Prosinec 2013

Nej ... měsíce - shrnutí

31. prosince 2013 v 20:36 Nej ... měsíce

12 anket, 12 měsíců, 1 celý rok. To byl velký projekt blogu, který tady byl od ledna až po dnešek, 31. prosince. O co šlo? Každý jeden měsíc zde byla anketa, do které se mohl zapojit každý z vás. Každý měsíc se volilo něco jiné, no vždy to mělo přívlastek Nej. Volili jste například nej epizodu, postavu, kluka, holku, pár a mnoho dalších. Když mám hodnotit podle účasti, projekt byl určitě úspěšný. Jak se ale líbil návštěvníkům, to už musíte posoudit sami.
Pojďme si celý projekt shrnout

Leden
V lednu projekt teprve začínal. Hned v první anketě se volil vaši nejoblíbenější postavu. Do první ankety přišlo od vás 30 hlasů. Nej postavou jste zvolili London Tiptonovou, kterou hrála Brenda Song. Jen o 1 hlas za ní skončil Zack Martin.

Únor
V pořadí v druhé anketě šlo o nej epizodu. Tu už byla účast mnohem vyšší. O nej epizodě rozhodlo 154 lidí, a rozhodli o tom, že nej epizodou celého seriálu je epizoda 3x22 Graduation on Deck. Vaší druhou nej epizodou byla 1x06 International Dateline a na třetím místě skončila 3x15 A London Carol.


Březen
I v březnu anketa pokračovala. Počet hlasujících ještě narostl, a dohromady hlasovalo až 245 lidí. V třetím měsíci se hlasovalo za nej herce. Anketu ovládli dvojčata, protože na prvním místě skončil Dylan Sprouse, seriálový Zack, a pouze o 1 hlas za ním skončil Cole Sprouse, tedy Cody.

Duben
V dubnu šlo hlavně o London, která byla vždy pověstná svou módou a oblečením. V této anketě šlo právě o její nej outfit v seriálu. V anketě hlasovalo 187 lidí, a rozhodli jste, že Londonin Nejlepší outfit byl ten, který na sebe měla v úplně posledních momentech seriálu, v epizodě Graduation on Deck.Květen
V měsíci lásky jsme se věnovali, čemu jinému jako párům. Za nejhezčí pár byli nakonec Cody a Bailey, a rozhodlo o tom 127 návštěvníků. Cody a Bailey získali před druhým párem velký nádskok. Zmiňovaným párem na druhém místě byl Zack a Maya. Třetí skončil Woody s Addison.

Červen
V červnu se volila zase postava. Tento krát jste ale vybírali nej záporní postavu. Co se týče ankety z hlediska účasti byla slabší. Hlasovalo 35 lidí. Nevím zda je to lichotivé (:D), no anketu vyhrál Moose z epizod Mnoho povyku pro nic a Tornádo, část 2. Za ním skončil strážník Simms z epizody Papouščí ostrov.


Červenec
Zase se volila epizoda. Nešlo ale o to, která je podle vás nejlepší, nebo nejvtipnější. Hlavním faktorem byli silné okamžiky, protože se volila nejdojemnější epizoda. Hlasovalo 60 lidí a nejvíc hlasů získala poslední epizoda seriálu, epizoda 3x22 Graduation on Deck. Druhý skončil Rozchod v Paříži, a třetí Maturitní ples.

Srpen
I v srpnu anketa pokračovala. Zapojilo se do ní 63 lidí a ti mohli rozhodnout o nej hádce. Hádky byli zpracované do videí a s mírným náskokem jste rozhodli, že největší spor byl ten mezi Codym a Bailey v epizoda Rozchod v Paříži. Druhá největší hádka je podle vás ta z epizody Mix mořských příšer, také mezi Codym a Bailey.

Září
Od lidí jsme se po konci prázdnin posunuli k zvířátkům, protože i ty měli v Sladkém životě zastoupení. 141 hlasů v anketě rozhodlo o tom, že nejroztomilejší, nebo zkratka nejlepším mazlíkem seriálu je Londonin pes Ivana. Oblíbený je i kocour Slečny T. Pan Fousek, který skončil na 2. místě


Říjen
V říjnové anketě šlo o krásu. Vybírali jste tu nejhezčí dívku ze seriálu. 165 lidí se do ankety zapojilo, a rozhodlo tak, že tou nejhezčí je Bailey Pickettová. Za ní skončila london Tiptonová, a 3. Příčku obsadila Maya

