Květen 2014

Ser Mejor

31. května 2014 v 18:21
Text
Hay algo que tal vez deba decirte
Es algo que te hace muy, muy bien
Se siente tan real, esta en tu mente
Y dime si eres quien tu quieres ser

Tómame la mano, ven aquí
el resto lo hará tu corazón
No hay nada que no puedas conseguir
Si vuelas alto

Hay sueños de colores
no hay mejores, ni peores
solo amor, amor, amor y mil canciones
oh

Ya no hay razas, ni razones
no hay mejores, ni peores
solo amor, amor, amor y mil opciones
de ser mejor

Saber y decidir que hoy es posible
hoy es posible
y en cada pensamiento vuelvo a ser
uh vuelvo a ser
poder imaginar que somos miles
que somos miles
y el sueño que comienza a crecer

Tómame la mano, ven aquí
el resto lo hará tu corazón
no hay nada que no puedas conseguir
Si vuelas alto

Hay sueños, de colores
no hay mejores ni peores
solo amor, amor, amor y mil canciones
Oh

Ya no hay razas, ni razones
no hay mejores, ni peores
solo amor, amor, amor y mil opciones
de ser

Vamos a poder cantar
Y unir las voces
vamos a poder lograr
quitar los dolores
y ahora respira profundo
porque vamos juntos a cambiar el mundo

Hay sueños, de colores
no hay mejores, ni peores
solo amor, amor, amor y mil canciones
Oh

Ya no hay razas, ni razones
no hay mejores, ni peores
solo amor, amor, amor y mil opciones
De ser

Hay sueños, de colores
no hay mejores ni peores
solo amor, amor, amor y mil canciones
Oh

Ya no hay razas, ni razones
no hay mejores, ni peores
solo amor, amor, amor y mil opciones
De ser

De ser mejor
Hay canciones
Solo Amor
De ser mejor
De ser mejor

Violetta - Epizoda 77

31. května 2014 v 16:31
Série 1
Epizoda 77
Premiéra v ARG: 23. října 2012
Premiéra v ČR: 27. května 2014

76 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 78

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE


1. série je u konce!

30. května 2014 v 19:18 Violetta 1
Před pár minutami skončila finální osmdesátá epizoda seriálu Violetta. Seriálu, který se stal mimořádně úspěšným nejen v Argentině, Itálii či Británii ale postupně i u nás. Na obrazovky se k nám dostal 11. listopadu 2013 a od té doby neuvěřitelného půl roku, včetně přestávek, lákal k obrazovkám mnoho diváků. Velkolepé finále bylo dojemné, dramatické no hlavně opravdu velkolepé, a i když všechno dopadlo zřejmě tak jak mělo, tohle ještě rozhodně není konec. Drama bude pokračovat! Jelikož můžeme nazvat Violettu opravdu hitem, je tu druhá sezóna, která k nám dorazí už na podzim. Opravdu se je na co těšit!

Od pondělí se budou vysílat opět reprízy epizod 66 až 80. Po jejich odvysílaní se vrátí Violetta 23. června opět od samého začátku, tedy od prvního dílu.

A co bude během léta, mezi první a druhou sérií s blogem? Rozhodně nebude spát. Už teď mám připraveno více projektů, na které se já osobně už opravdu těším, a doufám, že budou úspěšné. Konkretní informace přinesu již brzy.


Epizoda 79 (29.května 2014)

30. května 2014 v 15:06 Violetta - epizody
Herman si Jade nevezme. Když Camila zjišťuje, jak si s ní Broduey zahrával, nechce ho už. Otec Jade a Matiase, který přišel v převleku na svatbu je odhalen a okamžitě zatčen. Herman řekne Jade, že je mezi nimi definitivní konec. Jade se zhroutí a chce se pomstít Angie. Herman už nechce dál zůstat v Buenos Aires, a tak Violettě oznámí, že odcházejí do Kataru. Ne jen Angelica a Angie, ale také Tomás a León přicházejí bojovat za to, aby Violetta neodjela. Herman je už ale rozhodnutý. Teď, když je Naty zraněná a nebude moct vystupovat, píseň bude zpívat místo ní Ludmila, přesně tak jak chtěla. Naty s Maxim ale chtějí dokázat, že za nehodu Naty může právě ona, což se jim díky bezpečnostní kameře taky podaří. Ludmila má teď velký problém. Violetta se přichází do Studia se všemi rozloučit. Angie je rozhodnutá, že odjede společně s Violettou. Violetta a Tomás se políbí.

A je to tady. Nenechte si ujít velké finále první řady seriálu Violetta. Příběh se uzavře dnes v 18:05

Violetta - Epizoda 76

29. května 2014 v 18:53
Série 1
Epizoda 76
Premiéra v ARG: 22. října 2012
Premiéra v ČR: 26. května 2014

75 ← Předchozí epizoda | Další epizoda → 77

 

Pokud video nejde spustit, klikněte ►ZDE


Epizoda 78 (28.května 2014)

