Březen 2014

Epizoda 60 (28.března 2014)

31. března 2014 v 15:10 Violetta - epizody
Herman slyší v počítači hlas Violetty, no když se podívá, je tam už naštěstí Naty. Policie již ví, že otec Jade a Matiase je zpátky ve státu. Ludmila překazí začínající vztah Maxiho a Naty. Tomás nechtěně poškodí Gregoriovu novou sochu. Díky špiónovi Gregorio brzy zjišťuje, že to byl právě on. Federico Tomásovi řekne, že Ludmila roztrhala Violettinu přihlášku do show, díky čemu Violetta téměř nemohla vystoupit. Je na Ludmilu naštvaný. Olga slyší, když mluví policie s Matiasem o jeho podmínce. Hned to řekne Hermanovi. Matias a Jade se z toho dokážou vymluvit a tak Hermán nezjišťuje nic o jejich pletkách s policií. Ve studiu se konečně vyhlašují jména 8 vybraných soutěžících. Jsou to Maxi, Francesca, León, Tomás, Naty, Ludmila, Federico a Violetta.

Další, šedesátá první epizoda má premiéru dnes v 18:05

Diplomy za 13. Bleskovku

30. března 2014 v 18:36
Diplomy za poslední bleskovku mám hotové. Snad potěší :-)

Souboj nápadníků přichází!

29. března 2014 v 14:57 Souboj dvou nápadníků

León a Tomás. Dva zcela odlišní kluci, kteří denně v seriálu Violetta bojují o srdce Violetty, kterou oba milují. Jaké by to ale asi bylo, kdyby se tyhle dva kluci utkali proti sobě v reálném životě? To se brzy dovíte! Latinskoamerický Disney channel totiž připravil speciální mini seriál, ve kterém se Jorge(León) a Pablo(Tomás) utkávají v řade přátelských soubojů v různých disciplínách! Český Disney channel tyto videa nadaboval do našeho jazyku, takže věřte, že o zábavu bude postaráno. Tento seriál už v dubnu na tomto blogu!

Epizoda 59 (27.března 2014)

28. března 2014 v 16:47 Violetta - epizody
Violetta Federica odmítne a je opravdu naštvaná, že se ji pokusil políbit. Otec Jade ji žádá, aby před všemi, včetně Matiase držela v tajnosti, že se vrátil. Ludmila, která o tom slyšela v Restó Baru řekne Leónovi, že se Federico pokusil políbit Violettu. León si to s ním jde hned vyřídit. Luca se stává oficiálně novým moderátorem Reality Show. Konkurz do Reality Show začíná. Všichni studenti jsou nervózni, no nejvíce zřejmě Camila, která dokonce zaspí a téměř konkurz nestihne. Violetta stále nepřichází na řad, čemu vůbec nerozumí. Později ale zjišťuje, že její jméno vůbec není na seznamu uchazečů, a zjišťuje také proč. Ludmila roztrhala její přihlášku. Díky záloze v počítači se ale nakonec nedorozumění vyjasňuje a Violetta může před porotu předstoupit. Olga a Ramallo sledují Volettino vystoupení přes internet, když přichází Herman.

Další týden finišuje dnešní epizodou v 18:05

Happy B-day Brenda!

27. března 2014 v 19:18 Novinky
Tak a máme tu další březnovou oslavenkyni. Tento krát je to zástupkyně TSLOD Brenda Song. Dnes slaví své 26. narozeniny. Brendo, všechno nejlepší, mnoho úspěchů jak v kariérní oblasti, tak i v soukromé.

Jak žije dnes?
Ani po skončení TSLOD od čehož uběhli už téměř 3 roky, nezanevřela Brenda na herectví. Po Sladkém životě se objevovala ve více různých seriálech. Momentálně ale od podzimu 2013 září v seriálu televizní stanice Fox DADS jako hlavní postava Veronica.

Epizoda 58 (26.března 2014)

27. března 2014 v 17:07 Violetta - epizody
Violetta se rozhodne, že pokud by vyhrála Reality Show, tátovi o studiu vše řekne. Maxi už ví, že k němu Naty něco cítí, jelikož slyšel, když se o tom s Francescou bavili. Violetta začíná litovat, že se do soutěže přihlásila a chce se odhlásit. León jí ale řekne, aby se neodhlašovala a šla dál za svými sny. Naopak Federico jí řekne, že by bylo lepší, kdyby se odhlásila. Luca se uchází o roli moderátora Reality Show. Violetta se nakonec jde opravdu z Reality Show odhlásit, no zastaví jí León. Je velmi zklamán, že Violetta poslouchala raději Federica, než jeho. Ludmila se dostává k přihláškám do show a tu Violettinu zničí. Jade hledá nového zahradníka. Jeden z uchazečů je velmi podivný muž. Až později Jade zjišťuje, že je to její otec v přestrojení. Je zpátky! Violetta je smutná ze situace s Leónem. Federico se ji pokusí políbit.

Další díl na nás čeká už dnes v 18:05

Epizoda 57 (25.března 2014)

26. března 2014 v 16:32 Violetta - epizody
Teď, když Federico bydlí u nich se Violetta bojí, že tátovi prozradí, že chodí do studia. Slavný Rafa Palmer se vrací do studia jako porotce v nové Reality Show. León přichází k Violettě, promluví si, a řekne jí, že jí ohledně Tomáse plně důvěřuje. Federico a Violetta najdou společnou řeč až při zpěvu. Dohodnou se, že zakopou válečnou sekeru a začnou od znovu, jako kamarádi. Naty se přiznává Francesce, že k Maximu něco cítí. Ve studiu jsou přípravy na Reality Show v plném proudu, všude jsou nainstalované kamery. Studenti se s nadšením hlásí na konkurz, no vůbec nejsou nadšeni, že se bude muset zpívat právě píseň od Ludmili. Violetta se do soutěže nechce přihlásit, protože se bojí, že by se díky kamerám a internetu její otec brzy vše dověděl. Když ji ale Ludmila vyprovokuje, Violetta se rozhodne ukázat, že není žádný slaboch a do Reality Show se přihlašuje.

Další premiérový díl sledujte už dnes v 18:05

Epizoda 56 (24.března 2014)

25. března 2014 v 16:26 Violetta - epizody
Když vidí Olga vystupovat Violettu v televizi, Ramallo jí už řekne tajemství o studiu. Olga je uražená, že se do dovídá až teď. Grgeorio vůbec není nadšen, že je Pablo zpátky. Teď, když Herman odešel na služební cestu se stává Jade paní domu a chce vyměnit všechen nábytek. Maxi se začíná sbližovat s Naty. Violetta ve studiu potkává nového výměnného studenta z Itálie Federica. Hned je jí velmi nesympatický. Ve studiu bude probíhat nová soutěž - Reality Web Show. Bude vybráno 8 nejlepších studentů, no pouze jeden může vyhrát. Violetta pomáhá Tomásovi při úklidu hudební učebny. Najde je při tom León a dojde mu, že mezi Violettou a Tomásem to pořád jiskří. Jade oznamuje Violettě, že u nich bude na čas bydlet syn nějaké tátovy známe. Violetta zděšeně zjišťuje, že je právě nový student Federico.

Nezapomeňte se dívat na Violettu i dnes v 18:05

Epizoda 55 (21.března 2014)

24. března 2014 v 15:08 Violetta - epizody
Angie mazaně podstrčí Jade obálku s falešnými informacemi. Jade teda tajemství o Angie nezjišťuje. Když jsou Violetta a Tomás zamčeni ve skladu, usmiřují se. Otevírá je Beto, no studenti, včetně Leóna slyší jejich rozhovor. Violetta to Leónovy vysvětlí. León se jí snaží pochopit. Studenti se vzbouří proti Gregoriovi a rozhodnou se připravit koncert rovnou před Studiem. Gregorio prozradí Ludmile, že Lenu ve studiu pouze využívá. Poté co Lena vše slyší se rozhodne ze studia odejít. Camila zavolá na koncert i televizi. Herman téměř vidí Violettu v televizi vystupovat. Gregorio je zpočátku na studenty a jejich vzpouru naštvaný, no po koncertu se jeho přístup z ničeho nic změní a je k studentům hodnější. Co je za tím? Antonio sdělí studentům skvělou zprávu. Pablo je zpátky ve Studiu.

Nenechte si ujít první epizodu nového týdne dnes v 18:05 na Disney channel.

Twittery

23. března 2014 v 14:26

Sledujte profily vašich oblíbených herců ze seriálů Violetta a Sladký život na moři. Stačí si vybrat seriál, který chcete a v článku najdete oficiální Twittery všech herců i s aktuálním počtem fanoušků.