Listopad
Listopadová anketa byla zaměřená podobně jako ta předchozí, na krásu. Po holkách ale přišli na řad kluci. První místa zase obsadily dvojčata. Zvítězil ale Cody, Zack za ním těsně zaostal. Listopadová anketa také přinesla rekord v počte hlasů. Zapojilo se do ní až rekordních 301 návštěvníků.Prosinec
A nakonec poslední anketa, která skončila jenom dnes. Účast klesla na pouhých 34 lidí, no i tak se rozhodlo. V poslední anketě šlo o ten Nej Nej okamžik z celého seriálu. Rozhodli jste, že ten nejsilnější moment je loučení London a jejího téměř "táty" pana Mosebyho z poslední epizody. I na druhém místě skončil moment z poslední epizody. Umístil se tam moment, kdy studenti zakončují školu sedmi moří.


Takže takový byl celoroční projekt Nej ... měsíce. Dohromady v něm hlasovalo celých 1 542 lidí, což je super číslo! Těším se, že projekt vydržel celý rok, a dočkal se alespoň takové úspěšnosti.

A krom toho článek, který právě čtete je posledním článkem roku 2013, který přináším. Pokračujeme v roce 2014.

Výsledky - Nej okamžik měsíce (prosinec)

31. prosince 2013 v 15:32
A je konec. Poslední anketa roku je u konce a v článku najdete její výsledky. Ne jen tato anketa končí, ale jelikož dnes máme konec roku, končí celý projekt a tak dnes přinesu i shrnutí. Zpátky ale k poslední anketě. Hlasovalo v ní 34 lidí, což není nic moc, ale chápu to, protože ne každému se chce rozkliknout článek a podívat se na všechny okamžiky. V každém případě, vítěze máme, a kdo to je zjistíte v Celém článku

Celý článek

Hezký Silvestr!

31. prosince 2013 v 11:35 Novinky
Dnes se loučíme s rokem 2013. Přeji všem hezkého Silvestra. Užíjte si poslední den v roku jak se patří, s rodinou, nebo s kamarády. Hlavně to nepřežeňte a bavte se :-D

To že je Silvester také znamená i to, že dnes končí prosinec, tedy i poslední anketa o NEJ okamžik měsíce. Pokud jste se ještě nezapojili, máte možnost zapojit se dnes do 15:00. Anketu a okamžiky najdete ZDE.


TV program - Sladký život na moři (1. týden)

29. prosince 2013 v 18:59 Program - SŽnM
Poslední program vysílání Sladkého života na moři roku 2013 a zároveň první roku 2014 je tu. Zajímavostí je, že poslední vysílaná epizoda Sladkého života na moři v roce 2013 bude na Silvestra v 17:05 a bude to právě poslední epizoda seriálu 3x12 Maturita na lodi. Seriál ale pokračuje i v novém roce, bohužel už bez premiér, jelikož byli všechny premiéry odvysílané.


Krásné Vánoce 2013!

24. prosince 2013 v 15:54 Novinky
Čas plyne opravdu neúprosně rychle, a tak máme zase 24. prosince. Snad každý zná toto datum. Dnes máme Štědrý den, začátek nejhezčích svátků roku - Vánoc. Všem přeji hezké prožití Vánočních svátků v kruhu rodiny a nejbližších. Ať si pod stromečkem najdete to, co jste si přáli a ať je pro vás dnešní den a večer výjimečným! Užijte si Vánoční atmosféru, pohádky a vše co k tomu patří, a já všem návštěvníkům ještě jednou přeji vážně nádherné a luxusní Vánoce! :-)

TV program - Sladký život na moři (52. týden)

22. prosince 2013 v 22:17 Program - SŽnM
Dnes jsme zapálili poslední svíčku na adventním věnci, což znamená, že uplynula poslední neděla před Vánocemi. Ty jsou tady už v úterý. Přináším program vysílání Sladkého života na moři, kdyby jste se chtěli i v toto vánoční období kouknout na Sladký život :-)


3x22 Maturita na lodi

16. prosince 2013 v 16:47
Je tu celá poslední epizoda seriálu - Maturita na lodi. Kdo včera neměl prostor vidět premiéru, určitě se na ni podívejte, protože stojí za to!

Celá epizoda

 


Pokud nejde spustit klikni ►sem

Sladký život doplul!

15. prosince 2013 v 19:39 Novinky
Dnes v 17:15 jsme se dočkali možná jedné z nejlepších epizod Sladkého života na moři. S ní ale přichází i smutný fakt, že jsme si dnes užili premiérový díl naposledy. To co se v USA dělo více jak před 2 a půl roku dnes dorazilo i k nám - finále seriálu Suite Life on Deck. Jsem ale jediný, komu se zdá, že ten čas hrozně rychle ubíhá?