29. května 2014 v 15:09 Violetta - epizody
Herman zjišťuje úplně vše. Ví, že Violetta chodila tajně celou dobu do Studia. Je v šoku a zakazuje jí tam ještě někdy vstoupit. Camila se chce vrátit k Brodueyovi, no ten si to chce ještě promyslet. Jade zamlčí Hermanovi, že o Studiu věděla také. León přichází k Violettě a řekne jí, že ať se rozhodne jakkoliv, vždy bude stát při ní. Violetta složí píseň pro závěrečnou prezentaci. Jelikož ji ale ona sama zpívat moct nebude, zpívat ji má Naty. Hvězdou chce být ale Ludmila, a tak se postará o to, aby se Naty zranila. Je tu den svatby Jade a Hermana. Studentům se nelíbí, že táta zakázal chodit Violettě do studia a tak přicházejí protestovat k nim domů. Když Herman navíc zjišťuje, že Violetta utekla z domu, je opravdu naštvaný. Jde ji hledat do Studia. Jade se bojí, že Herman tak nestihne svatbu. Violettu domů přivede Angie. Řekne Hermanovi, že ho miluje, no zdá se, že i tak tím nic nezmění a Herman si vezme Jade. Nebo ne?

Finále se blíží. Sledujte předposlední epizodu už dnes v 18:05

Epizoda 77 (27.května 2014)

28. května 2014 v 15:11 Violetta - epizody
Ramallo se rozhodne vyhovět Jade a podává výpověď. Společně s ním odchází z domu i Olga. Nemá ale kam jít a tak může zatím bydlet u Angie. Violetta neví, jestli si má vybrat Leóna, nebo Tomáse, protože k oběma něco cítí. Do země přijela Brodueyova sestřenice Valerie. Camila si myslí, že je to jeho holka a Naty si zase myslí, že je to holka Maxiho. Obě žárlí. Angie se vůbec nelíbí, jak Jade s Violettou zachází. Varuje Hermana, no ten jí nevěří. Před Studiem se objevuje obří reklamní plakát na závěrečný koncert. Je na něm i Violetta. León a Tomás se objevují před domem Violetty a chtějí jí zazpívat píseň. Herman je okamžitě vyhazuje. Tím ale jejich boj nekončí. Oba chtějí Violettu získat. Ta už se nechce dál trápit a tak řekne, že nechce ani jednoho. Jade prozradí Hermanovi, že Angie pracuje ve Studiu. Herman tam okamžitě jde. Uvidí plakát s Violettou a odhalí její tajemství?

Napětí stoupá. Další díl už dnes v 18:05

Epizoda 76 (26.května 2014)

27. května 2014 v 15:07 Violetta - epizody
I když to vypadalo tak, že mezi Tomásem a Violettou už nic nevznikne, opět se začínají sbližovat. Violetta ale Tomáse odmítá. Camila je naštvaná na Brodueye za jeho podvod. Herman chce, aby proběhla svatba se Jade co nejdříve a pouze v rodinném kruhu. Jade novinku o svatbě nadšeně oznámí Violettě. Ta tomu nemůže uvěřit a je přesvědčená, že táta dělá obrovskou chybu. Francesca přichází přespat k Violettě. Naty ignoruje Maxiho, jelikož si myslí, že s ní chodil jenom kvůli sázce. Matias navrhuje Hermanovi, aby vytvořili pro dobro Jade předmanželskou smlouvu. Herman souhlasí. Ramallo Hermana neustále odrazuje od svatby se Jade. Te se to vůbec nelíbí a tak chce, aby Herman Ramalla vyhodil. Tomás řekne Violettě, že to s ní chce zkusit. No přichází i León a taky Violettě řekne, že ji chce zpátky.

Díl 77 nás čeká už dnes v 18:05 na Disney Channel

Violetta Koncert - seznam kin (aktualizace 3)

26. května 2014 v 20:21 Violetta Koncert
Violetta Koncert běží v kinech dál i během července. Proto přináším aktualizovaný seznam posledních pár měst, kde se bude film v nejbližší době ještě hrát.

Česká Republika

Slovensko
Na Slovensku v nejbližší době stále nejsou plánované žádné premiéry. Situaci dál sleduji
programy.sms.cz

Epizoda 75 (23.května 2014)

26. května 2014 v 15:05 Violetta - epizody
Jade a Matias vědí, že je Angie teta Violetty a rozhodně to hodlají využít. Zdá se, že přátelství mezi Naty a Ludmilou je konec. Naty si vše s Maxim vyříká a dávají se dohromady. Jade čeká na správný okamžik, kdy řekne Hermanovi pravdu o Angie. Ten nastává u večeře. Herman je v šoku. Angie mu to chce vysvětlit, no Herman ji okamžitě vyhazuje. Violetta je zklamaná ze všech tátových lží. Jejich vztah se pomalu rozpadá. Otec jí ale slíbí, že ji tentokrát pryč neodveze. Broduey nedokáže říct Camile, že je zpátky v kapele a tak jí neustále lže. Ludmila řekne Naty, že s ní Maxi chodí jen kvůli sázce. Violetta se svěří Leónovi, že jí chybí a miluje ho. León je ale přesvědčen, že Violetta pořád něco cítí i k Tomásovi a tak ji odmítá. Kluci z kapely mají vystoupení v Resto Baru. Přichází tam Camila a tak odhalí Brodueye. Jade opouští dům, jelikož se zdá, že je mezi ní a Hermanem konec. Herman ji ale zastaví a navrhne jí, aby se okamžitě vzali.

Poslední týden Violetty plný nečekaných zvratů startuje. Nenechte si to ujít už dnes v 18:05