zapojit se může každý kdo napíše povídku.

Podmínky soutěže:
1. Povídka musí mít něco společného se seriálem Violetta
2. Povídka by měla mít alespoň 200 slov
3. Povídka nesmí být vulgární
4. Povídka musí být v češtině nebo slovenštině
5. Povídka musí mít název a taky se nezapomeňte podepsat (stačí přezdívka)

A jak se do soutěže zapojit? Pokud splníte všechny uvedené podmínky, napište vlastní povídku a pošlete ji na níže uvedenou e-mailovou adresu. Povídka může být jakéhokoliv stylu. Můžete například vymyslet vaše smyšlené pokračování příběhu seriálu, nebo můžete napsat vymyslený příběh ze života herců. Nebo se můžete zaměřit na jednu postavu z Violetty a vymyslet příběh o ní. Tohle jsou všechno jenom příklady, možností je opravdu mnoho, takže je to jen a jen na vás. Povídky můžete posílat na mail do 10.ZÁŘÍ.

Povídky posílejte na e-mailovou adresu Orgpal.15@gmail.com


Leonetta - příběh: část 21

26. srpna 2014 v 19:25 Leonetta - příběh
Violetta a Leon jsou po rozchodu. Violetta chce však Leona zpátky, protože ho miluje a vše co se stalo bylo jenom nedorozumění. Bude Leon Violettě i nadále odolávat, nebo se dají zase dohromady?... Sledujte 21. část příběhu Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Battle 7: Pablo or Herman?

25. srpna 2014 v 16:49 Battle
Battle s pořadovým číslem sedm startuje! Opět se v něm utkávají seriálový rivalové, protože oba bojují o srdce Angie. I Pablo i Herman ji milují, no Angie si může vybrat jenom jednoho. Stejně tak vy můžete zvolit jenom jednoho vítěze tohohle souboje. Kdo to bude? Hlasování probíhá do neděle.


Anketa byla ukončena

Battle 6: Naty or Napo? (Výsledky)

24. srpna 2014 v 22:39 Battle
Šestý Battle dnes odpoledne skončil, takže zde jsou jeho výsledky. Do ankety se zapojilo ještě více návštěvníků, jako při minulém Battlu. Tentokrát je výsledek poměrně jasný. Tak jak jste hlasovali?


Takhle jste v šestém Battlu hlasovali

Před námi je sedmý souboj. Soupeřit v něm budou Pablo s Hermanem a startuje zítra.

Leonetta - příběh: část 20

22. srpna 2014 v 19:32 Leonetta - příběh
Leon už dál nedokáže snášet, že Violetta pořád chová city i k Tomásovi a rozchází se s ní. Ačkoliv to oba bolí, Leon je přesvědčen, že to tak bude lepší. Ludmila navíc zapracuje na tom, aby je ještě víc rozeštvala... Sledujte 20. část Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE