Červenec 2014

Umíš španělsky?

24. července 2014 v 22:07 Novinky
Umíš španělsky? Pokud ano tak hledám právě tebe! Potřeboval bych někoho kdo celkem dobře ovládá tuto řeč pro překlad pár věcí. Více ohledně toho prozradím v mailu. Takže jestli umíš španělsky a máš zájem pomoct mi, neváhej a napiš mi na mou adresu Orgpal.15@gmail.com. Jestli neumíš španělsky ty ale znáš někoho kdo umí a byl by ochoten zapojit se, budu rád když ho informuješ o této ponuce. Budu vděčný pokud se kdokoliv přihlásí! :-)

Takže ještě jednou, pokud umíš španělsky a chceš pomoct, napiš na e-mail Orgpal.15@gmail.com kde ti prozradím více o této nabídce a dohodneme se. Děkuji.


Třetí série - Obrázky

24. července 2014 v 15:19 Violetta 3
4 dny! Tolik chybí do startu 3. série na Latinskoamerické verzi Disney Channel. Každý den během těchto posledních dní před premiérou budu přidávat články k 3. sérii. Dnes přináším promo fotky k nové řadě. Omlouvám se, že některé nejsou možná v nejvyšší kvalitě, ale zatím jsem je opravdu ve vyšším rozlišení nenašel.

Obrázky najdete po kliknutí na Celý článek ▼

Leonetta - příběh: část 10

23. července 2014 v 17:40 Leonetta - příběh
Violetta se rozhodne, že nechce být ani s Tomásem ani s Leónem. Ludmila má nový plán jak rozdělit Violettu a Tomáse. Aby Tomás žárlil, Violetta řekne, že jsou s Leónem pár... Podívejte se na 10. část Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE


Battle 2: Ludmila or Violetta?

21. července 2014 v 16:57 Battle
Máme tu druhou bitvu, ve které se opět utkají dvě velké rivalky. Jde zřejmě o největší sokyně z celého seriálu, a jsou to Ludmila a Violetta. Rozhodněte, která je lepší. Bude výsledek opět jednoznačný?


Anketa byla ukončena!

Exkluzivní předpremiéra Violetty 3!

21. července 2014 v 1:44 Violetta 3
Před chvílí proběhla v Argentině speciální předpremiéra třetí řady Violetty. Nová znělka, nové postavy, nová Violetta! Pokud jste to prošvihli, exkluzivně se můžete podívat na speciální ukázku zde. Je to sice španělsky, no myslím, že i tak to stojí za to!

Pokud Vám tohle video nejde spustit, druhé (méně kvalitní) video najdete ►ZDE

Battle 1: Angie or Jade? (Výsledky)

20. července 2014 v 21:07 Battle
První bitva se skončila. Proti sobě se postavili dvě velké rivalky, a to Angie a Jade. Vy jste rozhodli jednoznačně! Tady jsou výsledky.


Takhle jste v prvním Battlu hlasovali

Druhý Battle startuje zítra

Speciální předpremiéra 3. série Violetty

20. července 2014 v 14:34 Violetta 3
Třetí, a zřejmě taky poslední řada seriálu Violetta se dostane na obrazovky Latinskoamerického Disney Channel už za pouhých 8 dní. Nejenže u této příležitosti dali tvůrci lidem možnost ovlivnit děj podle sebe, teď také dovolí divákům podívat se na Violettu 3 ještě před její premiérou. Už dnes večer v 20:00 totiž Disney Channel LA odvysílá speciální "předpremiéru" , ve které budou zobrazeny záběry z první epizody nové série. No a samotná premiéra proběhne už za týden v pondělí 28. července.

Předpremiéra
Neděle 20. 20.00
Premiéra
Pondělí 28. 18.00


Leonetta - příběh: část 9

19. července 2014 v 22:29 Leonetta - příběh
Violetta poprvé při zpívání s Leónem cítí to, co cítila když zpívala s Tomásem. Co to znamená? Je zmatená... Užijte si 9. část Leonetty

 


Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE


Violetta - Z natáčení 3. řady #6

19. července 2014 v 14:17 Z natáčení 3. řady
Po delší době opět přináším pár fotek z natáčení 3. řady Violetty. V poslední době se jich objevuje čím dál tím víc. Tento týden se pokusím přinést i oficiální promo fotky k 3. sérii.