Mám v živé paměti, když se na kanálu Jetix, který se teprve měnil na Disney channel poprvé objevili malá blonďatá dvojčata, která zažívala mnoho dobrodružství v hotelu. V roce 2010 zase začala úplně nová etapa, když se dvojčata Zack a Cody vydali na moře a začal se nový seriál Sladký život na moři. Tehdy ještě neexistoval ani tento blog. Až v létě 2011, po zhlédnutí právě epizody Graduation on deck jsem se o seriál začal zajímat a na podzim vznikl tento blog. Tehdy teprve v ČR finišovala první série, v USA už byl seriál ukončen.

Blog už byl při startu 2. řady v ČR, která byla na obrazovkách až do listopadu minulého roku. V prosinci 2012 se začínala poslední 3, série a všichni jsme věděli, že konec se blíží. Zůstával nám ale ještě rok se seriálem, což byla pro nás tehdy ještě dost dlouhá doba. I ten rok ale uběhl jako voda, a tak jsme dnes viděli Graduation on Deck. No jo, nechtěl jsem být takový dlouhý, ale nic se nedá dělat. Sladký život na moři si budeme moc vychutnávat už jenom přes reprízy. To ale alespoň znamená, že ještě nadobro neodchází!!


Pokud jste se účastnili tipovačky, zapište se o cenu ZDE

Oficiální výsledky Tipovaček na názvy epizod 3. série!

15. prosince 2013 v 18:25 Tipovačka na názvy epizod 3. série
Bylo jich 13. 13 kol soutěže Tipovačka, která na blogu fungovala od 22. února 2013 do 13. prosince 2013. O co v této soutěži šlo? Stačilo si tipnout český název dílu, kterého premiéra nás čekala. Za správné tipy se udělovali body, a tak stáli příznivci této soutěže nasbírali mnoho bodů k dobru, naopak někteří si soutěž zkusili například jenom jednou. Každý se ale umístil do tabulky a teď můžete získat cenu! Nejdřív se ale pojďme podívat na konečnou tabulku.

Konečná tabulka po 13. kole

MístoSoutěžícíBody
1Kaaja25b
2Elíís20b
3Bailey18b
4Mari15b
5Lucka/Layla11b
6Crazzí9b
7Zuzanka8b
8Lola6b
9Katka2195b
10Ka-chan3b
11-14Monika1b
-Candy1b
-XoXo1b
-Weru1b
15-17OOoOoOo0b
-Muj tip0b
-Zuzana0b

Všem, co se zapojili do tipovaček moc děkuji. Cena pro každého je diplom. Jelikož ale podle mě nemá cenu dávat diplom někomu kdo ho nechce, nebo někomu kdo už ani na blog nechodí, takže si ho ani nenajde, diplom udělím pouze těm z vás, co napíšete sem do komentáře, že o diplom máte zájem, a co na diplom chcete.

No a první 3 místa můžou také získat speciální ceny. Dokonce si můžete vybrat, o co půjde. Napište mi ale na e-mail orgpal.15@gmail.com, kde se dohodneme. Tohle platí ale pouze pro Kaaju, Elíís a Bailey.

Takže ještě jednou:
- Všichni co jste se účastnili a chcete diplom, napište do komentáře že máte zájem a co chcete na diplom.
- Krom toho kaaja, Ellís a Bailey, napište mi na zmiňovaný e-mail ►orgpal.15@gmail.com◄

Výsledky tipovačky - Graduation on deck

15. prosince 2013 v 18:06
Je za námi úplně poslední epizoda. Dostala oficiální název MATURITA NA LODI. Teď se pojďme podívat, jak dopadla poslední tipovačka.

Vaše tipy:
Mari - Loučení na lodi - 1 bod
Zuzana - Poslední rozloučka - 0 bodů
kaaja - Maturita - 1 bod
Elíís - Maturita - 1 bod
Lucka/Layla - Poslední loučení na lodi - 1 bod

Nikdo bohužel nezískal plné 3 body, no našli se alepsoň tipy za 1 bod. 1 bod jsem dal Mari a Lucce, které uhodli, že v názvu bude "na lodi" a také kaaje a Elíís, které uhodli slovo "maturita". Přesně netipoval nikdo, no nevadí.

Jelikož šlo o úplně poslední tipovačku, za okamžik zveřejním výsledky úplně celé soutěže.