Září 2013

Výsledky - Nej zvířátko měsíce (září)

30. září 2013 v 18:00
Září končí. Končí i anketa, tento krát o nej mazlíčka měsíce. Opravdu můžu říct že šlo zatím o nejtěsnější anketu ze všech. Mezi jednotlivými zvířátky to byl opravdu boj, a nakonec jsou i výsledky velmi velmi těsné. O vítězi rozhodli 4 hlasy nad 2. místem. Co se týče účasti, ta byla tento měsíc mimořádná! Do ankety se zapojilo až 141 lidí. Paradoxem ale je, že návštěvnost blogu byla v září nejhorší za celý rok 2013 i 2012 :-( Nevím pak ale jak je možné, že anketa, která mívá kolem 60 účastníků se tento měsíc vyšplhala až na 141. Je to zajímavé. No ale který mazlíček se tedy stal vašim nej?

Celý článek

TV program - Sladký život na moři (40. týden)

29. září 2013 v 18:19 Program - SŽnM
No a je tu další program vysílání Sladkého života a moři v příštím týdnu. tento týden pořád pouze reprízy, no už za 2 týdny nás konečně čeká v programu opět i premiéra! V tomto týdnu ale přichádzí také menší změna, protože od 1. října bude během týdne Sladký život vysílán i ráno v 6:50.


Tipovačka na názvy epizod 3. série - Frozen

28. září 2013 v 20:27 Tipovačka na názvy epizod 3. série
Moc se omlouvám, protože tato tipovačka tady měla být už včera. Včera sem měl ale vážně super nabitý den, takže sem se na blog ani nedostal. Tipovačka bude tedy o jedne den méně. Doufám, že to nějak extra nic nezmění a zapojíte se tak či tak. Premiéra epizody s anglickým názvem FROZEN je sice až za 2 týdny, no jelikož v sobotu 12.10. mají premiéru až dvě epizody, příští týden tady bude zase tipovačka o český název epizody My sister's Keeper.

Popis epizody:
Cody se chystá na návštěvu vzdálené vědecké stanice severním pólu a Woody se Zackem jsou odhodláni jít s ním. Jenže Dr. Cork si "půjčí" jejich skútr k doplnění zásob, ale uvízne ve sněhové bouři a chlapci jsou tak o hladu a zimě. Mezitím navštěvuje S.S.Tipton Londonin oblíbený návrhář Arturo, jenže už bez inspirace. London mu ji chce za každou cenu vrátit. To se sice povede, ale až díky Bailey.

Všechno je jinak po starém. Opět do skrytého komentáře stačí napsat jenom váš tip na český název epizody.

Co bude?!

26. září 2013 v 20:19 Novinky
Premiéra dalších epizod Sladkého života se nám konečně blíží. Už 12. října nás čekají hned dvě epizody, a tento krát nebude opět chybět ani tipovačka na jejich český název. Obvykle bývá topovačka týdne před premiérou, no tento krát, ačkoliv máme premiéry dvě, začne tipovačka už zítra, tedy dva týdny před premiérou. Od zítra do příštího pátku totiž bude tipovačka na název epizody Frozen a od příštího pátku (4.10.) do toho dalšího (11.10.) bude druhá tipovačka na název epizody My Sister's Keeper. A pak, v sobotu nás čekají obě premiéry i odhalení jejich názvů.
. . .
Dále se nám pomalu končí září. Pořád máte možnost hlasovat v anketě Nej mazlíček měsíce. Výsledky jsou tento krát zatím nejtěsnější vůbec, takže se zapojte. Hlasuje se do 30.9.
. . .
A další věc, která je sice ještě dál, no také se blíží jsou 2. narozeniny blogu! K této příležitosti si určitě něco připravím, no už teď můžete ZDE zasílat vaše otázky, také u příležitosti narozenin. Zatím vše :)...


Ptejte se mě!

22. září 2013 v 16:03
U příležitosti 2. narozenin blogu, které jsou mimochodem od dnes přesně za 1 měsíc, tedy 22. října, vám dávám možnost ptát se mě na cokoliv. Můžete se ptát na věci ohledně blogu, ohledně Slakdého života na moři a jiných Disney seriálů. Samozřejmě můžetě i nějaké otázky ze soukromí. Já jenom doufám, že tam i nejaké otázky po tom měsíci opravdu budou :-) Když ano, některé u příležitosti narozenin blogu budou pak i s odpovědi zavěsené na blog.

Ptejte se mě tady

ask.fm/thesuitelifecz


TV program - Sladký život na moři (39. týden)

22. září 2013 v 14:56 Program - SŽnM
Je tu další televizní program pro reprízi Sladkého života na moři na další týden. Celý týden nás čekají opět reprízy epizod 2. série, o víkendu pro změnu třetí.


Styl 32 - October and Suite Life

18. září 2013 v 20:38 Vzhled stránky

18.9.2013 - 19.10.2013

Layout č. 32
18.9.2013 - 19.10.2013
Barvy: růžová, bílá, červená
Fotky: promo k 3 sérii + fotky z epizod 3x14, 3x13, 3x11 a 3x15
Mé hodnocení: 91%
Něco o něm:
Další Layout je na světě. Opět je laděn víceméně do růžové, ačkoliv jsem chtěl původně červenou. I ta se tu ale objevuje. Snad se líbí. Bude tady až do druhé poloviny října, kdy ho vystřídá Halloweenský Lay. Ten už růžový nebude! :-D.

TV program - Sladký život na moři (38. týden)

15. září 2013 v 18:50 Program - SŽnM
Opět přináším seznam výsílaných epizod Sladkého života na moři v následujícím týdnu. Reprízy budou probíhat pořád ve stejném čase. 3. sérii v 16:00 ale vystřídá od středy 2. série.


Premiéry říjen 2013

12. září 2013 v 21:07 Disney Channel
Je tady konečné program na Halloweenský měsíc říjen a informace, že budou až 4 premiéry sladkého života na moři byla potvrzena! Opravdu se můžeme těšit na bohatou porci premiér našeho seriálu, což už tady dávno nebylo. Jenom prvá říjnovou soboru strávíme bez Sladkého života, na další sobotu 12.10. nás čekají až 2 premiéry, a následující 2 soboty budou také s premiérou, ale "jenom" jednou. Do éteru se dostanou epizody A London Carol, My Sister's Keeper, frozen, a Halloweenská The Ghost and Mr. Martin. Když budou tyto 4 epizody odvysílané, zůstanou nám už pouhé 4 neodvysílané epizody seriálu a to The Plays The Thing, Snakes on a Boat, Prom Night a Graduuation on Deck. Přátele, blížíme se vážně ke konci :-( Premiéry mají samozřejmě i ostatní seriály. Mnoho z nich v netypickém čase! Podívejte se sami v celém článku.