Červenec 2014

Leonetta - příběh: část 5

8. července 2014 v 20:04 Leonetta - příběh
Violetta a Leon jdou spolu na schůzku. Leon zjišťuje o strachu Violetty zpívat před lidmi a rozhodne se pomoct jí ho překonat. Připraví jí vystoupení v restauraci... 5. část Leonetty je tu!

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

The Best Song of Season 1 (Finále)

7. července 2014 v 15:00 The Best song of season 1
Ze 17 písní jste vybrali 8 těch nejlepších, které postoupili do semifinále. Minulý týden jste vybírali 3 písně, které se měli dostat až do samotného finále. Nejvíce hlasů získali písně Tienes el Talento, Podemos a Voy Por Ti. Finále je tady! Za týden v neděli budeme znát, která písní z těchto tří se stane tou nejoblíbenější.


Tienes el Talento (česky Mají Talent) - Tuhle píseň napsala známá rocková hvězda Rafa Palmer jako ústřední píseň pro reality show "Talenty 21" která probíhala ve studiu. Osm vybraných soutěžící pak s touto písní vystupovalo.

Podemos (česky Můžeme) - Píseň, která se přisnila jak Violettě tak Leónovy v době, kdy si byli vzdálení. Když León melodii ze sna složil a napsal text, tahle píseň o lásce je opět trochu sblížila.

Voy Por Ti (česky Jdu si pro tebe) - Píseň, kterou napsal a složil León. Mluví o jeho citech k Violettě. Tuhle píseň si Violetta a León vybrali na duet pro cvičení od Angie a měla být také součástí půlročního vystoupí, které ale bylo zrušeno.

Tak která píseň je nejlepší?

Hlasování ukončeno!

Finále už dnes!

7. července 2014 v 11:44 Novinky
Finále soutěže o nejlepší, píseň 1. řady Violetty je tady. Vybrali jste tři písně, no vyhrát může jenom jedna. O tom, která píseň se stane nejlepší, neboli vaše nejoblíbenější rozhodnete vy!

Finále startuje dnes v 15:00!


The Best Song of Season 1 - Výsledky Semifinále

6. července 2014 v 14:50 The Best song of season 1
I předposlední, semifinálové kolo soutěže, ve které hledáme tu nejlepší píseň z 1. řady Violetty je u konce. Do semifinále se dostalo 8 písní, které jste vybrali v předešlých kolech. Jak už ale bylo řečeno, do úplného finále mohli postoupit jenom tři. Vy jste svými hlasy rozhodli, které tři písně postoupí, takže tady jsou výsledky vašeho hlasování.

1. místo: Podemos - 21 hlasů (22%)
2. místo: Voy Por Ti - 18 hlasů (19%)
3. místo: Tienes el Talento - 16 hlasů (17%)
4. místo: Ser Mejor - 13 hlasů (14%)
5. místo: Te Creo - 10 hlasů (11%)
6. místo: Junto a Ti - 9 hlasů (10%)
7. místo: Habla si Puedes - 6 hlasů (6%)
8. místo: Ven y Canta - 1 hlas (1%)

Tohle je finálová trojice. Jedna z těchto písní se stane vítězem!

Výsledky v semifinále byli velmi těsné, takže já sám jsem opravdu zvědav, jak to dopadne. Velké finále startuje zítra!

Leonetta - příběh: část 4

5. července 2014 v 18:33 Leonetta - příběh
Poté co byli Violetta a León dáni Angie do dvojice pro duet, spolu začínají trávit víc času. Zdá se ale, že Violetta má v hlavě a v srdci pořád jenom Tomáse... Sledujte 4. část příběhu Leóna a Violetty

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE

Violetta 3 ještě v červenci?

4. července 2014 v 17:29 Violetta 3
Objevila se nová informace, že třetí řada seriálu Violetta začne v Argentině už 28. července. Dlouho očekávaná nová série by se tak na obrazovky Latinskoamerického Disney Channel mohla dostat už za necelé čtyři týdny, no zatím tuhle informaci Disney nepotvrdil. Zmiňují se o tom jenom některé portály.

Na Argentinském Disney Channel už ale běží reklamní spoty s názvem Un nuevo sueño (Nový sen), které promují příchod třetí řady. Jde o speciální záběry ze zákulisí. V spotech se ale zatím nezmiňuje datum, kdy 3. řada odstartuje.

Část reklamního spotu Un nuevo sueño, ve které se představují nové postavy.

Premiéry srpen 2014

3. července 2014 v 18:13 Disney Channel
Objevil se program pro druhý prázdninový měsíc. I v srpnu bude mnoho seriálu na Disney Channel bez premiér, no naopak některé seriály se dočkají opravdu bohaté nadílky. Hodně štěstí Charlie ukončí své čtyřleté působení na Disney Channel poslední epizodou Good Bye Charlie, no ne tak úplně. Předposlední epizoda Down a Tree zůstane zatím neodvysílaná. Kromě Hodně štěstí Charlie se můžeme těsit i na finále první řady seriálu Mako Mermaids, no narozdíl od Charlie, tento seriál bude pokračovat další řadou. Krom toho se ještě objeví v srpnu na obrazovkách premiérové epizody seriálů Pes a jeho blog, Liv a Maddie, Super doktoři a To já ne! Více naleznete v Celém článku.